İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ulubey Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Ulubey Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Ulubey şehir merkezinde hangi hurda çeşitlerini alıp almadığımızı sormak nedeniyle ekiplerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Yurdun tüm ilçelerinde, her türlü hurda alımında lideriz. Hursan Maden firmamız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güncel Ulubey hurda fiyat listesi ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Tonajlı hurda eşya satımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Uşak hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Ulubey hurdacı firma olarak her geçen gün gelişmekteyiz.

Uşak Ulubey Hurdacı Firma

Ulubey genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her türlü kurşun hurdası satışı yapmak sebebiyle firmamızı çaldırabilirsiniz. Ulubey hurdacı firması olarak Uşak genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda için çevrenizdeki hurda taşıma ekiplerimizi yönlendirmekteyiz. Ulubey hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Uşak Ulubey etrafında benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Uşak merkezinin en yaşanılası ilçesi Ulubey sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Yalnızca Uşak Ulubey etrafında değil, tüm Türkiye’de hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ulubey Hurdacı Numarası

Ulubey hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen arayın en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Ulubey adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi talep etmek sebebi ile iş yerimizi aramalısınız.

Ulubey Sac Hurda Alımı

Depolarımızda her kalitede 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Şantiye tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Ulubey etrafında sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Ulubey Kablo Hurda Alım Satımı

Ulubey ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satmayı isteyenler hemen arayın. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Satıcılarda sıklıkla edinilebilen Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Hurda kablo konulu metini okuyun. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Genelde hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

Çünkü sadece hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Ulubey hurdacı arayanlar için buradayız. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, hurda enya kablo alım satımı sırasında anlık fiyat listesini gönderiyoruz. Uşak Ulubey hurdacı firma olarak özellikle antigron kablolar, iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz.

Üstelik hurda çok damarlı kablolar alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. İçerisindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Ulubey bakır kablo ton fiyatı her zaman güncelleniyor. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem arzeder. Uşak Ulubey ilçesinde hurda kablo almaktayız.

Ulubey Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu düşünülüyor. Cevher şeklindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alımı bağlantısına tıklayın.

Uşak Ulubey kurşun hurdası aldığımız bölgeler arasındadır. Sayfamızdaki Ulubey kurşun hurdası fiyat listesi biraz önce güncellendi. Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi hurda kurşunu alımı yapıyoruz.

Ulubey Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, hurda makina, hurda kalay, çelik hurda alan Ulubey hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedef edindik.

Ulubey kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek için hurdanızı şimdi paraya çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların piyasa kıymetini düşürmektedir. Yüksek tonajlı sarı, ve çinko hurda, kurşun hurdası, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurda,demir aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar sunmaktayız. Ulubey hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz. Hurda demir alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içindeyiz. Ulubey ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Maden hurdacılık her nevi alüminyum hurdası alım hizmeti veriyor.

Ulubey Kumaş Hurdası Alım Satımı

Spot ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Ulubey kiloayla tartıp hurda kumaş alanlar içindeyiz.

Buradaki Ulubey kumaş hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük paylaşıyoruz. Ulubey ilçesinin her tarafında süprem kumaş, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz.

Parti malı hurda çamaşır kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

Ulubey 2.el Restoran Ekipmanları Alımı

Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, dinlendirici, bakır davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom küvet, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanını incelemek için sizi depolarımızı ziyarete davet ediyoruz. 2. El bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz. 2. El endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

Ulubey Çinko Hurda Alımı

Uşak, Ulubey çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Ulubey hurda çinko kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alımı yazımızı incelemelisiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Ulubey Bakır Hurdası Alan Yerler

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan Ulubey hurdacı telefonunu şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Ulubey içerisinde hurda bakır almaktayız. Ulubey hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan hurdacı yazımızda daha geniş bilgi var. Burada yer alan Uşak Ulubey bakır hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Uşak Ulubey bakır hurda alan yerler arasındayız.

Ulubey Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Müşterilerimizin desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Uşak Ulubey alüminyum hurda alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz.

Her türlü alüminyum hurda almaktayız. Bizlere verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Ulubey ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde yapıyoruz. Bu sayfadaki Ulubey alüminyum hurda kg fiyatı biraz önce güncellendi. Hurda alüminyum alan yerler içerikli içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz

Ulubey Demir Hurdası Alımı

Hurda demir, Ulubey ilçesinde bol miktarda çıkarılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Uşak Ulubey hurda demir ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Ulubey ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı öğrenmek sebebiyle hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler bölümümüze bakmak istemelisiniz. Firmamız Ulubey ilçesinin her yerinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Sizinde bildiği gibi her tür demir kapı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız.

Ulubey Sarı Hurda Alanlar

Ulubey bölgesinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Aslında hurda sarı adıyla bir hurda yoktur. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri vardır. Bu sayfadaki Ulubey pirinç sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Detaylı bilgi edinmek amacıyla hurda pirinç sarı yazıya bir göz atabilirsiniz. Bu yüzden Ulubey sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda denmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş alım satımında en yüksek fiyatları vermektedir. Ulubey hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor.

