İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Toprakkale Hurdacı Telefonu

Toprakkale Hurdacı Telefonu

Osmaniye Toprakkale hurdacı firma olarak sektörümüzde öncülüğümüzü devam ettiriyoruz. Hursan Metal adıyla hurda çeşitleri alıyoruz. En iyi Toprakkale hurda fiyatları ile hurda alımı yapıyoruz. Kimsenin yapmadığı faaliyetler yürütüyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi buradan öğrenebilirsiniz. Toprakkale yakınlarında hurda malzemenizin resimlerini ulaştırmak amacı ile dilediğiniz zaman firmamıza iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Osmaniye hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Yurdumuzun dört bir noktasında, her nevi hurda alımında lider konumdayız.

Toprakkale Hurdacısı

Toprakkale hurdacısı olarak Osmaniye genelinde hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Toprakkale mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek milletimizin yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Toprakkale hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. Toprakkale ilçesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Osmaniye merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Toprakkale daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Osmaniye Toprakkale için değil, tüm ilçelerde hizmet veriyoruz.

Toprakkale Hurdacı Numarası

Osmaniye Toprakkale hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Toprakkale hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Toprakkale Sac Hurda Alanlar

Toprakkale ilçesinde hurda levha, sac varil, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, alımı amacıyla arayınız. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Firmamızda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac bulunuyor.

Toprakkale Hurda Kablo Alımı

Yerinden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Osmaniye Toprakkale hurda kablo ton fiyatı günceldir. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler bize ulaşın. Toprakkale etrafında sıklıkla edinilebilen %50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini elden ödüyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Toprakkale hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Ancak enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımında en güncel fiyat listesini öneriyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder. Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Toprakkale hurdacısı olarak genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı için adresinize geliyoruz. Osmaniye Toprakkale ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Bundan başka fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Toprakkale hurdacı arayanlar için buradayız. Genel olarak çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

Toprakkale Hurda Kurşun Alanlar

Osmaniye Toprakkale hurda kurşun için en iyi fiyat listesini sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Toprakkale çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun cevheri gümüş-mavi renktedir. Hurda kurşun alanlar makalemize kesinlikle göz atın. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz. Metal kurşun kullanılan eski madendir.

Toprakkale Hurda Alan Yerler

Zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek uzun süreli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Toprakkale adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Hurdanızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylelikle metalin değerini düşürmektedir. Toprakkale hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her nevi hurda malzeme alımı yapıyor. Tonajlı sarı ve alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır hurdası, hurda kurşun,çinko hurdası, demir hurdası alımlarına özel fiyat listeleri uyguluyoruz. Toprakkale hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda raf almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

Toprakkale Hurda Kumaş Alanlar

Yüksek tonajlı hurda çamaşır kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurdası alımında yüksek fiyattan ödeme yapmaktayız. Bu sayfadaki Osmaniye Toprakkale kumaş hurdası kg fiyatı güncellendi.

Osmaniye Toprakkale kilo ile kumaş hurdası alan yerler içinde en yüksek fiyatı vermekteyiz. Parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Osmaniye Toprakkale çevresinde hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımlarında yerinize ekibimizi gönderiyoruz. Parti malı gabardin kumaş, örme kumaş, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş satışı yapmak amacıyla aşağıdaki telefon numarasını hemen arayabilirsiniz.

Toprakkale İkinci El Restoran Ekipmanları Alımı

2. El sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restorant tipi ocaklar, paslanmaz yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile sizi depomuza davet ediyoruz. Temiz durumda mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alımı yapıyoruz.

Toprakkale Çinko Hurda Alımı

Toprakkale bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfada paylaşılan Toprakkale hurda çinko ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Toprakkale Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Toprakkale genelinde bakır hurda alıyoruz. Sitemizdeki Toprakkale hurda bakır kg fiyatını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Osmaniye Toprakkale hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda bakır alan hurdacı sitemizde daha geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Toprakkale hurdacı şirketimizi hemen arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Toprakkale hurda bakır fiyatları için arayın.

Toprakkale Hurda Alüminyum Alanlar

Toprakkale ilçesinin tamamında hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Bize hurda satanların destekleriyle sürekli büyüyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Sayfamızdaki Osmaniye Toprakkale alüminyum kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Geniş alüminyum hurda alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Osmaniye Toprakkale hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

Toprakkale Hurda Demir Alanlar

Hurdacı firmamız Toprakkale bölgesinde hurda demir alımı yapmaktadır. Demir, dünya genelinde en çok bulunabilen metaller içindedir. Sitemizdeki Toprakkale demir hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bölümüne kesinlikle bir göz atabilirsiniz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Toprakkale çevresinde tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz.

Toprakkale Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

Osmaniye Toprakkale hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Ek olarak sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri bulunabilir. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Aslında sarı hurda olarak geçen hurda cinsi yoktur. Toprakkale ilçenin tümünde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Buradaki Osmaniye Toprakkale sarı pirinç fiyatlarını arzu edene saat başı ulaştırılmaktadır. Sayfamızda önceden paylaşılmış sarı hurdası alanlar içeriği okuyun.

