İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Ulaş Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ulaş Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Ulaş çevresinde hurda eşyalarınızın fotoğrafını göndermek amacı ile dilediğiniz saat ekiplerimize görüşmeniz yeterli olacaktır. Tonajlı hurda malzeme satanlara piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Sivas hurdacı olarak Ulaş bölgesinde hizmet veriyoruz. Yurdumuzun dört bir yanından, hurda alıyoruz.

Ulaş hurdacı firması olarak profesyonel verdiğimiz hizmetleri sürdürüyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile hurda alımı yapmaya devam etmekteyiz. En doğru Ulaş hurda fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün hizmet alanlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Ulaş Hurdacısı

Ulaş hurdacı olarak Sivas ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakınınızdaki hurda alım araçlarımızı göndermekteyiz. Ulaş genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atık malzemeleri eriterek sizlerin ve bizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her türlü kablo hurdası satmak sebebiyle hatlarımızı tuşlamalısınız. Ulaş hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Sivas Ulaş bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sivas şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Ulaş ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Ulaş bölgesinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Ülkemizde senede yüz bin ton tıpsal atık, yirmi beş milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılıyor. Bu atıl malzemelerin yüzde 12’sini cam, %4’ünü metal malzemeler, %43’ünü hurda kartonlar, yüzde 27’sini plastikler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi çöpe gidiyor. Boşa giden malzemeler yurdumuza zararı 1 milyar beş yüz altmış milyon TL tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu tutarın elimizden geldiği kadarını geri kazanmak için çalışmaktadır.

Ulaş Hurdacı Numarası

Sivas Ulaş yerinden hurda malzeme alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Ulaş hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatı sormak sebebiyle numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Ulaş Krom Hurda Alanlar

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Sitemizde bulunan Ulaş krom hurdası ton fiyatlarını bip hattımızda bedelsiz paylaşıyoruz.

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacılar yazısını okumak iyi gelecektir. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Ulaş Hurda Alım Satımı

Tonajlı sarı hurda ve kurşun hurda, demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır, kablo alırken fiyatlar sunuyoruz. Ulaş hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana geçiyoruz. Ulaş yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zararınızı önlemek için hurda malzemeleri şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle metalin kıymetleri düşmektedir. Sivas Ulaş ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal her nevi hurda atık alımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Hurda karton almak için yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Ulaş Hurda Alüminyum Alanlar

Hurdalarını bize satanların destekleriyle her gün profesyonelleşiyoruz. Her türde alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın. Sivas Ulaş alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Her nevi alüminyum hurda peşin alınır. Bu sitede yayınlanan Ulaş alüminyum ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alan hurdacı konulu metine bir göz gezdirebilirsiniz

Ulaş ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı için tartımı gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Ulaş Hurda Sarı Alımı

Aslına bakarsanız hurda sarı diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı hurda denilmektedir. Sivas Ulaş hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda ticareti yapıyor. Sitemizde yayınlanan Sivas Ulaş sarı pirinç hurdası kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Daha geniş bilgi almak için hurda sarı metini inceleyin. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri değerli hurdalar içerisinde sayılabilir.

Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Bu nedenle Ulaş sarı pirinç hurda alımı alan hurdacıyız. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Ulaş ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Ulaş Hurda Kablo Alımı

Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sadece hurda alımında ilgilenmiyoruz.

Kullanılış alanlarına göre hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ulaş hurdacı olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında liderlik yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Bu yazdıda paylaşılan Sivas Ulaş fare yemez kablo fiyat listesi günceldir.

Kablo hurdaları içerisindeki bakır nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Lakin enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Sivas Ulaş hurdacısı Hursan Metal firmamız genellikle iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdaları alıyoruz.

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ulaş hurdacı firma arayanlara özenli hizmet etmekteyiz. Ulaş ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Etrafta hızlıca satılan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Sitemizde önceden paylaşılmış kablo alan hurdacı yazıyı inceleyebilirsiniz. Kapıdan hurda antigron kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Ulaş Hurda Çinko Alım Satımı

Ulaş çevresinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Sivas Ulaş çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alanlar gönderimize bakmak istersiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü satışı yapmak için çağrı merkezimize ulaşın.

Ulaş Hurda Bakır Alanlar

Ulaş bakır hurda fiyatları için arayın. Buradaki Ulaş yanık bakır hurdası kg fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Sivas Ulaş bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz.

Ulaş genelinde bakır hurdası alıyoruz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Ulaş hurdacı iş yerimizi şimdi arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Ulaş Hurda Demir Alımı

Ulaş ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları talep etmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayınız.

Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda satılan metaller içinde bulunur. Bu sayfada bulunan Ulaş ekstra demir hurdası fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türde demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız. Hurdacı firmamız Ulaş ilçesinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

Ulaş Kurşun Hurdası Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurdası ton fiyatı paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Ulaş kurşun hurdası alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızdaki Sivas Ulaş kurşun hurdası ton fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu biliniyor. Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi hurda kurşunu alırız.

Ulaş Hurda Sac Alım Satımı

Müştemilat çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Şu anda yeni üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Ulaş bölgesinde hurda levha, sac varil, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

Ulaş Jeneratör Hurdası Alanlar

Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farkı bulunmayan ikinci el jeneratör alınır.

