İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yıldıztepe Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Yıldıztepe Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Şu anda İstanbul Bağcılar firmasıyız. Bununla birlikte Yıldıztepe mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Bağcılar Yıldıztepe hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz. Bağcılar Yıldıztepe mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü konumdayız. Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz. Yıldıztepe hurdacısı olarak hurda eşyanızı yerinden almaktayız

Güncel İstanbul Bağcılar Yıldıztepe hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz. Hursan Metal adıyla Avrupa Bağcılar Yıldıztepe çevresinde hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Bağcılar ilçesi ilçesinin her tarafında olduğu gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Her çeşit hurda alıyoruz. Avrupa yakası Yıldıztepe mahallesinin her yerinde hurda eşyalar ve 2.el eşyalar alım satımı yapmaktayız

Bağcılar Yıldıztepe Hurdacıları

İstanbul Bağcılar hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapmaktayız. Sizde her çeşit hurda bakır satışı için numaramızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Bağcılar mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bağcılar Yıldıztepe mahallesi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin nadide ilçesi Bağcılar merkezine bağlı, Yıldıztepe mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yıldıztepe mahalle genelinde firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Cevherlerin ocaktan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurda metalin geri dönüşümü %90 çok az azdır.

Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesi ile ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurdaların geri dönüşümünde kullanılan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun yeryüzü iklimine zararının önüne geçiyor.

Doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Birkaçı yeterli gözüksede artan nüfusla tüketimde artıyor. Atık metali geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlıyoruz. Böylelikle doğal kaynakları gelecek zamanlara aktarmayı başarabiliriz.

Ülkemizde 1 senede 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton evsel atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde 12’sini cam hurdası, %4’ünü madenler, yüzde kırk üçünü kağıt türevleri, %27’sini plastik hurdaları oluşturuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Boşa giden atıklar Türkiye’ye zararı 1.5 milyar TL’dir. Hursan Metal gibi geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın elimizden geldiği kadarını kurtarmak amacı ile çalışıyoruz.

Yıldıztepe Hurdacı Telefon Numarası

Bağcılar Yıldıztepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz. İstanbul Bağcılar Yıldıztepe yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bağcılar Yıldıztepe mahallesi hurdacı firma telefonlarını unutmayınız Bu nedenle hurda malzeme fiyat listesi talep etmek için bizleri aramanız yeterlidir.

Yıldıztepe Hurda Demir Alımı

Bildiğiniz üzere her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir trabzan alım satımı yapılır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı bölümünü ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içinde bulunmaktadır. Anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hursan Metal Bağcılar Yıldıztepe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Bağcılar Yıldıztepe etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Yıldıztepe Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

İstanbul, Bağcılar Yıldıztepe bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Bağcılar Hurda çinko fiyatları linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz.

Yıldıztepe Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her türlü hurda alüminyum almaktayız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Bağcılar ilçesinin tamamında alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

. İstanbul Bağcılar Yıldıztepe hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Hurdacı firmamıza güven duyanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz.

Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda alıyoruz. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın.

Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için telefonlaronızı beklemekteyiz. Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz.

Yıldıztepe Mahallesi Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun kullanılmakta olan en eski madendir. İstanbul, Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde kurşun hurda almak için iyi fiyat listesini verdiğimiz yerlerdendir. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası satmak sebebiyle yetkili personelimizi arayıp ulaşabilirsiniz. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle biliniyor. İstanbul Kurşun hurdası fiyatları makalesine kesinlikle göz atın..

Yıldıztepe Krom Hurda Alan Hurdacı

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Yıldıztepe mahallesinde krom hurda satmak için firmamızı hemen arayın Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Bağcılar Krom hurda fiyatları sayfamıza mutlaka göz atın.

Çok sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Yıldıztepe Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Bağcılar Yıldıztepe mahallesi hurdacı firması olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Yıldıztepe mahallesinde kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurda alüminyum almak amacıyla bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

Hurda zamak antimon, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı fimayız. Bağcılar Yıldıztepe mahallesindeki hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

Yıldıztepe Kablo Hurdası Alım Satımı

Kablo hurdası içindeki bakır tel nedeni ile kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Etrafta kolayca bulunan 30% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Bağcılar Yıldıztepe mahallesi hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antikron hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Yıldıztepe hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alıyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Kablo elektrik iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal adıyla sırf hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

İçindeki iletkenin türüne göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Kullanıldığı alanlara göre yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bağcılar Yıldıztepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Bunun yanı sıra enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımı yaparken ederinin üstünde fiyatları sunuyoruz.

Bağcılar Yıldıztepe mahallesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo alanlar konulu metni inceleyebilirsiniz. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Yıldıztepe Hurda Bakır Alımı

Yıldıztepe içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Bağcılar Yıldıztepe hurdacı şirketimizi hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. İstanbul Bağcılar Yıldıztepe mahallesi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, Antikron kırma (Granür) bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapılır. Yıldıztepe bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bağcılar Bakır hurdası alanlar sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yıldıztepe Mahallesinde Sac Hurdası Alım Satımı

Şu anda her kalitede 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Bağcılar Yıldıztepe etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, oluklu sac hurdası galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru, fiyatı istemek amacıyla. Ardiye çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir.

