İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Turgutlu Hurdacı Telefonu

Turgutlu Hurdacı Telefonu

Aslında Turgutlu hurdacı depoları içindeyiz. Fakat Manisa Turgutlu merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Manisa Turgutlu merkez hurdacı firması olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Turgutlu hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Hursan Hurda Metal adıyla Manisa Turgutlu merkezinde hurda alıyoruz. Hurdacı olarak hurda eşyaları adresinizden alıyoruz.

Anlık Manisa Turgutlu hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapıyoruz. Turgutlu etrafında hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Manisa hurdacı firmalar arasındayız. Turgutlu meydanda uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Manisa Turgutlu merkezi bölgesinde hurda malzemeler ve az kullanılmış ev eşyaları alımı yapmaktayız. Manisa geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetlerine devam ediyor.

Manisa Turgutlu Hurdacıları

Turgutlu merkezde hizmet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğini korumaktayız. Turgutlu hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Turgutlu çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Manisa şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Turgutlu daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Manisa Turgutlu için değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Turgutlu hurdacı olarak Manisa genelinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için yakın çevredeki hurda nakil ekiplerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için numaramızı aramalısınız.

Türkiye’de senelik yirmi beş milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde onikisini camlar, yüzde 4’ünü hurda maden, yüzde kırk üçünü karton hurdası oluşturuyor. Ne yazık ki, bu atıkların yüzde sekseni dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu malzemelerin değeri 1.5 milyar TL tutmaktadır. Firmamız gibi hurdacı firmalar boşa giden bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını Türkiye’ye kazandırmaya çalışmaktayız.

Turgutlu Hurdacı Telefon Numarası

Turgutlu hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Bu neden ile hurda atık satmak sebebiyle cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Turgutlu hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Hemen arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak para kazanabilirsiniz.

Turgutlu Kablo Hurda Alımı

Kullanılış yerlerine göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Manisa Turgutlu hurdacısı Hursan Hurda Metal firmamız her çeşit antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Turgutlu ilçesinin her yerinde hurda kablo alan firmayız.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Konumdan tek damar hurda kablo alıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı içeriği okuyabilirsiniz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık hurda kablolar satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Etrafta sıklıkla ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Burada bulunan Manisa Turgutlu bakır kablo fiyat listesini abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz.

Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Turgutlu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alanlar için önem arz eder. Bunların yanı sıra enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı gönderiyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Manisa Turgutlu ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alım satımında uzmanız.

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. Manisa Turgutlu kurşun hurdası alımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Buradaki Turgutlu hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurdası alan yerler bölümümüzü okuyunuz.

Turgutlu Hurda Sarı Pirinç Alımı

Manisa Turgutlu hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra hurda sarı radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, sarı hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. Turgutlu bölgesinde sarı hurdası almaktayız. Bu sebep ile Turgutlu hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Turgutlu sarı pirinç hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış metini ziyaret edin. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı diye hurda türü bulunmamaktadır.

Pirinç metal hurdası bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Ayrıca hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Manisa Turgutlu hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

Turgutlu Hurda Alan Firmalar

Manisa Turgutlu geri dönüşüm firması Hursan Hurda Metal her çeşit hurda karton alım satımı yapıyor. Hurda çelik alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alırken fiyat listesi uygulamaktayız. Turgutlu hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkıyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Turgutlu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin değerini düşürmektedir. Hurda antimon zamak, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek daha uzun süre hizmetler sunmayı hedef edindik.

Turgutlu Hurda Alüminyum Alımı

Müşterilerimizin destekleriyle her gün büyüyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapılır. Turgutlu bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımları profesyonelce yapıyoruz.

Sitemizdeki Turgutlu alüminyum hurdası ton fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız. Sayfamızdakihurda alüminyum alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapmaktayız. Manisa Turgutlu alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Yapısı itibari ile gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacılar yazısını incelemek iyi gelir. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızda yayınlanan Turgutlu hurda krom ton fiyatını isteyene günlük ulaştırıyoruz.

Hurda Demir Alan Hurdacılar

Demir hurdası, Turgutlu genelinde çokça çıkarılan madenler arasındadır. Buradaki Manisa Turgutlu hurda demir ton fiyatlarını whatsapp hattımızda anlık bir biçimde paylaşıyoruz. Turgutlu etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız.

Hatırlatmak isteriz her cins demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alımı yapıyoruz. Turgutlu ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi almak için sayfasının linkine tıklamalısınız.

Turgutlu Bakır Hurdası Alanlar

Turgutlu bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayınız. Turgutlu içinde bakır hurda alıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır lama, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi var. Sitemizdeki Turgutlu soyma bakır hurdası ton fiyatları dün güncellendi. Manisa Turgutlu hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Turgutlu hurdacı şirketimizi acilen arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Hurda Sac Alanlar

Müştemilat tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Depomuzda deliksiz 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Turgutlu ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Sac hurdası alıyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Turgutlu çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz yolluyoruz. Çinko hurdası alan yerler linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Manisa, Turgutlu çevresinin her yerinden hurda çinko alıyoruz.

Turgutlu Kumaş Hurdası Alan Yerler

Manisa Turgutlu bölgesinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, süprem kumaş alımları için yerinize geliriz. Hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Parti malı dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurda alımında peşin parayla ödeme yapmaktayız.

Spota düşmüş hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Turgutlu kiloyla tartım yaparak kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki Manisa Turgutlu kumaş hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz.

