İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yakutiye Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Yakutiye Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Erzurum Yakutiye merkezinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için dilediğiniz yere profesyonel ekip gönderiyoruz. Şu anda Yakutiye hurdacı firmaları içindeyiz. Ancak Erzurum Yakutiye merkezinde de hizmet veriyoruz. Erzurum hurdacı firmalar arasındaki firmamız beğenilerinizi toplamaya devam ediyor. Yakutiye hurdacı firması olarak hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Anlık Yakutiye hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda satışı sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Yakutiye ilçesi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı firmaları arasındayız. Yakutiye hurdacı firmaları arasında lideriz.

Yakutiye merkezi etrafında hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları alıyoruz. Tonajlı alımlarda Yakutiye merkezindeki piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. Erzurum hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Yakutiye hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Hursan Metal şirketimizle Erzurum Yakutiye merkezinde hizmetimize devam ediyoruz.

Erzurum Yakutiye Hurdacısı

Yakutiye hurdacı firması olarak Erzurum ilçelerinde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için adresinize en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Yakutiye merkezindeki mahallelerde faaliyet veriyoruz. Atıkları eriterek sizlerin ve bizlerin faydasına çalışıyoruz. Sizde her çeşit krom hurdası satışı için numaralarımızı arayabilirsiniz. Yakutiye hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişelenmeyin. Erzurum Yakutiye çevresinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Erzurum ilinin eşsiz ilçesi Yakutiye ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Yakutiye bölgesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde senede 24 milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Bu malzemelerin yüzde dördünü madenler, yüzde yirmi yedisini plastik türleri, yüzde 43’ünü kartonlar, %12’sini cam hurdaları oluşturuyor. Maatteessüf, bu atıkların dörtte 5’i yok oluyor. Çöpe atılan atıklar yurdumuzun bir yılda 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası zararına neden oluyor. Hursan Metal gibi Erzurum Yakutiye hurdacı firmaları boşa giden bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Yakutiye Hurdacı Telefon Numarası

Erzurum Yakutiye hurdacılık her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Erzurum Yakutiye hurdacı telefonu sitemizin içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Krom Hurda Alım Satımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki Yakutiye krom tank hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz.

Hurda Demir Alanlar

Yakutiye etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar yazımızı okuyunuz.

Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Buradaki Erzurum Yakutiye demir hurda kilo fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Unutmayın ki her türden pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni için nakit ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı bağlantısına tıklayınız. Hursan Metal Erzurum Yakutiye şehrinin her yerinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

Yakutiye Hurda Çinko Alan Hurdacı

Yakutiye ilçesinde çinko hurdası alıyoruz. Burada yayımlanan Yakutiye nikel hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderilmektedir. Çinko hurda fiyatları sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Yakutiye Sarı Hurdası Alan En Yakın Yerler

Yakutiye hurdacı firma olarak her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Sizinde öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Sitemizdeki Yakutiye hurda sarı ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Geniş sayfamızda bulunan hurda pirinç sarı alan hurdacı metne bir göz atabilirsiniz. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılır. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanında hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz alımında liderlik etmektedir. Aslında sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır.

Yakutiye ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir. Dolayısıyla Yakutiye hurda sarı alan yerler arasındayız.

Yakutiye Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun metali kullanılan en eski madendir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun metali mavimsi gümüş renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Yakutiye hurda kurşun alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Erzurum Yakutiye hurda kurşun ton fiyatını whatsapp grubumuza katılarla paylaşıyoruz.

Hurda Sac Alan Hurdacı

Sac hurdası alanlar içindeyiz. Şu anda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Yakutiye Erzurum bölgesinin tamamında hurda sac levha, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Yakutiye Kablo Hurda Alımı

Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerde sıklıkla edinilen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Kapıdan hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz.

Çünkü Hursan Metal firmamız ile sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Yakutiye hurda bakır kablo ton fiyatı her dakika güncellenmektedir. Yakutiye ilçesinde TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablo başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz. Yakutiye hurdacısı olarak özellikle antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası ticareti için buradayız. Özellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Yakutiye hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem arz eder. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Bundan başka hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz.

Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satarak para kazanmak isteyenler bize ulaşın. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz. Erzurum Yakutiye ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyat teklifini vermekteyiz.

Yakutiye Hurda Bakır Alım Satımı

Buradaki Yakutiye bakır kg fiyatı güncellendi. Erzurum Yakutiye hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Yakutiye hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Yakutiye bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Yakutiye hurda bakır kilo fiyatı için arayın.

Hurda bakır sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alan hurdacı firmasıyız.

Yakutiye Alüminyum Hurda Alımı

Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası alım satımı yapıyoruz. Erzurum Yakutiye hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör almaktayız. Müşterilerimizin yardımıyla durmadan büyüyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Yakutiye ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı sizinle yapıyoruz. Sayfamızdaki Yakutiye alüminyum hurda fiyat listesi güncellendi. Sayfamızdakialüminyum alan hurdacılar içeriği inceleyin. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

Yakutiye Hurda Alan Firma

Yakutiye ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit hurda krom alıyor. Hurda karton alımı için adresinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı pirinç hurdası alımlarında piyasasının üzerinde fiyat listesi uygulamaktayız. Yakutiye hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Yakutiye kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurdanızı geç kalmadan nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin piyasasının düşmesine neden olur. Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Yakutiye Klima Hurdası Alan En Yakın Firmalar

2.el Klima Yakutiye ilçesinde çok alımı yapılan hurdalar arasında yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Yakutiye çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Yakutiye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Yakutiye Belediyesi tarafından planlanan yerlere taşınıyor. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların nakliyesi titizlik ile firmamız tarafından yapılıyor.

