İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yenimahalle Hurdacı Hurda Fiyatları

Yenimahalle Hurdacı Hurda Fiyatları

Yenimahalle etrafında hurda malzemenizin görüntülerini yollamak amacıyla gece gündüz firmamıza görüşmeniz yeterlidir. Ankara Yenimahalle hurdacı firma olarak daimi bir şekilde büyümekteyiz. Hursan Metal firmamızla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Güzel ülkemizin dört bir tarafından, her çeşit hurda alımında profesyoneliz. En doğru Yenimahalle hurda piyasa fiyatları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Piyasadan farklı hizmetler sunmaktayız. Vermekte olduğumuz bütün faaliyetlere bulunduğunuz yazıdan ulaşabilirsiniz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Ankara hurdacısı olarak Yenimahalle bölgesinde hizmet veriyoruz.

Ankara Yenimahalle Hurdacıları

Yenimahalle mahallelerinde hizmet veriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın yararı için çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda çinko satmak amacı ile numaramızı tuşlamalısınız. Yenimahalle hurdacısı olarak Ankara bölgesinde her tür hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için yerinize en yakın araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Yenimahalle hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Yenimahalle çevresinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Ankara merkezinin sempatik ilçesi Yenimahalle gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Yenimahalle etrafında değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

Yurdumuzda yıllık yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 26 milyon ton evsel atık çöpe gitmektedir. Çöplere giden atıl malzemenin yüzde 12’sini hurda cam türevleri, yüzde dördünü madenler, yüzde 43’ünü kağıt türevleri, yüzde yirmi yedisini plastikler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden çöpe gidiyor. Bu atıkların değeri 1 milyar beş yüz altmış milyon Türk Lirası’dir. Hursan Metal çöpe atılan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak amacıyla emek vermekteyiz.

Yenimahalle Hurdacı Telefon Numarası

Yenimahalle adresten her türde hurda alımı hurda malzeme alım satımı hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler içerisindedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak amacıyla bizleri aramanız gereklidir. Ankara Yenimahalle hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

Yenimahalle Demir Hurdası Alımı

Yenimahalle ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı demir hurda hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayın.

Hurda demir, yeryüzünde çokça satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Ankara Yenimahalle inşaat demiri fiyatları güncellenmiştir. Sizlerinde bildiği üzere her türden pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüze mutlaka göz atabilirsiniz. Yenimahalle genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

Yenimahalle Hurda Alanlar

Yenimahalle adresten hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek için hurdalarınızı şimdi nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasadaki değerleri düşebilir. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, demir, hurda kablo, çinko hurda,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu alırken fiyatlar uygulamaktayız. Yenimahalle hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Yenimahalle hurdacı firması olan Hursan Metal her türlü bakır hurdası alımı gerçekleştiriyor.

Yenimahalle Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Yenimahalle bölgesinin tümünde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Yenimahalle hurda nikel fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Yenimahalle Hurda Bakır Alan Firmalar

TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Yenimahalle bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bu yazdıda yer almakta olan Ankara Yenimahalle bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Ankara Yenimahalle bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Yenimahalle genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Yenimahalle hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Yenimahalle Hurda Sarı Alanlar

Dolayısıyla Yenimahalle hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana türleri olduğu biliniyor. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı hurda türleri vardır. Hursan Metal bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde sarı hurda bronz hurda araiş alımında öncüdür.

Yenimahalle ilçenin tümünde sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Sitemizde yayınlanan Ankara Yenimahalle pirinç sarı kg fiyatını grubumuzdakilere saat başı yollamaktayız. Sitemizdeki sarı alan hurdacı metini inceleyin. Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Yenimahalle hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

Yenimahalle Sac Hurda Alımı

Yenimahalle Ankara çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, alımı amacı ile arayın. Depolarımızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Kış bahçesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Yenimahalle Hurda Kurşun Alım Satımı

Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içinde olduğu biliniyor. Ankara Yenimahalle kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Bu sayfadaki Yenimahalle hurda kurşun ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alıyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun alımı paylaşımımıza göz atmalısınız.

Yenimahalle Kablo Hurdası Alımı

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Ankara Yenimahalle hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan Yenimahalle hurdacı arayanlar için buradayız. . Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Yenimahalle fare yemez kablo fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo elinde olanlar bize ulaşın. Ankara Yenimahalle ilçesinde kablo hurdası almaktayız. Tonajlı hurda kablo alımında değerinden pahalı teklifler sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Satıcılarda çoğunlukla toplanlanan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Yenimahalle genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alıyoruz. Bir de hurda çok damarlı kablo fiyat listesi almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletken olarak sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

Daha doğru bilgiye erişmek amacıyla hurda kablo alanlar yazıya göz atabilirsiniz. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımı için piyasasının üstünde fiyatı teklif ediyoruz.

Yenimahalle Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Yenimahalle hurda krom ton fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alan yerler linkine tıklayınız.

