İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yazlık Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Yazlık Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Yazlık hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Yazlık mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Güncel İstanbul Çatalca Yazlık hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. İstanbul Çatalca Yazlık mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Aslında Çatalca firmasıyız. Fakat Çatalca Yazlık mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Metal firmamızla İstanbul Avrupa Çatalca mahallesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası Yazlık mahallesinin çevresinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda eşyalar ticareti yapıyoruz Hursan Metal firmamızla İstanbul Avrupa Çatalca mahallesinde hurda alım satımı yapıyoruz. Avrupa yakası Çatalca Yazlık mahallesi çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekip göndermekteyiz

Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarına özel piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda alımında deneyime sahibiz. Yazlık mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

Yazlık Hurdacıları

Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık yapıyoruz. Sizlerde her türlü alüminyum hurdası satmak sebebi ile telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Yazlık genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek bütün vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Yazlık hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Yazlık merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan mahallesi Yazlık gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstanbul Çatalca Yazlık mahallesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. Çatalca mahallesinde ve Yazlık mahallesinde hurda eşya alan hurdacılar arasında hurdacılık hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’de bir senede 100.000 ton tıbbi atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Ortaya çıkan bu atık malzemenin yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde onikisini hurda camlar, yüzde kırk üçünü karton türevleri, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Malesef, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’nin yılda 1.55 milyar TL zararına neden oluyor. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına olan bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Yazlık Hurdacı Numarası

İstanbul Çatalca Yazlık Mahallesi yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetleri sürdürdüğümüz mahalleler içerisindedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. İstanbul Çatalca Yazlık mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda atık satmak için telefonumuzu aramalısınız.

Yazlık Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Soyma bakır hurda, bakır levha hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımı yapıyoruz. Yazlık bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Burada yayımlanan Yazlık yanık bakır hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. İstanbul Çatalca Yazlık hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yazlık genelinde bakır hurda alıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alan firmayız. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Yazlık Mahallesinde hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Yazlık Hurda Krom Alımı

Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alan hurdacı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklamalısınız. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar gönderimize bir göz atmanız pişmanlık duymayacaksınız.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır.

Yazlık Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç yazıyı okuyabilirsiniz. Hursan Metal firmamız tüm bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası alımı yapıyor.

Yazlık hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Bu sebep ile Yazlık hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Yazlık mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alıyoruz.

Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabiliyor. Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

Yazlık Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Yazlık bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımları dilediğiniz yerde yapmaktayız. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Şirketimize duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Detaylı sitemizdeki alüminyum alan hurdacı konuya göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı ticaretiyle uğraşan firmayız.

Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz. Çatalca Yazlık alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Ayrıca alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Hurdasını satanların desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.

Yazlık Demir Hurda Alan Firma

Hurda demir, yeryüzünde çokça satılan metaller içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Yazlık toplama demir hurdası kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Yazlık mahallesinin tüm sokaklarında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Sizinde bildiği gibi her tür demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Güncel anlık demir hurdası fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler gönderimize göz atmak istersiniz. Firmamız Yazlık genelinde hurda demir alımı yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Çatalca Hurda demir alan hurdacılar makalemizi incelerseniz şahane olacaktır.

Yazlık Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yazlık mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu neden ile metalin kıymeti düşebilir. Yazlık mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Hursan Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Hurda kablo alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Tonajlı sarı hurda ve toplama demir, bakır, kurşun hurda, kablo hurda, çinko, alüminyum aldığımızda yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Yazlık hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkmaktayız.

Üretim tesislerinden makine artığı hurdası almaktayız. Küçük hurdalarınızı biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere hurda konteynerı koyuyoruz.

Yazlık Mahallesinde Hurda Çinko Alım Satımı

Sitemizde yayınlanan İstanbul Çatalca Yazlık çinko levha ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurda fiyatı gönderimize kesinlikle göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Yazlık mahallesi bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı gönderimize bir bakınmak istemelisiniz.

Yazlık Kurşun Hurda Alanlar

İstanbul Avrupa yakası Çatalca Yazlık hurda kurşun aldığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Yazlık çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını telegram grubumuzdakilere ücretsiz gönderiyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli biçimiyle bilinir. İstanbul Kurşun hurdası alan yerler paylaşımımızı ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayacaktır.. Metal kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir.

Yazlık Kablo Hurda Alım Satımı

İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sitemizde yayımlanan Yazlık kablo fiyat listesini kayıt olanlara günlük göndermekteyiz. Sitemizde önceden yazılmış hurda kablo alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz. İstanbul Çatalca Yazlık hurdacısı Hursan Metal firmamız her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Kapıdan hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alıyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Ayrıca enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken anlık fiyatları sunuyoruz. Çünkü sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Yazlık mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Müşterilerde çoğunlukla bulunan Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin ödüyoruz. Ayrıyeten alüminyum kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Hurda kablo telindeki bakır yüzünden kablo hurdası alanlar için kıymetlidir.

Yazlık mahallesi bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımında uzmanız. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yazlık hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Yazlık Sac Hurda Alımı

Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Yazlık bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satmak sebebi ile arayınız. Depomuzda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Yazlık Klima Hurda Alan Hurdacı Firma

İkinci el klima Yazlık bölgesinde çok alınan hurda malzemeler arasındadır. Yazlık mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Yazlık Moloz Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyaların tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Çatalca Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere taşınır. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozların taşınması itina ile firmamız tarafından yapılıyor.

