İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Mimar Sinan Mahallesi Hurdacı Firması

Mimar Sinan Mahallesi Hurdacı Firması

Mimar Sinan mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemenizi adresten alıyoruz Üsküdar Mimar Sinan mahallesinin her tarafında ikinci el ofis mobilyası ve hurda alımı yapıyoruz Üsküdar Mimar Sinan mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lideriz.

İstanbul Üsküdar ilçesine bağlı Mimar Sinan hurdacı firma olarak Mimar Sinan mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Üsküdar Mimar Sinan hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Şu anda Üsküdar firmasıyız. Ancak Üsküdar Mimar Sinan mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm adıyla İstanbul Anadolu yakasındaki tüm ilçelerde hurda çeşitleri alıyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Üsküdar Mimar Sinan mahallesi geri dönüşüm tesisleri içerisindeyiz.

Anadolu yakası Üsküdar bölgesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle konumunuza uzman ekip göndermekteyiz Her nevi hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz.

Üsküdar Mimar Sinan Hurdacısı

Mimar Sinan hurdacı firması mı arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak daima gelişiyoruz. Sizde her çeşit hurda satışı amacıyla mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. İstanbul ilinin nadide ilçesi Üsküdar merkeze bağlı, Mimar Sinan mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Üsküdar Mimar Sinan mahalle genelinde deneyimli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Üsküdar hurdacı olarak Anadolu yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Üsküdar genelinde hurda alımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Ülkemizde senede 100 bin ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan atıkların %4 kadarını madenler, %43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde oniki’sini cam hurdası türevleri oluşturmaktadır. Malesef, bu malzemelerin 4/5 dönüştürülmeden boşa gitmektedir. Çöpe atılan atıklar ülkemizin geçtiğimiz her yıl 1.57 milyar TL zararına sebep oluyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak için çalışıyoruz.

Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Bir madenin ocaktan çıkartılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi oldukça pahalıya malolur. En baştan hammadde üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Hurdaların geri dönüşümü %90 çok daha azdır.

Profesyonel bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların yok edilmesini önlemektedir. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de her gün artmaya devam etmektedir. Atık metallerin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylelikle yeraltı madenlerini gelecek nesillerede aktarabiliriz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun doğaya verdiği zararın önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Mimar Sinan Hurdacı Telefonu

Üsküdar Mimar Sinan mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz. İstanbul Üsküdar Mimar Sinan yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alır. Üsküdar Mimar Sinan hurdacı telefonlarını bir not defterinize kaydetmeyi unutmayınız Bu sebeple hurda satışı yapmak üzere çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda Demir Alımı

Unutmayın ki her cins demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alım satımı yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı linkine tıklayın. Güncel anlık demir hurdası fiyatları öğrenmek için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda çıkarılan metaller arasında yer almaktadır. Firmamız Üsküdar Mimar Sinan mahallesinin tamamında demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Üsküdar Mimar Sinan mahallesi çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Mimar Sinan Alüminyum Hurdası Alım Satımı

. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu ticareti için arayın. Üsküdar ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. İstanbul Üsküdar Mimar Sinan alüminyum hurdası alanlar arasında lideriz. Adresten hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası almak için telefonunuzu istiyoruz. İş yerimize güvenenlerin sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz.

İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır.

Mimar Sinan Sarı Hurdası Alanlar

Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası almaktadır. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır.

Dolayısıyla Üsküdar Mimar Sinan sarı hurdası alım satımı yapmaktayız. Mimar Sinan mahallesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri vardır.

İstanbul Hurda sarı pirinç alan yerler konulu içeriğe bir göz atın. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda türü yoktur. Üsküdar Mimar Sinan hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı yerinize geliyor.

Mimar Sinan Hurda Bakır Alım Satımı

Mimar Sinan bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alan Üsküdar Mimar Sinan mahallesi hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Üsküdar Bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Antikron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz. İstanbul Üsküdar Mimar Sinan bakır hurda alan yerler arasındayız. Mimar Sinan içerisinde bakır hurda almaktayız.

Mimar Sinan Kablo Hurda Alım Satımı

İstanbul Üsküdar Mimar Sinan mahallesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Güncel bilgi almak için bilgi amacıyla kablo hurdası alanlar içeriğe göz atın. Konumdan hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası tellerindeki bakır sebebi ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Mimar Sinan mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kabloları, antikron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Üsküdar Mimar Sinan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Ayrıca hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en doğru fiyat listesini öneriyoruz. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. İstanbul Üsküdar Mimar Sinan mahallesi mahallesinin tamamında %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alıyoruz. Mimar Sinan mahallesinde hızlıca satılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini peşin ödüyoruz.

Mimar Sinan Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin.

Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Mimar Sinan mahallesinde hurda krom alan firma için sitemize girdi iseniz arayın Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. İstanbul Hurda krom alanlar makalesine bir göz atın.

Mimar Sinan Kurşun Hurdası Alanlar

Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. İstanbul ili Üsküdar Mimar Sinan mahallesi kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. İstanbul Kurşun hurda alan hurdacı bölümümüzü okusanız güzel olacaktır..

Mimar Sinan Hurda Alan Firmalar

Üsküdar Mimar Sinan mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız. Üsküdar Mimar Sinan hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Zamak hurda, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda raf alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Mimar Sinan mahallesinde adresten hurda alımı yapılan semtler içerisindedir.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı için telefonlarımızla irtibat kurun. Mimar Sinan yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda fiyatı hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda Sac Alan Firmalar

Üsküdar Mimar Sinan etrafında hurda sac levha, hurda sac varil, oluklu sac hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, alım satımı amacı ile arayabilirsiniz. Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda mevcuttur.

