İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Site Hurdacı Firması

Site Hurdacı Firması

Normalde Ümraniye işletmeleri arasındayız. Lakin Ümraniye Site mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Ümraniye Site mahallesi hurdacı depoları içerisinde lideriz. Her çeşit hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz.

Ümraniye Site mahallesi hurdacıları arasındayız. İstanbul hurdacıları içindeki firmamız avantajlı devam ediyor. Güncel İstanbul Ümraniye Site hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Hursan Metal firmamızla İstanbul Anadolu Ümraniye Site mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Site mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Anadolu yakası Ümraniye Site mahallesi çevresinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Tonajlı hurda malzeme satanlara özel piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Site bölgesinde hizmet ediyoruz. İstanbul Ümraniye Site hurdacı firma olarak Site mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. Site mahallesinin tamamında kullanılmış ev eşyası ve hurda alım satımında malzemelerin ederini diğer firmalardan yüksek fiyatlarla ödemekteyiz

Ümraniye Site Mahallesi Hurdacı Firma

Ümraniye hurdacı olarak Anadolu yakasının her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Sizde her nevi alüminyum hurdası satışı amacıyla iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Site bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizlerin geleceğini koruyoruz. Site hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Ümraniye Site bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi Site ilk hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Site çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmette sınırları tanımıyor! Ümraniye merkezinde ve Site mahallesi çevresinde her türlü hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Site Hurdacı Telefon Numarası

Site yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Site hurdacı numarası bu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayarak günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatları talep etmek sebebi ile bizi aramalısınız.

Site Mahallesinde Hurda Çinko Alan Firma

Buradaki İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Site çatı söküm çinkosu kg fiyatını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Çinko hurdası alanlar bölümüne bir göz atmak istemelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz. İstanbul, Ümraniye Site etrafında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda fiyatı gönderisini geziniz.

Site Sac Hurdası Alım Satımı

Hurda sac alımı yapan firmalar içerisindeyiz. Hali hazırda yeni ürün gibi 2.el trapez sac vardır. Site ve çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvaniz hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih etmelisiniz. Ardiye çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Site Hurda Alan Firmalar

Site kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurda malzemeleri şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda suyla temas halinde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın piyasasının düşmesine neden olmaktadır. İstanbul Ümraniye Site mahallesi hurdacı firması olan Hursan Metal her nevi hurda alımı gerçekleştiriyor.

Tonajlı sarı ve hurda kurşun, demir hurda, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurda alımlarında piyasadan daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Site hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Site mahallesi hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda karton almak amacıyla yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Site Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Bakır hurdası alan Site hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye Site hurda bakır ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Ümraniye Site hurda bakır alan yerler arasındayız. Ümraniye Bakır alan hurdacılar sitemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Site bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Site mahallesinde bakır hurdası fiyatları için arayın.

Site Mahallesi Krom Hurdası Alımı

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurdası alan yerler gönderimize bir göz atmalısınız. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler gönderisini okursanız mükemmel bir iş yapacaksınız.

Site Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Geniş hurda alüminyum alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz.

Ayrıca alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Site mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz.

Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Hurda satanların yardımıyla her gün deneyim kazanıyoruz. Ümraniye Site hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

Site Demir Hurda Alım Satımı

Site etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek nedeniyle hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı makalesine mutlaka bir göz atmalısınız.

Firmamız Site şehrinin her yerinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir alan yerler gönderimizi geziniz. Hatırlatmak isteriz her tür demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Hurda demir, Site mahallesinde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Site 1.sınıf hurda demir fiyat listesini uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz.

Site Mahallesinde Hurda Sarı Alanlar

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Site mahallesinin her yerinde hurda sarı alıyoruz. İstanbul Ümraniye Site hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında liderlik etmektedir. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Bu nedenle Site Mahallesinde hurda sarı alımı yapıyoruz.

Satıcılarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri sıkça bulunur. Daha kesin sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar konuyu okuyun. Site hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Site Mahallesinde Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cevher şeklindeki kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar. Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda alıyoruz. Site mahallesi kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye Site kurşun hurda ton fiyatlarını talep edenlere günlük ulaştırmaktayız. Kurşun metali hala kullanılan eski madendir.

Site Mahallesinde Kablo Hurdası Alan Yerler

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablolar satanlar şimdi arayın. Site mahallesinde mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Burada bulunan Site kablo fiyatları az önce güncellenmiştir. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Site hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Yerinden hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablo alıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır sebebi ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. İstanbul Ümraniye Site mahallesi bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bununla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz.

Ek olarak alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde nakit para ödeme yapıyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat veriyoruz.

Site hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar alıyoruz. Kablo hurdası alanlar başlıklı metne bir göz atabilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Çünkü Hursan Metal adıyla sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz.

