İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yeni Mahallesi Hurdacı

Yeni Mahallesi Hurdacı

Yeni mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Şu anda Sarıyer depoları içerisindeyiz. Elbette ki Sarıyer Yeni mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Sarıyer Yeni hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

Sarıyer genelinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Sarıyer Yeni mahallesi hurdacı şirketleri arasında lider konumdayız.

Yeni hurdacı firması olarak hurda malzemenizi değerinde alıyoruz Sarıyer Yeni mahallesinde ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar alıyoruz Hursan Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Sarıyer mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz.

Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Günlük Sarıyer Yeni hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz. Bol miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir.

Yeni Mahallesi Hurdacıları

Yeni genelinde faaliyet veriyoruz. Metalleri eriterek sizlerin ve bizlerin faydası için çalışıyoruz. Yeni hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişeye lüzum yok, başardınız. Yeni içerisinde yep yeni anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Yeni mahallesinde ve Sarıyer merkezinde hurda ve 2.el mobilya alan yerler arasındayız. İstanbul ilinin değişen mahallesi Yeni ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Sarıyer Yeni mahalle merkezinde değil, her mahallede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Sarıyer hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında her nevi hurda atık alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizdedir! Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı aramalısınız.

Yurdumuzda senede 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıpsal atık çöplere gidiyor. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde 12’sini camlar, yüzde dördünü maden hurdası, yüzde kırk üçünü karton hurdası, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu atılan malzemelerin yüzde sekseni dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden atıklar Türkiye’ye zararı 1.6 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hursan Metal benzeri geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmaya çalışmaktayız.

Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine neden olur. Madenlerin geri dönüşümünde harcanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklime zarar vermesini önlemektedir.

Sarıyer Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaklardan kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Ham maddeyi en baştan üretmek için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdanın geri dönüştürülmesi %90 çok az az olacaktır.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla insanların tüketimide artmaktadır. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları korumamızı sağlıyoruz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarmaktayız.

Yeni Hurdacı Numarası

Yeni mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi nakite çevirebilirsiniz. Yeni adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. Bu sebep ile hurda atık satmak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Yeni Çinko Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Yeni mahallesi hurda nikel fiyat listesini grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Çinko hurda fiyatı makalesine göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. İstanbul, Sarıyer Yeni bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Çinko hurda alımı gönderimizi dolaşmak iyi gelecektir.

Yeni Krom Hurdası Alanlar

Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alım satımı krom hurdası hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sarıyer Krom hurda alan yerler bölümümüzü okuyabilirsiniz.

Yeni Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Yeni bölgesinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan Yeni hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz.

Hurda bakır alan yerler sitemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Yeni bakır fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. İstanbul Sarıyer Yeni hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Yeni hurda bakır fiyatları için iletişim numaramızı arayınız.

Yeni Hurda Alım Satımı

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaç edindik. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Yeni yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı hiç zaman harcamadan satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetini düşürüyor.

Hurda alüminyum almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı çinko hurdası, kurşun hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası,demir hurda ve sarı hurdası alımında yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Yeni hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. İstanbul Sarıyer Yeni mahallesi hurdacı firma olan Hursan Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor.

Yeni Kablo Hurdası Alım Satımı

Çünkü Hursan Metal firmamız ile sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır yüzünden kablo hurdası alan yerler için önemlidir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo piyasasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. Yeni mahallesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Piyasada çoğunlukla satılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz. İçindeki iletkenin türüne göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Buradaki Yeni bakır kablo kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Yeni hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Daha geniş bilgi için sayfamızdaki İstanbul kablo hurdası alanlar metini inceleyin.

Bunlarla birlikte enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yeni hurdacı firmayız. . İstanbul Sarıyer Yeni hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz.

Üstelik hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Kullanım alanları itibariyle çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Yeni Mahallesi Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. İstanbul Kurşun hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz.. Yeni kurşun hurdası almak için iyi fiyatları uyguladığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Sarıyer Yeni çatı minare kurşunu fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için özel fiyatlar uyguluyoruz.

Yeni Hurda Sarı Alan Firma

Bu sebeple Yeni sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Yeni hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Hurda sarı pirinç hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor.

Firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz ticaretinde öncü firmadır. Yeni mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Aslını demek lazımsa sarı hurdası isminde hurda türü bulunmamaktadır.

Yeni Mahallesi Hurda Alüminyum Alanlar

Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. . Firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Sarıyer Yeni hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sizlerin destekleriyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Yeni bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

Yeni Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac vardır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Müştemilat tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstanbul Sarıyer Yeni mahallesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle.

Yeni Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Yeni şehrinin tümünde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Demir, yer yüzünde en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Yeni hurda demir ton fiyatını her gün gönderiyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar linkine tıklamalısınız.

Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümünü gezmelisiniz. Bildiğiniz gibi her türden demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı alırız. Yeni çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alımı yapıyoruz.

Yeni Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Yeni bölgesinde yıkılmış market binalarından temin edilmiş kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler alıyoruz. Birde iflas etmek zorunda kalmış şirketlerden almış olduğumuz

Yeni Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içinde en iyi işletmeyiz. Endüstriyel yeni üründen farksız 2. el jeneratör alınır.

