İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Tirebolu Hurdacı Firma

Tirebolu Hurdacı Firma

Normalde Tirebolu hurdacı firmaları arasındayız. Elbette ki Giresun Tirebolu merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Giresun Tirebolu merkezindeki Tirebolu hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. Giresun Tirebolu hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hursan Hurda Metal adıyla Giresun Tirebolu hizmet veriyoruz. Tirebolu hurdacısı olarak her nevi hurda malzemeyi alıyoruz.

Günlük Giresun Tirebolu hurda fiyatlandırma ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Tirebolu bölgesi çevresinde hurda metal dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz. Yüksek miktarlı hurda malzeme alımlarında yüksek fiyat teklif veriyoruz. Giresun hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Giresun Tirebolu genelinde olduğu gibi hurda alımı için bulunduğunuz yere profesyonel ekip gönderiyoruz. Giresun Tirebolu merkezinde kullanılmış eşya ve hurda malzemeler alımında eşyanın ederini piyasasından daha yüksek fiyatlarla ödüyoruz. Giresun hurdacısı olan Hursan Hurda Metal vazgeçilmez devam ediyor.

Giresun Tirebolu Hurdacı Firma

Tirebolu genelinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek milletimizin geleceğini kurtarmaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı aramalısınız. Tirebolu hurdacı olarak Giresun genelinde her çeşit hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda malzemenin taşınması için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Tirebolu hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Tirebolu çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Giresun merkezinin nadide ilçesi Tirebolu 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Tirebolu ilçesinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz.

Tirebolu Hurdacı Numarası

Giresun Tirebolu hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasında yer almaktadır. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Giresun Tirebolu hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu aramanız gereklidir.

Tirebolu Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Tirebolu ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Giresun Tirebolu hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımında uzmanız. İçerisindeki telin madenine göre ve birde dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Tirebolu fare yemez kablo fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Tirebolu hurdacısı olarak genellikle iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdaları alımı yapmaktayız. Kablolar iletkenliğiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz.

Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo alan hurdacı hakkındaki makaleyi okuyun.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Tirebolu hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Ancak enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo için piyasanın üzerinde fiyat teklifini gönderiyoruz.

Tonajlı hurda kablo ticaretinde hurda kablo borsasından daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Müşterilerde sıklıkla toplanan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır.

Tirebolu Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Giresun Tirebolu hurda çinko levha fiyat listesi günceldir. Çinko hurdası kilo fiyatı gönderimizi ziyaret ederseniz harika olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi istemek için bizimle irtibata geçin. Tirebolu etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Tirebolu Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Buradaki Giresun Tirebolu hurda sarı pirinç fiyatları güncellenmiştir. Sitemizdeki sarı hurdası alanlar içeriğe göz atın.

Tirebolu hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Bu neden ile Tirebolu sarı hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Tirebolu ilçesinin tamamında sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurdası, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Yapısı itibariyle çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Tirebolu hurda krom tank ton fiyatları 4 günde bir güncelleniyor.

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı paylaşımımıza bir göz bakmanız mükemmel olacaktır. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz.

Tirebolu Hurda Sac Alanlar

Ardiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alanlar içindeyiz. Tirebolu ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih etmelisiniz.

Tirebolu Hurda Alanlar

Tirebolu ilçesinde hurdacılık yapan Hursan Hurda Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda satanlara özel fiyatlar uyguluyoruz. Tirebolu hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne geçiyoruz.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Hep birlikte yüksek kazançlı ticaret gerçekleştirerek sürekli kazançlar edinmeyi amaç edindik. Hurda sarı almak üzere bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Tirebolu kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdanızı şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğruyor. Bu yüzden metallerin piyasa kıymetini düşürüyor.

Tirebolu Hurda Bakır Alanlar

Tirebolu bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Tirebolu hurdacı numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Tirebolu bölgesinde hurda bakır alıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizde yayınlanan Tirebolu hurda bakır kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Giresun Tirebolu bakır hurda alan yerler arasındayız.

Tirebolu Kurşun Hurda Alanlar

Tirebolu hurda kurşun almak için iyi fiyat listesini sunduğumuz bölgelerden biridir. Buradaki Tirebolu hurda kurşun ton fiyatları günceldir. Kurşun kullanılan en eski madendir. Kurşun cevheri gümüş-mavi rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun fiyatı bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Minare söküm kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz.

Tirebolu Alüminyum Hurda Alım Satımı

Bizlere verdiğiniz önem için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacıyız. Sizlerin yardımıyla daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Giresun Tirebolu alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Tirebolu alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Detaylı alüminyum hurdası alanlar makaleye göz atabilirsiniz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alan firmayız. Tirebolu ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda alırken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz.

Tirebolu Demir Hurdası Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar gönderisini okumak iyi gelecektir. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Tirebolu çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Firmamız Tirebolu genelinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Anlık hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı linkine tıklayınız. Hurda demir, Tirebolu ilçesinde çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Burada paylaşılan Giresun Tirebolu toplama demir hurdası fiyatlarını dileyenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır.

7/24 Hurda Alan Tirebolu Hurdacı Firması

Tam tamına sekiz yıldır hurda alımı hizmetleri sunmaktayız. Geçen yılların kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Tirebolu hurdacı firması olarak zamana takılmadan çalışıyoruz.

