İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şifa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Şifa Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

İstanbul Tuzla Şifa mahallesinin her caddesinde hurda ve az kullanılmış ofis mobilyaları alımlarında hurdanın değerini diğer firmalardan yüksek fiyat ile ödemekteyiz Günlük İstanbul Tuzla Şifa hurda fiyatlandırma ile alım satım yapmaktayız. Şu anda Tuzla firmasıyız. Lakin Tuzla Şifa mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her nevi hurda satmak nedeniyle iletişime geçin.

İstanbul Tuzla ilçesine bağlı Şifa mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Hursan Geri Dönüşüm firmamız ile İstanbul Tuzla ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan Hursan Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Tuzla geri dönüşüm fabrikaları içindeyiz.

Şifa mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız İstanbul Anadolu yakası Tuzla bölgesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alımı için uzman ekip göndermekteyiz Şifa mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz.

Tuzla Şifa Hurdacısı

Tuzla bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul Tuzla hurdacı firması olarak Anadolu yakası semtlerinde hurdacılık yapıyoruz. Şifa mahallesi hurdacı firması mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Tuzla merkezine bağlı, Şifa mahallesi daimi hizmet bölgelerimizden biridir. İstanbul Anadolu yakasında, Tuzla Şifa mahallesinde firma olarak hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Madenler geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji bu emisyonun doğaya zarar vermesini önlemektedir.

İstanbul Geri dönüşüm enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Metallerin madenlerden yeryüzüne çıkartılarak hammaddeye dönüştürülmesi uzun süren bir işlemdir. İşlenebilir hammaddeleri en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüşümü yüzde doksan çok daha azdır.

Doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Birkaçı yeterli gibi gözükse de artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artıyor. Hurdaların geri dönüşümü ihtiyacımız olan doğal cevherleri korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle madenleri geleceğe saklayabiliriz.

Türkiye’de senelik olarak 100 bin ton hastane atığı, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık atılmaktadır. Çöplere giden atıl malzemenin %27’sini plastikler, yüzde 4’ünü metal hurdalar, %43’ünü hurda kartonlar, yüzde 12’sini camlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların dörtte 5’i dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Boşa giden malzemeler Türkiye’nin senede 1.5 milyar Türk Lirası zararına neden oluyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu tutarın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktayız.

Şifa Hurdacı Telefonu

Tuzla Şifa mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Tuzla Şifa mahallesi hurda alım hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içindedir. Anadolu Yakası Tuzla Şifa mahallesi hurdacı Hursan Geri Dönüşüm telefon numarasını bir telefon rehberinize kaydetmeyi unutmayın Bu sebeple hurda fiyatı istemek nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Şifa Mahallesi Hurda Alan Yerler

Hurda zamak antimon, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Tuzla Şifa mahallesindeki hurda malzeme alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Hurda paslanmaz almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Şifa mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. İstanbul Tuzla Şifa mahallesi geri dönüşüm firması aynı zamanda İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Hursan Geri Dönüşüm her tür hurda demir alım hizmeti veriyor.

Şifa Mahallesi Hurda Kablo Alım Satımı

Ancak tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alımı yaparken ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablolar alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı yazıya bir göz atın.

Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Şifa mahallesi hurdacı firma olarak her türlü antikron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı için istediğiniz yere geliyoruz. Çünkü Hursan Geri Dönüşüm şirketimiz ile yalnızca hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tuzla Şifa hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Konumdan hurda enya kablo, hurda antikron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Tuzla Şifa hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımında öncüyüz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve de dışındaki malzemenin isimlendirilir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder.

Müşterilerde hızlıca bulunan %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımında değerini nakitle ödüyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. İstanbul Tuzla Şifa mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alıyoruz.

Şifa Hurda Sac Alımı

Şu anda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. İstanbul Tuzla Şifa ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, hurda oluklu sac galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Veranda tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

Şifa Mahallesinde Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Kurşun eski madenlerden biridir. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpıyor. Tuzla Kurşun hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın.. İstanbul Tuzla Şifa mahallesi kurşun hurdası almak için yüksek fiyatı uyguladığımız ilçelerdendir. Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz.

Şifa Mahallesi Çinko Hurda Alan Hurdacı Firma

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için telefon numaramıza ulaşın. Şifa yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda alım satımı bölümünü incelemek iyi gelir.

Şifa Mahallesinde Krom Hurda Alanlar

Nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Hurda krom alanlar bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Şifa mahallesinde krom satmak için firmamızı zaman kaybetmeden arayın

Oldukça sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo ticaretiyle ilgileniyoruz.

Şifa Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her nevi hurda alüminyum peşin alınır. Alüminyum hurda alanlar konulu yazıya bir göz atın. Her türlü alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul Tuzla Şifa mahallesi alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bize güvendiğiniz nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız. Tuzla ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın.

Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz.

Şifa Demir Hurda Alanlar

Firmamız Tuzla Şifa mahallesinin çevresinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Tuzla Demir hurdası fiyatı linkine tıklayın. Sizinde bildiği gibi her cins pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Tuzla Şifa etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, yer kabuğunda en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir.

Şifa Hurda Bakır Alımı

Şifa mahallesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Tuzla Şifa hurdacı şirketimizi hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Şifa mahallesi hurda bakır fiyatları için cep telefonumuzu arayın. Tuzla Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. İstanbul Tuzla Şifa hurda bakır alan yerler arasındayız.

