İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Validei Atik Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Validei Atik Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Metal Geri Dönüşüm adıyla İstanbul Anadolu yakasında hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası Üsküdar Validei Atik mahallesinin tümünde hurda ve az kullanılmış ev eşyası ticareti yapmaktayız Validei Atik hurdacı olarak her çeşit hurda eşyanızı almaktayız İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hizmetlerine devam ediyor. Günlük Üsküdar Validei Atik hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

Şu an Üsküdar firmasıyız. Fakat Validei Atik mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacı firmaları arasında lideriz. Anadolu yakası Üsküdar Validei Atik genelinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle dilediğiniz yere kadar geliriz

İstanbul Üsküdar merkezindeki Validei Atik hurdacı firması olarak Validei Atik mahallesinin etrafında hizmet ediyoruz. Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacı firmasıyız.

Üsküdar Validei Atik Hurdacıları

Validei Atik hurdacı sitesi mi arıyordunuz? İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firma Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmette sınırları kaldırıyor! Sizde her çeşit alüminyum hurdası satmak amacı ile iş yerimizi aramalısınız. İstanbul merkezinin eşine rastlanamayan ilçesi Üsküdar merkezde, Validei Atik mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Anadolu yakası Üsküdar Validei Atik mahallesinde deneyimli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Üsküdar genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Üsküdar hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tümünde hurdacılık yapıyoruz.

Yurdumuzda senede yirmi beş milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan atık malzemenin %4’ünü metal malzemeler, %12’sini cam, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası vb hurdalardan oluşuyor. Malesef, bu malzemelerin 4/5 yok oluyor. Çöpe atılan malzemeler Türkiye’ye 1.5 milyar Türk Lirası zarar veriyor. Hursan Metal Geri Dönüşüm benzeri İstanbul Üsküdar hurdacı firmalar ülkemizin zararına olan bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmak amacıyla çalışmaktadır.

Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime zarar vermesini önlüyor.

Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin ocaktan kazılıp işlenmesi uzun süren bir iştir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanıyor. Hurdanın geri dönüştürülmesi üretilmesinde tüketilen enerji miktarından %90 çok az az olacaktır.

Geri dönüşüm doğal kaynakları korur. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Bazı doğal kaynaklar bol gözüksede artan nüfusla tüketimde artıyor. Atık madenlerin geri dönüşümü ana kaynağı korumamızı sağlar. Bu sayede yeraltı kaynaklarını çocuklarımıza aktarmaktayız.

Validei Atik Mahallesi Hurdacı Numarası

Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içindedir. İstanbul Anadolu yakasında yer alan Üsküdar Validei Atik hurdacı firma telefonlarını unutmayınız Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Boşa zaman harcamadan arayıp günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. Bu nedenle hurda satmak üzere hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Validei Atik Kurşun Hurda Alım Satımı

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyat sunuyoruz. Doğada cevher olarak elde edilen metal kurşun mavi-gümüş renklidir. Hurda kurşun alan hurdacı firmalar sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız.. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesi kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir.

Validei Atik Mahallesinde Krom Hurdası Alan Hurdacılar

Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Üsküdar Hurda krom fiyatları makalesine bir göz atabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Validei Atik mahallesinde krom alan hurdacı firma arıyorsanız firmamızı hemen arayabilirsiniz

Gayet sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Validei Atik Mahallesi Hurda Çinko Alanlar

Validei Atik mahellesinin etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alanlar yazısına bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi istemek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Validei Atik Hurda Bakır Alanlar

İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesinde bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Validei Atik mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Üsküdar Validei Atik hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Validei Atik bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Antikron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapılır. Üsküdar Hurda bakır alan hurdacı alanında daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Validei Atik Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alım satımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Üsküdar Validei Atik mahallesinin ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, oluklu sac hurda sac paslanmaz, trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek sebebiyle arayabilirsiniz. Müştemilat tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac bulunuyor.

Validei Atik Kablo Hurdası Alım Satımı

Anadolu Yakası Üsküdar Validei Atik mahallesi genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablolar elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Ayrıca çok damarlı hurda kablo için arayabilirsiniz.

İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Genelde yer altı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Lakin tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablo alımı esnasında en doğru fiyatları vermekteyiz. Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Hurda kablo alanlar hakkındaki makaleyi okuyun. Kablo hurdaları içindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için büyük önem taşır. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm özellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron hurda kablo alıyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Üsküdar Validei Atik hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Konumdan hurda antikron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alıyoruz. Validei Atik mahallesi ilçesinde hurda kablo alanlar arasındayız.

Validei Atik Hurda Alan Firmalar

Zamak hurdası, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız. Üsküdar Validei Atik mahallesi hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

Hurda kağıt alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Validei Atik mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesi yakınlarındaki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda malzeme alıyor.

Validei Atik Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık hurda demir kilo fiyatları için fazla gecikmeden arayın. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemizi ziyaret etmek iyi gelecektir.

Demir, yeryüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Hatırlatmak isteriz her türde demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Hurdacı firmamız Üsküdar Validei Atik mahallesinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Üsküdar Validei Atik etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Validei Atik mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Validei Atik mahallesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Haliyle Üsküdar Validei Atik mahallesi sarı pirinç hurda alımı yapanlardanız. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı olarak anılmaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri yekün tutan hurdalar arasında sayılabilmektedir.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Daha geniş bilgi almak amacıyla hurda sarı pirinç metni okuyun. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bu hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Gerçekte sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur.

