İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Elmalıkent Mahallesi Hurdacı

Elmalıkent Mahallesi Hurdacı

Anadolu yakası Ümraniye Elmalıkent mahallesinde hurda malzeme ve ikinci el eşyalar alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz İstanbul bölgesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile çağırdığınız yere geliriz Günlük Ümraniye Elmalıkent hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Hursan Metal firmamızla Anadolu Ümraniye Elmalıkent mahallesine yakın yerlerde hurda çeşitleri alıyoruz. İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesi hurdacı firması olarak hurda alıyoruz.

Elmalıkent mahallesinde hurdacı firması olarak hurda malzemenizi yerinden almaktayız Normalde Ümraniye depoları içerisindeyiz. Ancak Ümraniye Elmalıkent mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz.

Elmalıkent mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Ümraniye Elmalıkent hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki Hursan Metal avantajlı devam ediyor. Her çeşit hurda alımında lider konumdayız.

Ümraniye Elmalıkent Hurdacısı

Ümraniye hurdacısı olarak Anadolu yakasında her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Ümraniye mahallelerinde hurda alım hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda alüminyum satmak amacı ile telefonlarımızı aramalısınız. Elmalıkent mahallesi hurdacısı mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul ilinin nadide ilçesi Ümraniye merkeze bağlı, Elmalıkent mahallesi daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Ümraniye Elmalıkent mahalle genelinde bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Geri dönüşüm firması Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metal cevherinin ocaklardan çıkartılarak işlenmesi zahmetlidir. Sıfırdan hammadde üretmek için oldukça çok enerji harcanır. Hurdaların geri dönüşümü 90/100 çok az az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğinin ana sebebidir. Metallerin geri dönüşümünde harcanılan enerjinin düşüklüğü bu emisyonun yeryüzü iklimine zararının önüne geçmektedir.

Doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltındaki doğal kaynaklar insanlığa yetersizdir. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmaktadır. Böylece doğal kaynakları gelecek nesillerede saklıyoruz.

Ülkemizde senelik 24 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık ortaya çıkıyor. Boşa giden atık malzemelerin %27’sini plastik türleri, yüzde onikisini cam hurdaları, %4 civarını metaller, %43’ünü kağıtlar vb malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu paha biçilmez malzemelerin yüzde sekseni yok oluyor. Bu malzemeler bir yılda ülkemizi 1 milyar 6 yüz kırk milyon Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Hursan Metal gibi Elmalıkent hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmek amacıyla çaba sarf etmekteyiz.

Elmalıkent Hurdacı Telefonu

İstanbul Ümraniye Elmalıkent adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Ümraniye Elmalıkent hurdacı Hursan Metal telefonlarını not ediniz Hemen arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak peşin para kazanabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

Elmalıkent Hurda Sarı Pirinç Alımı

Hursan Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, hurda sarı pirinç bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Benzer şekilde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Bu yüzden Ümraniye Elmalıkent mahallesi sarı pirinç hurda alan firmalar içerisindeyiz. Elmalıkent bölgesinde sarı hurda alıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda çeşitleri vardır.

Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. İtirafta bulunmak gerekirse hurda sarı isminde hurda türü bulunmamaktadır. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı metine göz atın. Ümraniye Elmalıkent hurdacı firmamız tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Elmalıkent Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerde kolayca edinilen %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez satmayı isteyenler bizi arayabilir. Geniş bilgi almak için bilgiye ulaşmak için kablo alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Fakat tek damar kablolar, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında değerinin üstünde fiyatı öneriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Her nevi kablo alan alan Ümraniye Elmalıkent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Hurda kablo içerisindeki bakır tel sebebiyle hurdacılar için büyük önem taşır. Adresten hurda tek damar kablo, antikron kablo hurdası, hurda enya kablo, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. İçindeki tellerin türüne göre ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesi hurdacısı Hursan Metal firmamız özellikle antikron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alımı yapmaktayız.

Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Elmalıkent hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımında tecrübeliyiz. Çünkü sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesinde mahallesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız. Genelde alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir.

Elmalıkent Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda krom almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Elmalıkent mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir.

İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesi çevresinde hurdacılık yapan Hursan Metal her tür hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda zamak, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı ilke edindik. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Ümraniye Elmalıkent hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

Elmalıkent Krom Hurda Alanlar

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan hurdacı linkine tıklamalısınız. Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Elmalıkent mahallesinde krom hurda satmak için arayabilirsiniz

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçin.

Elmalıkent Hurda Çinko Alan Yerler

Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Ümraniye Elmalıkent bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alım satımı paylaşımına bir göz atarsanız mükemmel olacaktır.

Elmalıkent Bakır Hurdası Alımı

Elmalıkent mahallesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi bulabilirsiniz.

Elmalıkent mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın. İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesinde bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Antikron kırma granür bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Ümraniye Elmalıkent hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Elmalıkent Mahallesi Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

İstanbul, Ümraniye Elmalıkent kurşun hurda aldığımız ilçelerden biridir. Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu alımı yapıyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan en eski madendir. Dünyada cevher halinde çıkarılan kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alanlar linkine tıklamalısınız..

Elmalıkent Mahallesinde Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları edinmek sebebi ile Elmalıkent mahallesi hurdacı firmamıza ulaşın. Demir, yer yüzünde çokça çıkarılan metaller içerisindedir. Sizinde bildiği gibi her cins pencere demiri, demir trabzan, demir kapı alırız.

Hursan Metal Ümraniye Elmalıkent mahallesi genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamızı dolaşmak konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir. Ümraniye Elmalıkent mahallesi çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz.

