İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Güzeltepe Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Güzeltepe Mahallesi Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Üsküdar hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ilçesi çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için araç göndermekteyiz Üsküdar Güzeltepe mahallesi geri dönüşümcüleri arasındayız. Aslında İstanbul Üsküdar işletmeleri içindeyiz. Elbette ki Güzeltepe mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her türlü hurda alımında deneyimliyiz.

Güzeltepe mahallesi hurdacı firmalar içerisinde öncü geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Anlık İstanbul Üsküdar Güzeltepe hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. Güzeltepe mahallesinde hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz İstanbul Anadolu yakası Üsküdar Güzeltepe mahallesi etrafında hurda ve ikinci el eşyalar alım satımı yapmaktayız Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Anadolu Üsküdar Güzeltepe çevresinde hurda alıyoruz.

Üsküdar Güzeltepe Mahallesi Hurdacı Firmalar

Üsküdar bölgesinde hurda alımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Üsküdar Güzeltepe mahallesi hurdacı firma mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacı olarak gün geçtikçe gelişmekteyiz. İstanbul ilinin gözde ilçesi Üsküdar merkezde, Güzeltepe mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Anadolu yakası Üsküdar Güzeltepe mahallesi etrafında profesyonel bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Üsküdar hurdacı olarak Anadolu yakasında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak için telefon numaramızı aramalısınız.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine sebep olur. Geri dönüşümdeki kullanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine vereceği zararın önüne geçiyor.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının miktarları bellidir. Birkaçı yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile beraber insanlığın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her geçen gün artmaktadır. Atık madenlerin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylelikle madenleri gelecek nesillere aktarabiliriz.

İstanbul Üsküdar Geri dönüşüm enerji tasarrufu sağlar. Bir metal cevherinin madenden kazılarak işlenmesi zahmet gerektirir. En baştan hammadde üretmek için yüksek enerji harcanır. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi 90/100 daha az olacaktır.

Güzeltepe Hurdacı Telefonu

Üsküdar Güzeltepe mahallesi hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Üsküdar Güzeltepe mahallesi adresten hurda alımı hurda alım hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer alır. Anadolu Yakasındaki Üsküdar semtine bağlı Güzeltepe hurdacı telefon numarasını not edin Dolayısıyla hurda malzeme satmak üzere hizmet numaramızı aramanız gereklidir.

Güzeltepe Mahallesinde Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu fiyat listesi hakkında bilgi edinme için bu sayfadaki numaraları arayıp iletişime geçmeniz gerekiyor. Doğada cevher olarak elde edilen kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. İstanbul Kurşun hurda kilo fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.. Güzeltepe mahallesinde kurşun hurda için en yüksek fiyat listesini sunduğumuz yerlerdendir. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

Güzeltepe Mahallesi Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Güzeltepe mahallesinde krom alan yerler arıyorsanız telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Krom hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Güzeltepe Hurda Çinko Alımı

Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Güzeltepe mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Üsküdar Hurda çinko alımı linkine tıklayın.

Güzeltepe Bakır Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

İstanbul Üsküdar Güzeltepe bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz. Güzeltepe içerisinde bakır hurda alıyoruz. Güzeltepe mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Üsküdar Güzeltepe mahallesi hurdacı şirketimizi acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, Hurda antikron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alınır.

Güzeltepe Mahallesinde Hurda Sac Alanlar

Kiler çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. İstanbul Üsküdar Güzeltepe çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda oluklu sac hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz.

Güzeltepe Kablo Hurdası Alım Satımı

Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Güzeltepe mahallesi hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron hurda kablolar ticareti için buradayız. Her yerden antikron hurda kablo, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. İstanbul Üsküdar Güzeltepe mahallesi hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında liderlik yapıyoruz.

Kablo alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyun. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Üsküdar Güzeltepe hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmekteyiz. .

Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsası fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Piyasada hızlıca ticareti yapılan 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri vardır.

Bundan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılıyor. Güzeltepe mahallesinde mahallesinin tümünde hurda kablo alan yerler içinde en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Lakin tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatları gönderiyoruz.

Güzeltepe Hurda Alan Yerler

Zamak hurda, kalay hurda, hurda çelik alan Üsküdar Güzeltepe mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Güzeltepe mahallesinde yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. İstanbul Üsküdar Güzeltepe mahallesi çevresinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm her çeşit hurda krom alım satım hizmeti veriyor. Hurda raf alımı için adresinize gelmekteyiz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Üsküdar Güzeltepe hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

Güzeltepe Hurda Demir Alanlar

Hurda demir, dünya genelinde en çok kullanılan madenler arasında yer almaktadır. Güncel hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Üsküdar Güzeltepe etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm İstanbul Üsküdar Güzeltepe mahallesi genelinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere her türde demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla içeriğinin linkine tıklamalısınız.

Güzeltepe mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda denilmektedir. İstanbul Üsküdar Güzeltepe hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan yerler konuyu ziyaret edin. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunmaktadır.

İstanbul Üsküdar Güzeltepe hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanında hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurda ticaretiyle iştigal ediyor. Dolayısıyla Üsküdar Güzeltepe sarı hurdası alanlar içindeyiz. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Güzeltepe mahallesinin tamamında sarı hurda almaktayız.

