İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Zekeriyaköy Hurdacı

Zekeriyaköy Hurdacı

İstanbul çevresinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekip göndermekteyiz Güncel İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Sarıyer Zekeriyaköy mahallesinde hurda eşyalar ve kullanılmış ofis mobilyaları alıyoruz

Zekeriyaköy mahallesi hurdacı firmalar arasında öncü işletmesiyiz. Zekeriyaköy hurdacısı olarak hurda malzeme alıyoruz Her türlü hurda satmak sebebiyle iletişime geçin.

Sarıyer Zekeriyaköy hurdacı firması olarak Zekeriyaköy mahallesinin çevresinde hurda alımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmet vermeye devam ediyor. Sarıyer Zekeriyaköy mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Normalde Sarıyer firmasıyız. Ancak Zekeriyaköy mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Sarıyer ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Sarıyer Zekeriyaköy Hurdacısı

Sarıyer hurdacısı olarak Avrupa yakası genelinde her çeşit hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Sarıyer genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit hurda bakır satışı amacıyla hatlarımızı arayabilirsiniz. Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul merkezinin naif ilçesi Sarıyer merkezindeki, Zekeriyaköy mahallesi daimi hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. İstanbul Avrupa yakasında, Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi çevresinde bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ülkemizde yıllık 25 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin %43’ünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde onikisini hurda camlar, %4’ünü metal hurdalar oluşturuyor. Aksi gibi, bu paha biçilmez atıkların dörtte 5’i dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan atıklar Türkiye’ye zararı 1.57 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına giden bu harcamanın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışıyoruz.

Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yer altı kaynakları sınırlıdır. Bazıları yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla insanlığın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her gün artmaya devam ediyor. Hurdaları geri dönüşümü ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede madenleri geleceğe saklıyoruz.

Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Bir metal cevherinin madenden çıkartılıp hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için gayet fazla enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüştürülmesi 90/100 çok daha az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına yardımcı oluyor. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açar. Geri dönüşümdeki harcanan düşük enerji miktarı bu emisyonun iklime ve doğaya vereceği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Zekeriyaköy Hurdacı Numarası

Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Zekeriyaköy hurdacı Hursan Metal iletişim numarasını unutmayınız Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayıp anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları istemek nedeni ile firmamızı aramanız gereklidir.

Zekeriyaköy Hurda Alımı

Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi yakınlarındaki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Zekeriyaköy mahallesinde yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sarıyer Zekeriyaköy hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Zamak hurda, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda raf alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz.

Zekeriyaköy Hurda Kablo Alan Hurdacı

Kablo hurdası içerdiği bakır teller sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Fakat tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken en doğru fiyat listesini teklif ediyoruz. Konumdan antikron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İçinde bulunan iletkenin türüne göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alanlar konulu konuya bir göz atın. Zekeriyaköy mahallesi etrafında kolayca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablolar alırken değerini kapınızda ödüyoruz.

İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy kablo hurdası alıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sarıyer Zekeriyaköy hurdacı firmayız. . İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy ilçesinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo alım satımında uzmanız.

Çünkü sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi hurdacısı Hursan Metal her nevi hurda elektrik kablosu, antikron kablo, iç tesisat kabloları ticareti için buradayız. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Zekeriyaköy Mahallesi Sac Hurda Alanlar

Zekeriyaköy çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, oluklu sac hurdası hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Sac hurdası alımı yapanlar içerisindeyiz. Şu anda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var. Kiler çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır.

Zekeriyaköy Mahallesi Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

İstanbul ile Sarıyer Zekeriyaköy mahallesinde kurşun hurda almak için en yüksek fiyatları uyguladığımız bölgelerden biridir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renge sahiptir. İstanbul Kurşun hurda alanlar paylaşımını ziyaret etmek bilgiye erişmenizi sağlar..

Zekeriyaköy Çinko Hurdası Alım Satımı

Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü kilosu ne kadar öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Zekeriyaköy çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurda alan hurdacılar çinko hurda hakkında bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz.

Zekeriyaköy Mahallesinde Krom Hurda Alımı

Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alımı makalesini ziyaret ederseniz harika olacaktır. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Zekeriyaköy mahallesinde krom satışı yapmak için firmamızı arayın 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Zekeriyaköy Alüminyum Hurda Alım Satımı

Sizlerin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan firmayız. Alüminyum hurdası alanlar konulu konuyu okuyun.

İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu satışı için iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Sarıyer bölgesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alımı için tartımı müşterinin yanında yapıyoruz.

Zekeriyaköy Mahallesinde Demir Hurda Alımı

Hurda demir, dünyada çokça çıkarılan metaller arasındadır. Zekeriyaköy etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşın. Firmamız Zekeriyaköy mahallesinin çevresinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Sarıyer Demir hurdası alanlar demir hurda hakkında bilgi edinmek için sayfasının linkine tıklamalısınız.

Zekeriyaköy Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Zekeriyaköy genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Zekeriyaköy bakır hurdası fiyat listesi için telefonlarımızı arayın. Bakır hurdası alan Sarıyer Zekeriyaköy hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Antikron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır yazımızda detaylı bilgilendirme mevcut.

