İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İstiklal Hurdacı Hurda Alımı

İstiklal Hurdacı Hurda Alımı

Ümraniye İstiklal mahallesinde hurdacısıyız. Ümraniye etrafında sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Güncel İstanbul Ümraniye İstiklal hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapıyoruz.

Ümraniye İstiklal mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. İstanbul hurdacısı olan Hursan Metal avantajlı devam ediyor. Hursan Metal olarak Ümraniye mahallesinde hurda alıyoruz. Ümraniye İstiklal hurdacı firma olarak İstiklal mahallesinin tamamında hurda alıyoruz.

Her nevi hurda satmak sebebiyle arayabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye İstiklal mahallesinin her yerinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alım satımında eşyanın değerini nakit ödüyoruz Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İstiklal mahallesinde hurdacısı olarak hurda eşyaları yerinden alıyoruz Şu an Ümraniye firmasıyız. Bununla birlikte İstiklal mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

Ümraniye İstiklal Mahallesi Hurdacısı

İstiklal bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. İstiklal hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstiklal etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Ümraniye mahallesinin her sokağında ve İstiklal mahallesi yakınlarında hurda ve 2.el ev eşyası alanlar içindeyiz. İstanbul merkezinin hızla büyüyen mahallesi İstiklal 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Sırf İstanbul Ümraniye İstiklal için değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ümraniye hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurda alım satımı yapıyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satmak amacı ile telefon numaralarımızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Yurdumuzda senelik 100 bin ton tıbbi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton evsel atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların yüzde oniki’sini cam, %4’ünü maden hurdaları, yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların %75’i dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu atıkların değeri 1 milyar 6 yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizin zararına giden bu tutarın elimizden gelen kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

İstiklal Hurdacı Telefonu

İstanbul Ümraniye İstiklal Mh hurdacılık her çeşit hurda alımı faaliyetleri sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Şimdi arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. İstanbul Ümraniye İstiklal hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle firmamızı aramalısınız.

İstiklal Hurda Demir Alanlar

İstiklal bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. İstiklal etrafında tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Anlık hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar hurda demir hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alan hurdacı firmalar bağlantısının linkine tıklayın. Hurda demir, dünya genelinde çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Bu yazıda paylaşılan İstanbul Ümraniye İstiklal demir kilo fiyatını günlük göndermekteyiz.

İstiklal Kurşun Hurda Alımı

Kurşun metali eski madenlerdendir. İstiklal mahallesi kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizde bulunan İstiklal hurda Cami kurşunu fiyat listesini isteyene güncel olarak ulaştırıyoruz. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yaparız. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir.

İstiklal Hurda Sarı Alımı

İstiklal mahallesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bu neden ile İstiklal sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz. Hursan Metal hurdacılık firması bu sarı hurda çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş alımı yapıyor. İstanbul Ümraniye İstiklal hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapıyor.

Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Gerçeği demek gerekir ise hurda sarı adında bir hurda yoktur. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Sarı pirinç hurdası alanlar hakkındaki metni okuyun. Pirinç metaline bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı hurda denilmektedir.

İstiklal Sac Hurda Alım Satımı

Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Hurda sac alımı yapıyoruz. Şantiye çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. İstanbul Ümraniye İstiklal ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatları talep etmek sebebi ile.

İstiklal Hurda Alan Hurdacı

İstiklal mahallesi kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda malzemelerinizi şimdi satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğrar. Bu nedenle hurda malzemenizin değerinin inmesine neden olmaktadır. İstanbul Ümraniye İstiklal geri dönüşüm firması Hursan Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor.

Yüksek tonajlı çinko, kurşun hurdası, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum,demir hurda ve sarı alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. İstiklal hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle öne geçiyoruz. Hurda zamak, torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda krom alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

İstiklal Mahallesi Hurda Bakır Alanlar

Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki İstiklal bakır ton fiyatları güncellendi. İstanbul Ümraniye İstiklal bakır hurdası alan yerler arasındayız. İstiklal Mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. İstiklal genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin alan hurdacıyız. Hurda bakır alan İstiklal hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

İstiklal Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımına göz atmak isteyebilirsiniz. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Krom hurda fiyatları gönderimize bir göz atmalısınız. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

İstiklal Kablo Hurda Alanlar

İstanbul Ümraniye İstiklal hurdacı firması olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki İstiklal hurdacı firmayız. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Ek olarak tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, koaksiyel kablo, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

Kablo hurdaları içerdiği bakır teller nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Kapıdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki Ümraniye hurda kablo alan yerler makaleye bir göz atın.

İstanbul Ümraniye İstiklal hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. İstanbul Ümraniye İstiklal mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki İstiklal kablo ton fiyatı anlık güncellenmektedir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Piyasada bolca edinilebilen Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini peşin ödüyoruz.

İstiklal Çinko Hurda Alımı

Ümraniye İstiklal etrafında çinko hurdası alıyoruz. Ümraniye Hurda çinko alanlar hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Bu sayfadaki İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye İstiklal çinko hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Çinko hurda alanlar linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyatları için arayabilirsiniz.

İstiklal Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Ümraniye İstiklal hurda alüminyum alan firmalar arasında lideriz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan firmayız. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası alan firmayız. Sayfamızdakialüminyum hurda alanlar metine göz gezdirebilirsiniz. İstiklal mahallesinde alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

İstiklal Akü Hurda Alımı

Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Atıl aküler içinde bulunan kurşunlu sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacını karşılamak sebebiyle kullanılır. Akü hurdası alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla İstanbul Ümraniye İstiklal hurdacısı vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alan firmalar içerisindedir. Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alan hurdacılar gönderisini incelerseniz şahane olur.

