İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

İstanbul Ümraniye merkezinin tümünde hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız. Ümraniye hurdacı firması olarak Ümraniye ilçesinin hizmet ediyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız hizmetinizdedir. Anlık Ümraniye hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Ümraniye hurdacı şirketleri içinde öncü konumdayız. Her çeşit hurda satışı nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Ümraniye merkezinde sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle adresinize uzman ekip göndermekteyiz.

Normalde Ümraniye hurdacı firmasıyız. Elbette ki İstanbul Ümraniye merkezinde de hizmet veriyoruz. Hursan Metal olarak İstanbul Ümraniye hurda alım satımı yapıyoruz. Tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı olarak Ümraniye bölgesinde hizmet ediyoruz. İstanbul Ümraniye hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Ümraniye bölgesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları arasındayız.

İstanbul Ümraniye Hurdacı Firmalar

Ümraniye hurdacı firma mı arıyorsunuz? Endişelenmeyin. İstanbul Ümraniye bölgesinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde her tür kablo hurdası satışı için mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin en yaşanılası ilçesi Ümraniye daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sadece Ümraniye etrafında değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Ümraniye hurdacı firması olarak İstanbul ilinin tümünde her tür hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Ümraniye merkezde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek halkımızın yararına çalışıyoruz.

Türkiye’de yılda yüz bin ton hastane atığı, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan malzemelerin %4’ünü metal malzemeler, %27’sini plastik hurdaları, yüzde oniki’sini hurda cam türevleri, yüzde kırk üçünü kartonlar benzeri hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin %80’i çöpe gidiyor. Boşa giden malzemeler geçtiğimiz her yıl ülkemizi 1 milyar 5 yüz yetmiş milyon ₺ zarara uğratmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye bütçesine kazandırmak için çalışıyoruz.

Ümraniye Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Ümraniye hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Boş yere zaman geçirmeden arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Ümraniye hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu aramalısınız.

Ümraniye Kablo Hurdası Alımı

Bunların yanısıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablo alımı esnasında anlık fiyatları teklif ediyoruz. Çünkü sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. Her yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz.

Ümraniye hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımına öncülük ediyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ümraniye ilçesinde hurda kablo alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır.

Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, fare yemez kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Piyasada hızlıca toplanan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ümraniye hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Kablo hurdası alanlar konulu metne göz atabilirsiniz. Ümraniye hurdacı firma olarak genellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin isimlendirilir. Buradaki Ümraniye bakır kablo fiyatlarını dileyene saat başı ulaştırılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo ticareti için telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda kablo içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Ümraniye Çinko Hurda Alanlar

Ümraniye bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye nikel hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir. Hurda çinko alımı paylaşımına bir göz atmak istersiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Ümraniye Sarı Hurda Alımı

İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası adıyla bir hurda yoktur. Ümraniye genelinde sarı hurda alımı yapıyoruz. Burada bulunan Ümraniye pirinç sarı fiyatlarını dileyene güncel olarak yolluyoruz. Sayfamızda bulunan hurda sarı metine bir göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Ümraniye hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı yapıyor.

Pirinç metaline bazı yörelerde renginden ötürü hurda sarı denilmektedir. Haliyle Ümraniye sarı pirinç hurdası alım satımı alan hurdacıyız. Hursan Metal şirketimiz bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabilir.

Ümraniye Krom Hurda Alanlar

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Ümraniye hurda krom tank kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alanlar yazısını incelemek iyi gelir.

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçin. Oldukça sert bir metal yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır.

Sac Hurdası Alanlar

Depolarımızda her türlü ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız. Veranda tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Ümraniye çevresinde hurda levha, sac hurda varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, alımı nedeni ile irtibata geçebilirsiniz.

Ümraniye Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Ümraniye kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerini düşürüyor.

Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda çinko almak üzere adresinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar içindeyiz.

İstanbul Ümraniye geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı inşaat demiri, bakır hurda, kurşun hurda, hurda kablo, çinko, sarı hurda ve hurda alüminyum alımı yaparken fiyat listeleri sunmaktayız. Ümraniye hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

Ümraniye Hurda Bakır Alanlar

Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alanlar içindeyiz. Ümraniye bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bu sayfadaki İstanbul Ümraniye soyma bakır hurdası kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. İstanbul Ümraniye hurda bakır alan yerler arasındayız. Ümraniye içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Ümraniye hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun metali kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Kurşun cevheri mavimsi renkli haliyle öne çıkıyor. Hurda kurşun fiyatları makalemize kesinlikle göz atabilirsiniz. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. İstanbul ile Ümraniye kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Ümraniye hurda Cami kurşunu kilo fiyatını günlük gönderiyoruz.

Ümraniye Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek alıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz.

Buradaki Ümraniye alüminyum fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Daha güncel hurda alüminyum alanlar içeriği inceleyebilirsiniz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdasını satanların destekleriyle durmadan deneyim kazanıyoruz. Ümraniye ilçesinin tamamında hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.

Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alabilmek için aramanızı diliyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. İstanbul Ümraniye alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Demir Hurda Alımı

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemizi okursanız iyi olacaktır. Demir, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Ümraniye ekstra demir hurdası kg fiyatı günceldir. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler gönderisine göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Ümraniye çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Firmamız Ümraniye ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz.

