İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sultantepe Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sultantepe Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Üsküdar Sultantepe mahallesi hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Üsküdar çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Güncel Üsküdar Sultantepe hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız.

Üsküdar Sultantepe mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetlerine devam ediyor. Hursan Metal Geri Dönüşüm adıyla İstanbul Anadolu Üsküdar ilçesinde hurda çeşitleri alıyoruz. Üsküdar Sultantepe hurdacı firma olarak Sultantepe mahallesi genelinde her cins hurda alımı yapıyoruz.

Her türlü hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Sultantepe mahallesinin her sokağında hurda malzemeler ve 2.el ofis mobilyası alımlarında peşin ödeme yapıyoruz Sultantepe mahallesinde hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz Şu an Üsküdar depoları arasındayız. Elbette ki Sultantepe mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Üsküdar Sultantepe Hurdacı Firmalar

Sultantepe mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. Sizlerde her nevi hurda satışı sebebiyle telefon numaralarımızı aramalısınız. İstanbul merkezinin eşsiz ilçesi Üsküdar merkezinin, Sultantepe mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Anadolu Yakası Sultantepe mahalle genelinde firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Üsküdar hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Üsküdar genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firmaları karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine yol açar. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun doğaya ve iklime zarar vermesini önlüyor.

Üsküdar Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir metal cevherinin ocaklardan kazılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanır. Hurdaların dönüştürülmesi üretimde tüketilen enerjiden yüzde doksan daha az olacaktır.

Doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazı kaynaklar bol gözüksede nüfus ile birlikte insanların doğal kaynaklara olan ihtiyaçlarıda her geçen gün artmaktadır. Hurdaları geri dönüştürmek ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede madenleri çocuklarımıza aktarıyoruz.

Yurdumuzda 1 yıl içinde 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıpsal atık atılıyor. Ortaya çıkan atıl malzemelerin yüzde dört civarını hurda maden, %27’sini plastik hurdası, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, yüzde on ikisini hurda camlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu kıymetli atıkların yüzde seksen ikisi dönüştürülmeden boşa gidiyor. Çöpe atılan malzemeler yurdumuza zararı 1.57 milyar ₺’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını geri kazanmak için çalışmaktadır.

Sultantepe Hurdacı Numarası

İstanbul Üsküdar Sultantepe mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Anadolu yakasındaki Üsküdar Sultantepe hurdacı firma telefonlarını unutmayın İstanbul Üsküdar Sultantepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Boşa süre geçirmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi öğrenmek amacıyla numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Sultantepe Hurda Kablo Alanlar

Bunun yanısıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları için piyasanın üstünde fiyatları öneriyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Kullanım yerleri itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Ek olarak hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletken olarak makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Üsküdar Sultantepe hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Üsküdar Sultantepe hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Adresten antikron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder. Müşterilerde kolayca ticareti yapılan %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini peşin ödüyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli içeriği okuyun.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. İstanbul Üsküdar Sultantepe mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. İstanbul Üsküdar Sultantepe mahallesi hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm her nevi antikron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz.

Sultantepe Alüminyum Hurda Alımı

. Yerinden alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda almak için telefonunuzu bekliyoruz.

Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Üsküdar ilçesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını güvenle yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Siz değerli müşterilerin desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. İstanbul Üsküdar Sultantepe alüminyum hurda alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası Üsküdar Sultantepe hurdacısıyız.

Sultantepe mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Sizinde öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri yekün tutan hurda eşyalar arasında sayılmaktadır. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması bu çeşitlerin yanı sıra sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor. Sultantepe mahallesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Bu nedenle Üsküdar Sultantepe mahallesi sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismi verilmiştir.

Üsküdar Sultantepe hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapıyor. İstanbul Hurda sarı hakkındaki içeriği ziyaret edin. Aslını demek lazım ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi yoktur.

Sultantepe Hurda Alan Yerler

Hurda raf alımı için evinize kadar geliyoruz. İstanbul Üsküdar Sultantepe mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür kurşun hurdası alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Sultantepe mahallesinde yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zamak hurda, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı ilke edindik. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar içerisindeyiz. Üsküdar Sultantepe mahallesi hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız.

Sultantepe Krom Hurda Alanlar

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Sultantepe mahallesinde krom alan hurdacılar arıyorsanız arayın Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz. Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız.

Sultantepe Mahallesinde Sac Hurda Alım Satımı

Sultantepe ve çevresinde hurda sac onduline, sac hurda varil, oluklu sac hurdası hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile. Depo çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Sultantepe Hurda Çinko Alımı

Sultantepe çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Üsküdar Çinko hurdası kilo fiyatı gönderisine göz atabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sultantepe Mahallesinde Hurda Demir Alan Firmalar

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir kilo fiyatı yazısını inceleyiniz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok satılan metaller arasındadır.

Sultantepe mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız Sultantepe mahallesi bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı talep etmek için bize ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her cins pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı için peşin ödeme yapıyoruz.

Sultantepe Mahallesinde Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler arasında olduğu düşünülmektedir. Sultantepe mahallesi kurşun hurda alımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu alırız. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle bilinir. İstanbul Kurşun hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız..

