İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Vezirköprü Hurdacı

Vezirköprü Hurdacı

Hursan Metal olarak Samsun Vezirköprü şehir merkezinin çevresinde hizmet veriyoruz. Vezirköprü hurdacı firması olarak Vezirköprü merkezinin tamamında hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Vezirköprü merkezi etrafında hurda dönüşümü yapan fabrikayız. Vezirköprü hurdacı şirketleri arasında öncüyüz.

Samsun hurdacıları arasındaki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Güncel Samsun Vezirköprü hurda fiyatlandırmasıyla alım satım hizmeti veriyoruz. Miktarı yüksek hurda malzeme satımında yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Samsun hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Vezirköprü hurdacısı olarak hurda eşyaları değerinde almaktayız.

Normalde Vezirköprü hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Vezirköprü merkezinde de hizmet vermekteyiz. Vezirköprü merkezinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya alım satımı yapıyoruz. Samsun Vezirköprü meydanında uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla adresinize profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz.

Samsun Vezirköprü Hurdacı Firma

Vezirköprü merkez mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Vezirköprü hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Samsun Vezirköprü çevresinde benzersiz bir anlayış ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Samsun merkezinin sempatik ilçesi Vezirköprü gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sadece Vezirköprü çevresinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Vezirköprü hurdacı firması olarak Samsun bölgesinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her tür hurda satışı nedeniyle firmamızı tuşlamalısınız.

Ülkemizde senelik 100.000 ton tıpsal atık, 25 milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Ortaya çıkan atıkların %4 civarını metaller, yüzde 43’ünü karton türevleri, %27’sini plastikler, %12’sini hurda cam türevleri oluşturuyor. Ne yazıkki, bu paha biçilemeyen atıkların dörtte beşi çöpe gitmektedir. Boşa giden atıklar Türkiye’ye 1.57 milyar TL zarar açıyor. Firmamız gibi hurdacı firmalar ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarmak amacıyla çaba sarf etmekteyiz.

Vezirköprü Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin madenden kazılıp işlenmesi zahmetli bir iştir. Hammaddeleri en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanır. Bir hurdanın dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Metaller geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji miktarı bu emisyonun çevreye vereceği zararın önüne geçilmesini sağlıyor.

Doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önler. Yeraltı kaynakları sınırlı miktardadır. Birkaçı yeterli olsada artan nüfusla insanların tüketimide artmaya devam ediyor. Atık madenlerin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarır. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek nesillerede aktarabiliriz.

Vezirköprü Hurdacı Numarası

Samsun Vezirköprü hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Samsun Vezirköprü hurdacı numarası iletişim sayfasının altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak üzere numaralarımızı aramalısınız.

Krom Hurda Alan Firma

Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı yazımızı okumak iyi gelecektir. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Vezirköprü krom hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz.

Demir Hurda Alan Firma

Hatırlatmak isteriz her nevi demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir, yeryüzünde en çok bulunabilen madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Vezirköprü demir hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi öğrenmek için hemen arayın. Demir hurda alanlar paylaşımımıza göz atmalısınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı konusunda bilgi almak için konusunun linkine tıklayınız. Vezirköprü etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Vezirköprü şehrinin tamamında demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Hurda Çinko Alımı

Sitemizdeki Vezirköprü çinko hurdası ton fiyatı güncellendi. Hurda çinko alan yerler bölümüne bakmak istersiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda kilo fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza ulaşın. Samsun, Vezirköprü çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Vezirköprü Hurda Sarı Alımı

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Vezirköprü ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Pirinç metali yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bu sayfadaki Vezirköprü sarı pirinç hurdası kg fiyatını arzu edene güncel olarak ulaştırılmaktadır. Pirinç sarı alan hurdacılar hakkında paylaşılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz. Hurdacı firmamız bu hurdaların alımına ek olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımı yapıyor.

Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Vezirköprü hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Bu sebep ile Vezirköprü sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

Vezirköprü Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alanlar paylaşımını okursanız şahane olur. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu bilinmektedir. Vezirköprü hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Samsun Vezirköprü çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Vezirköprü Sac Hurdası Alan Hurdacılar

Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası vardır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Vezirköprü Samsun etrafında hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Kış bahçesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Vezirköprü Kablo Hurda Alanlar

Vezirköprü ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır oranı nedeni ile kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir.

Yerinden antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Vezirköprü hurda bakır kablo ton fiyatlarını telegram grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Samsun Vezirköprü ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

Kablo iletken olarak elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Vezirköprü hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bununla birlikte tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Etrafta bolca edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini peşinen ödüyoruz.

Daha kesin bilgi amacıyla hurda kablo alan hurdacı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Samsun Vezirköprü hurdacı firması olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz.

Vezirköprü Bakır Hurdası Alım Satımı

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Vezirköprü hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Vezirköprü bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Vezirköprü bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Bu sayfadaki Vezirköprü bakır ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Samsun Vezirköprü bakır hurda alan yerler içindeyiz. TTR kırma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alan firmayız.

Vezirköprü Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her nevi alüminyum hurdası alınır. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Vezirköprü ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımında tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz.

Sitemizdeki Vezirköprü alüminyum hurda ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Samsun Vezirköprü alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bize hurda satanların yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak için arayın.

Konumdan alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Vezirköprü Hurda Alan Yerler

Zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Vezirköprü hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda kablo alımı için yerinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Samsun Vezirköprü geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her türlü hurda atık alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurdası, ekstra demir, hurda çinko, alüminyum hurda, bakır, hurda kablo alımlarında değerinden daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Vezirköprü hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Vezirköprü yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değeri düşüyor.