Validei Atik Alüminyum Hurdası Alımı

Üsküdar bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımları istediğiniz yerde yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. İstanbul Üsküdar Validei Atik alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Firmamıza verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda yapmaktayız. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası için peşin ödeme veriyoruz. . Her tür hurda alüminyum almaktayız. Adresten alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Validei Atik Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

İstanbul ve Validei Atik mahallesinde hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Validei Atik plastik hurda alanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız.

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. İyi fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda poşet, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası alım satımı yapmaktayız.

Validei Atik Hurdacılar Sitesi

Validei Atik mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzla geri dönüşüm yapıyoruz. Çocuklarımıza temiz bir İstanbul ve daha güzel Üsküdar Validei Atik mahallesi oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

Güncel Anlık Validei Atik Hurda Fiyatları

En güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurda alırken borsa fiyatlarından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Sitemizdeki hurda fiyatları konuyu inceleyin Validei Atik hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı hızlıca değişmektedir.

Validei Atik İkinci El Eşya

İstanbul Üsküdar Validei Atik bölgesinde titiz biçimde kullanıldığı bakar bakmaz anlaşılan, 2. el mobilya satabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, personel masası, öğrenci koltuğu sürekli bulunur. Her türlü ikinci el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Kısa bir zaman kullanılmış olan 2el piyasasında satılabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi konumunuzdan satın alıyoruz.

En Yakın Validei Atik Mahallesi Hurdacı Firması

En yakın Validei Atik mahallesi hurdacı deposu adı ile her cinsten hurda malzeme nakliyesi yapmak nedeni ile yerinize personellerimizi yolluyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Üsküdar Validei Atik mahallesinin tümünde hizmetler vermekten onur duyarız. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamızla Validei Atik mahallesinin tümünde hurda almaktayız. Üsküdar Validei Atik hurdacı firması firmamız ile yerinizden her cins hurda eşya alımına devam ediyoruz.

Validei Atik Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen güvenlik önlemleri Kentsel dönüşüm yüzünden yenilenecek apartmanların yenilenerek yapılması amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vs. her cinsten hurdaları satın alıyoruz.

Üsküdar Validei Atik Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Üsküdar Validei Atik hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda araç vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşmüş araç hurdası, hurda vagon, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası ve benzeri hurda araçların fiyat bilgisini öğrenmek için hemen arayın. Zaman zaman Üsküdar Validei Atik yakınlarında hurda araba alım hizmetleri veriyoruz.

7/24 Validei Atik Mahallesi Hurdacı

Nerdeyse dokuz senedir hurda alımı yapıyoruz. Sektörde uzun zamandır Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacısı olmanın sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 Validei Atik mahallesi hurdacı firması olarak haftanın yedi günü konumuza geliyoruz.

Validei Atik Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurda arsenik içerir. Bu sebeple hurda nikel alınıp satılırken elden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. İl genelinde turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar , %99 şablo nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesinde hurda nikel alımı yapıyoruz.

Validei Atik Mahallesi Hurda Akü Alanlar

Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesileri için değerlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarında bulunur. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurda fiyatları konusunda bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Bu nedenle depomuz ve benzeri fabrika içinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir.

Validei Atik Cam Hurdası Alan Firmalar

Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutabilen amorf katı bir malzemedir. Validei Atik mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde renkli soda şişesi, kırık araç camı vb. hurda camlar yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Validei Atik Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Üsküdar Validei Atik çevresinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Üsküdar Validei Atik mahallesi çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. 2.el Kombi alan yerler arasındayız.

Validei Atik Moloz Nakliyesi

Validei Atik mahallesi hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Üsküdar Belediyesi’nce alınan kararlarla belirlenen alana boşaltılıyor. Yıkımda sözleşmeye göre bina molozlarının taşınması güvenli bir biçimde yapılmaktadır.

Validei Atik Mahallesi Jeneratör Hurdası Alanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan yerler arasında en iyi işletmeyiz. Jeneratör hurdası alan Üsküdar Validei Atik hurda firmayız için iyi fiyatı veriyoruz.

Validei Atik Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Bazı projelerde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç mikseri ikinci el iskele, hurda plywood bulunur. Dolayısı ile batmış nalburlardan aldığımız Yıkılmış ardiye binalarından ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el pimapen pecere, çelik kapı, mutfak dolapları alan firmalar arasındayız.

Validei Atik İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle iflas eden baharatçılardan aldığımız çelik raflar, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. Raf hurda alanlar bölümümüze bir göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Hurda raf Validei Atik alım satımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Validei Atik Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların anlattığı biçimde kolay bir işlem değildir. İşe başlamadan önce yıkılması arzu edilen fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik.

İstanbul, Validei Atik fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında nam saldık. Güvenilir bir şekilde fabrikaları söküyoruz.

Validei Atik Hurda Karton Alanlar

Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatı ile karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan yerler içindeyiz. İlçenin her yerinde defter, kitap hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent sayesinde satıcılara daha çok kazanma şansı yöneltiyoruz. Üsküdar Validei Atik mahallesi kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki firmamız ile çalışarak toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz. Kağıt hurdası alıyoruz.

0 (535) 043 31 17