Yazlık Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Yazlık mahallesinde yıkılmış ardiye binalarından alınan sıfır ayarında ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. Müteahhitler tarafından bir kaç apartmanda kullanılan alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası 2.el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz

Yazlık Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmayız alım satımında en iyi fiyatları biz veriyoruz. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasında en yakın işletmeyiz.

Yazlık Mahallesi Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu yüzden hurda nikeller toplanırken elimizden geldiğince özenli çalışılmalıdır. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Yazlık nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

Yazlık Mahallesi Cam Hurda Alım Satımı

Çağımızda şeffaf oto camı, süt şişesi benzeri hurda camlar bulunabilmekte. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı tutan inorganik sert maddedir. Yazlık etrafında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

Yazlık Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

Kullanılmış büro mobilyası, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları satın almak için telefonumuzu telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2.el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuklarınız kapınızdan satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat uyguluyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı konulu makaleye bakınız Uygun fiyatlarla kullanılmış ve ikinci el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Yeniden farkı olmayan 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak için telefonumuzutuşlayabilirsiniz.

Yazlık Araç Hurdası Alan Hurdacı

Çok sıkışık olmadığımızda Yazlık çevresinde hurda araç alım satımı yapıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araç, hurda vagon, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ama otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Yazlık Plastik Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. İstanbul şehri Yazlık bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, naylon poşet, mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Yazlık hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan firmayız. Sayfamızda yayımlanan Yazlık hurda plastik fiyat listesi günceldir

Yazlık Hurda Akü Alımı

Toplu taşıma araçlarında enerji kaynağı kullanılır. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren suları sebebi ile geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası fiyatları akü hurda hakkında bilgi almak için bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan hurdacılar arasındadır. Bir süre sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü deniliyor. Çatalca Akü hurdası alım satımı yazımızı incelemelisiniz. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

7/24 Açık Yazlık Hurdacı

7/24 hizmet veren Yazlık hurdacı olan firmamız ile 7/24 geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. Tam iki bin beş yılından beri hurdacılık ile hizmet veriyoruz. Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalarla makine parkurumuzu geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Yazlık Hurdacı Telefonu

Hursan Metal firmamızla Yazlık etrafında hurda alırız. Yazlık en yakın hurdacı firması ismi ile her tür hurda alıp satmak amacıyla gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Yazlık mahallesi hurdacı şirketi içinde çalışan personelimizle yerinden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Bu nedenle atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Yazlık genelinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yazlık Fabrika ve Makine Sökümü

Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Yazlık fabrika söküm işleri senelerin tecrübesine sahibiz.

Sektörde sayısız fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider bir konumdayız. Öncelikle sökümü istenen üretim yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi gerekiyor. Güvenilir şekilde fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Yazlık Karton Hurdası Alım Satımı

İlçenin her yerinde kitap, defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla sizlere daha çok oranda kazanma şansı sunuyoruz. Avantajlı fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası, karton bardak alıyoruz. Karton hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Yazlık mahallesinde hurda karton kağıt fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Yazlık kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal yardımıyla karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt hurda kilo fiyatı isteyebilirsiniz.

Yazlık Bina Yıkımı

Yıkımda istenilen tüm önlemler Üst taraftaki fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi hurda karşılığı bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılacak dairelerin tekrar yapılması için yıkımını sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vb. her cins hurda malzemeyi alıyoruz.

Yazlık İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alan hurdacı makalesine mutlaka göz atmalısınız. Sitemizdeki Yazlık hurda raf fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz yollanmaktadır. Hurda raf alanlar makalemize göz atmak istemelisiniz. Yazlık 2. el hurda raf fiyatları öğrenmek nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden toptancılardan aldığımız market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2. el raf hurdası satan hurdacılar arasındayız.

Yazlık Hurdacı Sitesi

Daha fazla yaşanılır bir İstanbul Çatalca ve daha yaşanabilir Yazlık yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu türden eşyaların ticaretini yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yazlık mahallesi hurdacılar sitesindeki firmamız sayesinde atıl hurda eşya alımı ve satımı işiyle sektöre girdik.

Yazlık Hurda Kumaş Alanlar

İstanbul Çatalca Yazlık bölgesinin tümünde parça kumaş hurdası alıyoruz. İstanbul Çatalca Yazlık bölgesinde gömleklik kumaş,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımı için istediğiniz yere araç gönderiyoruz. Tonajlı penye hurdası, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alımı yapıyoruz.

Kiloyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Çatalca Yazlık kilosu ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Sitemizdeki Yazlık hurda kumaş fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere bedelsiz ulaştırılmaktadır.

Yazlık 2.el Kafe ve Lokanta Malzemesi Alanlar

Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, dinlendirici vb. endüstriyel tipte mutfak aletini inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. Profesyonel lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, pizza dolapları alıyoruz.

Yazlık Güncel Hurda Fiyatları

En güncel kilo fiyatına ulaşmak için bizi arayın. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımlarında ton fiyatlarından daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Yazlık Mahallesinde hurdacı hurda alım satımı yaparken kullanılan kilo fiyatları her dakika güncellenmektedir.

0 (535) 043 31 17