İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Firma

Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Firma

Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Zeytinburnu ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinin tamamında ikinci el eşya ve hurda malzeme alım satımı için nakit ödemeler yapmaktayız Merkezefendi hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul hurdacıları arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Güncel Zeytinburnu Merkezefendi hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız. Her çeşit hurda alıyoruz.

Aslında Zeytinburnu firmasıyız. Bununla birlikte Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Merkezefendi mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde lider geri dönüşüm fabrikasıyız. İstanbul Zeytinburnu genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla Merkezefendi mahallesinin her konumuna uzman ekip göndermekteyiz

Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı firma olarak Merkezefendi mahallesinde hurda alıyoruz. Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Firmalar

Zeytinburnu genelinde hizmet gösteriyoruz. Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak her geçen gün büyüyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Zeytinburnu merkezine bağlı, Merkezefendi mahallesi sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. İstanbul, Avrupa Yakası Merkezefendi mahallesi çevresinde güvenilir bir firma olarak hurda alım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Zeytinburnu hurdacı firması olarak Avrupa yakası bölgesinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız. Sizlerde her çeşit hurda satmak sebebiyle şirketimizi tuşlamalısınız.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurdaların geri dönüşümü yapılırken tüketilen düşük enerji emisyonun doğaya ve iklime zararının önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Bir metal cevherinin ocaklardan yeryüzüne çıkarılarak işlenmesi çok zahmetlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet yüksektir. Hurdanın geri dönüşümü yüzde 90 çok daha az olacaktır.

Doğal kaynakları korur. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazı metaller yeterli miktarda bulunsada nüfus ile birlikte tüketimde artmaya devam ediyor. Hurda metalin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmaktadır. Bu sayede yeraltındaki madenleri gelecek nesillere aktarıyoruz.

Ülkemizde senelik olarak 100 bin ton tıbbi atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin yüzde 4’ünü metaller, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde onikisini camlar, yüzde kırk üçünü kağıtlar oluşturuyor. Malesef, bu paha biçilmez malzemelerin 4/5 dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu atıklar yurdumuza 1.55 milyar TL zarar veriyor. Firmamız gibi hurdacılar ülkemizin zararına giden bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışıyoruz.

Merkezefendi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı telefon numaralarını bir mobil rehberinize yazın Boş yere süre harcamadan arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satmak nedeni ile bizleri aramanız gereklidir. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Merkezefendi Kablo Hurda Alım Satımı

Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo hurdaları içerdiği bakır yüzünden hurdacılar için önem teşkil eder. Etrafta sıklıkla satılan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde peşin para ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda antikron kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. . Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablolar alım satımı yaparken en güncel fiyatı teklif ediyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizi arayabilir. Daha doğru bilgi için bilgi almak amacıyla kablo alan hurdacı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Merkezefendi mahallesi bölgesinin her yerinden TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı kablo alıyoruz.

Genelde alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dışındaki malzemenin isim alır. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi ilçesinde hurda kablo alanlar içinde yüksek fiyatı biz veriyoruz. Merkezefendi mahallesi hurdacısı Hursan Metal her türlü hurda elektrik kablosu, antikron kablolar, hurda iç tesisat kabloları alıyoruz.

Merkezefendi Krom Hurdası Alan Yerler

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Merkezefendi mahallesinde krom satışı yapmak için hemen arayabilirsiniz Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alan yerler gönderisine kesinlikle göz atın. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Merkezefendi Hurda Kurşun Alımı

Kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Çatı söküm kurşunu alımı yaparız. İstanbul ili Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız ilçeler içerisindedir. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayın..

Merkezefendi Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Merkezefendi mahallesi bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurdası alan yerler bölümümüze bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Merkezefendi Pirinç Sarı Hurda Alımı

Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki hurda sarı alan hurdacı içeriğe bir göz atın. Gerçekte sarı hurdası isminde hurda cinsi varolmamıştır. Merkezefendi bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı firmamız her nevi hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Hursan Metal bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında öncü firmadır.

Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Bu neden ile Zeytinburnu Merkezefendi hurda sarı alım satımı yapan firmayız.

Merkezefendi Sac Hurda Alım Satımı

Firmamızda tek bir deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi bölgesinde sac levha, sac varil hurda, oluklu sac galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alımı amacı ile arayınız. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alıyoruz.

Merkezefendi Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı hurda demir hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Merkezefendi etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Zeytinburnu Merkezefendi genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

Anlık demir hurda fiyat listesi öğrenmek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her tür demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapılır. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla çıkarılan metaller arasındadır.

Merkezefendi Hurda Alanlar

Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi geri dönüşüm firması Hursan Metal her nevi hurda atık alıyor. Hurda karton almak için evinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Zeytinburnu Merkezefendi mahallesindeki hurda eşya alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik. Merkezefendi mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Antimon zamak hurda, hurda çelik, hurda kalay alan Merkezefendi mahallesi hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Merkezefendi Hurda Bakır Alan Yerler

Merkezefendi bakır hurda kilo fiyatı için operatörlerimizi arayabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alınır.

