İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yomra Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yomra Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yomra merkezi çevresinde hurdacısıyız. Yomra meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip gönderiyoruz. Hursan Metal olarak Yomra hurda alımı yapıyoruz.

Normalde Yomra hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki Trabzon Yomra merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Yomra merkezinin her sokağında ikinci el eşyalar ve hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz. Yomra merkez hurdacı firması olarak Yomra merkezinin çevresinde hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Trabzon hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Anlık Yomra hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

Yomra hurdacı firması olarak hurda eşyaları alıyoruz. Trabzon geri dönüşüm tesisleri içindeki Hursan Metal avantajlı devam ediyor. Her nevi hurda alımında öncüyüz. Trabzon Yomra hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız.

Trabzon Yomra Hurdacı Firma

Yomra merkezde hizmet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek halkımızın faydasına çalışıyoruz. Yomra hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Yomra çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaktayız. Trabzon şehir merkezine bağlı naif ilçesi Yomra daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Yomra çevresinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Yomra hurdacı olarak Trabzon genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alım satımı için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Sizde her nevi kağıt hurdası satmak amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Yurdumuzda bir senede 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan atık malzemenin yüzde dört civarını maden hurdaları, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları, yüzde on ikisini hurda camlar oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu paha biçilmez malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yılda yurdumuzu 1.55 milyar Türk Lirası zarara uğratıyor. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını ülkemize kazandırmaya çalışmaktadır.

Yomra Hurdacı Telefonu

Yomra hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu neden ile hurda satışı yapmak üzere firmamızı aramanız gereklidir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Trabzon Yomra hurdacı telefonu bu sayfanın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Yomra Krom Hurdası Alanlar

430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları bölümümüze göz atmanız pişman olmayacaksınız.

Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Yomra krom hurdası kilo fiyatı günceldir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılıyor.

Yomra Hurda Alanlar

Hurda zamak, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedef edindik. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda çinko, kurşun hurda, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum hurdası,hurda demir ve hurda sarı alırken fiyat listeleri uyguluyoruz. Yomra hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Hurda çinko almak amacıyla bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Yomra adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Elinizdeki hurda malzemeyi hiç zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurdanın değerini düşürmektedir. Trabzon Yomra geri dönüşüm firması Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor.

Yomra Hurda Alüminyum Alanlar

Trabzon Yomra alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Hurda satanların sayesinde durmadan deneyim kazanıyoruz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu almaktayız. Sayfamızda bulunan Yomra alüminyum hurdası ton fiyatını isteyenlere her gün ulaştırılmaktadır. Alüminyum alan hurdacılar başlıklı metne bir göz atın Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Yomra ilçesinin tamamında hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Her türlü alüminyum hurda almaktayız.

Yomra Hurda Sarı Alan Hurdacı

Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Yomra ilçesinde hurda sarı pirinç almaktayız.

Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Haliyle Yomra hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

Buradaki Yomra pirinç sarı fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırıyoruz. Geniş sitemizdeki sarı hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin. Hursan Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası almaktadır. Yomra hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yapıyor.

Yomra Hurda Kablo Alan Firma

Genelde hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Yerinden antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

Yomra genelinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Buradaki Yomra hurda kablo kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Satıcılarda çoğunlukla edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı konuya bir göz atın. Trabzon Yomra hurdacısı olarak her türlü hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları, antigron kablo alımı için buradayız. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda kablolar içindeki bakır nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem taşır.

Trabzon Yomra ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Yomra hurdacı arayanlar için buradayız. . Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında en güzel fiyatı teklif ediyoruz. Çünkü sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

Yomra Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Yomra nikel hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Çinko hurdası alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz. Yomra çevresinin her yerinde çinko hurdası alıyoruz.

Yomra Hurda Bakır Alımı

Bakır alan Yomra hurdacı numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Yomra soyma bakır hurdası fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Trabzon Yomra bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl talaş, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Yomra içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Yomra bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın.

Yomra Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda demir, yeryüzünde en çok bulunabilen metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Yomra inşaat demiri ton fiyatı günceldir. Güncel demir hurda fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir fiyatı konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu linke tıklayın. Yomra ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Hursan Metal Yomra bölgesinde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Bildiğiniz gibi her çeşit pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı makalesini okumak iyi gelecektir.

Yomra Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun en eski madenlerdendir. Trabzon, Yomra kurşun hurda alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Sitemizdeki Yomra hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını talep edenlere günlük ulaştırıyoruz. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü kurşun hurdası satışı amacı ile bizi tuşlayarak iletişim kurabilirsiniz. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası fiyatları yazısını şahane olacaktır.

Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Veranda çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Yomra ilçesinin tümünde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak için irtibat kurabilirsiniz. Sac hurda alıyoruz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac var.

2. El Jeneratör Alan Yerler

Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için en yüksek fiyatları sunuyoruz. Her türlü sıfır gibi ikinci el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

En Yakın Yomra Hurdacı Numarası

Yomra en yakın hurdacı firma olarak hurda eşya alıp satarken gönderdiğiniz konuma ekiplerimizi yolluyoruz. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alanlar Yomra bölgesinde hizmetler ediyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Yomra ilçesinde her cins hurda eşya satımı yapıyoruz. Yomra hurdacı şirketi arasındaki çalışanlarımızla arzuladığınız adresten hurda alım satımı hizmetimiz var.

