İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Zuhuratbaba Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Zuhuratbaba Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Bakırköy hurdacısıyız. Zuhuratbaba mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı nakit alıyoruz Aslında İstanbul Bakırköy firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Bakırköy Zuhuratbaba mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

İstanbul Bakırköy merkezde bulunan Zuhuratbaba hurdacı firması olarak Zuhuratbaba mahallesinde hizmet veriyoruz. Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurdacı depoları içinde lideriz.

Anlık Bakırköy Zuhuratbaba hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaktayız. İstanbul hurdacı firma olan firmamız profesyonel devam ediyor. İstanbul Bakırköy ilçesi çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle araçlarımızı göndermekteyiz Avrupa yakası Zuhuratbaba mahallesinin her sokağında hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımında peşin ödeme yapmaktayız Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hursan Metal firmamız ile İstanbul Avrupa yakasında hizmetimizi sürdürüyoruz.

Bakırköy Zuhuratbaba Mahallesi Hurdacıları

Zuhuratbaba mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli gelişmekteyiz. Sizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacıyla şirketimizi tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin gözde ilçesi Bakırköy merkezindeki, Zuhuratbaba mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Zuhuratbaba mahallesinde firma olarak geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bakırköy bölgesinde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İstanbul Bakırköy hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda alımı yapıyoruz.

Türkiye’de senelik 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Bu malzemelerin %27’sini plastikler, yüzde 4’ünü metaller, yüzde 43’ünü kağıtlar, yüzde onikisini hurda camlar benzeri hurdalardan oluşuyor. Maatteessüf, bu atıkların dörtte 5’i yok olmaktadır. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’nin geçen her yıl 1.57 milyar Türk Lirası zararına yol açıyor. İstanbul Bakırköy geri dönüşümcüleri boşa atılan bu miktarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmak için çalışıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Geri dönüştürülürken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun iklime zararının önüne geçiyor.

Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Metallerin yeraltından çıkartılıp işlenmesi çok zahmetlidir. İşlenecek ham maddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurdaların dönüştürülmesi %90 çok az az olacaktır.

İstanbul Geri dönüşüm doğal kaynakların gereksiz kullanımını önler. Yeraltı kaynakları sınırlı miktardadır. Birkaçı bol gibi gözükse de nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de her gün artıyor. Hurdaların geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek döneme saklıyoruz.

Zuhuratbaba Mahallesi Hurdacı Numarası

Bakırköy Zuhuratbaba yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakasındaki Bakırköy Zuhuratbaba hurdacı telefonlarını bir not defterinize not almayı unutmayınız Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Boş yere zaman harcamadan arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Zuhuratbaba Sac Hurdası Alımı

Şantiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda var. Hurda sac alımı yapan şirketler içindeyiz. Zuhuratbaba mahallesi çevresinde hurda sac onduline, sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek amacıyla.

Zuhuratbaba Alüminyum Hurda Alanlar

Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum alanlar hakkındaki metine bir göz atın.

Her nevi alüminyum hurdası nakit alınır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz.

Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. Bakırköy ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alımında tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

Zuhuratbaba Mahallesinde Krom Hurdası Alımı

Yapısından dolayı sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Hurda krom alan yerler paylaşımını gezmek öğrenmenizi sağlayabilir. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Zuhuratbaba mahallesinde krom hurda satışı için arayabilirsiniz

Zuhuratbaba Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Zuhuratbaba mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir.

Hurda inşaat demiri almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda zamak antimon, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte kazançlı ticaret gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi yakınlarında hurdacılık yapan aynı anda İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar arasındayız. Bakırköy Zuhuratbaba mahallesinde hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Zuhuratbaba Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satmak için arayabilirsiniz. Zuhuratbaba mahellesinin tamamında çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda alan hurdacı firmalar makalesine göz atmalısınız.

Zuhuratbaba Kurşun Hurdası Alan Hurdacı

Kurşun cevheri gümüş-mavi renkli şekliyle biliniyor. Kurşun hurda alan yerler makalesini incelerseniz şahane olacaktır.. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yaparız. Zuhuratbaba hurda kurşun almak için en iyi fiyatları uyguladığımız bölgelerden biridir. Metal kurşun hala kullanılan madendir.

Zuhuratbaba Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Zuhuratbaba mahallesi genelinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablolar alıyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar için piyasanın üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz.

Konumdan antikron kablo hurdası, tek damar hurda kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Zuhuratbaba mahallesinde ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız. İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit hurda iç tesisat kablosu, antikron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alım satımı için buradayız. Bundan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor.

Zuhuratbaba mahallesinde bolca edinilen %40 bakırlı kablo hurdaları, 30% bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası alanlar hakkındaki metini inceleyin. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık kablolar satarak daha çok para kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Bakırköy Zuhuratbaba hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet iyi fiyatlar uyguluyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çünkü sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır.

Zuhuratbaba Mahallesi Hurda Demir Alım Satımı

Bakırköy Zuhuratbaba etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Demir, dünyada en çok çıkarılan metaller içerisindedir.

Sizlerinde bildiği üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapan firmayız. Anlık demir hurdası fiyat listesi için Bakırköy Zuhuratbaba hurdacı firmamıza ulaşın. Zuhuratbaba mahallesinin tümünde hurda demir alımı ile ilgileniyor.

Zuhuratbaba Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Zuhuratbaba mahallesinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri kıymetli hurdalar içinde sayılabilmektedir. Hurda pirinç sarı alanlar içeriğiyle paylaşılmış yazıyı inceleyin.