Anlık Güncel Üsküdar Mimar Sinan Mahallesi Hurda Fiyatları

En güncel ton fiyatına ulaşabilmek için iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken piyasa fiyatlarından yüksek kilo fiyatı tavsiye ediyoruz. Güncel Hurda fiyatları başlıklı metni okuyun Mimar Sinan mahallesi hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatları an be an değişiklik göstermektedir.

Mimar Sinan İkinci El Eşya

Mimar Sinan mahallesi sıfır, ikinci el ev eşyası alabilirsiniz. Az kullanılmış sekreter koltukları, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alıp satıyoruz. Her türlü 2. El buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı sormak maksadıyla telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek yüksek fiyata alıyoruz.

Mimar Sinan Hurdacı Sitesi

Çok daha yaşanabilir bir İstanbul Üsküdar Mimar Sinan oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Mimar Sinan mahallesi hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkânımız yardımıyla hurda malzeme ticareti yapmaya başladık. Sırf bu hurdaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hepsini öğrenmek için bizi arayın.

Mimar Sinan Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı

Kullanılamayan jeneratör alanlar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru firmayız. Her türlü az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur.

Mimar Sinan Karton Hurdası Alanlar

İlçenin her yerinde renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlik ile hurda satıcılarına daha fazla kâr elde etme avantajı takdim ediyoruz. Üsküdar Mimar Sinan kağıt hurda alan firmalar içerisindeki Hursan Metal Geri Dönüşüm yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz.

Yüksek fiyata hurda peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak alanlar içinde en hızlı fiyatı firmamız sunuyor. Mimar Sinan kağıt hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir.

Mimar Sinan Mahallesine En Yakın Hurdacı Firması

Mimar Sinan mahallesi hurdacı içinde çalışan çalışanlarımızla kapıdan hurda almaya devam ediyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Mimar Sinan etrafında hurda alımı yapıyoruz. En yakın Mimar Sinan mahallesi hurdacı deposu servisiyle her cinsten hurda eşya nakliyesi yapmak amacı ile ayağınıza çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu sebep ile sizlere en yakın hurda alan yer Mimar Sinan mahallesi çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Mimar Sinan Mahallesi Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satılırken gayet özen ile davranılmalıdır. Bu bölgede %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Mimar Sinan mahallesinde nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Mimar Sinan Cam Hurda Alımı

Cam saydam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı koruyan amorf yumuşak olmayan bir malzemedir. Günümüzde renkli ve şeffaf soda şişesi, araç camı şeklinde cam hurda türleri oldukça fazla geri dönüştürülüyor. Mimar Sinan mahallesinde cam hurda alan yerler arasında bulunmaktayız.

Mimar Sinan Mahallesi Akü Hurdası Alan En Yakın Yerler

Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi deposudur. Bu yüzden hurdacı firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan tesisler arasındadır. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. İstanbul Hurda akü alan hurdacı bağlantısına tıklayın. Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran suları nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Araçlarda elektrik ihtiyacı nedeniyle kullanılmaktadır.

Mimar Sinan 2.el Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurda fiyatı paylaşımını ziyaret ederseniz harika bir iş yapacaksınız. Genellikle batan baharatçılardan temin ettiğimiz reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el raf satışı yapıyoruz. Mimar Sinan mahallesi 2.el hurda raf satmak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan Mahallesinde Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul Anadolu Yakası Mimar Sinan mahallesinde hurda jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren fiyatı edinmek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Mimar Sinan plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinde olan işletmeyiz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. En iyi fiyatla hurda beyaz naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda alımı için yerinize geliriz.

Mimar Sinan Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Üsküdar Mimar Sinan mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2.el Kombi alan yerler arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Klima hurdası Üsküdar Mimar Sinan mahallesi çevresinde oldukça fazla alınıp satılan hurda eşyalar içindedir.

Mimar Sinan Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Üsküdar Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen moloz dökme alanlarına nakledilir. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması itinayla yapılır. Üsküdar Mimar Sinan hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınan her nevi hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır.

7/24 Hurda Alan Mimar Sinan Hurdacı

7/24 hizmet veren Mimar Sinan mahallesi hurdacı firması olan firmamız ile zaman farketmeden işimizin başındayız. Geçen senelerin bahşettiği güvenle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse dört yıldır geri dönüşüm yapan firmayız.

Mimar Sinan Mahallesi Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Mimar Sinan çevresinde otomobil hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Ancak araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette size araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda yük vagonu, vergiden düşürülmüş hurda otomobil, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, motor hurdası alıyoruz.

Mimar Sinan Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığı binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler

Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vb. her türde hurda malzemeleri ücretle almaktayız. Üsküdar Mimar Sinan mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak dairelerin istenildiği bir biçimde inşa edilmesi amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Hurdalar bina yıkım işi yapmaktayız.

Mimar Sinan Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Mimar Sinan mahallesi fabrika söküm işi deneyime sahibiz. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek fabrika binasının etraflıca dolaşılması gerekir. Genelde bahsedildiği gibi kolay değildir. Uzun süredir çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri başarıyla tamamladık. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde nam saldık.

Mimar Sinan Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından bir inşaat yapımında kullanılmış yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış fabrika vs binalardan sökülmüş hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Ayrıca kapanan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

0 (535) 043 31 17