Kullanılmış Restoran Ekipmanları Alanlar

Kullanılmış tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satanlar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, dinlendirici, restorant tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolap, çöp sıyırmalı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri alımı yapıyoruz.

Turgutlu Bina Yıkımı

Yıkım esnasında lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Üst tarafta fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vb. her türden hurda malzemeleri satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Turgutlu kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenecek evlerin yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz.

Anlık Turgutlu Hurda Fiyatları

Kesin kilo fiyatlarına erişmek için bizi arayın. Turgutlu hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri hızlı bir biçimde değişkenlik gösteriyor. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurda alımında borsasından yüksek fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz.

Araba Hurdası Alan Yerler

Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Turgutlu bölgesinde otomobil hurdası alım hizmeti vermekteyiz.

Fakat hurda araç evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, ağır hasarlı araba hurdası, hurda motor alıyoruz.

Hurda Akü Alan Hurdacılar

Uzun müddet sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından kıymetlidir. Akümülatör başka bir deyişle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor. Akü hurda alımı gönderisine göz bakınırsanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Bu yüzden Manisa Turgutlu hurdacısı firmamız gibi fabrika bünyesinde geri dönüşüm kazanları olan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapıyor.

Turgutlu 2.el Raf Satanlar

Hurda depo rafı alıyoruz. Buradaki Manisa Turgutlu çıkma raf fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Raf hurda kilo fiyatı paylaşımını okumak isteyebilirsiniz. Turgutlu raf hurdası alım satımı sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen kasaplar tarafından satışa sunulan çelik raflar, market rafları, orta reyonlar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf satan firmalar arasındayız.

Hurda Cam Alım Satımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert yapıya sahibi sıvı madde tutabilen amorf katı bir maddedir. Turgutlu yakınlarında hurda cam alanlar içerisinde bulunuyoruz. Genellikle renkli cam şişe, oto camı çeşitlerinde cam hurda bulunmaktadır.

Turgutlu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte ne yazık ki iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz Müteahhitler tarafından kısa bir zaman diliminde kullanılan yük asansörleri, harç pompası, alçı makinesi, boya makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda bulunur. Yıkılmış öğrenci yurdu vs. binalardan kenara ayrılan yeni gibi ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz.

Karton Hurda Alım Satımı

derinden çok fiyatlarla bristol hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alan yerler içerisinde en fazla ton fiyatını vermekteyiz. Turgutlu karton hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Buradaki Manisa Turgutlu hurda karton kağıt ton fiyatını saat başı yollamaktayız İlçede hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek kazanç etme avantajı yöneltiyoruz. Turgutlu kağıt hurda alan yerler arasındaki firmamız yardımıyla karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı satabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Turgutlu Hurdacı Firması

7/24 Turgutlu hurdacı olarak gece gündüz hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Sizlerin kazandırdığı profesyonellikle geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Farkına vardığınız üzere iki bin altıdan bu yana hurdacılığa yedi yirmi dört hizmet etmeye devam ediyoruz.

Turgutlu Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli bir şekilde tesislerin söküm işini yapıyoruz. İnsanların anlattığı biçimde kolay sayılmaz.Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Yıllardır yüzlerce fabrika bozumu ihalesi gerçekleştirdik. Öncelikle yıkıma hazırlanan iş yerinin titizlikle incelenmesi gerekir. Manisa Turgutlu fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Bozulmuş jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Sanayi tipi yeniden en ufak farkı bulunmayan 2.el jeneratör satıyoruz.

Turgutlu Hurdacı Sitesi

Turgutlu sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Turgutlu hurdacılar sitesindeki depomuz vasıtası ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Sevenlerine şimdiden daha temiz bir şehir bırakmak için durmadan çalışıyoruz.

Turgutlu Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Manisa şehri Turgutlu ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin alım satımı yapıyoruz. Turgutlu plastik hurdası alımı yapanlar içinde öncü hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Turgutlu hurda naylon kg fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yolluyoruz. Güncel fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alımı ile ilgileniyoruz.

Turgutlu Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel depolanırken gayet hassasiyetle davranılmalıdır. Manisa Turgutlu genelinde anot nikel hurdası, %95 hurda nikel şablon – %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurda arsenik içermektedir. Manisa Turgutlu nikel hurdaları alıyoruz.

Hurda Klima Alan Firma

Turgutlu ilçesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Turgutlu çevresinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Turgutlu Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Turgutlu Belediyesi Fen işleri tarafından daha önceden bildirilen arazilere nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların nakliye işleri güvenlikle yapılmaktadır.

En Yakın Turgutlu Hurdacı Telefonu

Turgutlu hurdacı şirketi içindeki çalışanlarımızla kapınızdan her tür hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Böylelikle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Turgutlu ilçesinin çevresinde hizmet ediyoruz. Hursan Hurda Metal olarak Turgutlu bölgesinde her cins hurda eşya satımı işi yapıyoruz. En yakın Turgutlu hurdacı hizmetlerimizle her cins hurda malzeme ticareti nedeni ile adresinize geliyoruz.

2.El Eşya

Temiz kullanılmış personel masaları, ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı temin edilir. Sıfırdan farkı bulunmayan ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebiyle firmamıza ait cep numaralarla irtibatta bulunarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Titiz 2.el olarak satılabilecek durumdaki kanepelerinizi dilediğiniz yere gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası fiyatları konulu sayfamıza ulaşabilirsiniz Turgutlu ilçesinde kullanılmış ve 2.el ev eşyaları satabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17