Güzeltepe Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu ticareti için arayın. Üsküdar ilçesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. İstanbul Üsküdar Güzeltepe alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Şirketimize duyduğunuz güven nedeniyle sonsuz teşekkürler. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası alan firmayız. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız.

Güzeltepe Mahallesi Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul Anadolu Yakası Güzeltepe bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Güzeltepe plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki firmayız.

Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. En yüksek fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen alım satım işleri için adresinize geliriz.

Güzeltepe Hurdacılar Sitesi

Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir şehir yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Üsküdar Güzeltepe hurdacılar sitesi içindeki hurdacı dükkanımız yardımı ile hurda eşya alım işlerine başladık.

Anlık Üsküdar Güzeltepe Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık hurda kilo fiyatına erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Güzeltepe hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı her saat değişkenlik gösteriyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. 2021 hurda fiyatları başlıklı konuya göz atın

Güzeltepe Mahallesinde 2.El Eşya

Çok az kullanılmış olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizliğe sahip oturma gruplarını evinizden alıyoruz. Her türlü ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonumuzuarayabilirsiniz. Makul fiyatlara titiz şekilde kullanılmış olan ve 2. el kanepe satıyoruz. Az kullanılmış bilgisayar masaları, büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop satmak isteyenlere değerini peşin ödemekteyiz.

En Yakın Güzeltepe Mahallesi Hurdacı Firma

Güzeltepe mahallesi hurdacı olan firmamızla adresinizden her türde hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Üsküdar Güzeltepe çevresinde hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz. Üsküdar Güzeltepe en yakın hurdacı deposu servisiyle her türlü hurda eşya alım satımında yerinize uzman personel yolluyoruz. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurda alan yerler Üsküdar Güzeltepe çevresinde servisler veriyoruz.

Güzeltepe Bina Yıkımı

Bir üstte fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılması gereken dükkanların istenildiği şekilde yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vebenzeri tüm hurdayı ücreti karşılığında alıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen güvenlik önlemleri

Üsküdar Güzeltepe Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Bazen Üsküdar Güzeltepe yakınlarında hurda araba alıyoruz. Üsküdar Güzeltepe hizmetimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda araç, hurda vagon, patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Açık Güzeltepe Hurdacı

7/24 hurda alan Güzeltepe mahallesi hurdacı firması olan firmamızla zamana takılmadan atık hurda ticareti yapmaktayız. Tam tamına iki bin bir yılından bugünlere dek geri dönüşüm sektöründe hizmete devam ediyoruz. Geçip giden senelerin sağladığı güvenle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Güzeltepe Mahallesinde Nikel Hurdası Alım Satımı

Üsküdar Güzeltepe mahallesinde turbo nikel hurda, %95 nikel şablon – %99 nikel şablon, anot nikel hurdası alımında hurda nikel piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken gayet hassasiyetle davranılmalıdır. İstanbul ve Üsküdar Güzeltepe mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

Güzeltepe Mahallesinde Akü Hurda Alımı

Atıl aküler içinde bulunan kurşun içeren suları sebebi ile hurdacılar için oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denilmektedir. İstanbul Hurda akü fiyatı gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Bu nedenle firmamız gibi kendi içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapıyor. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

Güzeltepe Mahallesi Hurda Cam Alan Hurdacılar

Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki sıvı madde tutan organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Güzeltepe mahallesinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Bu dönemde renkli soda şişesi, otomobil camı biçiminde hurda cam türleri oldukça fazla eritiliyor.

Güzeltepe Klima Hurda Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Üsküdar Güzeltepe mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Klima hurdası Üsküdar Güzeltepe mahallesi çevresinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Güzeltepe Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre yıkım molozlarının taşınması güvenlikle personellerimizce yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Üsküdar Belediyesi tarafından belirlenen yere dökülüyor.

Güzeltepe Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı veriyoruz.

Güzeltepe 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte kapanan şirketlerden aldığımız Yıkılan ardiye binalarından sökülmüş sıfır gibi ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood mevcuttur.

Güzeltepe Mahallesinde İkinci El Hurda Raf

Özellikle raflarını yenileyen depolar tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıcıları içindeyiz. Raf hurdası Güzeltepe satmak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Raf hurda fiyatları makalemizi gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Güzeltepe Mahallesi Fabrika Bozumu

İşe başlamadan yıkımı yapılacak binanın detaylı biçimde dolaşılması gerekir. Hurdacıların dile getirdiği şekilde kolay sayılmaz. Üsküdar Güzeltepe fabrika sökümü yapıyoruz. Yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi yerine getirdik. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında başarılı konumdayız.

Güzeltepe Hurda Karton Alım Satımı

Üsküdar Güzeltepe mahallesinde karton hurda aldığımız alanlar içindedir. Yüksek fiyata kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak alan yerler içerisindeyiz. Güzeltepe mahallesinde kağıt hurda alan hurdacılar içindeki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm verdiği hizmetlerle toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, koli hurdası satabilirsiniz. İlçenin tümünde beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek oranda kazanım elde etme avantajı sunuyoruz.

0 (535) 043 31 17