İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Maltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Maltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Zeytinburnu hurdacı firmaları arasında kurumsal çözümlerle ön plana çıkıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla her türlü geri dönüşüm işlerinizi itina ile tamamlıyoruz.

Hursan Metal şirketimiz ile Avrupa bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Avrupa yakası Maltepe mahallesi çevresinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları alımı yapmaktayız

İstanbul Zeytinburnu merkezde bulunan Maltepe mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Normalde Zeytinburnu firmasıyız. Elbette ki Zeytinburnu Maltepe mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Maltepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Güncel Zeytinburnu Maltepe hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

İstanbul etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz Maltepe mahallesi hurdacı işletmeleri içinde en en hızlı fiyatı veren firmayız.

Maltepe mahallesi geri dönüşümcüleri arasındayız. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

Zeytinburnu Maltepe Mahallesi Hurdacıları

Zeytinburnu Maltepe hurdacı telefonu mu arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmette sınırları kaldırdı! Sizlerde her türlü demir hurdası satmak sebebi ile telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul merkezinin nadide ilçesi Zeytinburnu merkezine bağlı, Maltepe mahallesi daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Zeytinburnu Maltepe mahalle genelinde firma olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Zeytinburnu genelinde faaliyet yürütüyoruz. İstanbul Zeytinburnu hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metallerin ocaklardan çıkartılarak işlenmesi zordur. İşlenecek ham maddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi 90/100 çok az azdır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olur. Geri dönüşümdeki harcanan düşük enerji karbon emisyonunun çevreye ve iklime zarar vermesinin önüne geçiyor.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yer altı kaynakları sınırlı miktardadır. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da nüfusla birlikte insanların tüketimide artmaya devam ediyor. Atık madeni geri dönüştererek ihtiyacımız olan madenlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Ülkemizde senelik olarak yüz bin ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde dördünü metal malzemeler, %27’sini plastik türleri, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 12’sini hurda cam türevleri oluşturuyor. Malesef, bu atıkların dörtte 5’i yok oluyor. Boşa giden atıklar geçen her sene Türkiye’yi 1.57 milyar ₺ zarara uğratmaktadır. Hursan Metal gibi firmalar ülkemizin zararına olan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak amacı ile emek vermekteyiz.

Maltepe Hurdacı Telefonu

İstanbul Zeytinburnu Maltepe mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. İstanbul Avrupa Yakası Zeytinburnu ilçesindeki Maltepe hurdacı telefonlarını not ediniz Boş yere zaman geçirmeden arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak para elde edebilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi istemek amacı ile mobil hattımızı aramalısınız. Zeytinburnu Maltepe mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

Maltepe Mahallesi Hurda Çinko Alan Firma

Maltepe çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Zeytinburnu Hurda çinko alım satımı makalesine bakmak istemelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için arayın.

Maltepe Bakır Hurdası Alım Satımı

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Antikron kırma granür bakır hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır bobin hurda, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. İstanbul Zeytinburnu Maltepe mahallesinde hurda bakır alan yerler içindeyiz. Maltepe içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurda alanlar makalemizde geniş bilgi var. Bakır alan Zeytinburnu Maltepe hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Maltepe bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Maltepe Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Zeytinburnu Maltepe mahallesi hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Maltepe mahallesinde kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zeytinburnu Maltepe mahallesi hurdacı firma olan Hursan Metal her çeşit alüminyum hurdası alıyor. Hurda sarı almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Hurda antimon zamak, çelik hurdası, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Maltepe Kablo Hurda Alan Firma

Hurda kablolar içindeki telin madeni yüzünden hurdacılar için önem teşkil eder. Zeytinburnu Maltepe mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Zeytinburnu Maltepe hurdacı arayanlar için buradayız. . Daha detaylı bilgi için sayfamızda önceden paylaşılmış kablo alan hurdacılar metine göz gezdirebilirsiniz.

Zeytinburnu Maltepe mahallesi genelinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı sırasında anlık fiyat teklifini teklif ediyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmak isteyenler bize ulaşın.

Maltepe mahallesi hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu, antikron kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Müşterilerde sıklıkla toplanan 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden fazla fiyat teklifi veriyoruz.

Maltepe Demir Hurda Alım Satımı

Hurda demir, yer yüzünde en fazla alınıp satılan metaller içindedir. Hursan Metal Zeytinburnu Maltepe bölgesinin her caddesinde demir hurdası ticareti yapıyor. Maltepe etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası ton fiyatı yazısını okuyabilirsiniz. Güncel anlık demir hurda fiyatları edinmek amacıyla hemen arayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her nevi demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için peşin ödeme yapıyoruz.

Maltepe Hurda Kurşun Alan En Yakın Yerler

Zeytinburnu Maltepe hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız ilçeler arasındadır. Kurşun eski madenlerden biridir. Doğada cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle göze çarpıyor. Zeytinburnu Hurda kurşun alımı paylaşımımızı incelemelisiniz.. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz.

Maltepe Hurda Sarı Alım Satımı

Zeytinburnu Maltepe hurdacı firma olarak piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Bu sebeple Zeytinburnu Maltepe mahallesi sarı pirinç hurda alan hurdacılar arasındayız. Hursan Metal şirketi tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, bronz hurda ticaretinde piyasaya hakimdir. Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir.

Aslında hurda sarı adında hurda türü varolmamıştır. Hurda sarı alanlar hakkındaki metini inceleyin. Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Maltepe mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alıyoruz.