7/24 Açık Ümraniye Hurdacı

Tam tamına yirmi altı yıldır hurda alımı yapıyoruz. Sizlerin sağladığı kurumsallaşmayla araç parkurumuzu geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Ümraniye hurdacı firması iş yerimiz vasıtası ile haftanın yedi günü hurda metal alım satımı yaparız.

Ümraniye Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

Bu neden ile hurda nikeller depolanırken oldukça dikkatli davranılmalıdır. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot hurda nikel, hurda %95 ve %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Ümraniye nikel hurda alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

Parça Kumaş Alım Satımı

Hurda parça kumaş almaktayız. Ümraniye etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımlarında adresinize personellerimizi göndermekteyiz. Kiloyla hurda parça kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda penye, hurda poplin kumaş, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımında nakit para ödeme yapmaktayız.

Kiloyla hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satmak için firmamızı şimdi aramalısınız. İstanbul Ümraniye kilo ile tartım yaparak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Ümraniye hurda kumaş ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız.

Ümraniye İkinci El Mutfak Malzemeleri Alımı

Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, çelik davlumbaz, krom evye, paslanmaz krom küvet, salata ve meze dolapları, restorant tipi 4 gözlü ocak vb endüstriyel mutfak ekipmanını incelemeniz için alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel restaurant mutfağı aletleri almaktayız. Titiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı dolaplar, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satıyoruz.

En Yakın Ümraniye Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Ümraniye hurdacı firması servisiyle hurda almak nedeni ile yerinize geliyoruz. Ümraniye hurdacı firması firmamızla konumdan her çeşit hurda eşya alım hizmetleri vermekteyiz. Hursan Metal firmamızla Ümraniye etrafında hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Bu biçimde atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alanlar Ümraniye ilçesinin çevresinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapatılan esnaflardan edindiğimiz Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Ümraniye etrafında yıkılan iş yeri vb binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolabı, pencere alımı yapıyoruz.

Güncel Ümraniye Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımı yaparken daha fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Ümraniye hurdacı firma olarak hurdacılık işlerinde kullanılan fiyatlar her an değişmekte. Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak için irtibata geçebilirsiniz.

Ümraniye Otomobil Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ara sıra Ümraniye yakınlarında otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araba evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek yük vagonu, hasarlı hurda araba, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor alım satımı için hemen arayın.

Ümraniye Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Ümraniye kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş binaların uygun biçimde imar edilmesi nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen güvenlik önlemleri

Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Ümraniye Hurda Plastik Alımı

Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Ümraniye ilçesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ümraniye hurda plastik alan firmalar içinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki İstanbul Ümraniye plastik hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. En ideal fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapmaktayız. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Ümraniye bölgesinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız. Ümraniye bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır.

Ümraniye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Ümraniye Belediyesi’nce daha önceden bildirilen yere nakil ediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmaya göre bina molozlarının taşınması güvenlikle ekiplerimizle yapılıyor.

İkinci El Raf Fiyatları

Genelde ekipmanını yenileyen depolardan aldığımız orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Ümraniye hurda çelik raf ton fiyatını grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı gönderimizi ziyaret etmek iyi gelecektir. Hurda raf Ümraniye almak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları için bulunabiliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Hurda aküler içerisindeki kurşun içeren sıvı sebebiyle hurdacı firmalar için değerlidir. Akü hurda fiyatları gönderimize bir göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

Ümraniye Hurdacı Sitesi

Olması gerektiği gibi yaşanılır bir İstanbul Ümraniye için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Ümraniye hurdacılar sitesi 3. bloktaki firmamızın yardımı ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Ümraniye oto sanayi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz.

Ümraniye Cam Hurdası Alımı

Ümraniye ilçesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf otomobil camları, gazoz şekillerinde cam hurdası çok fazla eritiliyor. Cam saydam yada yarısaydam genelde sert bir yapıda olan sıvı muhafaza eden organik olmayan sert bir maddedir.

Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda kağıt, karton alımı için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Ümraniye karton hurdası fiyatları anlık olarak güncelleniyor Bölgenin tamamında kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcılara daha yüksek miktarda kazanım etme imkanı sunuyoruz. Ümraniye kağıt hurdası alanlar içindeki şirketimiz yardımıyla kırpıntı kağıt, koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alıyoruz.

Ümraniye Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Başlamadan önce sökülecek binanın detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması gerekmektedir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini güvenli bir şekilde tamamladık.

Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Profesyonelce fabrika söküyoruz.

Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Etrafta söylendiği gibi kolay sayılmaz. İstanbul Ümraniye fabrika söküm işi yapıyoruz.

Ümraniye İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Her voltajda titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satılır.

Beyaz Eşya Hurdası

Kısa bir süreliğine kullanılan 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat vermekteyiz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda bulaşık makinesi alan hurdacı konulu yazımızı ziyaret ediniz Temiz kullanılmış personel koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler firmamızda çok miktarlı mevcuttur. Ümraniye çevresinde kullanılmış, 2.el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17