430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Yenimahalle Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Sayfamızdaki Ankara Yenimahalle alüminyum hurda ton fiyatlarını arzu edenlere her gün yolluyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Hurda satanların desteğiyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz. Yenimahalle ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımı yaparken hurda tartımını müşterinin yanında yapmaktayız. Bizlere güvendiğiniz için saygılar sunarız. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için telefon etmenizi diliyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Ankara Yenimahalle alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Yenimahalle 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan fabrika binalarından ayrılan sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapanan şirketlerden satın almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı sıva makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

7/24 Açık Yenimahalle Hurdacı Firması

Nerdeyse 1996 yıllarından bu günlere geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Yenimahalle hurdacı firması olan firmamızla hafta sonu dahil adresinize geliriz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalar aracılığıyla araç gereç parkurumuzu geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Yenimahalle Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette müşterilerimize araç hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Yenimahalle çevresinde hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak römork, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri hurdası, vergiden düşürülmüş hurda araç, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda araba vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Yenimahalle Hurda Kağıt Alımı

Yenimahalle kağıt hurda alan firmalar içindeki Hursan Metal ile kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satışı yapabilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde satıcılara daha fazla miktarda kazanım elde etme şansı yöneltiyoruz.

Değerinden yüksek fiyata karton bardak, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alıyoruz. Yenimahalle karton hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Bu sayfadaki Yenimahalle hurda kağıt ve karton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız

Anlık Güncel Yenimahalle Hurda Fiyatları

Yenimahalle hurdacı firmalar içinde hurda alırken uygulanılan ton fiyatı hurda borsasında her saat değişkenlik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarlı hurdalar alırken ton fiyatından fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Anlık hurda fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz.

Yenimahalle Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısı ile nikel hurdaları alım satımında çok hassasiyet ile çalışmalıyız. Yenimahalle nikel hurdası alımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot hurda nikel, hurda turbo nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 hurda nikel şablon alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Yenimahalle Cam Hurdası Alımı

Cam tam veya yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvıları koruyan inorganik amorf sert maddelerdir. Yenimahalle ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz. Genelde rengarenk meyve suyu şişesi, araç camları türde hurda camlar yüksek miktarda alınıyor.

Yenimahalle Hurda Beyaz Eşya

Ederinden fiyatlara sıfır, ikinci el salon takımı satabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, sekreter masası alıyoruz. İyi durumda 2. el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak maksadı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Titizlikle 2el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki yemek odası takımlarını nakit ücret ile değerinde alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için piyasasının üstünde fiyat teklifi vermekteyiz. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı fiyatı konulu içeriği okuyabilirsiniz

Yenimahalle 2. El Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Yenimahalle Akü Hurda Alanlar

Akümülatör diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan hurdacı firma bölümümüzü okursanız güzel olur. Bu nedenle şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu ve kuru akü alanlar içindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suyu sebebiyle değerlidir.

Kullanımdan sonra atıl haline düşen akülere akü hurdası denir. Arabalarda enerji kaynağı kullanılıyor.

Yenimahalle 2.el Lokanta Malzemesi Alım Satımı

Endüstriyel tipte ikinci el lokanta mutfağında kullanılan aletleri alımı yapıyoruz. İkinci el paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. İyi kullanılmış bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alımı yapmaktayız. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, çelik davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz salata reyonları vb endüstriyel mutfak alet edavatını incelemek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Yenimahalle Parça Kumaş Alımı

Spota düşmüş kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satmak amacıyla firmamızı zaman kaybetmeden arayınız. Yenimahalle kiloayla tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Sitemizdeki Yenimahalle hurda kumaş ton fiyatı dün güncellendi. Yenimahalle bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında istediğiniz adrese geliriz.

Defolu dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Kumaş fire hurdası alıyoruz.

Yenimahalle Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Ankara il Yenimahalle bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, hurda pimapen, hurda beyaz naylon alım satım işleri yapıyoruz.

Yenimahalle hurda plastik alımı yapanlar arasında öncü Yenimahalle hurdacısıyız. Sitemizdeki Ankara Yenimahalle hurda plastik kilo fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır.

Yenimahalle Bina Yıkımı

Yıkımda istenen güvenlik önlemleri Üst tarafta bahsettiğimiz fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, sökülen çelik kapı hurdaları, sökülmüş laminant parkeler vs. tüm hurdaları piyasa fiyatına satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılması gereken binaların gerektiği bir şekilde inşa edilmesi için yıkımlarını yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Yenimahalle Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Geleceğe şimdiden daha güzel bir Ankara Yenimahalle bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Yenimahalle hurdacılar sitesi 9. bloktaki tesisimizle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

Yenimahalle Fabrika Sökümü

İşe başlamadan yıkılacak fabrikanın detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi daha doğrudur. Sektöre girdiğimizden beri on binlerce fabrika sökümü ihalelerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirdik.

Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında ünlü olduk. Genelde bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Yenimahalle Ankara fabrika sökümü işi uzun yılların deneyimine sahibiz. Güvenli biçimde tesislerin söküm yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Yenimahalle İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle resterasyon yapan depolardan aldığımız market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran ikinci el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki Yenimahalle ikinci el raf kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Raf hurda alımı paylaşımını okuyunuz. Hurda raf Yenimahalle satışı yapmak nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Yenimahalle etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Klima hurdası Yenimahalle ilçesinde çok alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer alıyor. Bozuk kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Yenimahalle Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Yenimahalle Belediyesi’nce belirlenen araziye nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işi titizlikle firmamızca yapılıyor. Hursan Metal tarafından satın alınacak her nevi hurdanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

En Yakın Yenimahalle Hurdacı Numarası

Yenimahalle hurdacı içinde çalışan personelimizle adresinizden hurda malzeme satım hizmetleri vermekteyiz. Dolayısıyla size en yakın hurda alan yer Yenimahalle çevresinde servisler sunmaktan kıvanç duyarız. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Yenimahalle ilçesinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Yenimahalle hurdacı firma hizmetiyle hurda metal alıp satarken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz.

0 (535) 043 31 17