Maltepe Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alanlar linkine tıklayın. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Maltepe mahallesinde hurda krom satışı yapmak için arayabilirsiniz Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

Maltepe Mahallesinde Sac Hurda Alan Firma

Firmamızda her türlü ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Maltepe mahallesinin ilçesinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda oluklu sac galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla.

Maltepe mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek ticareti için arayın. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız.

Daha geniş sayfamızdaki hurda alüminyum konuyu inceleyebilirsiniz. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Sizlerin yardımıyla her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Zeytinburnu ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz.

Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı diliyoruz. Her çeşit alüminyum hurda peşin alınır. İstanbul Zeytinburnu Maltepe alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Maltepe Hurda Kağıt Alım Satımı

Daha fazla kağıt fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, hurda karton bardak alımı yapan yerler içerisindeyiz. İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla kazanma şansı iletiyoruz. Maltepe karton hurdası aldığımız yerler arasındadır. Maltepe kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız ile kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Hurda Raf Alımı

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Hurda raf ton fiyatı bölümümüze göz atabilirsiniz. Zeytinburnu Maltepe ikinci el hurda raf satışı yapmak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle kapanan pastaneler tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları, demir raf hurdaları, çelik raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satıyoruz.

7/24 Açık Maltepe Mahallesi Hurdacı

Sektörün verdiği profesyonellik sayesinde araç gereç sayımızı geliştirerek çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Maltepe mahallesi hurdacı firması olarak yirmi dört saat çalışıyoruz. Nerdeyse 35 yıldan bu yana hurda alım yapmaktayız.

Maltepe Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Maltepe mahallesi hurdacı firma içinde çalışan personelimiz ile adresinizden hurda alımına devam ediyoruz. Zeytinburnu Maltepe en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal tartmak için yerinize gelmekteyiz. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Maltepe mahallesi çevresinde servisler veriyoruz. Hursan Metal olarak Maltepe bölgesinde hurda alıyoruz.

Maltepe Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. her cins hurda malzemeleri almaktayız. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken belirtilen tüm tedbirler Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek binaların istenildiği bir biçimde yapılması sebebi ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

Maltepe Nikel Hurda Alımı

Bu bölgede nikel turbo hurda, anot nikel, %99 şablon nikel hurda – %95 şablo nikel hurdası alım satımında hurda nikel borsasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken elden geldiğince hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerir. Maltepe mahallesi etrafında hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Güncel Zeytinburnu Maltepe Hurda Fiyatları

Zeytinburnu Maltepe mahallesinde hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı piyasada saatlik olarak güncellenmektedir. En güncel fiyata ulaşabilmek amacı ile bizi arayın. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken diğer firmalardan daha fazla fiyat teklifleri uyguluyoruz.

Maltepe Mahallesi Akü Hurdası Alım Satımı

Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle kıymetlidir. Bu yüzden firmamız vb. kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Otomobillerde enerji ihtiyacı amacı ile bulunuyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü hurdası alımı sayfamızı dolaşmak iyi gelecektir. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Maltepe Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el olarak satışa sunulabilecek durumdaki koltuklarınız yerinize gelerek alıyoruz. En uygun fiyata yeni, 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla bize ait cep numaraları ile iletişim kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, bilgisayar masası, çalışma koltuğu temin edilir.

Maltepe Mahallesi Klima Hurdası Alanlar

Zeytinburnu Maltepe çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2.el Klima Maltepe mahallesi çevresinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. İkinci el kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Maltepe Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle sözleşmemize göre molozların taşınması itina ile firmamızca yapılıyor. Zeytinburnu Maltepe mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan her türlü hurdanın tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Zeytinburnu Belediyesi’nce önceden bildirilen moloz döküm alanlarına taşınır.

Maltepe Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alımı

Maltepe Mahallesinde Plastik Hurda Alım Satımı

İstanbul ve Zeytinburnu Maltepe mahallesinde polipropilen moblen hurda, plastik abs, polistren, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Maltepe plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan Maltepe mahallesi hurdacı firmasıyız.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Güncel fiyatlarla hurda pet şişe, naylon poşet, plastik bidon kırmızı, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Zeytinburnu Maltepe Mahallesi Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Maltepe etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç alımı konusunda yardım etmek isteriz. Ama hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış otomobil hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, motor hurdası alımı yapıyoruz.

Maltepe 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı makinesi, harç makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood bulunur. Birde iflas eden iş yerlerinden satın almış olduğumuz Zeytinburnu Maltepe yakınlarında yıkılmış öğrenci yurdu vb. binalardan ayrılan sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alımı yapıyoruz.

Maltepe Fabrika Sökümü

İşe başlamadan sökülecek tesisin incelikle gezilerek uygun ekipmanların seçilmesi gerekiyor. Güvenli biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan yerler içerisinde meşhur olduk. Maltepe mahallesinde fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika yıkım ihalelerini güvenilir şekilde yerine getirdik. Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş sayılmaz.

Maltepe Hurdacı Sitesi

Zeytinburnu Maltepe mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı iş yerimizle atıl hurda eşya geri dönüşüm servisleri ediyoruz. Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hepsi için bizimle iletişim kurun. Her haliyle güzel bir İstanbul ve şimdiki halinden temiz Maltepe mahallesi yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Maltepe Mahallesi 2. El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacı firmayız. Jeneratör hurdası alan firmayız için en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

0 (535) 043 31 17