Bakır alan Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde hurdacı firmamızı şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Merkezefendi bölgesinde bakır hurda alıyoruz.

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi hurda bakır alan yerler arasındayız. Zeytinburnu Bakır alan hurdacı sitemizde daha geniş bilgi var.

Merkezefendi Alüminyum Hurdası Alanlar

Ayrıca hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek alıyoruz. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. . Zeytinburnu ilçesinin tamamında alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için hurda tartımını güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacıyız. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Firmamıza güvendiğiniz sebebiyle sonsuz teşekkürler. Hurda satanların yardımıyla daha hızlı gelişiyoruz.

Merkezefendi Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökülürken önce sökülecek binanın incelikle incelenmesi gerekiyor.

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Merkezefendi fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde başarılı olduk. Sektörde binlerce fabrika yıkım ihalesini aldık.

Merkezefendi Cam Hurda Alım Satımı

Özellikle renkli kola şişesi, kırık otomobil camı benzeri cam hurda cinsleri bulunabilmektedir. Merkezefendi mahallesinde cam hurdası alan firmalar arasında bulunmaktayız. Özellikle renkli kola şişesi, kırık otomobil camı benzeri cam hurda cinsleri bulunabilmektedir.

Merkezefendi Karton Hurdası Alım Satımı

Merkezefendi mahallesi hurda kağıt alım satımı yaptığımız ilçeler içinde yer alıyor. Avantajlı kağıt fiyatlarıyla bristol hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yaparız. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki Hursan Metal ile matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli kilo fiyatı edinebilirsiniz. Bölgede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle size çok daha fazla kazanma şansı sunuyoruz.

En Yakın Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Firması

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Merkezefendi mahallesinin tamamında hurda alımı yapmaktayız. Merkezefendi mahallesi hurdacı sitesi arasındaki personelimiz ile yerinizden hurda alımı yapıyoruz. En yakın Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı firma olarak her cinsten hurda alım satımı nedeniyle yerinize gelmekteyiz. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurda alanlar Merkezefendi mahallesi genelinde hizmetler veriyoruz.

Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Araç Hurdası Alan Yerler

Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, hurda motor alıyoruz. Bazen Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi çevresindebölgesinde araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Merkezefendi 2. El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Merkezefendi Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel alınıp, satılırken gayet hassasiyet ile çalıŞmalıyız. Bu bölgede anot nikel, nikel turbo hurda, %95 – %99 şablon nikel hurda alımında borsasının üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi nikel hurda alıyoruz.

7/24 Açık Merkezefendi Hurdacı

7/24 açık Merkezefendi mahallesinde hurdacı firması olan firmamızla zamana takılmadan hurdacılık sektöründe çalışmaktayız. 2014 senesinden bu zamana hurdacılık yaparak hizmet veriyoruz. Sektörde uzun zamandır Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı olarak hizmet vermenin sağladığı profesyonellikler vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Merkezefendi Klima Hurda Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi çevresinde en fazla satılan hurdalar arasındadır. Kombi hurdası alanlar arasındayız.

Merkezefendi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Zeytinburnu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından imzalanan kararlarla belirlenen yere dökülüyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun nakliyesi güvenli bir şekilde tarafımızca yapılıyor.

Merkezefendi Hurdacılar Sitesi

Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Daha çok güzel bir İstanbul ve daha çok iyi Merkezefendi mahallesi oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Merkezefendi mahallesi hurdacılar sitesi 3. bloktaki hurdacı tesisimizin aracığıyla geri dönüşümde sektöre hizmet ediyoruz. Yalnızca bu eşyaların alım satımını yapmıyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizi arayın.

Merkezefendi Hurda Akü Alım Satımı

Hurda akü barındırdığı kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları için bulunabiliyor. Kullanımdan sonra atıl hale gelen akülere akü hurdası diyoruz. İstanbul Akü hurda alımı yazısını gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla firmamız vb. fabrika içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapabiliyor. Aküler diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur.

Merkezefendi Plastik Hurdası Alanlar

En iyi fiyatla kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Merkezefendi plastik hurda alan firmalar içinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. İstanbul ve Merkezefendi mahallesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Anlık Güncel Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Hurda Fiyatları

Merkezefendi mahallesinde hurdacı firmalar içinde hurdacılık esnasında kullanılan kilo fiyatı an be an değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatı veriyoruz. Kesin hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

Merkezefendi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf Zeytinburnu Merkezefendi satın almak sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan işyerlerinden temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda market rafı, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el raf satan yerler içerisindeyiz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Raf hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.

Merkezefendi İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan apartman vb. binalardan alınan hala kullanılabilir 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. Birde kapanan satıcılardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde yük asansörü, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda alıp satıyoruz.

Merkezefendi 2.El Eşya

Uygun fiyatlara sıfır, ikinci el mobilya ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı yerinizden satın alıyoruz. Yeniden farkı bulunmayan 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Temiz büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları bulunur.

Merkezefendi Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkım sırasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dükkanların yeniden imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde çıkma pimapen, sökülen hurda çelik kapı, sökülen laminant parkeler gibi her türde hurda malzemeyi ücretle satın alıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17