Site Karton Hurdası Alım Satımı

Karton hurda almaktayız. Buradaki Site mahallesi hurda karton kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır Bölgede renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alımlarında göstermiş olduğumuz extra özenle hurda ticareti yapmak isteyenlere ederinden fazla miktarda kazanma olanağı sunuyoruz. Site kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz sunduğu hizmetlerle hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satımı yapabilirsiniz. Daha fazla hurda kağıt fiyatıyla hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete alanlar içerisindeyiz.

Site Cam Hurda Alanlar

Çağımızda şeffaf ve renkli kırık araba camı, şişesi vs. cam hurda cinsleri çok fazla satılıp alınıyor. İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Site mahallesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasında yer alıyoruz. Çağımızda şeffaf ve renkli kırık araba camı, şişesi vs. cam hurda cinsleri çok fazla satılıp alınıyor.

Site Klima Hurdası Alımı

Site etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Site çevresinde en fazla alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Site Moloz Dökümü

Yıkım molozu Ümraniye Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen yerlere nakil ediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkan molozun nakliyesi itina ile yapılmaktadır. Hursan Metal tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın iş yerimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Site Plastik Hurda Alanlar

Site plastik hurdası alanlar içerisinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Site naylon hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz İstanbul il Site mahallesinin tamamından jelatin, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren satmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. İyi fiyatlarla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Site İkinci El Ev Eşyası

İyi durumda 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak için bizlere ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. 2. El sekreter koltukları, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satacaklara değerini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Az kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki koltuk, kanepenizi dilediğiniz yere gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uygulamaktayız. Geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firmalar konusunda detaylı bilgi yazılmış içeriği ziyaret ediniz Çok ekonomik fiyatlarla temiz kullanılmış olan, 2.el koltuk satıyoruz.

Site İkinci El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alımı için arayınız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alırken nakit para ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satanlar arasında en iyi yerlerdeniz.

Site Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Site mahallesi bölgesinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, trafikten çekme belgesi olan araç hurdası, motor hurdası .

Site Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz. İşe başlamadan önce yıkımı istenen tesisin titizlikle incelenmesi gerekiyor. İstanbul Anadolu Ümraniye Site fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Etrafta söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Böylelikle İstanbul Ümraniye fabrika yıkımı gerçekleştirenler içerisinde lider olduk. Sektörde onlarca fabrika söküm ihalesini güvenle tamamladık.

Site Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Site mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzun sayesinde atık hurda alım yapıyoruz. Daha fazla yaşanır bir İstanbul Ümraniye Site için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

Site Akü Hurda Alımı

Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suyu nedeniyle oldukça değerlidir. Arabalarda enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Akü hurda kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün olduğu linke tıklamalısınız. Dolayısı ile İstanbul Ümraniye Site hurdacı ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. İstanbul Akü hurdası alımı içeriğinin olduğu linke tıklayın.

Site 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan edindiğimiz Şantiyelerde yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva mikseri, boya tabancası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış fabrika benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Site Hurdacı Firma

Tam yedi senedir geri dönüşüm yapan şirketiz. Sizlerin sağladığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Site hurdacı olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışıyoruz.

Anlık Site Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu metine göz gezdirebilirsiniz Kesin ton fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekiyor. Site mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında her an değişmekte. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alımında daha fazla fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz.

Site İkinci El Cafe Ekipmanları Alımı

Endüstriyel tipte ikinci el restoran ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurulama makinesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler firmamızı arayabilir. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, krom küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör vb. lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz.

Site Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdayı almaktayız. Bina yıkımı hurdaları bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdayı almaktayız. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin tekrar imar edilmesi sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tedbir önlemleri Aynen fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz.

Site Hurda Nikel Alan Firma

Bu mahallede nikel turbo hurda, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 hurda nikel şablon alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Site mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında mümkün olduğunca hassasiyetle çalışılmalıdır. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir.

En Yakın Site Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Site etrafında hurda malzeme alıyoruz. En yakın Site hurdacı firma hizmetleri ile hurda alım satımında ayağınıza güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu yöntem ile sizlere en yakın hurda alanlar Site mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Site hurdacı firma içinde çalışmakta olan çalışanlarımızla yerinizden her tür hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Site Kumaş Alanlar

SiteMahallesi mahallesinde jesica kumaş, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliriz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, parça poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında nakit ödeme yapılır.

Spota düşmüş parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Site kilosuyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızda paylaşılan İstanbul Ümraniye Site hurda kumaş fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz.

Site Mahallesinde 2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki İstanbul Ümraniye Site mahallesi hurda raf ton fiyatlarını telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Raf hurda alan yerlerbölümümüze bir göz atmak istersiniz. Site 2.el raf hurdası satmak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan mandıralardan elde ettiğimiz market rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz. Raf hurda fiyatları yazımıza göz atmak istersiniz.

0 (535) 043 31 17