İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yazıhan Hurdacı

Yazıhan Hurdacı

Yazıhan ilçesinde hangi hurdaları aldığımızı sormak için personellerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Malatya hurdacı firmalar içindeyiz. Türkiyemiz’in irtibat kurduğunuz her yerinden, hurda alıyoruz.

Yazıhan hurdacı firmasıyız. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle hizmetimize devam ediyoruz. En doğru Yazıhan hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapmaktayız. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Başarı ile sürdürdüğümüz bütün hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıhan Hurdacısı

Yazıhan bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda kablo satışı için firmamızı çaldırabilirsiniz. Yazıhan hurdacısı olarak Malatya ilinin her yerinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzemeleriniz için en yakınınızdaki hurda nakliye aracımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Yazıhan hurdacısı mı arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Yazıhan içerisinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Malatya merkezinin en yaşanılası ilçesi Yazıhan daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Malatya Yazıhan ilçe merkezinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Malatya Yazıhan Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir metal cevherinin ocaklardan çıkarılarak işlenmesi pahalıdır. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok daha az olacaktır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Bu dünyadaki yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Birkaç tanesi yeterli gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artıyor. Atık madenlerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlar. Bu sayede yeraltındaki kaynakları geleceğe aktarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda maden geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji karbon emisyonunun iklime zararının önüne geçmektedir.

Yazıhan Hurdacı Telefon Numarası

Malatya Yazıhan hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Malatya Yazıhan adresten hurda alımı hurdacılık hizmetleri yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Bu neden ile hurda satmak için hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Yazıhan Demir Hurdası Alımı

Yazıhan çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Anlık demir hurda fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Hurda demir alım satımı linkine tıklayınız.

Demir hurdası, dünyada çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Malatya Yazıhan demir hurda kilo fiyatını whatsapp hattımızda saat başı paylaşıyoruz. Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Hursan Metal Geri Dönüşüm Yazıhan ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Yazıhan Krom Hurdası Alanlar

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma bölümünü okursanız muhteşem olur. Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Yazıhan krom kilo fiyatını dileyene bedelsiz ulaştırılmaktadır.

Yazıhan Bakır Hurdası Alanlar

Buradaki Yazıhan bakır hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı yolluyoruz. Malatya Yazıhan bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır alan Yazıhan hurdacı firmamızı acilen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Yazıhan bakır hurda kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayınız. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Bakır hurdası alanlar konumuzda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Yazıhan içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz.

Yazıhan Hurda Kurşun Alımı

Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alan hurdacılar bölümümüzü incelemek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Yazıhan hurda kurşun alım satımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Malatya Yazıhan hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak yollamaktayız. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Minare kurşunu, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz.

Yazıhan Çinko Hurdası Alan Firmalar

Burada bulunan Yazıhan nikel hurdası ton fiyatını dileyenlere her gün yollanmaktadır. Çinko hurda alan hurdacı bölümümüzü incelerseniz şahane olacaktır. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı için arayabilirsiniz. Malatya, Yazıhan etrafında hurda çinko alıyoruz.

Yazıhan Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, hurda demir, kablo hurda, çinko hurda,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu satanlara özel yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. Yazıhan hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Hurda bakır alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler arasındayız. Malatya Yazıhan ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür hurda alım satım hizmeti veriyor. Yazıhan adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin piyasasının inmesine neden olur. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Yazıhan Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz hurda araiş alımında öncülük etmektedir. Sayfamızdaki Yazıhan pirinç sarı ton fiyatları günceldir. Sitemizde bulunan hurda sarı pirinç alan yerler içeriği inceleyin. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Yazıhan genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Yazıhan genelinde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde renginden ötürü sarı hurda ismi verilmiştir. Bu sebep ile Yazıhan hurda sarı alımı yapmaktayız. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Malatya Yazıhan hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Yazıhan Hurda Kablo Alımı

Detaylı bloğumuzda bulunan kablo alan hurdacılar yazıya göz gezdirebilirsiniz. Yazıhan ilçesinin her yerinden %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo alımına liderlik ediyoruz.

Kablo iletken olarak elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İlaveten alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı için en yüksek fiyat listesini biz veriyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde yayınlanan Yazıhan hurda bakır kablo fiyatlarını telegram grumuzdakilere bedelsiz ulaştırmaktayız.

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçin. Malatya Yazıhan ilçesinin tümünde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Çünkü sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Yazıhan hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yazıhan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem taşır.

Yazıhan Hurda Alüminyum Alım Satımı

Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Sizin desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Yazıhan ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımı müşterinin yanında yapmaktayız.

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alımı yapan firmayız. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız.

Bu sayfadaki Yazıhan hurda alüminyum kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz gönderilmektedir. Malatya Yazıhan alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz.

Yazıhan Hurda Sac Alım Satımı

Yazıhan etrafında sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz.

Yazıhan Plastik Hurda Alım Satımı

En ideal fiyatlarla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen alımı yapmaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Yazıhan plastik hurdası alanlar içerisinden ön planda olan Yazıhan hurdacısıyız. Bu sayfadaki Yazıhan plastik kg fiyatını abonelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz Malatya il Yazıhan bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri vardır.

Yazıhan Jeneratör Hurda Alım Satımı

Her türlü titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en doğru yerlerdeniz.

