İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Zeytinburnu hurdacı firma olarak Yeşiltepe mahallesinin tamamında hurda alıyoruz. Güncel Zeytinburnu Yeşiltepe hurda fiyatlandırma ile alım hizmeti veriyoruz. Yeşiltepe hurdacı firması olarak hurda eşyaları alıyoruz Avrupa yakası Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde hurda malzemeler ve 2.el ev eşyası alım satımı için nakit ödeme yapıyoruz İstanbul hurdacıları içindeki firmamız avantajlı devam ediyor.

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacı depoları içinde öncüyüz. Avrupa yakası çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekiplerimizi göndermekteyiz

Hursan Metal firmamız ile İstanbul Avrupa Zeytinburnu ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Şu anda Zeytinburnu şirketleri arasındayız. Ancak Yeşiltepe mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Yeşiltepe mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

Zeytinburnu Yeşiltepe Hurdacı Firmalar

Yeşiltepe hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizde her tür hurda satışı amacıyla telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla değişen ilçesi Zeytinburnu merkezde, Yeşiltepe mahallesi sürekli hizmet verdiğimiz mahalleler arasındadır. Yeşiltepe mahallesinde firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Zeytinburnu hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Zeytinburnu genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Yurdumuzda her yıl 100.000 ton tıbbi atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Bu atıl malzemenin yüzde dört kadarını hurda metal, yüzde 12’sini hurda camlar, yüzde kırk üçünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastiklerden oluşan hurda malzemeler oluşturmaktadır. Aksi gibi, bu kıymetli malzemelerin %82’si boşa gitmektedir. Boşa giden atıklar Türkiye’ye 1 milyar 6 yüz milyon ₺ zarar veriyor. Hursan Metal boşa giden bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışmaktayız.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Birkaç tanesi yeterli gibi gözüksede nüfus ile beraber tüketimde artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüşümü ana kaynağı kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltındaki madenleri geleceğe aktarabiliriz.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Çok miktarda enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin kaynağıdır. Hurda metallerin geri dönüşümünde kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklime ve çevreye zarar vermesinin önüne geçmektedir.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metal cevherlerinin yeraltından çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanıyor. Bir hurdanın dönüştürülmesi üretilmesinde tüketilen enerji miktarından %90 daha az olacaktır.

Yeşiltepe Hurdacı Telefonu

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacılık hurda alım faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. Zeytinburnu Yeşiltepe hurdacı irtibat numarasını unutmayın Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir. İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır.

Yeşiltepe Mahallesinde Çinko Hurda Alan Hurdacı

Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yeşiltepe etrafında hurda çinko alıyoruz. Zeytinburnu Hurda çinko alan yerler makalesine bakmak istersiniz.

Yeşiltepe Bakır Hurdası Alım Satımı

Yeşiltepe mahallesinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan Zeytinburnu Yeşiltepe hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Yeşiltepe bakır hurdası kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayınız.

Yeşiltepe Hurda Alanlar

Hurda zamak, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda sarı alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz.

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor. Kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Zeytinburnu Yeşiltepe hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Yeşiltepe mahallesinde yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır.

Yeşiltepe Kablo Hurdası Alanlar

Yerinden antikron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Yeşiltepe mahallesi bölgesinde çoğunlukla satılan %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz.

Ek olarak hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Yeşiltepe hurdacı firma olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda alımıyla hizmet vermiyoruz. Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacısı Hursan Metal özellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları, antikron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde mahallesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde değerinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki İstanbul kablo hurda alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Ancak enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası için piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Zeytinburnu Yeşiltepe hurdacı arayanlar için buradayız. . Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo satacak olanlar bizimle iletişime geçin. İçerisindeki iletkenin türüne göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin isim alır.

Yeşiltepe Mahallesinde Hurda Demir Alımı

Hurdacı firmamız Yeşiltepe genelinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türde demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Zeytinburnu Yeşiltepe etrafında tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz. Anlık demir hurdası ton fiyatı talep etmek için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu Demir hurda alan yerler bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır.

Yeşiltepe Kurşun Hurdası Alanlar

Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Metal kurşun eski madenlerden biridir. Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurdası sökümü yapıyoruz.

Yeşiltepe Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacılar

Daha doğru sitemizdeki pirinç sarı hurdası alanlar yazıya bir göz atın. Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor.

Haliyle Zeytinburnu Yeşiltepe sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Yeşiltepe mahallesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Hursan Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, hurda sarı bronz alımı yapıyor.

Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Yeşiltepe Krom Hurdası Alanlar

310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Yeşiltepe mahallesinde hurda krom satışı için telefon numaramızı arayabilirsiniz Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. İstanbul Krom hurda alan hurdacı bölümümüzü okumak öğrenmenizi sağlayabilir.

Yeşiltepe Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Yeşiltepe mahallesinin ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, oluklu sac galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek nedeni ile. Ardiye çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şu anda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alan işyerleri içerisindeyiz.