Sultantepe Mahallesinde Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sultantepe hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Hurda bakır alan Üsküdar Sultantepe hurdacı iş yerimizi hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Sultantepe mahallesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Bakır boru hurda, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. İstanbul Üsküdar Sultantepe mahallesinde bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Sultantepe Mahallesinde 2.el Hurda Raf

Genellikle kapatılan dükkânlar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satan hurdacı firmalar arasındayız. Üsküdar Sultantepe hurda raf satmak sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alan yerler paylaşımımıza mutlaka bir göz atın.

Sultantepe Mahallesi Cam Hurdası Alan Hurdacı

Genelde rengarenk araç camı, şişesi cinslerde cam hurdaları bulunuyor. Sultantepe mahallesinde cam hurda alan firmalar arasında faaliyet göstermekteyiz. Genelde rengarenk araç camı, şişesi cinslerde cam hurdaları bulunuyor.

7/24 Açık Sultantepe Hurdacı

Yılların kazandırdığı özgüven süreci ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Sultantepe mahallesinde hurdacı olan firmamızla zamana takılmadan sektörde çalışıyoruz. Neredeyse 22 yıldan bu yana hurda alımı yapıyoruz.

Üsküdar Sultantepe Mahallesi Hurda Fiyatları

Üsküdar Sultantepe mahallesi hurdacı firma hurda alım satımında kullanılan fiyatlar hızlı bir şekilde değişmekte. En güncel hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alımında oldukça daha fazla fiyatlar veriyoruz.

Sultantepe Mahallesi Hurda Plastik Alan Hurdacı

İstanbul ve Anadolu Yakası Üsküdar Sultantepe bölgesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Sultantepe mahallesinde plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Üsküdar Sultantepe mahallesi hurdacısıyız. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyata hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen alım satım işleri yapmaktayız.

Sultantepe Hurdacılar Sitesi

Halkımıza her haliyle güzel bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sultantepe mahallesi hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımızla geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bize ulaşın.

Sultantepe Fabrika Bozumu

Üsküdar Sultantepe mahallesi fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Hurdacı firmaların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Uzun süredir on binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan binanın detaylı şekilde dolaşılması gerekiyor.

Sultantepe Mahallesinde Hurda Karton Alımı

Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. İlçede hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özen sayesinde müşterilerimize ederinden fazla kazanç elde etme şansı veriyoruz. Sultantepe kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm ile irtibat kurarak kağıt kırpıntı, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Avantajlı fiyata bristol hurda, hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz.

Sultantepe Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın firmayız. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör alımı için arayınız. Bozuk jeneratör hurdası alan işletmeyiz alırken nakit para ödeme yapmaktayız.

Sultantepe Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları gibi her türde hurdaları ücretle satın alıyoruz. Yıkımda gerekli iş güvenliği önlemleri Üstte ifade ettiğimiz fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Üsküdar Sultantepe mahallesi kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenecek evlerin istenildiği şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz.

Sultantepe Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo ve benzeri binalardan ayrılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere satan firmalar içerisindeyiz. Şantiyelerde inşaat vinci, boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Bununla birlikte kapatılan fabrikalardan aldığımız

Sultantepe Mahallesi Akü Hurda Alım Satımı

Akü içerdiği kurşun içeren sıvılar nedeni ile oldukça değerlidir. Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor. Aküler başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Dolayısıyla bizim vb. fabrika içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. İstanbul Akü hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın.

Sultantepe Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

İşlerin yoğun olmadığı anlarda Üsküdar Sultantepe mahallesinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Üsküdar Sultantepe hizmetlerimize devam etmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri zirai alet hurdası
, römork, hasarlı hurda araç, hurda motor satışı için dilediğiniz an arayabilirsiniz. Pek tabi sizlere hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araba trafikten çekme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Sultantepe İkinci El Eşya

Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan salon takımlarınızı dilediğiniz yerden alıyoruz. Üsküdar Sultantepe bölgesinin her yerinden kullanılmış ve ikinci el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, sekreter masaları, patron koltuğu alıyoruz. Çok az kullanılan 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle çağrı merkezimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Sultantepe Klima Hurdası Alımı

Sultantepe çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Üsküdar Sultantepe mahallesi çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sultantepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozun taşınması titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Üsküdar Belediyesi’nce daha önce planan arazilere boşaltılıyor. Hursan Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınacak her cins hurdanın iş yerimize taşınması bedelsiz yapılıyor.

Sultantepe Mahallesi Nikel Hurdası Alımı

Özellikle %95 ve %99 hurda nikel şablon, anot nikel, turbo nikel hurda alımında borsasının üzerinde ton fiyatı veriyoruz. Sultantepe mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdaları taşınırken oldukça dikkat ile davranılmalıdır.

Sultantepe Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Sultantepe bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Bu hizmetler ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Üsküdar Sultantepe mahallesi mahallesinin etrafında hizmet veriyoruz. Üsküdar Sultantepe en yakın hurdacı firması olarak her nevi hurda malzeme ticareti amaçlı ayağınıza gelmekteyiz. Sultantepe hurdacı sitesi arasındaki çalışanlarımızla konumuzdan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17