İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Atatürk Mahallesi Hurdacı

Atatürk Mahallesi Hurdacı

Ümraniye hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Anadolu yakası Atatürk mahallesinin tamamında hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları ticareti yapmaktayız İstanbul Anadolu yakası Ümraniye genelinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla çağırdığınız adrese kadar geliriz

Atatürk mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan tesisimiz var. Güncel İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesi hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. İstanbul hurdacı firma olan firmamız vazgeçilmez devam ediyor. Hursan Metal firmamızla İstanbul Anadolu Ümraniye mahallesinde hizmet veriyoruz.

Atatürk mahallesi hurdacı firmaları arasında öncü geri dönüşüm fabrikasıyız. Her türlü hurda satmak nedeniyle arayabilirsiniz. Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız Bol miktarda alımlarda Atatürk fiyatlarından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı olarak Atatürk mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Şu an İstanbul Ümraniye işletmeleri içindeyiz. Elbette ki Atatürk mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Atatürk Mahallesi Hurdacısı

Atatürk hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Anadolu yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe gelişiyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul ilinin gözde mahallesi Atatürk öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Ümraniye Atatürk için değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Atatürk mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş plastik ve metalleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Atatürk mahallesinde hurda eşya alanlar içinde en iyisiyiz. İstanbul Ümraniye hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurdacılık yapıyoruz.

Yurdumuzda her yıl 100 bin ton hastane atığı, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, yirmi 5 milyon ton evsel atık çöpe gitmektedir. Çöplere atılan atıl malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde on ikisini cam türleri, yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü karton hurdası oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin dörtte beşi boşa gidiyor. Bu malzemeler ülkemize zararı 1 milyar 5 yüz altmış milyon TL tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa giden bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışıyoruz.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Fazla enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü emisyonun çevreye ve iklime vereceği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korumaktadır. Dünyadaki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bir kaçı yeterli gibi gözükse de artan nüfusla insanların doğal kaynaklara ihtiyacıda artmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümü ihtiyacımız olan madenleri korumamıza yardımcı olur. Böylece madenleri çocuklarımıza aktarabiliriz.

Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlıyor. Metallerin ocaktan çıkartılıp işlenmesi zahmetlidir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın dönüştürülmesi 90/100 daha az olacaktır.

Atatürk Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Atatürk Mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Atatürk Mahallesi yerinden hurda alımı hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak üzere numaralarımızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp güncel hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın.

Atatürk Mahallesinde Hurda Kablo Alımı

Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımı esnasında en doğru fiyatları gönderiyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Atatürk mahallesi hurda kablo fiyat listesini isteyenlere her gün yollamaktayız. Ümraniye Kablo alan hurdacı konulu yazıya göz atın. Çünkü sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo hurdası alan Atatürk mahallesi hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır tel yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. İlaveten alüminyum hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Her yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Etrafta kolayca satılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini peşin ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi arayın. İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesinin tümünde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu çeşitleri vardır.

Atatürk Mahallesi Alüminyum Hurda Alanlar

Her türden alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Atatürk mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını müşterinin yanında yapıyoruz. Ümraniye Atatürk mahallesi hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Hurda satanların destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Bize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak alan Atatürk mahallesi hurdacısıyız. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. .

Atatürk Mahallesi Sarı Hurda Alanlar

Atatürk mahallesinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Etrafta sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Detaylı sitemizdeki pirinç sarı hurda alanlar yazıyı inceleyin.

İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu sebep ile Atatürk mahallesi hurda sarı alanlar içindeyiz. Atatürk mahallesi hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımıyla iştigal ediyor.

Atatürk Mahallesinde Hurda Alan Hurdacı

Atatürk mahallesinde yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi hiç zaman harcamadan satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanın pazardaki piyasasının inmesine sebep olur. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Atatürk mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul’da hurda alımı yapan Hursan Metal her nevi hurda raf alım satım hizmeti veriyor.

Fabrikalardan imalat artığı hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Küçük malzemeleri biriktirmenize yardımcı oluyoruz. İmalathanelere ve üretim tesislerine hurda konteynerı vermekteyiz.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır, kurşun hurdası,çinko, demir alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Atatürk mahallesi hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öne geçiyoruz. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda kablo almak amacıyla kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Atatürk Mahallesi Hurda Krom Alımı

Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alan yerler makalemizi ziyaret ederseniz güzel olur. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alanlar hakkında bilgi almak için konusunun olduğu bağlantıya tıklayın. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Atatürk Mahallesinde Sac Hurdası Alanlar

Şu anda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurda alanlar içindeyiz. İstanbul Anadolu Ümraniye etrafında hurda sac levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek amacı ile.

Atatürk Mahallesi Çinko Hurdası Alanlar

Bu sayfadaki Atatürk Mahallesinde hurda nikel kilo fiyatını dileyene her gün ulaştırılmaktadır. Çinko hurda alımı paylaşımını okursanız harika bir şey yaparsınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz. Atatürk mahallesi çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı yazımıza mutlaka göz atabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi Hurda Demir Alımı

Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları edinmek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Hurda demir, yer yüzünde en fazla bulunabilen metaller içinde yer almaktadır. Buradaki Atatürk mahallesinde uygulanan inşaat demiri fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Atatürk mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Atatürk mahallesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Ümraniye Demir hurda alanlar makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her türden demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alım satımı yapıyoruz.

Atatürk Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

İstanbul Ümraniye ve Atatürk mahallesi kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz mahallelerden biridir. Buradaki Atatürk mahallesi kurşun hurda fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Metal kurşun hala kullanılan eski madendir.