En Yakın Ulaş Hurdacı Numarası

Hursan Metal şirketimizle Ulaş etrafında hurda malzeme alırız. En yakın Ulaş hurdacı firma adı ile her nevi hurda eşya alımında yerinize gelmekteyiz. Ulaş hurdacı firması olan firmamızla kapıdan hurda malzeme almaya başladık. Böylelikle müşterilere en yakın hurdacı Ulaş bölgesinde servis sunmaktan mutluluk duyarız.

Ulaş Karton Hurda Alım Satımı

Ulaş hurda kağıt alan yerler içerisindeki firmamız Hursan Metal ile iletişim kurarak matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli fiyatları edinebilirsiniz. Bölgede renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle size daha yüksek oranda kazanç elde etme olanağı sunuyoruz.

derinden çok fiyatlarla kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak hurdası, gazete hurdası alanlar içindeyiz. Ulaş kağıt hurda aldığımız ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Sivas Ulaş karton hurda fiyat listesi güncelliğini koruyor

Ulaş İkinci El Hurda Raf

Özellikle raflarını yenileyen mandıralar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. Buradaki Ulaş hurda raf fiyat listesi az önce güncellendi. Raf hurdası alan hurdacı firmalar bölümümüzü okumalısınız. Raf hurdası Ulaş satmak sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Ulaş Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Ulaş etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Genellikle rengarenk meyve suyu şişesi, kırık araç camları vb. hurda cam cinsleri oldukça fazla alınıyor. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki su muhafaza eden organik olmayan katı maddelerdir.

Ulaş Plastik Hurdası Alanlar

Sivas ile Ulaş ilçesinin tamamından plastik abs, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda fiyatı istemek sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi çeşitleri vardır. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Ulaş plastik hurda alanlar içerisinde olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Sivas Ulaş hurda plastik ton fiyatını her gün gönderiyoruz

Ulaş Hurda Fiyatları

Ulaş hurdacı firmalar içinde hurdacılık yaparken kullanılan fiyat listeleri her an değişmektedir. Sitemizdekianlık hurda fiyatları metini ziyaret edin Güncel hurda fiyatlarına erişmek nedeniyle irtibat kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında diğer firmalardan yüksek fiyatlarla alımlar uyguluyoruz.

Ulaş Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette sizlere hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ulaş hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen römork, kazalı hurda araç, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Ulaş bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Ulaş Hurdacı Firması

Bu sürenin verdiği kurumsallaşmalar vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tam yedi senedir hurda alım yapıyoruz. 7/24 hurda alan Ulaş hurdacı firması firmamız vasıtasıyla günün her saatinde geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

Ulaş İkinci El Restaurant Malzemeleri Alımı

Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Ulaş Kumaş Alanlar

Tonajlı hurda pantolonluk, hurda gabardin, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayın. Sivas Ulaş kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Buradaki Ulaş kumaş hurdası kilo fiyatını isteyene güncel olarak yollamaktayız. Sivas Ulaş çevresinde hurda jesica, hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize gelecek personeli oluşturduk.

Kiloyla parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Kumaş fire hurdası alım satımı yapmaktayız.

Ulaş Bina Yıkımı

Yıkımlarda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen gibi tüm hurdanızı ücretle almaktayız. Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle eskimiş iş yerlerinin yenilenerek yapılması için yıkım işini sağlıyoruz.

Ulaş Akü Hurdası Alanlar

Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılabiliyor. Bir zaman sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir.

Atıl aküler içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir. Hurda akü alan yerler konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Bu yüzden hurdacı firmamız benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır. Akü başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Ulaş Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genelde bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Ulaş Sivas fabrika sökümü işi yapıyoruz. İlk önce sökülmesi istenen tesisin detaylıca dolaşılması gerekiyor. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika söküm ihalesini gerçekleştirdik. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde öncü olduk.

Ulaş İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden iş yerlerinden aldığımız İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç pompası az kullanılmış iskele, hurda plywood mevcuttur. Ulaş etrafında yıkılan fabrika binalarından elde edilmiş kullanılabilir durumda 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız.

Ulaş Nikel Hurda Alan Yerler

Nikel hurdası içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Bu sebep ile nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Bu bölgede turbo nikel hurda, anot nikel, %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Ulaş nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ulaş Hurda Beyaz Eşya

Kısa süreliğine kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikteki salon takımlarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alımı yapan firmalar konulu içeriğimize ulaşınız Piyasadan fiyatlarla yeni gibi ve 2.el oturma grupları satın alabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış 2. El LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart satın almak sebebiyle telefon numaramızıarayabilirsiniz. Temiz kullanılmış patron koltukları, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece almak amacıyla nakit ödeme yapmaktayız.

Ulaş Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Ulaş etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. 2.el Kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima Ulaş bölgesinde en çok alınan hurda malzemeler içindedir.

Ulaş Moloz ve Hurda Nakliyesi

Hursan Metal tarafından satın alınan her türlü hurdanın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozların nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Ulaş Belediyesi’nce daha önceden belirlenen alana boşaltılıyor.

Ulaş Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Ulaş hurdacılar sitesi içinde bulunan iş yerimizle geri dönüşümde hizmet ediyoruz. Çocuklarımıza güzel bir şehir bırakmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sadece bu çeşit hurdaların alımını yapıyor değiliz.

0 (535) 043 31 17