Hurda Nikel Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirlidir. Giresun Tirebolu çevresinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel alım satımında en iyi fiyatı veriyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları alınıp, satılırken oldukça özen ile davranmalıyız. Giresun Tirebolu nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kilosuyla hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için bizi hemen arayınız. Tirebolu kiloyla kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Bu sayfadaki Giresun Tirebolu hurda kumaş fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Tirebolu etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında arzu ettiğiniz yere geliyoruz.

Spot dokuma kumaş, hurda penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında peşin parayla ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız.

2. El Restaurant Malzemeleri Alanlar

Titiz kullanılan bulaşık makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alınır. İkinci el krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi yemek ocağı, krom paslanmaz dinlendirici, bakır davlumbaz, evye, küvet, aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmek için sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el lokanta mutfağı aletleri almaktayız.

En Yakın Tirebolu Hurdacı Numarası

Tirebolu en yakın hurdacı deposu servisi ile her türden hurda tartmak amacı ile yolladığınız konuma tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz. Hursan Hurda Metal olarak Tirebolu bölgesinde her türde hurda eşya almaktayız. Dolayısı ile müşterilere en yakın hurda alanlar Tirebolu genelinde hizmetler ediyoruz. Tirebolu hurdacı sitesi olan firmamız ile arzuladığınız yerden hurda almaya başladık.

Tirebolu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde alçı mikseri, inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz. Tirebolu etrafında yıkılmış elbiseci benzeri binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla kapanan esnaflardan almış olduğumuz

Anlık Güncel Tirebolu Hurda Fiyatları

Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatından daha fazla fiyatlar teklif ediyoruz. Tirebolu hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri anlık güncellenmektedir.

Tirebolu Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi size hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazen Tirebolu bölgesinde hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş hurda otomobil, römork, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Tirebolu Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın eskimiş dükkanların tekrar inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bir üstte fabrika söküm işlerinde olduğu üzere çıkacak hurdalar karşılığı binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri tüm hurdaları satın almaktayız. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler

Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacı

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri vardır. Giresun ve Tirebolu ilçesinin tümünden polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Tirebolu plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran Tirebolu hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Tirebolu hurda naylon fiyatlarını bip grubumuza üye olanlarla paylaşıyoruz. En iyi fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelebiliriz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir.

Tirebolu Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima Tirebolu çevresinde en çok satılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Tirebolu etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Tirebolu Moloz Döküm Yerleri

Tirebolu hurdacı Hursan Hurda Metal tarafından alınacak her cins hurdaların işyerimizi taşıma işleri ücretsiz yapılır. Molozlar Tirebolu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden planlanan alana naklediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşınma işi itinalı bir şekilde yapılır.

Tirebolu 2.el Hurda Raf

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle iflas eden şarküteriler tarafından satışa sunulan hurda çelik raf, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Tirebolu ikinci el raf kg fiyatını abonelerimize bedelsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısının linkine tıklamalısınız. Hurda raf Tirebolu satın almak nedeniyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Tirebolu Akü Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak için kullanılıyor. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir. Hurda akü kilo fiyatı bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız gibi işletme içinde geri dönüşüm imalathanesi olan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapar. Zamanla atıl duruma düşen akülere hurda akü denir.

Tirebolu Hurdacılar Sitesi

Tirebolu hurdacılar sitesi 6. blokta bulunan depomuzun iş birliğiyle geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sadece bu tür hurdaların ticaretini yapmıyoruz. Tirebolu sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha yaşanır bir Giresun Tirebolu yaratmak için çok çaba sarfediyoruz.

Tirebolu Cam Hurdası Alan Firmalar

Çağımızda renkli çıkma oto camı, süt şişesi biçimlerinde cam hurdalar bulunabilmektedir. Cam yarısaydam ya da saydam genellikle kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı madde tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Tirebolu etrafında cam hurda alan yerler içerisinde yer almaktayız.

Tirebolu Kağıt Hurda Alımı

Hurda karton, kağıt alıyoruz. Sayfamızdaki Tirebolu kağıt hurdası fiyatları güncellendi Tirebolu kağıt hurdası alanlar içindeki iş yerimiz hizmetleri ile hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt fiyatları edinebilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata kağıt peçete hurdası, bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacılar içindeyiz. Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyet sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek kazanç elde etme imkanı veriyoruz.

Tirebolu Fabrika ve Makine Sökümü

Tirebolu fabrika söküm işi deneyime sahibiz. İnsanların söylediği biçimde kolay bir iş değildir. Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Sektörde bol miktarda fabrika bozumu ihalesini tamamladık.

Tirebolu Hurda Jeneratör Alımı

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan firmayız için yüksek fiyatı sunmaktayız.

Tirebolu 2.el Ev Eşyası

Kullanılmış patron masaları, ofis büro mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı alıp satıyoruz. Ekonomik fiyatlara sıfır ve ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Titizlikle kullandığınız ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki koltuk, kanepenizi istediğiniz konuma gelerek iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı sitemizi ziyaret ediniz Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17