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Bu nedenle Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri hurda sarı türleri vardır. Firmamız bu hurdaların yanı sıra hurda sarı bronz araiş hurdası alım satımında öncü firmadır.

Zuhuratbaba Hurda Bakır Alanlar

İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba mahallesinde bakır hurda alan yerler içindeyiz. TTR kırma bakır hurdası, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır alan Bakırköy Zuhuratbaba hurdacı numarasını ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Zuhuratbaba mahallesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Zuhuratbaba bakır hurda fiyat listesi için telefonumuzu arayınız.

7/24 Zuhuratbaba Hurdacı

Neredeyse iki bin beş yıllarından bugüne dek hurdacılığa size hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Zuhuratbaba mahallesinde hurdacı olan firmamızla günün her saatinde hurda metal alımı yapmaktayız. Geçen senelerin verdiği profesyonellikle alet sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Zuhuratbaba Hurdacı Sitesi

Gençlere daha iyi bir Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Zuhuratbaba mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımız sayesinde geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit hurdaları alıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın.

Bakırköy Zuhuratbaba Güncel Hurda Fiyatları

Anlık ton fiyatlarına ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında daha fazla kilo fiyatları öneriyoruz. Bakırköy Zuhuratbaba mahallesinde hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımında uygulanılan kilo fiyatları anlık güncelleniyor.

Zuhuratbaba Mahallesi 2.el jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alıyoruz. Her voltajda yeni gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satanlar içinde en yakın işletmeyiz.

Zuhuratbaba İkinci El Hurda Raf

Demir raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Hurda raf ton fiyatı bölümüne bakmak isteyebilirsiniz. Genelde kapanan mağazalar tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satıyoruz. Bakırköy Zuhuratbaba 2. el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz.

En Yakın Zuhuratbaba Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal hurda alım firması olarak Zuhuratbaba bölgesinde hurda satımı yapmaktayız. En yakın Bakırköy Zuhuratbaba hurdacı hizmetlerimizle hurda malzeme ticareti sebebiyle yolladığınız konuma geliyoruz. Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurdacı firması olan firmamızla konumuzdan hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu haliyle size en yakın hurda alanlar Zuhuratbaba mahallesi etrafında servisler vermekten gurur duyuyoruz.

Zuhuratbaba Mahallesinde Klima Hurdası Alan Firma

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Zuhuratbaba çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Bakırköy Zuhuratbaba çevresinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız.

Zuhuratbaba Mahallesi Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle firmamız tarafından yapılıyor. Bakırköy Zuhuratbaba mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın işyerimizi taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Bakırköy Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce alınan kararlar ile bildirilen araziye boşaltılır.

Zuhuratbaba Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle sökülecek imalathanenin detaylı bir şekilde dolaşılması gerekmektedir. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Güvenilir bir biçimde fabrika yıkımı yapıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir.

Bakırköy Zuhuratbaba Hurda Araç Alanlar

Elbette sizlere hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Lakin hurda otomobil evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası . Ara sıra Bakırköy Zuhuratbaba çevresinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Zuhuratbaba Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Özellikle anot hurda nikel, turbo nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken elimizden geldiğince hassasiyetle davranmalıyız. Zuhuratbaba mahallesi genelinde nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir.

Zuhuratbaba Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firma

Zuhuratbaba mahallesinde cam hurda alanlar içinde yer almaktayız. Çağımızda şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, araba camı türde cam hurda cinsleri yüklü miktarda alınıyor. Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları geçirmeyen inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir.

Zuhuratbaba Mahallesinde Hurda Akü Alımı

Akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu sebebiyle geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Aküler başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Bu sebeple İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba hurdacı Hursan Metal vb. şirket bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan firmalar içerisindedir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Hurda akü alanlar paylaşımımızı geziniz. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları sebebiyle bulunabiliyor.

Zuhuratbaba Mahallesinde Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi başarıyla yerine getiriyoruz. Zuhuratbaba mahallesi kentsel dönüşümü nedeniyle yenilenecek binaların istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması için yıkım işini yapıyoruz.

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tedbir önlemleri Bina yıkımı bitiminde sökülmüş laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen ve benzeri her türde hurdaları ücreti karşılığında almaktayız.

Zuhuratbaba İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalan şirketlerden almış olduğumuz Yıkılan yurt ve benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda plywood bulunur.

Zuhuratbaba Plastik Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

İstanbul ve Avrupa Yakası Bakırköy Zuhuratbaba mahallesinde abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası satışı yapmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Zuhuratbaba hurda plastik alımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran Bakırköy Zuhuratbaba hurda deposuyuz.

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En avantajlı fiyatlarla hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası almaktayız.

Zuhuratbaba Karton Hurda Alanlar

Zuhuratbaba kağıt hurda ticareti yaptığımız ilçeler içerisindedir. Yüksek fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurdası alan yerler içerisinde en fazla fiyatları firmamız teklif ediyor. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyetle sizlere daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. Zuhuratbaba kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki Hursan Metal ile toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası kilo fiyatı edinebilirsiniz.

Zuhuratbaba Mahallesinde 2.El Eşya

Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile firmamıza ait telefon numaralarınıarayabilirsiniz. İkinci el büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları temin edilir. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları kapınıza gelerek satın alıyoruz. Piyasasından fiyatlarla sıfır gibi, 2.el salon tk. alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17