İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Teşvikiye Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Teşvikiye Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Avrupa yakası Şişli Teşvikiye mahallesinin her sokağında az kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar alım satımında nakit ödeme yapıyoruz İstanbul Şişli Teşvikiye hurdacı firması olarak Teşvikiye mahallesinin çevresinde hurda alıyoruz. İstanbul hurdacıları içerisindeki Hursan Metal hizmet sunmaya devam etmektedir. Anlık Şişli Teşvikiye hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

Teşvikiye mahallesi hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Her çeşit hurda alımında profesyoneliz. İstanbul bölgesinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile Teşvikiye mahallesindeki her yere gelmekteyiz

Aslında Şişli şirketleri içindeyiz. Bununla birlikte Teşvikiye mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal şirketimiz ile Avrupa bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Teşvikiye hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Teşvikiye mahallesinde hurda metal dönüşümü yapan şirketiz.

Şişli Teşvikiye Mahallesi Hurdacı Firma

İstanbul Şişli hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde her türlü hurda malzeme alımı yapıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda krom satışı yapmak için numaramızı aramalısınız. Teşvikiye genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Teşvikiye hurdacı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Teşvikiye etrafında eşsiz anlayışlarla hizmet sunuyoruz. İstanbul ilinin değişen mahallesi Teşvikiye 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Teşvikiye mahallesinde değil, bütün bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. Şişli mahallesinin her sokağında ve Teşvikiye mahallesi çevresinde hurda alan hurdacılar içinde en güçlüsüyüz.

Türkiye’de her sene 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık atılıyor. Ortaya çıkan atık malzemenin %4’ünü madenler, yüzde 43’ünü karton hurdası, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini cam oluşturuyor. Ne yazık ki, bu paha biçilemeyen atıkların dörtte 5’i çöpe gitmektedir. Bu atıkların değeri 1.57 milyar ₺’dir. Geri dönüşümcüler çöpe giden bu miktarın kurtarabildiğimiz kadarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

Teşvikiye Hurdacı Telefonu

Teşvikiye hurdacı telefonu sayfamızın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. İstanbul Şişli Teşvikiye her nevi hurda alım satımı hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu nedenle hurda satmak amacıyla sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

Teşvikiye Hurda Bakır Alan Hurdacı

Şişli Bakır hurda alanlar içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bu sayfada yayımlanan İstanbul Şişli Teşvikiye yanık bakır hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İstanbul Şişli Teşvikiye hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Teşvikiye mahallesi hurdacı telefonunu hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Teşvikiye içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alan hurdacı firmasıyız. Teşvikiye bakır hurda kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Teşvikiye Mahallesi Hurda Krom Alım Satımı

Çok sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom ton fiyatı paylaşımına bir göz atmalısınız. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Şişli Krom hurda fiyatları yazımızı gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Teşvikiye Mahallesinde Sarı Hurda Alımı

Sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar metini ziyaret edin. Hursan Metal şirketimiz bu hurda sarıların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş alımında öncüdür.

İstanbul Şişli Teşvikiye hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti yerinize geliyor. Bu yüzden Teşvikiye mahallesi sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır. Teşvikiye mahallesinin tamamında sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

Piyasada kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri kıymetlidir. Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı hurda türleri vardır. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

Teşvikiye Alüminyum Hurda Alımı

Hurda alüminyum hakkında paylaşılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. Hurdasını satanların yardımıyla her gün gelişiyoruz. Teşvikiye mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Ayrıca alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz.

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda alımı yapıyoruz. Şişli Teşvikiye Mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz.

Teşvikiye Mahallesi Hurda Demir Alan Hurdacılar

Teşvikiye çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu alırız. Hurdacı firmamız Teşvikiye genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Anlık demir hurda kilo fiyatları istemek için firmamıza ulaşın. Demir hurdası alanlar bölümüne bakmak istemelisiniz. Demir, yeryüzünde en fazla kullanılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Teşvikiye demir hurda kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Şişli Demir hurdası fiyatı gönderimizi inceleyiniz.