Nikel Hurda Alımı

Hurda nikel arsenik içerdiğinden zehirlidir. Yakutiye nikel hurdası alıyoruz. Bu bölgede %99 şablo nikel hurdası – %95 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu nedenle hurda nikeller alınıp satıldığında mümkün olduğunca özenli çalışılmalıdır.

Yakutiye Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen vs. tüm hurdayı satın alıyoruz. Yakutiye kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yıkılması gereken dükkanların istendiği biçimde imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında istenilen tüm önlemler Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Yakutiye Hurdacılar Sitesi

Yakutiye oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yakutiye hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Yarınlara daha yaşanır bir Erzurum ve daha iyi Yakutiye bırakmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Yakutiye Cam Hurda Alan En Yakın Yerler

Son zamanlarda rengarenk cam şişe, sökülmüş araç camı çeşitlerinde cam hurda çeşitleri yüksek miktarda alınıyor. Yakutiye etrafında cam hurdası alan yerler arasındayız. Son zamanlarda rengarenk cam şişe, sökülmüş araç camı çeşitlerinde cam hurda çeşitleri yüksek miktarda alınıyor.

Araç Hurdası Alan Yerler

Yakutiye hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Yakutiye yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz.

Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan ağır hasarlı araç hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası .

Yakutiye Kullanılmış Kafe ve Lokanta Aletleri Alanlar

Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolap, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alınır. İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolap satanlar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilir. Sanayi tipi 2. El restaurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü meykap, yemek dilendiricileri, küvet, evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel mutfak aletlerini görmek amacıyla sizi depomuza davet etmekteyiz.

Yakutiye Kumaş Alanlar

Parti malı hurda kumaş baskı artığı, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, atletlik kumaş alıp satmaktayız. Hurda kumaş almaktayız. Toptan parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası satmak amacı ile bu sayfadaki telefon numarasını çok geçmeden arayınız. Yakutiye çevresinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, jesica kumaş, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliriz. Erzurum Yakutiye kilosu ile kumaş hurda alan firmalar içerisinde en iyi fiyatı öneriyoruz. Buradaki Yakutiye kumaş hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız.

Yakutiye Hurda Fiyatları

Yakutiye hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları günlük değişiyor. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında borsasından fazla teklifler ödüyoruz. En doğru ton fiyatına erişmek nedeniyle bizimle irtibat kurmanız gereklidir.

2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla iflas eden yerlerden satın aldığımız mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, teşhir reyonları, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Sitemizdeki Yakutiye ikindi el raf hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Raf hurda alım satımı paylaşımımızı gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Raf hurdası Yakutiye fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla aşağıdaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir.

Yakutiye Kağıt Hurdası Alım Satımı

Yüksek fiyata peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Yakutiye kağıt hurda alan firmalar içerisindeki şirketimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda koli satışı hakkında öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.

Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle satıcılara daha yüksek kazanma şansı sunuyoruz. Karton hurdası almak için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Yakutiye hurda karton kg fiyatı günceldir

Yakutiye Hurda Plastik Alımı

En ideal fiyatla pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Yakutiye hurda plastik alan firmalar içerisinde öncü firmayız. Bu sayfadaki Yakutiye hurda plastik fiyatları anlık güncellenmektedir. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. Erzurum ve Yakutiye ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin satışı yapmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

İkinci El Ev Eşyası

Makul fiyatlara titiz bir şekilde kullanılan ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, öğrenci masası, personel koltuğu alımı amacı ile bedelini nakit ödüyoruz. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikteki koltuklarınız attığınız konuma gelerek iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alım satımı hakkında bilgi paylaşılmış olan gönderimizi okuyunuz Her çeşit 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle firmamızı arayabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Yakutiye Hurdacı Firma

Tam tamına 22 yıldır hurda alımı yapmaktayız. Sizlerin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Yakutiye hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz.

Yakutiye Akü Hurda Alımı

Motosikletlerde enerji deposu kullanılıyor. Akü hurda alımı bölümüne kesinlikle göz atabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeniyle oldukça değerlidir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır.

En Yakın Yakutiye Hurdacı Telefon Numarası

Yakutiye en yakın hurdacı firma adıyla hurda nakliyesi yapmak için istediğiniz yere geliyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurdacı firma Yakutiye ilçesinin tamamında hizmet sunmaktan onur duyarız. Yakutiye hurdacı firma bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile adresten her çeşit hurda eşya almaya başladık. Hursan Metal olarak Yakutiye genelinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan firmayız alımında en iyi fiyatı vermekteyiz. Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör satışı yapıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz.

Yakutiye İkinci El İnşaat Malzemesi

Yakutiye çevresinde yıkılan yurt binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Birde işi bırakmak zorunda kalmış iş yerlerinden edindiğimiz İnşatlarda yük asansörü, harç karıştırma makinesi, alçı makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, plywood hurda 2.el olarak satılır.

Yakutiye Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrika ve tesislerin sökümünü yapıyoruz. Yıkım işi yapanların söylediği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Uzun süredir on binlerce fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Yakutiye fabrika sökümü işi yapıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek binanın titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde başarılı olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17