İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yeşilce Hurdacı Hurda Alımı

Yeşilce Hurdacı Hurda Alımı

Hali hazırda Kağıthane firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Kağıthane Yeşilce mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Kağıthane Yeşilce mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Kağıthane Yeşilce mahallesinde hurdacı firmasıyız. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hizmet sunmaya devam ediyor. Anlık Kağıthane Yeşilce hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Hursan Metal ismiyle Kağıthane mahallesinde hurda alımı için hurdanızın yığıldığı depoya geliyoruz. Yeşilce mahallesinde hurdacı olarak hurda malzemeler almaktayız İstanbul Avrupa yakası Kağıthane ilçesi çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araç gönderiyoruz Yüksek tonajlı hurda malzeme satımlarında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Kağıthane hurdacı firma olarak Yeşilce mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Yeşilce mahallesinde hurda malzemeler ve 2.el ev eşyası alımı yapmaktayız

Kağıthane Yeşilce Hurdacı Firma

İstanbul Kağıthane hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurda alımı yapıyoruz. Yeşilce mahallelerinde faaliyet yürütüyoruz. Korozyona uğramış plastik ve metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin yararı için çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda çinko satışı yapmak sebebi ile destek numaramızı kaydedebilirsiniz. Yeşilce mahallesinde hurda alan yerler arasındayız. Yeşilce hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Kağıthane Yeşilce çevresinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmette limitleri tanımıyor! İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi Yeşilce ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Kağıthane Yeşilce için değil, tüm illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Türkiye’de senede 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı çöplere gidiyor. Bu atıkların yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde oniki’sini cam hurdası türleri, yüzde 4’ünü metal malzemeler, %43’ünü kartonlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin dörtte beşi çöpe gitmektedir. Çöpe atılan atıklar ülkemize zararı 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Hursan Metal ülkemizi zarara uğratan bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Yeşilce Hurdacı Numarası

Yeşilce hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Kağıthane Yeşilce mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Boş yere süre geçirmeden numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu yüzden hurda fiyatları talep etmek üzere firmamızı aramanız gereklidir.

Yeşilce Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

Satıcılarda çoğunlukla edinilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşinen ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde hurda kablo borsasından pahalı fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Her yerden antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bir de hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektronik aletlerde kullanılmaktadır. İçerisindeki telin türüne bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Yeşilce hurda bakır kablo ton fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırılmaktadır.

Yeşilce hurdacısı Hursan Metal her nevi elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo alımı için adresinize geliyoruz. İstanbul Kağıthane Yeşilce hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yeşilce hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sayfamızdaki Kağıthane kablo hurda alanlar konuya göz atabilirsiniz. Kablo hurdası içerdiği bakır madeni yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem arz eder.

Yeşilce Mahallesi mahallesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. Lakin enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo için en iyi fiyat listesini teklif ediyoruz. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar hemen arayın. Çünkü yalnızca hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

Yeşilce Mahallesi Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Hurda krom alım satımı gönderimize göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımına bir göz atmalısınız.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Yapısından dolayı gayet sert olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır.

Yeşilce Kurşun Hurda Alan Yerler

Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renklidir. Yeşilce kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Kağıthane Yeşilce çatı minare kurşunu kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz.

Yeşilce Hurda Çinko Alan Yerler

Kağıthane Yeşilce etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz. Kağıthane Hurda çinko alım satımı gönderisine kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Buradaki Yeşilce mahallesinde hurda çinko ton fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır. Hurda çinko alanlar gönderisini incelerseniz iyi olacaktır. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Yeşilce Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firma

Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda türü yoktur. Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Yeşilce mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu sebeple Yeşilce sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki metne göz atın. Hursan Metal firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Yeşilce hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Yeşilce Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası alıyoruz. Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac hurda var. Yeşilce mahallesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır.

Yeşilce Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler paylaşımına göz atabilirsiniz. Hurda demir, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Bu sayfada paylaşılan İstanbul Kağıthane Yeşilce demir hurda kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Yeşilce etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Firmamız Yeşilce mahallesinde demir hurdası ticareti yapıyor.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı için nakit para ödeme yapıyoruz.

Yeşilce Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Hurda çelik alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Yeşilce adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdalarınızı çok zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın piyasadaki değerleri düşmektedir.

Yeşilce mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Hursan Metal her tür hurda kablo alım hizmeti veriyor. Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurdası, inşaat demiri, hurda kurşun ve sarı aldığımızda değerinden yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Yeşilce hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkıyoruz.

Üretim tesislerinden imalat artığı hurdası alıyoruz. Küçük malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Fabrikalara konteyner koyuyoruz.

Yeşilce Mahallesinde Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Yeşilce bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Yeşilce hurdacı firmamızı hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Kağıthane Hurda bakır sitemizde daha geniş bilgi var.

Buradaki Yeşilce yanık bakır hurdası ton fiyatlarını talep edenlere günlük yollamaktayız. İstanbul Kağıthane Yeşilce hurda bakır alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Yeşilce içerisinde bakır hurdası alıyoruz.

Yeşilce Hurda Alüminyum Alımı

Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Kağıthane Yeşilce alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör satmak için iletişim kurabilirsiniz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan firmayız. Hurda alüminyum alanlar konulu yazıyı ziyaret edin. Adresten alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda için peşin ödeme veriyoruz. Sizlerin desteğiyle her gün deneyim kazanıyoruz. Yeşilce mahallesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımları sizinle yapmaktayız.