7/24 Açık Yeni Hurdacı

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan dörtden bu günlere hurdacılığa yedi yirmi dört hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 Yeni hurdacı firması olarak gece gündüz sektörde çalışıyoruz. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmalar sayesinde tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

Yeni Mahallesinde Bina Yıkılır

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım yapılırken bilinen tüm önlemler Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vs. tüm hurdayı değerinde almaktayız. Sarıyer Yeni kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş dükkanların istenildiği bir biçimde inşa edilmesi için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta bahsettiğimiz fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

Yeni Hurda Cam Alım Satımı

Genelde rengarenk oto camları, süt şişesi vs. cam hurdası bulunabiliyor. Sarıyer Yeni etrafında cam hurda alan firmalar arasındayız. Genelde rengarenk oto camları, süt şişesi vs. cam hurdası bulunabiliyor.

Yeni Mahallesinde Hurda Plastik Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla hurda mavi kapak, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız. İstanbul ile Yeni mahallesinin tamamından abs plastik hurda, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatları öğrenmek amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Yeni plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında bulunan Yeni hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Sarıyer Yeni hurda plastik ton fiyatı güncellendi Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Yeni İkinci El Raf Hurdası

Genellikle batan işyerleri tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, market rafları içlerinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Sarıyer Raf hurdası alım satımı bölümünü incelemek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Buradaki Yeni hurda çelik raf ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Hurda raf alanlarraf hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün linkine tıklayınız. Yeni hurda raf satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yeni Fabrika Sökümü Yapılır

Yeni mahallesi fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Güvenilir bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü olduk. İşe başlamadan önce sökülecek mülkün etraflıca dolaşılarak uygun aletler ve araçların seçilmesi çok daha doğrudur. Uzun süredir sayısız fabrika bozumu ihaleleri tamamladık. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Yeni Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Yeni mahallesi mahallesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Yeni mahallesi mahallesinde en çok alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Yeni Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işleri titizlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Molozlar Sarıyer Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce önceden belirlenen alanlara naklediliyor.

Yeni Hurda Akü Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları sebebiyle kullanılmaktadır. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suları sebebi ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır. Akü hurda alan hurdacı firmalar bölümümüze kesinlikle bir göz atmalısınız. Bu sebep ile hurdacı firmamız gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. İstanbul Hurda akü alan yerler paylaşımına kesinlikle bir göz atın.

Yeni Hurdacı Sitesi

Çok daha yaşanılır bir Yeni yaratmak için çok çalışıyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yeni mahallesi hurdacılar sitesindeki iş yerimiz sayesinde atık hurda malzeme alım işlerine başladık.

Yeni Mahallesi Kağıt Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer Yeni kağıt hurdası alan firmalar içindeki işletmemiz ile hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı ton fiyatı talep edebilirsiniz. İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası alımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesent ile sizlere daha çok kazanma şansı takdim ediyoruz. Yeni hurda karton aldığımız alanlar arasındadır. Sayfamızdaki Yeni mahallesi karton hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alım satımı yapan depolar arasındayız.

Anlık Güncel Yeni Hurda Fiyatları

Daha detaylı hurda fiyatları yazıya göz atın Anlık hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretinde öteki hurdacılardan özel ton fiyatları teklif ediyoruz. Yeni hurdacı firma hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda borsasında hızlı bir şekilde değişmekte.

En Yakın Yeni Mahallesi Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurda alım firması olarak Yeni bölgesinde hurda alıyoruz. Yeni hurdacısı olan firmamızla yerinden hurda almaya başladık. Yeni en yakın hurdacı ismiyle her cins hurda metal alıp satarken yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu sebeple sizlere en yakın hurda alan yerler Yeni etrafında servis vermekten kıvanç duyuyoruz.

Yeni Nikel Hurdası Alımı

İlçe genelinde %95 şablo nikel hurdası – %99 nikel şablon, anot nikel, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Sarıyer ve Yeni nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken oldukça dikkatli davranmalıyız.

Yeni Hurda Araba Alan Yerler

Yeni hurda alımında hizmet ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Yeni mahallesi bölgesinde araba hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Ama hurda araba trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Elbette sizlere hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda araç, çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, yük vagonu, hurda motor ve benzeri hurda malzemelerin kilo fiyatını öğrenmek için hemen arayın.

Yeni Kullanılmış Cafe Aletleri Alan Hurdacı

2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü meykap, paslanmaz krom dinlendirici, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, aspiratör vb lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak malzemelerini görmek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız.

Yeni Kumaş Hurdası Alanlar

Yeni bölgesinde hurda viskon, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize gelmekteyiz. İstanbul Sarıyer Yeni çevresinde hurda kumaş firesi almaktayız. Kiloyla hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alım satımında nakit parayla ödeme yapıyoruz.

Kiloyla spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme satmak amacıyla firmamızı vakit geçirmeden arayın. İstanbul Sarıyer Yeni kilo ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Buradaki Yeni kumaş hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız.

Yeni İkinci El Ev Eşyası

İkinci el ofis mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları stok sormak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip koltuk, kanepenizi adresinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için buzdolabı hurdası alan hurdacı başlıklı sayfamıza göz atın İyi durumda 2.el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart fiyatı sormak maksadıyla telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Piyasadan fiyata kullanılmış, ikinci el kanepe satıyoruz.

0 (535) 043 31 17