Hurda Karton Alanlar

Karton, kağıt hurdası alımı için geliyoruz. Sitemizde yer almakta olan Yomra karton hurda kilo fiyatını saat başı yollamaktayız Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle satıcılara daha yüksek kâr etme olanağı takdim ediyoruz. Yomra kağıt hurda alan firmalar içindeki işletmemiz sayesinde kırpıntı kağıt, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı fiyatı sorabilirsiniz. derinden çok fiyata kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, gazete hurdası alımı yapan hurdacılar içindeyiz.

Yomra İkinci El Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen elbisecilerden elde ettiğimiz teşhir rafları, orta reyonlar, hurda çelik raflar, demir raflar, hurda market rafı içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Buradaki Yomra raf hurdası fiyat listesini bip hattımızda paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatı bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın. Raf hurdası Yomra satışı yapmak sebebi ile bize ait telefona ulaşabilirsiniz.

Hurda Cam Kırığı Alımı

Genelde renkli kola meşrubat şişesi, araç camı ve benzeri hurda camlar yüklü miktarda yeniden işleniyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert bir yapıya sahip sıvı madde tutan inorganik amorf sert bir maddedir. Yomra etrafında cam hurda alan firmalar arasında yer almaktayız.

Plastik Hurda Alanlar

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Yomra plastik hurdası alan yerler içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Yomra hurdacısıyız. Sitemizdeki Yomra naylon hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Trabzon ve Yomra bölgesinin her yerinden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası almaktayız.

Yomra Güncel Hurda Fiyatları

Yomra hurdacı hurdacılık yaparken kullanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde değişiyor. Güncel kilo fiyatına ulaşmak için irtibat kurabilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında oldukça fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Hurda sarı fiyatları içerikli makaleyi okuyabilirsiniz

Yomra Otomobil Hurdası Alan Yerler

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Yomra çevresinde hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz.

Ama hurda araç vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek yük vagonu, trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

7/24 Açık Yomra Hurdacı

Tam tamına on dokuz senedir hurda alım yapan firmayız. 7/24 hurda alan Yomra hurdacı dükkânımız vasıtası ile günün her saatinde açığız. Sizlerin verdiği kurumsallaşmalar süreciyle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

2.el Restaurant Ekipmanları Alan Firmalar

Kullanılmış tabak kurutma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, tezgah üstü dolaplar, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Endüstriyel lokanta malzemeleri almaktayız. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, krom salata reyonları, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Parça Kumaş Alım Satımı

Trabzon Yomra etrafında kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Yomra ilçesinin tümünde viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, süprem kumaş alımı için çağırdığınız yere geliyoruz. Yüksek tonajlı tekstil artığı hurda kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı alım satımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Spota düşmüş hurda gabardin, hurda örme kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda kot kumaş, hurda eteklik, hurda ceket kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Trabzon Yomra kilosu ile kumaş hurdası alanlar arasında en iyi fiyatı veriyoruz. Burada yayınlanan Yomra hurda kumaş fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Yomra Bina Yıkımı

Yomra kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılması gereken dükkanların istenildiği biçimde yapılması nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen tüm güvenlik önlemleri

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, sökülmüş hurda çelik kapı, pimapen hurdaları benzeri tüm hurdaları değerinde satın alıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz.

Akü Hurdası Alanlar

Aküler diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolanan depolardır. Motosikletlerde enerji ihtiyacı nedeni ile kullanılır. Hurda akü fiyatları paylaşımımızı geziniz. Dolayısı ile Trabzon Yomra hurdacı benzeri kendisine ait geri dönüştürme tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor.

Zamanla atıl duruma düşen aküye hurda akü denmektedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran sıvı nedeniyle geri dönüşüm için değerlidir.

Yomra Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yomra fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenlice tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay olmamıştır. İlk önce sökülecek imalathanenin incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması gereklidir. Uzun yıllardır binlerce fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik.

Yomra İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı sıva makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yomra çevresinde yıkılmış market vs. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. Birde iflas eden şirketlerden edindiğimiz

Hurda Nikel Alımı

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. Yomra hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası taşınırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Trabzon Yomra çevresinde %99 şablo nikel hurdası – %95 şablo nikel hurdası, anot nikel, nikel turbo hurda alıyoruz.

Yomra Beyaz Eşya Hurdası

Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Yomra temiz kullanılmış ve 2. el ev eşyası satabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masaları temin edilir. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2.el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan yatak odası takımlarınızı adresinizden satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alım satımı başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz

Yomra Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Yomra ilçesinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız. Yomra çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin.

Yomra Moloz Döküm Yerleri

Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşıma işleri güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Yomra hurdacı tarafından satın alınacak her cins hurdaların iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Yomra Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan alana taşınması gerçekleştiriliyor.

Yomra Hurdacılar Sitesi

Yomra hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkanımız sayesinde geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Yomra organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türde atıkların ticaretini yapıyor değiliz. Çok daha yaşanılır bir şehir yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

0 (535) 043 31 17