Yeşilce Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Evvela yıkılacak üretim yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Yeşilce fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Yıllardır onlarca fabrika bozumu ihalesi aldık. Profesyonel biçimde fabrika söküyoruz. Böylelikle İstanbul Kağıthane hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında öncü konumdayız.

Yeşilce Cam Hurda Alan Hurdacılar

Kağıthane Yeşilce etrafında cam hurdası alan yerler arasında faaliyet gösteriyoruz. Günümüzde şeffaf ve renkli kırık araç camları, şişesi benzeri cam hurdaları çok fazla alıyoruz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert yapıya sahibi su geçirmeyen inorganik sert maddedir.

Yeşilce Kağıt Hurdası Alanlar

İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha fazla kazanma avantajı iletiyoruz. Yüksek fiyatlarla kuşe kağıt hurda, hurda peçete, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane Yeşilce mahallesi kağıt hurda alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sayesinde kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı talep edebilirsiniz. Yeşilce karton hurdası aldığımız mahalleler arasında yer alır. Sitemizdeki Yeşilce hurda karton ton fiyatını arzu edenlere saat başı gönderilmektedir

En Yakın Yeşilce Hurdacı Firma

Yeşilce hurdacı bünyesinde çalışan personelimizle konumdan hurda satım hizmeti vermekteyiz. En yakın Yeşilce hurdacı firması hizmetleri ile her cinsten hurda metal alıp satmak için arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Yeşilce mahallesinin tamamında servis ediyoruz. Hursan Metal firmamızla Yeşilce mahallesinde hurda almaktayız.

Yeşilce Araba Hurdası Alan Hurdacı

Çok yoğun olmadığımızda Yeşilce çevresinde hurda araba alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda vagon, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz. Elbette sizlere araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Yeşilce Mahallesi İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacıyız. Her türlü iyi durumda 2.el jeneratör satılır.

Yeşilce Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdası zehirlidir. İlçe genelinde %95 ile %99 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Kağıthane ile Yeşilce nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken gayet hassasiyet ile çalışılmalıdır.

7/24 Açık Yeşilce Mahallesi Hurdacı Firma

Tam on bir senedir geri dönüşüm hizmeti yürütüyoruz. 7/24 Yeşilce hurdacı olarak zamana takılmadan çalışıyoruz. Sektörün bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Yeşilce Mahallesi Klima Hurda Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Yeşilce mahallesi çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Yeşilce çevresinde en fazla alınan hurdalar arasındadır.

Yeşilce Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyalarınızın tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre molozların taşınma işi titiz bir biçimde yapılmaktadır. Yıkım molozları Kağıthane Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önce bildirilen alanlara naklediliyor.

Yeşilce Hurdacı Sitesi

Yeşilce halkına iyi bir İstanbul Kağıthane Yeşilce oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bu türlü malzemelerinizin ticaretini yapıyor değiliz. Yeşilce hurdacılar sitesi yedinci blokta bulunan hurdacı firmamız aracığıyla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Yeşilce Hurda Akü Alan Hurdacılar

Akümülatör başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış duruma gelen aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurda fiyatı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayın. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren suları nedeniyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları amacıyla bulunur. Hurda akü fiyatları makalesine göz atmak istersiniz. Bu nedenle iş yerimiz vb. fabrika içerisinde geri dönüşüm tesisi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alan firmalar arasındadır.

Yeşilce Hurda Plastik Alanlar

Avantajlı fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Yeşilce hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde bulunan Yeşilce hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Kağıthane Yeşilce hurda plastik fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Yeşilce mahallesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurda fiyatı sormak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşilce Mahallesinde Anlık Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alırken oldukça yüksek ton fiyatları veriyoruz. Yeni hurda fiyatları içerikli makaleye göz gezdirebilirsiniz Yeşilce Mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım satımında uygulanılan fiyatlar çabucak değişiklik gösteriyor. Anlık ton fiyatlarına erişmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekiyor.

Yeşilce Mahallesi İkinci El Hurda Raf

Özellikle batan yerlerden temin ettiğimiz reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Yeşilce ikindi el raf hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası alımı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Raf hurdası Yeşilce almak sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Kağıthane Hurda raf alan hurdacı gönderisine mutlaka göz atmalısınız.

Yeşilce Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Yeşilce yakınlarında yıkılan yurt vs binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencere satan firmalar içerisindeyiz. Dolayısıyla malesef iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Yeşilce Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Yeşilce bölgesinde kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Kağıthane YeşilceMahallesi etrafında jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize personelimizi göndermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

Defolu kot kumaşı, pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş satışı yapmak için bizi vakit geçirmeden arayabilirsiniz. İstanbul Kağıthane Yeşilce kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Yeşilce hurda kumaş kg fiyatını arzu edene bedelsiz gönderiyoruz.

Yeşilce 2. El Lokanta Ekipmanı Alımı

Profesyonel retoran mutfağı malzemeleri almaktayız. İyi durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. Kullanılmış bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görebilmeniz için sizi işyerimize davet etmekteyiz.

Yeşilce İkinci El Eşya

Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası almak nedeniyle numaralar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Kağıthane Yeşilce ve çevresinde sıfır ve 2. el oturma odası tk. satıyoruz. 2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, sekreter masaları temin edilir. Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi istediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat uygulanmaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan hurdacı firma başlıklı gönderimizi okuyabilirsiniz

Yeşilce Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış dairelerin yeniden imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığında yıkım gerçekleştirilirken gerekli tüm önlemler Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işi bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi her türden hurda eşyayı satın almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17