Atatürk Mahallesinde Bakır Hurda Alanlar

Atatürk mahallesi içerisinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki yanık bakır hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesinde hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası fiyat listesi için iletişim numaramızı arayınız. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Hurda bakır alan yerler alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Atatürk Mahallesinde hurdacı numarasını hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

2.el Hurda Raf Fiyatları

Buradaki Atatürk mahallesi hurda çelik raf kg fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırıyoruz. Raf hurda alımı konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Raf hurdası alım satımı amacı ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Hurda raf alım satımı gönderimizi ziyaret ederseniz harika bir şey yaparsınız. Özellikle kapanan iş yerleri tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satanlar içindeyiz.

Atatürk Mahallesi Hurda Cam Alan Hurdacı

Ümraniye Atatürk mahallesinde cam hurdası alan firmalar içinde faaliyet veriyoruz. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvı maddeleri geçirmeyen inorganik sert bir maddedir. Son zamanlarda şeffaf araba camları, soda şişesi çeşitlerinde cam hurda oldukça fazla alınıyor.

7/24 Hizmet Veren Atatürk Mahallesi Hurdacı Firması

Nerdeyse dokuz yıldır hurda hurda alım satımı yapan şirketiz. 7/24 hurda alan Atatürk mahallesi hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü atık hurda ticareti yaparız. Yılların bahşettiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

Atatürk Mahallesi Hurda Fiyatları

Hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda alımında borsa fiyatından daha fazla fiyatlara alımlar uyguluyoruz. Anlık fiyata erişmek için irtibat kurabilirsiniz. Atatürk mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Güncel hurda fiyatları hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz

Atatürk Mahallesinde Plastik Hurdası Alımı

İstanbul’un tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alımı yapmaktayız.

Plastik hurda alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan Atatürk mahallesi hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Atatürk mahallesi hurda plastik fiyatları güncelliğini korumaktadır Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Atatürk Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Atatürk mahallesinde ikamet edenlere güzel bir şehir bırakmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu atıkların alım satımını yapıyor değiliz. Atatürk mahallesi hurdacılar sitesi içindeki firmamızla atık hurda geri dönüşüm yapıyoruz.

Atatürk Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Atatürk Mahallesinde fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz. Profesyonel bir şekilde fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı olduk. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik. Evvela yıkılacak üretim yerinin detaylıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin seçilmesi gerekmektedir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır.

Atatürk Mahallesi Hurda Karton Alımı

Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap alırken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla size ederinden yüksek kazanma şansı sunuyoruz. Atatürk mahallesi kağıt hurdası aldığımız yerler içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Atatürk mahallesi kağıt hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Ederinden fazla fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alımı yapmaktayız. Atatürk mahallesi kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi 2. El Jeneratör Alım Satımı

Kullanılamayan jeneratör, elektrik trafosu alan şirketler içerisindeyiz. 2. el jeneratör satan firmalar içinde en doğru hurdacıyız. Sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör bulunur.

Atatürk Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek iş yerlerinin gerektiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tedbir önlemleri

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi 2.el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan depo vb binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Atatürk Mahallesinde Akü Hurdası Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu bulunur. Akü barındırdığı kurşunlu suyu ayrıştırıldığından değerlidir. Hurda akü alan yerler paylaşımımıza mutlaka göz atabilirsiniz. Dolayısıyla Atatürk mahallesindeki depomuz gibi fabrika bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapar. Yoğun kullanımla şarj tutmaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurda alım satımı gönderimizi okumak hurda akü hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

Araba Hurdası Alan Yerler

Elbette size araba hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Fakat araba hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, trafikten çekme belgeli araç hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası ve benzeri hurda zirai aletler, hurda motor alımı yapıyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Atatürk mahallesinde otomobil hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.

İkinci El Ev Eşyası

Sıfır gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek nedeniyle bizlere ait numaralar ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. 2. El sekreter koltuğu, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alımında nakit ücretler yapıyoruz. Çok az 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepelerinizi adresinizden satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alımı başlıklı içeriğimizi gezebilirsiniz Piyasadan ucuz fiyatlara kullanılmış ve 2.el ev mobilyası satın alabilirsiniz.

Atatürk Mahallesi Hurda Klima Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Atatürk mahallesi mahallesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Atatürk mahallesi çevresinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer alır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

2.el Lokanta Ekipmanı Alan Firma

Kullanılmış çelik tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satanlar firmamızın numarasını arayabilir. İkinci el sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici, restorant tipi yemek ocağı vb. endüstriyel tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile sizleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Kısa süre kullanılan buz makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, çöp sıyırmalı tezgah, bulaşık makinaları alıyoruz.

Moloz Dökümü

Atatürk mahallesi hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın depomuza nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozlarının taşınma işi itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozu Ümraniye Belediyesi tarafından belirlenen yere naklediliyor.

Atatürk Mahallesinde Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısı ile nikel hurdası depolanırken gayet hassasiyetle hareket edilmelidir. İlçe genelinde %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel, turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında en doğru fiyatları sunuyoruz. Her nevi nikel hurdaları alıyoruz.

Hurda Kumaş Alanlar

İstanbul Ümraniye bölgesinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Atatürk Mahallesi bölgesinde hurda süprem, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında yerinize gelmekteyiz. Kilosuyla hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı alımı için bizi şimdi arayınız. Atatürk kiloyla hurda kumaş alanlar içerisindeyiz. Buradaki İstanbul Ümraniye Atatürk mahallesi hurda kumaş fiyat listesini grubumuzda paylaşıyoruz.

En Yakın Atatürk Mahallesi Hurdacı Numarası

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Atatürk mahallesinde her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Ümraniye hurdacısı olarak kapıdan her cins hurda eşya almaya devam ediyoruz. En yakın Atatürk mahallesi hurdacı firması ismiyle her cinsten hurda alırken adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer olarak hizmet ediyoruz.

0 (535) 043 31 17