Elmalıkent Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda alıyoruz. Her tür alüminyum hurdası nakit alınır. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız.

Bize hurda satanların destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz. Ümraniye ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında tartımları güvenilir şekilde yapmaktayız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için aramanızı diliyoruz. İstanbul Ümraniye Elmalıkent mahallesi alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan firmayız. Sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Elmalıkent Sac Hurda Alanlar

İstanbul Ümraniye Elmalıkent çevresinde hurda levha, hurda sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek amacı ile. Sac hurda alanlar arasındayız. Depo çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda deliksiz 2.el trapez sac hurdası vardır.

Elmalıkent Klima Hurda Alım Satımı

Elmalıkent mahallesinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2.el Klima Ümraniye Elmalıkent mahallesi çevresinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Elmalıkent Mahallesi Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her cins hurda malzemelerin iş yerimize taşınma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Ümraniye Belediyesi Fen işlerince bildirilen alanlara naklediliyor. Yıkımdan sonra anlaşmaya göre bina molozlarının taşınması titizlikle tarafımızdan yapılıyor.

Elmalıkent İkinci El İnşaat Malzemeleri

Elmalıkent mahallesinin yakınlarında yıkılan market binalarından elde edilen kullanılabilir durumda 2.el pencereler, kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Şantiyelerde yük asansörü, boya tabancası, harç makinesi, alçı mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Bununla birlikte batan esnaflardan satın almış olduğumuz

Elmalıkent Hurda Nikel Alımı

Dolayısı ile hurda nikeller toplanırken gayet hassasiyetle hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. İlçe genelinde %95 şablon nikel – %99 nikel şablon, anot nikel, turbo nikel alım satımında en doğru fiyatları veriyoruz. Elmalıkent mahallesi çevresinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Elmalıkent Kağıt Hurdası Alanlar

Ümraniye Elmalıkent kağıt hurda alan yerler içindeki iş yerimiz yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası satabilirsiniz. Daha fazla fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alan yerler içerisindeyiz. Ümraniye Elmalıkent mahallesinde karton hurda aldığımız alanlar içerisindedir. İlçede renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap defter alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık ile hurda satmak isteyenlere daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Elmalıkent Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firma

En yakın Elmalıkent hurdacı deposu hizmetleri ile hurda metal alıp satarken bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurda alan yer Ümraniye Elmalıkent etrafında hizmetler veriyoruz. Elmalıkent mahallesi hurdacısı içindeki çalışanlarımız ile bildirdiğiniz mekandan hurda malzeme alım hizmeti vermekteyiz. Hursan Metal olarak Elmalıkent etrafında hurda alımı yapmaktayız.

Elmalıkent Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur.

Elmalıkent Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihaleleri başarıyla tamamladık. Öncelikle yıkımı yapılacak mülkün detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde ünlü olduk. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir iş değildir. Ümraniye Elmalıkent mahallesinde fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Elmalıkent Mahallesinde Akü Hurdası Alımı

Uzun zaman sonra şarj tutmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Ümraniye Akü hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımına bir göz atabilirsiniz. Hurda aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan elektrik deposudur. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak için bulunmaktadır. Bu sebep ile Hursan Metal benzeri şirket içinde geri dönüşüm imalathanesi olan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir.

7/24 Alo Elmalıkent Mahallesi Hurdacı

Neredeyse 23 yıldır geri dönüşüm faaliyetleri sunmaktayız. 7/24 hurda alan Elmalıkent mahallesinde hurdacı firmamız yardımı ile günün her saatinde atık hurda alıyoruz. Sektörün kazandırdığı kurumsallaşma vasıtasıyla tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz.

Elmalıkent Kırık Cam Hurda Alanlar

Elmalıkent mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı madde tutan inorganik amorf katı bir maddedir. Bu dönemde şeffaf ve renkli kola şişesi, oto camı ve benzeri cam hurda oldukça fazla satılıp alınıyor.

Elmalıkent Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları almak amacı ile bedelini yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Uygun fiyatlara yeni ve 2.el oturma grubu satabilirsiniz. Temiz kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek iyi fiyata alıyoruz.

Ümraniye Elmalıkent Araç Hurdası Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Fırsat buldukça Ümraniye Elmalıkent çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı araba hurdası, hurda vagon, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Fakat araç hurdası trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Elmalıkent 2.el Raf Hurdası

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Ümraniye Raf hurdası alımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklayın. Özellikle yenilen işyerlerinden elde ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Ümraniye Elmalıkent 2. el hurda raf satmak nedeniyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Elmalıkent Hurdacı Sitesi

Her hali ile yaşanabilir bir İstanbul Ümraniye Elmalıkent oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Ümraniye Elmalıkent mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuz yardımıyla sektöre hizmet ediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Hepsi için bize ulaşın. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

Elmalıkent Bina Yıkımı

Ümraniye Elmalıkent kentsel dönüşümü sebebi ile kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tüm güvenlik önlemleri Aynı fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurda eşyayı satın alıyoruz.

Elmalıkent Mahallesinde Plastik Hurda Alan Yerler

İstanbul ve Ümraniye Elmalıkent mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, hurda polistren kristal satmak için numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

İyi fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, naylon poşet, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası alıyoruz. Elmalıkent mahallesinde plastik hurda alanlar içinden ön planda olan firmayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Güncel Elmalıkent Mahallesi Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyat listesine erişmek amacıyla bize ulaşın. Elmalıkent mahallesinde hurdacı firma olarak hurdacılık yaparken kullanılan ton fiyatları hızlıca güncelleniyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken oldukça daha fazla fiyat teklifi veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 (535) 043 31 17