Şifa Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

Firmamız bu hurdaların yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Şifa mahallesinin her yerinde sarı hurdası alıyoruz. Bu neden ile Tuzla Şifa mahallesi sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Tuzla Şifa mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapıyor.

Tuzla Hurda sarı pirinç alanlar içerikli metni ziyaret edin. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla bir hurda bulunmamaktadır.

Satıcılarda kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metaline halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Hurda satanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Şifa Hurdacı Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Tuzla Şifa hurdacılar sitesi içinde bulunan firmamızla atıl hurda eşya geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Sadece bu hurdanızın ticaretini yapıyor değiliz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizi arayın. Sizlere her hali ile temiz bir İstanbul Tuzla Şifa oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

Şifa İkinci El Raf Fiyatları

Özellikle ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafları, ürün reyonları, demir raf hurdaları içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafları satıyoruz. Hurda raf Tuzla Şifa satın almak nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz. Tuzla Raf hurdası fiyatları gönderimize bir bakmak isteyebilirsiniz.

Şifa Akü Hurdası Alım Satımı

Araçlarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılabiliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Bu neden ile depomuz benzeri şirket içinde geri dönüşüm tesisi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapar.

Yoğun kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış haline düşen akülere akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan yerler bölümüne göz gezdirmeniz pişmanlık duymazsanız. Akü içinde bulunan kurşunlu suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir.

Şifa Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma laminant parkeler vb. her cinste hurda eşyayı satın alıyoruz. Tuzla Şifa kentsel dönüşüm içinde yenilenecek evlerin yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen iş güvenliği önlemleri Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika söküm işinde olduğu üzere bina yıkımı ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Şifa Mahallesi Karton Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul Tuzla Şifa kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetlerle hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt alım satımı yapanlar arasındayız. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile sizlere piyasadan fazla oranda kazanç etme olanağı takdim ediyoruz. Şifa mahallesi hurda karton aldığımız alanlar içerisindedir.

7/24 Şifa Mahallesi Hurdacı

Yılların verdiği kurumsallaşmalar ile tekonolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Neredeyse bin dokuz yüz doksan sekiz senesinden bu yana geri dönüşüm yaparak hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 açık Şifa mahallesinde hurdacı firması iş yerimiz vasıtasıyla zamana takılmadan hurda eşya ticareti yapıyoruz.

Şifa Mahallesi Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Tuzla Şifa mahallesi çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Şifa mahallesi yakınlarında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Şifa Mahallesi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Tuzla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce belirlenen alanlara naklediliyor. Şifa mahallesi hurdacı Hursan Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınan her türlü hurdanın bize ait depolama alanına nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Şifa Mahallesinde Uygulanan Anlık Hurda Fiyatları

Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. 2021 hurda fiyatları hakkında paylaşılmış metni inceleyin Şifa mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı hızlıca değişiklik göstermektedir. Şunu söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdalar alırken kilo fiyatlarından yüksek teklifler veriyoruz.

Şifa Mahallesi Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de size araç hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerden fırsat buldukça Tuzla Şifa çevresinde hurda araba alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, vagon hurdası, hurda çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda motor için hemen arayın. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

Şifa Mahallesinde Plastik Hurda Alımı

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri vardır. İstanbul Anadolu Yakası Şifa bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda fiyatları istemek sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şifa plastik hurda alımı yapanlar içerisinde öncü Şifa mahallesi hurdacı firmasıyız. Güncel fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Şifa İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte batmış iş yerlerinden edindiğimiz Yıkılan öğrenci yurdu vb binalardan elde edilmiş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, boya makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Şifa Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Şifa mahallesinde fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak mülkün titizlikle incelenmesi gerekir. Daha önce binlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında meşhur olduk.

Şifa İkinci El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en iyi yerlerdeniz.

En Yakın Şifa Mahallesi Hurdacı Firma

Tuzla Şifa hurdacı firma bünyesinde çalışan ekiplerimizle arzuladığınız sokaktan her türlü hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Tuzla Şifa en yakın hurdacı firması olarak her türden hurda almak nedeni ile adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Hursan Geri Dönüşüm şirketimizle Tuzla Şifa mahallesi çevresinde her nevi hurda alıyoruz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Tuzla Şifa mahallesi çevresinde hizmet veriyoruz.

Şifa İkinci El Eşya

En uygun fiyata sıfır, 2. el ev mobilyaları satıyoruz. Temiz kullanılmış olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan koltuklarınız evinize gelerek satın alıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan 2. El TV, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak sebebiyle telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz. Temiz personel koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alınır satılır.

Şifa Nikel Hurdası Alan Firmalar

Bu sebeple hurda nikel alınıp, satılırken mümkün olduğunca dikkatli davranılmalıdır. Hurda nikel zehirli olabilir. Tuzla Şifa mahallesi hurda nikel alıyoruz. Bu mahallede anot nikel, nikel turbo, %99 şablon nikel , %95 nikel şablon alımı yapıyoruz.

Şifa Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Cam yarısaydam veya saydam genelde kırılgan yapıya sahibi suları koruyan inorganik sert maddelerdir. Şifa mahallesinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Günümüzde renkli içecek şişesi, otomobil camı biçimlerinde hurda camlar bulunabiliyor.

0 (535) 043 31 17