İstiklal Otomobil Hurdası Alan Firmalar

Tabiki de sizlere hurda araç alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. İstiklal hizmet veriyoruz. Zaman zaman İstiklal etrafında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak vergiden düşürülmüş hurda otomobil, vagon hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor . Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

İstiklal Mahallesinde Kırık Cam Hurda Alanlar

Özellikle renkli ve şeffaf kırılmış araç camı, gazoz ve soda şişesi biçimlerinde hurda cam türleri bulunmaktadır. Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert bir yapıda olan sıvıları tutan inorganik sert bir maddedir. İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye İstiklal mahallesinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Anlık İstiklal Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından yüksek fiyatla hurda alımı uyguluyoruz. İstiklal hurdacı firmalar tarafından hurda alımı yaparken uygulanılan ton fiyatları hızlı bir biçimde değişkenlik gösteriyor. Yeni krom hurdası fiyatları başlıklı yazıya bir göz atın Güncel hurda fiyatına erişmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

İstiklal Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Böylece fabrika söküm ve yıkımı yapan hurdacı firmalar içinde lider yerdeyiz. İnsanların söylediği şekilde kolay bir iş değildir. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek mülkün incelikle dolaşılması gerekiyor. İstiklal mahallesi fabrika sökümü işleri yapıyoruz.

İstiklal Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla hurda nikel alımı yapılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. İlçe genelinde %99 hurda nikel şablon ile %95 şablon nikel, turbo nikel hurda, anot hurda nikel alım satımında piyasanın üstünde kg fiyatı sunuyoruz. İstanbul Ümraniye ve İstiklal hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir.

7/24 Hurda Alan İstiklal Hurdacı Firması

Tam altı senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız. Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı deneyimlerler çağın teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. 7/24 açık İstiklal hurdacı olarak cumartesi-pazar dahil açığız.

İstiklal 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış apartman vb binalardan sökülen yeni gibi 2.el mutfak dolapları, kapı, pencereler alıyoruz. Büyük projelerde boya makinesi, inşaat vinci, alçı makinesi, harç makinesi 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan depolardan almış olduğumuz

İstiklal Hurda Plastik Alım Satımı

En ideal fiyatla pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik alıyoruz. İstanbul il İstiklal bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

İstiklal plastik hurda alan firmalar içerisinden öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki İstiklal hurda plastik fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

İstiklal Mahallesi 2.el Raf Satanlar

Bu sayfadaki İstiklal mahallesi 2.el market rafı fiyatlarını bip hattımızda paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler gönderimizi ziyaret etmek iyi gelir. İstiklal 2. el hurda raf satmak sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle iflas eden mandıralardan aldığımız mağaza rafı hurdaları, ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen hala kullanılabilir 2. el raf satıyoruz. Hurda depo rafı işleri tecrübeli olduğumuz işlerdendir. Ümraniye Raf hurda alanlar paylaşımımızı okuyunuz.

İstiklal Karton Hurda Alanlar

Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle sizlere çok daha yüksek miktarda kazanç etme avantajı sunuyoruz. Avantajlı fiyata hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alım satımı yaparız. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki İstiklal hurda kağıt kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız İstiklal Mahallesinde kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki iş yerimiz ile ticaret yaparak karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt satabilirsiniz.

İstiklal İkinci El Eşya

İyi durumda 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı öğrenmek sebebi ile bizlere ait çağrı merkezi telefon numaralarıyla irtibat kurarak dilediğinizi sorabilirsiniz. 2.el personel koltukları, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alınır. İstiklal bölgesinde sıfır, 2. el mobilya satıyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip koltuk, kanepenizi evinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alımı yapan firmalar konulu paylaşımımızı inceleyin

İstiklal Klima Hurdası Alımı

Hurda klima İstiklal mahallesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. İstiklal çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan hurdacı firmayız.

İstiklal Moloz Nakliyesi

İstiklal hurdacı Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza göre molozların taşıma işleri güvenlikle yapılır. Yıkım molozları Ümraniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen araziye boşaltılır.

En Yakın İstiklal Hurdacı Telefonu

İstiklal hurdacısı olan firmamız ile bildirdiğiniz mekandan hurda malzeme almaya başladık. Bu nedenle size en yakın hurda alanlar İstiklal etrafında servis sunmaktan gurur duyuyoruz. Hursan Metal olarak İstiklal bölgesinde hurda malzeme alırız. En yakın İstiklal mahallesi hurdacı deposu adı ile hurda metal ticareti yapmak için deponuza gelmekteyiz.

İstiklal Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken apartmanların tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işini sağlıyoruz. Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu üzere hurda karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz.

Yıkımlarda önem verilen tüm tedbirler Hurda bina yıkım işi yapıyoruz.

İstiklal Mahallesi Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Endüstriyel sıfırdan farksız 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi yerlerdeniz. Jeneratör hurdası alan firmalar arasındayız.

İstiklal Mahallesinde Kullanılmış Kafe ve Lokanta Malzemesi Alımı

İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel restaurant mutfağı aletleri almaktayız. İkinci el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, restorant tipi set üstü ocak, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, salata dolapları vb. cafe restoran tipi otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

İstiklal Hurda Kumaş Firesi Alanlar

İstiklal etrafında viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş alım satımında adresinize geliriz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Kiloyla penye hurdası, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş, atletlik kumaş alımı yapıyoruz.

Parti malı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş, spot kot kumaşı, pantolonluk kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı hemen aramalısınız. İstiklal kilo ile tartıp kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki İstiklal hurda kumaş kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

İstiklal Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. İstiklal hurdacılar sitesi 6. blok içerisinde bulunan iş yerimizle hurdacılık işi yapıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Çocuklara yaşanabilir bir şehir bırakmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

0 (535) 043 31 17