Teşvikiye Hurda Alan Yerler

İstanbul Şişli Teşvikiye mahallesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her nevi hurda alım satımı yapıyor. Zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alıyoruz. Hep birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hurda demir alımı için adresinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko hurda, kurşun hurdası, bakır, kablo, alüminyum hurdası,demir alırken fiyatlar uygulamaktayız. Teşvikiye hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Teşvikiye adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın piyasa değeri düşmektedir.

Teşvikiye Hurda Çinko Alanlar

Teşvikiye mahellesinin her ara sokağında hurda çinko alıyoruz. Şişli Çinko hurdası alımı bölümümüzü ziyaret etmek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Sayfamızdaki Teşvikiye mahallesinde hurda çinko ton fiyatını dileyene ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda çinko alanlar bölümümüzü okuyabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

Teşvikiye Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Satımı

Cami kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alırız. Kurşun metali kullanılan eski madenlerdendir. Doğada cevher şeklinde çıkarılan metal kurşun mavi-gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. Teşvikiye kurşun hurda alımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Teşvikiye hurda kurşun kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Teşvikiye Hurda Kablo Alım Satımı

Teşvikiye mahallesi hurdacı firma olarak TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilebilen 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,%50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini elden ödüyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Teşvikiye bakır kablo kg fiyatı günceldir. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası için arayabilirsiniz. Her yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İstanbul Şişli Teşvikiye kablo hurdası alıyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir.

Detaylı bilgi almak için sayfamızda önceden yazılan Şişli hurda kablo alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Şişli Teşvikiye hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında hurda kablo piyasasından yüksek teklifler veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan Teşvikiye hurdacı firmayız.

Çünkü sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar satmayı dileyenler bize ulaşın. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Genel olarak yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Teşvikiye Sac Hurda Alan Hurdacılar

Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Depomuzda tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alıyoruz. Teşvikiye mahallesinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edebilirsiniz.

Teşvikiye Hurda Klima Alan Hurdacılar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Teşvikiye çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Teşvikiye mahallesi mahallesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Teşvikiye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile firmamızca yapılıyor. Yıkım molozu Şişli Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce bildirilen alana taşınıyor. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Teşvikiye 2.El İnşaat Malzemesi

İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva makinesi az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan edindiğimiz Yıkılmış lokanta binalarından ayırılan sıfır gibi 2. el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz.

Teşvikiye Mahallesinde 2. El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satılır. Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik trafosu alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacı firmayız.

Teşvikiye Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla nikel hurdaları taşınırken oldukça dikkatle hareket etmeliyiz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. İstanbul Şişli Teşvikiye hurda nikel alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir.

Teşvikiye Cam Hurdası Alımı

Cam tam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı madde tutabilen inorganik sert malzemelerdir. İstanbul Avrupa Yakası Şişli Teşvikiye çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasında yer alıyoruz. Özellikle rengarenk otomobil camı, soda şişesi türlerde cam hurdası oldukça fazla satılıp alınıyor.

Teşvikiye 2.el Ev Eşyası

Her türlü ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart almak amacı ile işletmemizle ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara yeni gibi ve ikinci el oturma grupları satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı adresinizden almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alan firma konulu gönderisini incelemelisiniz Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, çalışma masası, sekreter koltuğu devamlı bulunur.

Teşvikiye Otomobil Hurdası Alan Yerler

Zaman zaman Teşvikiye mahallesi bölgesinde araba hurdası alıyoruz. Teşvikiye hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, vagon hurdası, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat araç hurdası vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Teşvikiye Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

İstanbul şehri Teşvikiye mahallesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri çeşitleri vardır.