Zekeriyaköy Hurda Sarı Alımı

Hursan Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. Bununla birlikte hurda sarı kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunmaktadır. Bu sebeple Sarıyer Zekeriyaköy sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı yapıyor. Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır.

Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Zekeriyaköy mahallesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Daha detaylı sayfamızdaki sarı alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir.

Zekeriyaköy Hurdacılar Sitesi

Daha güzel bir İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Zekeriyaköy mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun.

Zekeriyaköy İkinci El Raf Hurdası

Hurda raf Sarıyer Zekeriyaköy alımı nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. İstanbul Raf hurda fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Genelde resterasyon yapan dükkânlar tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden seçilen kullanılabilir 2.el raf satıyoruz.

Zekeriyaköy Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

Otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Yoğun kullanımla enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alımı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Dolayısı ile şirketimiz vb. kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor.

Zekeriyaköy Mahallesi Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda önem verilen iş güvenliği önlemleri Zekeriyaköy kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yenilenecek apartmanların istendiği bir şekilde inşaatının yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz. Daha önce fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her cinsten hurdanızı satın almaktayız.

Zekeriyaköy Hurda Kağıt Alım Satımı

İlçenin her yerinde beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha fazla kazanç etme imkanı yöneltiyoruz. Sarıyer Zekeriyaköy kağıt hurda alanlar arasındaki Hursan Metal yardımıyla toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz.

Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda gazete alanlar içinde en yüksek fiyatları teklif ediyoruz. Sarıyer Zekeriyaköy mahallesinde kağıt hurdası aldığımız ilçeler içinde yer alıyor.

7/24 Zekeriyaköy Mahallesi Hurdacı

Tam tamına üç yıldan bu yana hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sürenin sağladığı deneyim süreci ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Zekeriyaköy mahallesinde hurdacı iş yerimiz aracılığı ile yirmi dört saat konumuza geliyoruz.

Zekeriyaköy Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sarıyer Zekeriyaköy etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Kombi hurdası alan hurdacı fimayız. 2.el Klima Zekeriyaköy mahallesi çevresinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Zekeriyaköy Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Sarıyer Belediyesi’nce daha önce bildirilen alanlara nakledilir. Bina yıkımından sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınma işleri güvenle personellerimizce yapılıyor. Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi hurdacı Hursan Metal firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurdanın şirketimize ait alana nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Güncel Zekeriyaköy Hurda Fiyatları

Sitemizdeki hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin En güncel bilgiye ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşmanız gerekiyor. Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi hurdacı hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatı hurda piyasasında saat başı değişmektedir. Unutmayın ki yüksek tonajda hurdalar alırken ton fiyatlarından fazla ton fiyatları öneriyoruz.

Sarıyer Zekeriyaköy Mahallesi Otomobil Hurdası Alan Yerler

Zekeriyaköy hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Sarıyer Zekeriyaköy çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda otomobil, yük vagonu, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Zekeriyaköy Plastik Hurda Alım Satımı

Zekeriyaköy plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Zekeriyaköy mahallesinde abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyata mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz.

Zekeriyaköy Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte iflas eden depolardan almış olduğumuz Yıkılmış depo binalarından ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Zekeriyaköy Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Sarıyer Zekeriyaköy mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz. Güvenilir bir şekilde tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı bir biçimde gezilerek uygun ekipmanın seçilmesi gerekmektedir. Sektöre girdiğimizden bu yana binlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde lider bir yerdeyiz.

Zekeriyaköy Mahallesinde Jeneratör Hurdası Satanlar

Bozulmuş hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi yerlerdeniz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır.

Zekeriyaköy Mahallesine En Yakın Hurdacı Firması

Sarıyer Zekeriyaköy en yakın hurdacı deposu servisiyle hurda metal alıp satmak nedeni ile adresinize gelmekteyiz. Hursan Metal olarak Zekeriyaköy mahallesinde her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız. Bu sebeple sizlere en yakın hurda alan yerler Sarıyer Zekeriyaköy bölgesinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Zekeriyaköy hurdacı firması olarak yerinizden her cins hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz.

Zekeriyaköy Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

İkinci el büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu satılır. Değerinden fiyata çok az kullanılan ve 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi adresten almaktayız. Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak amacıyla işletmemizle iletişim kurabilirsiniz.

Zekeriyaköy Mahallesinde Nikel Hurdası Alan Firma

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Dolayısı ile hurda nikeller alım satımında oldukça dikkat ile davranılmalıdır. İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede nikel turbo hurda, anot nikel, %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablon nikel hurdalar alıyoruz.

Zekeriyaköy Cam Hurda Alım Satımı

Cam tam yada yarısaydam oldukça sert bir yapıdaki suları geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Genellikle renkli ve şeffaf otomobil camları, şişesi vs. cam hurdalar bulunmaktadır. Zekeriyaköy mahallesinde hurda cam alan firmalar içinde yer almaktayız.

0 (535) 043 31 17