Yeşiltepe Alüminyum Hurda Alanlar

Her türde alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Zeytinburnu ilçesinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımları müşteriyle gerçekleştiriyoruz. İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizin destekleriyle durmadan büyüyoruz. Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş almak için aramanızı beklemekteyiz. Sitemizdekihurda alüminyum alan hurdacı içeriğe bir göz atın.

Yeşiltepe Mahallesinde Hurda Karton Alımı

Hurda karton, kağıt almaktayız. Bölgenin her yerinde kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız extra müşkülpesentle satıcıya daha çok miktarda kazanma imkanı veriyoruz. Avantajlı kilo fiyatları ile kağıt bardak, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, peçete hurdası alan yerler içerisindeyiz. Zeytinburnu Yeşiltepe kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler ile kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Yeşiltepe Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Özellikle iflas eden dükkânlar tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı, reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. İstanbul Raf hurdası kilo fiyatı yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Raf hurdası Yeşiltepe fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Alo Yeşiltepe Hurdacı

7/24 hizmet veren Yeşiltepe mahallesi hurdacı firması olan firmamızla günün her saatinde geri dönüşümde hizmet vermekteyiz. Sizlerin kazandırdığı deneyimle araç sayımızı geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi bin dokuz yüz doksan altı yıllarından beri hurdacılığa hizmet veriyoruz.

Yeşiltepe Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacı sitesi olarak yerinden her türde hurda malzeme almaya başladık. Bu yöntem ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi etrafında hizmetler veriyoruz. En yakın Yeşiltepe mahallesi hurdacı firması adıyla her cins hurda alıp satmak amacıyla ayağınıza geliyoruz. Hursan Metal hurdacılık olarak Zeytinburnu Yeşiltepe genelinde her tür hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz.

Yeşiltepe Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vs. her cinste hurda eşyayı alıyoruz. Yeşiltepe kentsel dönüşümü nedeniyle yenilenmesi gereken evlerin en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Yıkım esnasında istenilen güvenlik önlemleri

Yeşiltepe Hurda Nikel Alan Firma

Özellikle %95 – %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Nikel hurda içinde arsenik olduğundan zehirlidir. İstanbul ve Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alındığında çok özenli davranılmalıdır.

Güncel Anlık Zeytinburnu Yeşiltepe Hurda Fiyatları

Zeytinburnu Yeşiltepe hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında kullanılan fiyat listeleri an be an değişiklik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatından daha fazla fiyatlara alımlar uyguluyoruz. Kesin hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşın. 2021 hurda fiyatları hakkında yazılmış metine bir göz atın

Yeşiltepe Hurda Akü Alımı

Araçlarda enerji ihtiyacı sebebi ile kullanılabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor. Akü hurda alımı makalemizi okumalısınız. Akü diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Dolayısıyla Yeşiltepe mahallesi hurdacı gibi kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeni ile geri dönüşüm tesileri için kıymetlidir.

Yeşiltepe 2.el Ev Eşyası

2.el büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu alınır satılır. Çok ekonomik fiyatlara yeni gibi, 2. el ev eşyası alabilirsiniz. Yeniden farkı bulunmayan 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart almak için telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2. el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepelerinizi adresinizden satın alıyoruz.

Yeşiltepe Klima Hurda Alım Satımı

2.el Klima Yeşiltepe çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Yeşiltepe etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Yeşiltepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak bina molozunun nakliyesi titizlikle firmamız tarafından yapılıyor. Molozlar Zeytinburnu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden belirlenen yere taşınır. Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

Yeşiltepe Mahallesi Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Yeşiltepe mahallesinde cam hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde renkli araç camı, şişesi cinslerde cam hurdası bulunabiliyor. Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki suları muhafaza eden amorf katı maddelerdir.

Yeşiltepe Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Yeşiltepe mahallesi plastik hurdası alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan Zeytinburnu Yeşiltepe hurdacı firmasıyız. İstanbul ve Avrupa Yakası Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatları edinmek için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatla şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz.

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Hurda Otomobil Alanlar

Yeşiltepe mahallesi hurda alımında hizmet veriyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde araba hurdası alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri
, hurda motor .

Yeşiltepe Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla kapatılan fabrikalardan satın aldığımız Şantiyelerde yük asansörü, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış elbiseci binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları alıyoruz.

Yeşiltepe Fabrika Bozumu

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İnsanların anlattığı gibi kolay sayılmaz.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında başarılı bir yerdeyiz. Öncelikle sökülmesi istenen fabrika binasının detaylıca dolaşılması gerekiyor. Yeşiltepe fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihaleleri tamamladık.

Yeşiltepe Hurdacı Sitesi

Yeşiltepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu çeşit malzemelerinizin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hepsi için bizi arayın. Halkımıza iyi bir İstanbul ve her haliyle güzel Zeytinburnu Yeşiltepe yaratmak için çok çaba sarfediyoruz.

Yeşiltepe Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

0 (535) 043 31 17