Ulubey Hurda Krom Alan En Yakın Firmalar

Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Ulubey hurda krom fiyat listesini üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alım satımı makalesini incelemek öğrenmenizi sağlar.

316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır.

Ulubey Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Biraz zaman sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alan yerler yazımızı okursanız güzel olacaktır. Dolayısı ile iş yerimiz vb. fabrika içerisinde geri dönüştürme dökümhanesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapabilir. Araçlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla kullanılmaktadır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik deposudur.

Ulubey Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Ulubey kentsel dönüşüm nedeni ile yıkılacak dükkanların yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımı yapılırken bilinen tedbir önlemleri

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz.

Ulubey İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel sıfır gibi 2. el jeneratör satıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en iyi firmayız. Hurda jeneratör alan firmayız alımında en yüksek fiyatları veriyoruz.

Ulubey İkinci El Raf Fiyatları

Genelde batan toptancılar tarafından satışa çıkarılan market rafları, çelik raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları içinden seçilen sıfır gibi ikinci el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Uşak Ulubey ikindi el raf hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı makalemizi gezmek bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Ulubey 2.el hurda raf fiyatı edinmek nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz.

Anlık Güncel Ulubey Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretinde piyasadan fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Daha doğru sitemizdeki anlık bakır hurdası fiyatları konuya göz atabilirsiniz Ulubey hurdacı firma olarak hurda alımı yaparken uygulanılan fiyatlar hurda borsasında her an değişkenlik göstermektedir. Anlık fiyat listesine ulaşmak sebebi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ulubey Karton Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Kağıt, karton hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Ulubey hurda kağıt ton fiyatı güncelliğini koruyor Ulubey Uşak kağıt hurdası alanlar içerisindeki şirketimiz ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satabilirsiniz. İlçenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesentle satıcıya daha fazla kazanma avantajı veriyoruz. derinden çok fiyata hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz.

Ulubey Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ulubey hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Ulubey çevresinde hurda araç alıyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Ulubey Hurdacı

Sizlerin sağladığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. İki bin dokuz yıllarından bu zamana hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 Ulubey hurdacı olarak zamana takılmadan geri dönüşümde çalışıyoruz.

Ulubey 2.El İnşaat Malzemesi

Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız Ulubey bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Ulubey Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak iş yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde araçların ayarlanması gereklidir.

Profesyonel bir şekilde fabrika söküyoruz. Ulubey fabrika sökümü yapıyoruz. Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içinde lider olduk. Uzun süredir onlarca fabrika bozumu ihaleleri yerine getirdik.

Ulubey Beyaz Eşya Hurdası

Sahibinden satılık büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu stoğu öğrenmek için bizi telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Her türlü 2.el buzdolabı, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart almak amacı ile numaralarımızla irtibata geçebilirsiniz. Ulubey bölgesinin tamamında sıfır gibi, 2. el oturma grubu satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2el olarak satılabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı yerinize gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası fiyatı konulu paylaşımını inceleyiniz

Ulubey Cam Hurda Alımı

Ulubey yakınlarında cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi suları tutan amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Son zamanlarda rengarenk araba camları, süt şişesi çeşitlerinde cam hurdalar yüksek miktarda alınıyor.

Ulubey Plastik Hurdası Alan Yerler

Avantajlı fiyata hurda mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz. Uşak ile Ulubey bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurdası, hurda polistren kristal, jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz.

Ulubey hurda plastik alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Ulubey hurdacı firmasıyız. Sayfamızda paylaşılan Ulubey hurda plastik ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

Ulubey Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurda zehirlidir. Ulubey nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken oldukça özenli davranmalıyız. Özellikle %99 şablo nikel hurdası ve %95 hurda nikel şablon, anot nikel, nikel turbo alıyoruz.

Ulubey Klima Hurda Alanlar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Ulubey ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası Ulubey ilçesinde oldukça fazla alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Ulubey Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titizlikle yapılır. Yıkım molozu Ulubey Belediyesi tarafından planlanan arazilere nakliyesi yapılıyor. Ulubey hurdacı Hursan Maden tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

En Yakın Ulubey Hurdacı Numarası

Ulubey hurdacı içinde çalışan ekiplerimiz ile arzuladığınız mekandan hurda alım satım hizmetimiz var. Hursan Maden hurda alım firması olarak Ulubey genelinde her türde hurda malzeme satımı işi yapmaktayız. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurda alan yerler Ulubey ilçesinde servisler sunmaktan gurur duyarız. Ulubey en yakın hurdacı firma ismiyle her cinsten hurda alımında yerinize personel yolluyoruz.

Ulubey Hurdacı Sitesi

Ulubey hurdacılar sitesindeki tesisimiz yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Sizlere daha yaşanabilir bir şehir yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17