Bu sebeple Toprakkale hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hursan Metal şirketi tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticareti yapıyor.

Toprakkale Krom Hurda Alan Firmalar

201 krom hurdası, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alanlar makalemize bir göz atın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Buradaki Toprakkale krom kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz.

Toprakkale Akü Hurda Alım Satımı

Toplu taşıma araçlarında enerji deposu bulunabiliyor. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik kaynağıdır. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran sıvı nedeni ile hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurdası ton fiyatı sayfamıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır.

Toprakkale Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri Çok önce fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenecek dairelerin yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda malzemeyi satın alıyoruz.

Toprakkale 2.el jeneratör Alan Hurdacılar

Endüstriyel iyi durumda 2. el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler içinde en doğru yerlerdeniz.

Toprakkale Hurda Raf Alımı

Buradaki Toprakkale çıkma raf fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alan yerler bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Toprakkale 2. el hurda raf satışı yapmak için aşağıdaki numaraya ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Genelde ekipmanını yenileyen elbisecilerden satın aldığımız market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el market rafı satışı yapıyoruz.

Toprakkale Anlık Hurda Fiyatları

Anlık bilgiye ulaşmak nedeni ile bizi arayın. Toprakkale hurdacı hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri günlük güncellenmektedir. Anlık hurda bakır fiyatları içerikli içeriğe göz atın Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek miktarda hurdaların alımında borsa fiyatından fazla fiyat teklifleri veriyoruz.

Toprakkale Hurda Karton Alım Satımı

Toprakkale kağıt hurda alıp satanlar arasındaki firmamız Hursan Metal hizmetleri ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, hurda peçete alan yerler içerisindeyiz. Hurda kağıt, karton alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Toprakkale hurda karton kağıt fiyat listesini talep edenlere güncel olarak gönderilmektedir Bölgenin tümünde renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen ile size daha çok kazanç elde etme imkanı iletiyoruz.

Toprakkale Hurda Araç Alanlar

Toprakkale hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Toprakkale yakınlarında hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Elbette size otomobil hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan yük vagonu, hasarlı araç hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası .

7/24 Hurda Alan Toprakkale Hurdacı Firma

İki bin yediden bu günlere hurdacılığa hizmete devam ediyoruz. Bu sürenin sağladığı özgüvenle makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Toprakkale hurdacı olarak zaman farketmeden işimizin başındayız.

Toprakkale 2.El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörleri, alçı karıştırma makinesi, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Ayrıca kapanan esnaflardan almış olduğumuz Yıkılmış fabrika binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı satıyoruz.

Toprakkale Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkımla uğraşanların dile getirdiği şekilde kolay sayılmaz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Uzun süredir on binlerce fabrika söküm ihalelerini güvenli bir şekilde yerine getirdik.

Başlamadan önce yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle dolaşılması gerekmektedir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Osmaniye Toprakkale fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz.

Toprakkale Hurda Beyaz Eşya

Sahibinden öğrenci koltuğu, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alınır. Kısa bir süre kullanılan ikinci el olarak satışa sunulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı dilediğiniz yerden alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya için doğru fiyat teklifi sunulmaktadır. Detaylı bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinesi fiyatları başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz Osmaniye Toprakkale ilçesinde yeni gibi, 2.el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek için telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz.

Toprakkale Cam Hurdası Alım Satımı

Toprakkale ilçesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıda olan sıvı tutan amorf katı bir malzemedir. Günümüzde rengarenk oto camı, meyve suyu şişesi vb. cam hurda çok fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

Toprakkale Hurda Plastik Alım Satımı

Avantajlı fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Toprakkale plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde lider konumda olan Toprakkale hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Osmaniye Toprakkale hurda plastik fiyat listesini telegram grubumuzda paylaşıyoruz Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Osmaniye şehri Toprakkale bölgesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toprakkale Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurda zehirlidir. Özellikle turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurda alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz. Toprakkale hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları depolanırken elden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir.

Toprakkale Klima Hurdası Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Toprakkale etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. 2.el Klima Toprakkale ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız.

Toprakkale Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Toprakkale Belediyesi Fen işlerince planlanan alanlara dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

En Yakın Toprakkale Hurdacı Telefon Numarası

Hursan Metal hurda alım firması olarak Toprakkale çevresinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetle size en yakın hurda alan yerler Toprakkale çevresinde hizmet veriyoruz. Toprakkale hurdacıları içerisinde istihdamındaki ekiplerimiz ile kapınızdan her cins hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Toprakkale en yakın hurdacı deposu hizmetiyle hurda metal alım satımında adresinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz.

Toprakkale Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanır bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini yapıyor değiliz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Toprakkale hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkanımızın vasıtasıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17