Vezirköprü Klima Hurdası Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Vezirköprü etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız. Hurda klima Vezirköprü çevresinde en çok alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Vezirköprü Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Vezirköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen moloz dökme alanlarına taşınır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması güvenle yapılır. Vezirköprü hurdacı tarafından satın alınacak her çeşit hurda malzemenin depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor.

Nikel Hurdası Alan Fabrikalar

Bu ilçede turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 ile 99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları depolanırken mümkün olduğunca özenli hareket etmeliyiz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir. Vezirköprü hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Vezirköprü Bina Yıkımı

Vezirköprü kentsel dönüşüm içerisinde yıkılacak iş yerlerinin gerektiği biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler vs. tüm hurdanızı satın alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri

Vezirköprü Hurdacı Sitesi

Vezirköprü hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımız yardımıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Daha fazla iyi bir şehir yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Vezirköprü sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Vezirköprü genelinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Günümüzde şeffaf araç camı, içecek şişesi türlerde hurda cam bulunabiliyor. Cam tam yada yarısaydam genellikle sert yapıda bulunan sıvı maddeyi koruyan organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir.

Vezirköprü Otomobil Hurdası Alanlar

Çok yoğun olmadığımızda Vezirköprü etrafında otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Vezirköprü geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı otomobil hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, hurda çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin otomobil hurdası trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Vezirköprü 2. El Restaurant Aletleri Alanlar

Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alınır. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocaklar, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom dinlendirici vb. cafe restaurant tipi mutfak alet edavatlarını incelemek için siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2.el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Vezirköprü Kumaş Hurdası Alım Satımı

Vezirköprü etrafında kumaş hurdası alımı yapılmaktadır. Vezirköprü çevresinin tamamında hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alımlarında yerinize gelecek ekiplerimiz var. Defolu parça penye kumaş, parça nevresim hurdası, hurda kumaş baskı artığı, mayo kumaşı, spot kumaş, hurda poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satıyoruz.

Defolu hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası alımı için bizi şimdi arayın. Vezirköprü kilo ile tartıp kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Burada yayımlanmış olan Vezirköprü kumaş hurdası ton fiyatı günceldir.

Vezirköprü Hurda Fiyatları

Anlık fiyat listesine ulaşmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurda alım satımlarında diğer Vezirköprü hurdacılardan yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. Vezirköprü hurdacı firma hurdacılık işlerinde uygulanılan ton fiyatları piyasada günlük güncellenmektedir.

Hurda Raf Alanlar

Burada yayınlanan Vezirköprü 2.el raf fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda alanlar sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Vezirköprü hurda raf satmak amacı ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla restorasyon yapan toptancılar tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satıcıları içindeyiz.

Vezirköprü Karton Hurda Alan Firmalar

Vezirköprü Samsun kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz sayesinde kağıt kırpıntı, koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satışı gerçekleştirebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, bristol hurda, karton bardak hurdası alan yerler arasında en iyi ton fiyatını sunuyoruz. Vezirköprü hurda kağıt aldığımız yerler içindedir. Bu sayfadaki Samsun Vezirköprü hurda kağıt, karton kg fiyatı güncellenmiştir Bölgede okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha çok kazanma avantajı takdim ediyoruz.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Vezirköprü hurda plastik alanlar içerisinde lider konumdaki Vezirköprü hurdacısıyız. Bu sayfadaki Vezirköprü hurda naylon ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz. En güncel fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Samsun ile Vezirköprü ilçesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

2.el Ev Eşyası

Temiz ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı yerinizden satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinesi alan hurdacılar başlıklı sayfamızı okuyunuz Kısa bir süre kullanılmış 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bize ait numaralarla irtibatta bulunarak ulaşabilirsiniz. Vezirköprü ilçesinin tümünde az kullanılmış olan ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satıyoruz. 2.el büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu satılır.

7/24 Hizmet Veren Vezirköprü Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Vezirköprü hurdacı firması olan şirketimiz ile zaman farketmeksizin işimizin başındayız. Tam tamına 24 yıldır geri dönüşüm faaliyetleri sunmaktayız. Akıp giden yılların bahşettiği profesyonelliklerle araç parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Vezirköprü Akü Hurda Alan Hurdacılar

Uzun süre sonra kullanılmayacak hale düşen bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü içerdiği kurşunlu sıvılar nedeni ile hurdacılar için kıymetlidir. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Otomobillerde enerji ihtiyacı nedeni ile kullanılıyor. Akü hurda alanlar gönderimize göz atmalısınız. Dolayısı ile firmamız gibi firma içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir.

En Yakın Vezirköprü Hurdacı Telefonu

Hursan Metal olarak Vezirköprü etrafında her tür hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Vezirköprü hurdacı şirketi firmamız ile kapıdan hurda alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetler ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Vezirköprü ilçesinin tümünde servisler vermekten mutluluk duyuyoruz. En yakın Vezirköprü hurdacı firma hizmetlerimizle her cinsten hurda malzeme alım satımı sebebi ile gönderdiğiniz konuma personellerimizi yolluyoruz.

Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Her türde yüksek kw 2. el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken peşin ödeme yapmaktayız.

2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile batan fabrikalardan satın aldığımız Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alıyoruz. Yıkılmış depo ve benzeri binalardan alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz.

Vezirköprü Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Fabrika söküm işi yapanların anlattığı gibi kolay değildir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde öncü olduk. Vezirköprü fabrika sökümü işi yapıyoruz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekir. Daha önce onlarca fabrika yıkım ihalesi gerçekleştirdik.

0 (535) 043 31 17