İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yatağan Hurdacı Telefonu

Yatağan Hurdacı Telefonu

Şu an Yatağan hurdacı firmasıyız. Lakin Yatağan merkezinde de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Yatağan hurdacı firmaları içinde lider şirketiyiz. Muğla Yatağan hurdacı firması olarak hurda malzeme almaktayız. Muğla hurdacıları arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Anlık Muğla Yatağan hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız.

Yatağan hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Yatağan merkezinde hurda malzeme ve ikinci el eşya alımı yapmaktayız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Hursan Geri Dönüşüm şirketimiz ile Yatağan hurda çeşitleri alıyoruz. Yüksek miktarlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Muğla hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Yatağan genelinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle adresinize ekiplerimizi gönderiyoruz. Muğla Yatağan ilçesinde hurdacısıyız.

Yatağan Hurdacıları

Yatağan hurdacı firma mı arıyordunuz? Endişelenmeyin. Yatağan bölgesinde benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her nevi hurda alüminyum satışı nedeniyle firmamızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Muğla merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Yatağan öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Yatağan bölgesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz. Yatağan hurdacısı olarak Muğla bölgesinde her türlü hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın alım satımı için size en yakın bölgede bulunan araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Yatağan merkez mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğini korumaktayız.

Türkiye’de 1 senede 100 bin ton hastane atığı, yirmi dört milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin %27’sini plastik hurdaları, yüzde 4’ünü metal hurdası, yüzde kırk üçünü hurda kartonlar, yüzde 12’sini cam hurdaları oluşturuyor. Ne yazıkki, bu kıymetli atıkların 4/5 çöplere gidiyor. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye 1.55 milyar TL zarar veriyor. Hurdacı firmalar çöpe giden bu tutarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmek amacıyla emek veriyoruz.

Yatağan Hurdacı Numarası

Yatağan yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer alıyor. Dolayısıyla hurda malzeme satmak üzere telefon numaramızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Yatağan hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Yatağan Kurşun Hurda Alanlar

Yatağan kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sitemizdeki Muğla Yatağan kurşun hurda kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu, Cami sökümü kurşun hurdası alım satımı yaparız. Yer yüzünde cevher halinde çıkarılan metal kurşun mavimsi renkli şekliyle bilinir. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar bölümümüze bir göz atmalısınız.

Hurda Krom Alan Hurdacı

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı gönderisini okumak iyi gelecektir. Sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Muğla Yatağan hurda krom tank kilo fiyatı güncellenmiştir.

Yatağan Hurda Alan Firma

Hurda alüminyum almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yatağan kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdayı şimdi satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin fiyatı düşüyor. Yatağan hurdacı firma olan Hursan Geri Dönüşüm her tür hurda inşaat demiri alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, kurşun hurda, bakır hurdası, kablo, hurda alüminyum,hurda demir alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Yatağan hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana geçiyoruz. Antimon zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz.

Yatağan Sac Hurda Alan Firmalar

Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Sac hurdası alıyoruz. Yatağan etrafında hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek sebebiyle. Firmamızda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda vardır.

Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Muğla, Yatağan bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Burada paylaşılmış olan Yatağan nikel hurdası fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Çinko hurdası alım satımı sayfamızı okusanız mükemmel olur. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Yatağan Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Buradaki Yatağan alüminyum kg fiyatı güncellenmiştir. Ayrıyeten hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Yatağan ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Muğla Yatağan alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler. Bize hurda satanların destekleriyle her gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her türde hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz.

Yatağan Hurda Demir Alan Hurdacılar

Hurda demir, dünyada çokça alım satımı yapılan metaller içerisinde yer alır. Bu sayfadaki Yatağan hurda demir fiyatları güncellenmiştir. Yatağan çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan için peşin para ödeme yapan firmayız. Anlık demir hurdası fiyatı talep etmek nedeniyle gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler paylaşımına bir göz bakmanız pişman olmazsınız. Hursan Geri Dönüşüm Yatağan bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımını şahane bir şey yaparsınız.

Yatağan Bakır Hurdası Alım Satımı

Burada yayınlanan Yatağan bakır kg fiyatını talep edenlere her gün gönderilmektedir. Muğla Yatağan hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Yatağan bakır hurdası kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın. Yatağan genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alım satımı yapılır. Bakır alan Yatağan hurdacı iş yerimizi kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

Yatağan Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yatağan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablo içindeki bakır tel nedeniyle kablo hurdası alan yerler için çok kıymetlidir. Detaylı bilgi için kablo alan hurdacı içeriği okuyun. İçindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Yatağan ttr kablo hurdası kilo fiyatını telegram grubu üyelerine güncel olarak göndermekteyiz.

Ayrıca enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satanlar bize ulaşın. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsasından oldukça yüksek fiyat sunuyoruz.

Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Kablo iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Yatağan etrafında sıklıkla ticareti yapılan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini kapınızda ödüyoruz. Çünkü sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz.

Yatağan hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Yatağan hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Muğla Yatağan ilçesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasındayız.

Yatağan Sarı Hurda Alım Satımı

Yatağan ilçesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Burada bulunan Yatağan pirinç sarı kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Sarı hurdası alanlar içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri vardır. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda yoktur. Haliyle Yatağan sarı hurdası alanlar içerisindeyiz.

Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Hursan Geri Dönüşüm hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımında en güncel fiyatı uyguluyor. Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri para eden hurdalar arasında sayılabilmektedir. Yatağan hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Hurda Cam Alanlar

Cam tam ya da yarısaydam oldukça sert yapıya sahibi sıvı geçirmeyen inorganik katı malzemelerdir. Yatağan etrafında hurda cam alan firmalar içindeyiz. Bu dönemde renkli içecek şişesi, sökülmüş araç camı cinslerde hurda cam türleri çok miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Muğla ile Yatağan ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, polistren satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapmaktayız.

Yatağan plastik hurda alan yerler içerisinden öne çıkan firmayız. Sitemizdeki Yatağan plastik hurdası kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır.

Yatağan Nikel Hurdası Alımı

İlçe genelinde %95 şablon nikel , %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında piyasanın üstünde kilo fiyatı veriyoruz. Yatağan nikel hurda alıyoruz. Bu sebeple nikel hurdası ticareti yapılırken çok dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdaları içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirli olabilir.

Klima Hurda Alanlar

Yatağan ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Yatağan bölgesinde en fazla satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Hurda kombi alan firmalar arasındayız.

Yatağan Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yatağan hurdacı Hursan Geri Dönüşüm tarafından satın alınan tüm hurda eşyanızın depomuza taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozlarının taşıma işi güvenle personellerimizce yapılıyor. Molozlar Yatağan Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden bildirilen yere boşaltılır.

Hurda Karton Alım Satımı

Yatağan karton hurda aldığımız alanlar içerisindedir. Burada bulunan Yatağan hurda kağıt, karton fiyat listesini telegram grubu üyelerine güncel olarak yolluyoruz Bölgede renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize daha çok oranda kazanma şansı takdim ediyoruz. Yatağan Muğla kağıt hurda alan yerler içindeki şirketimiz ile kırpıntı kağıt hurda, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt bardak alan yerler içindeyiz.

İkinci El Mutfak Ekipmanları Alımı

Endüstriyel tipte ikinci el restaurant malzemeleri almaktayız. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz durumda çöp sıyırmalıklı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alımı yapıyoruz. Hali hazırda bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü mekap vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Yatağan Hurda Kumaş Alanlar

Yatağan bölgesinde süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımlarında bulunduğunuz konuma gelecek ekiplerimiz var. Kumaş hurdası alıyoruz. Defolu mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kot kumaş, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki numaraları çok geçmeden arayın. Muğla Yatağan kilo ile kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Yatağan hurda kumaş fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo ve benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Birde işi bırakan esnaflardan aldığımız Şantiyelerde alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

Yatağan Bina Yıkımı

Yıkım sırasında belirtilen tüm güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin en baştan yapılması sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bir üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, sökülmüş laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız.

En Yakın Yatağan Hurdacı Numarası

Hursan Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Yatağan ilçesinin yakınlarında her cins hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Yatağan en yakın hurdacı firması adıyla hurda alımında gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Yatağan hurdacı firması olan firmamızla yerinden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetlerle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Yatağan genelinde hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı işleri işimizin bir parçasıdır. Genelde raflarını yenileyen şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, hurda mağaza rafları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir 2. el raf satışı yapıyoruz. Burada paylaşılan Yatağan hurda çelik raf kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar gönderisine bakmak istersiniz. Yatağan 2.el raf hurdası satmak amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Yatağan Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir biçimde incelenerek uygun projenin ayarlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Muğla Yatağan fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihaleleri başarıyla gerçekleştirdik. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde lider konumdayız. Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm işini yapıyoruz. Hurdacı firmaların dediği şekilde kolay bir işlem değildir.

7/24 Hizmet Veren Yatağan Hurdacı Firma

Sektörün verdiği tecrübelerle çağın teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 1999 yılından bugüne hurda eşya alımında aralıksız hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Yatağan hurdacı firması olarak zamana takılmadan sektöre hizmet ediyoruz.

Yatağan İkinci El Eşya

Sahibinden satılık etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, çalışma masası, personel koltukları için telefonumuzu arayınız. Kısa bir zaman 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı belirttiğiniz yerden iyi fiyata alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya fiyatı hakkında detaylı bilgi içeren gönderiye göz gezdirebilirsiniz Yatağan bölgesinde sıfır, 2. el oturma odası takımı satabilirsiniz. Her türlü 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart almak sebebi ile bize ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış duruma gelen bataryaya hurda akü diyoruz. Hurda akü içindeki kurşun içeren sıvılar sebebi ile geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alan yerler akü hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Bu nedenle bizim vb. kendi bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alımı yapar. Arabalarda enerji ihtiyaçları için bulunuyor. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır.

Yatağan Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza her hali ile yaşanır bir Muğla Yatağan oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Yatağan OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yatağan hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimizle hurda alımı ve satımı işine başladık.

Yatağan Hurda Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır. Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo alıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmayız.

Hurda Araba Alan Yerler

Zaman zaman Yatağan etrafında hurda otomobil alıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, römork, motor hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz.

Yatağan Hurda Fiyatları

Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeni ile bizi arayın. Yatağan hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları saat başı güncellenmektedir. Şunu söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretinde borsadan daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17