İyi fiyatlarla pet şişe, naylon poşet, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz. Teşvikiye hurda plastik alan firmalar içinde öncü firmayız. Sayfamızdaki Teşvikiye hurda plastik ton fiyatı güncellenmiştir Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

Teşvikiye Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü diyoruz. Akü hurda alımı sayfamıza göz atmalısınız. Akü barındırdığı kurşunlu sıvılar geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Taşıtlarda enerji ihtiyacı nedeni ile kullanılabiliyor. Akü hurdası ton fiyatı akü hurda hakkında bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Bu neden ile İstanbul Şişli Teşvikiye hurdacı ve benzeri firma içinde geri dönüşüm imalathanesi olan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

7/24 Hurda Alan Teşvikiye Hurdacı Firması

Tam tamına beş seneden bu yana hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Sektörün bahşettiği deneyimlerler çağın teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Teşvikiye mahallesi hurdacı firması olan firmamızla günün her saatinde çalışıyoruz.

En Yakın Teşvikiye Hurdacı Firma

Hursan Metal şirketimizle Teşvikiye etrafında hurda alımı işi yapmaktayız. Teşvikiye hurdacı şirketi olan firmamızla yerinden her tür hurda eşya alımına devam ediyoruz. En yakın Teşvikiye mahallesi hurdacı deposu hizmetleri ile her türlü hurda alım satımında ayağınıza geliyoruz. Bu sebep ile size en yakın hurda alanlar Teşvikiye genelinde servisler vermekten gurur duyuyoruz.

Teşvikiye Mahallesi Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır sayısız fabrika bozum ihalesini başarılı biçimde tamamladık. Yıkımla uğraşanların anlattığı biçimde kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökülürken önce sökülecek fabrika binasının detaylı bir şekilde gezilmesi gerekir. Teşvikiye fabrika söküm işleri uzun senelerin tecrübesine sahibiz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı bir konumdayız.

Teşvikiye Hurda Karton Alımı

İlçenin her yerinde defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız fazladan titizlikle satıcılara daha çok miktarda kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Teşvikiye kağıt hurda alanlar arasındaki iş yerimiz ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı sorabilirsiniz. Kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Teşvikiye hurda karton ton fiyatı günceldir Daha fazla fiyata hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alanlar içinde en doğru fiyat listesini biz veriyoruz.

Teşvikiye Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Yıkımda bilinen iş güvenliği önlemleri Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri bedelsiz yerine getiriyoruz. Şişli Teşvikiye kentsel dönüşüm alanında yenilenecek binaların uygun şekilde yapılması için yıkımını sağlıyoruz.

Teşvikiye Hurda Raf Alımı

Genellikle ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından satışa sunulan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçilen yeni durumdaki 2. el market rafı satan firmalar arasındayız. Sayfamızdaki İstanbul Şişli Teşvikiye mahallesinde çıkma raf kg fiyatını isteyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alan hurdacılinkine tıklayınız. Hurda raf Teşvikiye alım satımı sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı bölümünün linkine tıklayın.

Teşvikiye Hurdacılar Sitesi

Teşvikiye hurdacılar sitesi 1. blok içindeki firmamızın vasıtasıyla geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Yalnızca bu türlerdeki eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Her haliyle yaşanılır bir Teşvikiye oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

Teşvikiye Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı Firma

Spota düşmüş pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacıyla telefonlarımızı hemen aramalısınız. İstanbul Şişli Teşvikiye kilo ile hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

Sitemizde bulunan İstanbul Şişli Teşvikiye mahallesinde kumaş hurdası fiyatlarını arzu edene ücretsiz göndermekteyiz. İstanbul Şişli Teşvikiye çevresinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı alım satımlarında dilediğiniz adrese geliyoruz.

Toptan hurda atlet kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda alımlarında nakit para ödeme yapılır. Kumaş hurdası alıyoruz.

Teşvikiye Mahallesi İkinci El Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

İş görecek durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, tezgah alımı yapmaktayız. Endüstriyel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılan aletleri alım satımı yapıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi set üstü mekap, aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacıyla sizi depomuza davet ediyoruz.

Teşvikiye Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatına ulaşmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda alüminyum fiyatları başlığıyla yazılmış içeriği inceleyebilirsiniz Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken pazar fiyatlarından fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Teşvikiye Mahallesi hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları günlük değişkenlik gösteriyor.

0 (535) 043 31 17