Yıldıztepe Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bu sebep ile Bağcılar Yıldıztepe mahallesi sarı hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacı metne bir göz atın. Bağcılar Yıldıztepe hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Sizinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası diye bir hurda yoktur. Yıldıztepe mahallesinin her yerinde sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan hurda sarı denmektedir. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanında hurda sarı bronz araiş alım satımı yapıyor.

Yıldıztepe Hurdacı Sitesi

Daha fazla güzel bir İstanbul Bağcılar Yıldıztepe oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Hurda metal alırken ayrım yapmıyoruz. Yıldıztepe mahallesi hurdacılar sitesindeki depomuzun iş birliğiyle sektörde hizmet ediyoruz. Sırf bu türden hurdaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişim kurun.

Yıldıztepe Otomobil Hurdası Alan Firma

Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Zaman zaman Bağcılar Yıldıztepe yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hasarlı hurda araç, römork, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda motor ve benzeri hurdalara fiyat almak için hemen arayın. Fakat hurda araç vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Yıldıztepe Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alımı

Hurda jeneratör alan Yıldıztepe hurda firmayız alırken yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2. el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

Yıldıztepe Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökülürken önce yıkılması istenen mülkün detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Profesyonel biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. İstanbul, Yıldıztepe fabrika söküm işleri yapıyoruz. Uzun yıllardır sayısız fabrika yıkımı ihaleleri aldık. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde nam saldık.

Yıldıztepe Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima Bağcılar Yıldıztepe mahallesi çevresinde çok satılan hurda malzemeler arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Yıldıztepe bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Kombi alan yerler içerisindeyiz.

Yıldıztepe Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Bağcılar Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden planan alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında sözleşmemize göre molozun nakliyesi güvenle yapılır.

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

En doğru hurda fiyatına ulaşmak amacı ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurda alım satımlarında kilo fiyatından fazla fiyatlar öneriyoruz. Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan ton fiyatı her an değişiyor. Hurda fiyatları 2022 konulu içeriği inceleyebilirsiniz

Yıldıztepe İkinci El Eşya

Titizlikle kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan oturma gruplarını evinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Piyasasından ekonomik fiyatlara sıfır gibi ve 2. el ev mobilyaları alabilirsiniz. Her türlü 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait mobil telefon numaralarıyla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. 2. El çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları temin edilir.

Yıldıztepe Akü Hurda Alım Satımı

Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Yoğun kullanımla şarj tutmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Bağcılar Hurda akü alan hurdacı firmalar makalesini iyi olacaktır. Akümülatör başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Bu yüzden firmamız benzeri kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılıyor.

Yıldıztepe Hurda Plastik Alanlar

En güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Yıldıztepe plastik hurda alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Yıldıztepe mahallesi hurda deposuyuz. İstanbul ve Yıldıztepe bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurda alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Yıldıztepe Mahallesinde Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Yıldıztepe mahallesinde cam hurda alan yerler arasındayız. Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Günümüzde rengarenk araba camı, meyve suyu şişesi çeşitlerinde cam hurda türleri bulunmaktadır.

Yıldıztepe Hurda Raf Alan Yerler

Raf hurdası Bağcılar Yıldıztepe fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı yazısına göz atmak isteyebilirsiniz. Çoğunlukla kapanan depolardan aldığımız reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el market rafları satıyoruz.

Yıldıztepe Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdası arsenik içerir. Bu mahallede %99 şablon nikel hurda ile %95 nikel şablon, anot nikel, turbo nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel alınırken oldukça hassasiyetle çalışılmalıdır. İstanbul ve Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde nikel hurdası alıyoruz.

Yıldıztepe Mahallesi Karton Hurdası Alımı

Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde karton hurda alımı yaptığımız yerler arasında yer almaktadır. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özen sayesinde müşterilerimize çok daha fazla oranda kazanma imkanı iletiyoruz. Yıldıztepe mahallesinde hurda kağıt alan firmalar arasındaki iş yerimiz sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz. Daha fazla ton fiyatlarıyla karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alım satımı yapan yerler arasındayız.

7/24 Alo Yıldıztepe Mahallesi Hurdacı

Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalarla değişen tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yıldıztepe mahallesinde hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. Okuduğunuz üzere iki bin birden bugünlere değin hurdacılığa hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Yıldıztepe Mahallesinde En Yakın Hurdacı

Bağcılar Yıldıztepe en yakın hurdacı olarak hurda alımında istediğiniz yere gelmekteyiz. Bağcılar Yıldıztepe hurdacı firmamızla konumuzdan hurda almaya başladık. Hursan Metal firmamızla Bağcılar Yıldıztepe mahallesinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı Yıldıztepe mahallesinde servis ediyoruz.

Yıldıztepe 2.El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde boya tabancası, inşaat vinci, alçı makinesi, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Bununla birlikte batan iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılan market binalarından alınan yeni gibi ikinci el pimapenler, mutfak dolabı, kapı satıyoruz.

Yıldıztepe Mahallesinde Bina Yıkımı

Yıldıztepe mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde yeniden inşa edilecek dükkanların istenildiği bir biçimde yapılması için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı bina yıkımı ücretsiz yerine getiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası vs. tüm hurdayı değerinde satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri

0 (535) 043 31 17