Yazıhan Hurda Raf Alımı

Çoğunlukla ekipmanını yenileyen şarküteriler tarafından satışa çıkarılan market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçilen yeni gibi 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Yazıhan hurda raf fiyatlarını whatsapp grubu üyelerine ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alımı paylaşımını okursanız muhteşem olur. Hurda raf Yazıhan almak nedeniyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Yazıhan Akü Hurdası Alanlar

Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye hurda akü denmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Akü hurda fiyatı bağlantısına tıklayınız. Bu neden ile Malatya Yazıhan hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm gibi kendi içerisinde geri dönüştürme tesisi bulunan depolar sulu ve kuru akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir. Taşıtlarda enerji ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunuyor.

Yazıhan Fabrika Sökümü

Evvela yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca gezilmesi gerekmektedir. Yazıhan fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalesini güvenilir şekilde yerine getirdik. Güvenilir biçimde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında başarılı olduk.

Anlık Güncel Yazıhan Hurda Fiyatları

Daha geniş sayfamızdaki güncel hurda fiyatları metni inceleyin Kesin hurda ton fiyatına ulaşmak amacı ile bize ulaşın. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasasından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. Yazıhan hurdacı firma hurda alım satımı yaparken kullanılan kilo fiyatı çabucak değişmektedir.

Yazıhan Kullanılmış Mutfak Malzemeleri Alımı

Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanları, sanayi tipi 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, salata ve meze reyonları vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmeniz için alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta ekipmanları alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satanlar buradaki numaraları arayabilirsiniz. İyi kullanılan sanayi tipi bulaşık makinası, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapmaktayız.

Yazıhan Hurda Kumaş Alanlar

Sayfamızdaki Malatya Yazıhan hurda kumaş fiyat listesini arzu edenlere her gün göndermekteyiz. Spot hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası satmak için telefon numaramızı şimdi arayın. Malatya Yazıhan çevresinde süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alımlarında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Yazıhan kilo ile tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en doğru fiyatı veriyoruz.

Malatya Yazıhan bölgesinin tamamında hurda kumaş alıyoruz. Kilosuyla mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz.

Yazıhan Karton Hurdası Alımı

Ederinden fazla fiyatlarla bristol hurda, karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası alanlar arasındayız. Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan özen sayesinde satıcılara daha çok miktarda kazanç etme şansı sunuyoruz. Yazıhan hurda karton aldığımız yerler içinde yer almaktadır. Buradaki Malatya Yazıhan hurda kağıt, karton ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz Yazıhan kağıt hurdası alan firmalar içerisindeki Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetleri ile hurda kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı ton fiyatı öğrenebilirsiniz.

En Yakın Yazıhan Hurdacı Firma

Yazıhan en yakın hurdacı deposu ismiyle her cins hurda malzeme alımında yerinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Yazıhan hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile istediğiniz adresten hurda almaya başladık. Dolayısıyla sizlere en yakın hurda alan yer Yazıhan ilçesinde servisler ediyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Yazıhan genelinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz.

Yazıhan Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde hurda turbo nikel, anot nikel, %99 şablon nikel – %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Malatya ve Yazıhan nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple nikel hurdaları alımı yapılırken elden geldiğince dikkatle davranılmalıdır.

Yazıhan Bina Yıkımı

Yazıhan kentsel dönüşüm dahilinde yıkılacak iş yerlerinin uygun biçimde inşa edilmesi için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, sökülen penceler, pimapen hurdası vs. her cins hurdaları satın alıyoruz. Aynı fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Yazıhan Hurda Araba Alanlar

Ara sıra Yazıhan çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri, vergiden düşürülmüş araba hurdası, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

Yazıhan Hurdacılar Sitesi

Yazıhan ilçesinde ikamet edenlere her haliyle temiz bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu türden hurdanızı almıyoruz. Yazıhan hurdacılar sitesi içindeki tesisimiz yardımı ile sektöre hizmet veriyoruz.

7/24 Hurda Alan Yazıhan Hurdacı Firması

Tam dört yıldır geri dönüşüm yapan firmayız. 7/24 açık Yazıhan hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat adresinize geliriz. Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmalarla araç sayımızı çoğaltarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Yazıhan 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış elbiseci vb binalardan satın alınan sıfır ayarında 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alıyoruz. Müteahhitler tarafından bir kaç site yapımında kullanılan yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batmış satıcılardan satın almış olduğumuz

Yazıhan 2.el Ev Eşyası

Değerinden fiyatlarla çok az kullanılmış olan ve 2.el oturma odası takımı satabilirsiniz. İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, öğrenci masaları stok sormak amaçlı olarak iletişim telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kısa zaman kullanılmış ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, diz üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefon numaramızıarayabilirsiniz. Kısa süreliğine 2el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan yatak odası takımlarını konumunuzdan almaktayız. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatı konulu içeriği okuyabilirsiniz

Yazıhan Klima Hurda Alan Hurdacı

Klima hurdası Yazıhan ilçesinde en fazla alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Yazıhan bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Yazıhan Moloz Nakliyesi

Yazıhan hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımında sözleşmeye bağlı olarak molozun taşınması itinayla firmamız tarafından yapılıyor. Yıkım molozları Yazıhan Belediyesi tarafından daha önce bildirilen moloz bırakma yerlerine dökülüyor.

Yazıhan Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam saydam ya da yarısaydam genelde sert yapıda bulunan sıvı maddeyi tutabilen organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerdir. Genellikle rengarenk süt şişesi, oto camı ve benzeri cam hurdalar bulunabilmektedir. Yazıhan etrafında hurda cam alanlar arasındayız.

0 (535) 043 31 17