İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ merkezinin tamamında 2.el ofis mobilyaları ve hurda alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı firması olarak her tür hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ hurdacı firması olan firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor. Güncel Tekirdağ hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız.

Tekirdağ hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Her nevi hurda alıyoruz. Tekirdağ çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız yere profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz.

Aslında Tekirdağ hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Tekirdağ merkezinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hursan Metal adıyla Tekirdağ merkezin bütün mahallelerde hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda alımlarında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Tekirdağ hurdacısı olarak Tekirdağ merkezinin tamamında hizmet ediyoruz. Tekirdağ hurdacı firması olarak hurda eşya iyi fiyatlarla almaktayız. Tekirdağ’da hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Tekirdağ Hurdacı Firma

Tekirdağ merkez ve mahallelerinde hurda alımı hizmetleri sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini korumaktayız. Tekirdağ hurdacı firması mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Tekirdağ bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Tekirdağ’ın tüm ilçeleri öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Tekirdağ çevresinde değil, bütün Türkiye’de hizmet vermekteyiz. Tekirdağ hurdacısı olarak Tekirdağ ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin nakliyesi için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her türlü hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi tuşlamalısınız.

Doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının sınırı bellidir. Bazıları yeterli gibi gözükse de artan nüfus ile birlikte tüketimde artmaktadır. Hurda metali geri dönüşümü ana kaynağın korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede yeraltı kaynaklarını geleceğe aktarmaktayız.

 • Çerkezköy
 • Çorlu
 • Ergene
 • Hayrabolu
 • Kapaklı
 • Malkara
 • Marmara Ereğlisi
 • Muratlı
 • Saray
 • Süleymanpaşa
 • Şarköy

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Yüksek enerji tüketilince ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğinin sebebidir. Hurda metallerin geri dönüşümü yapılırken harcanılan düşük enerji emisyonun iklimlere vereceği zararın önüne geçmektedir.

Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metallerin ocaktan çıkarılarak işlenmesi meşakatlidir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok fazladır. Hurdaların geri dönüşümü %90 çok az az olacaktır.

Türkiye’de senelik 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Bu atıkların %12’sini hurda camlar, %4 kadarını madenler, yüzde kırk üçünü karton türevleri, yüzde yirmi yedisini plastikler oluşturmaktadır. Üzülerek söylüyoruz ki, bu atıkların %82’si çöplere gitmektedir.

Çöpe atılan atıklar bir yılda Türkiye’yi 1 milyar altı yüz milyon TL zarara uğratmaktadır. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını ülke bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Tekirdağ Hurdacı Numarası

Tekirdağ hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayıp günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Tekirdağ hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda atık satmak nedeniyle bizi aramalısınız.

Tekirdağ Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tekirdağ kapıdan hurda alımı yapılan semtler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları zaman kaybetmeden paraya çevirin. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların değerleri düşebilir.

Tekirdağ hurdacı firma olan Hursan Metal her çeşit hurda kablo alım satımı yapıyor. Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurda, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun hurdası, çinko hurdası, toplama demir aldığımızda yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Tekirdağ hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Antimon zamak hurdası, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak sürekli müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda inşaat demiri almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacılar arasındayız.

Tekirdağ Hurda Sarı Alanlar

Pirinç hurdaya bazı yörelerde rengi sarı olduğundan sarı hurda denmektedir. Sayfamızdaki Tekirdağ pirinç sarı kg fiyatını whatsapp grubumuza kayıt olanlarla paylaşmaktayız. Daha kesin sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar içeriği okuyun.

Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı parça benzeri sarı pirinç hurda türleri vardır. Aslında sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır. Tekirdağ’ın tamamında sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Haliyle Tekirdağ sarı pirinç hurdası alım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri yekün tutan hurdalar içinde sayılabilmektedir. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz araiş alımında liderdir. Tekirdağ hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Tekirdağ Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda krom fiyatları konusunda bilgi öğrenmek için ilgili linke tıklayabilirsiniz. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Tekirdağ hurda krom tank kilo fiyatı güncellenmiştir.

Tekirdağ Hurda Sac Alımı

Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac mevcuttur. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Tekirdağ bölgesinde sac levha, sac varil hurdası, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, alım satımı sebebi ile arayınız. Sac hurda alımı yapıyoruz.

Tekirdağ Alüminyum Hurda Alım Satımı

Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası Tekirdağ hurdacı firmasıyız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır.

Tekirdağ hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Tekirdağ’ın her yerinde hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alırken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Bizlere verdiğiniz destek sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Bu sayfadaki Tekirdağ hurda alüminyum kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda alüminyum başlığıyla yazılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz

Tekirdağ Bakır Hurdası Alanlar

Burada yayımlanan Tekirdağ bakır ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Tekirdağ hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Tekirdağ hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Tekirdağ içinde bakır hurda almaktayız. Tekirdağ hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz.

Çinko Hurda Alan Yerler

Tekirdağ çevresinin tümünde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Tekirdağ hurda nikel ton fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

Tekirdağ Hurda Kablo Alım Satımı

Tekirdağ hurdacısı Hursan Metal firmamız özellikle antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları ticareti için buradayız. Tekirdağ hurdacı firma olarak TTR kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden fazla teklifler veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Kullanılış yerlerine göre yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın. Her yerden hurda enya kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alıyoruz.

Daha geniş bilgi için hurda kablo alanlar metini okuyabilirsiniz. Fakat hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo alım satımında değerinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Tekirdağ hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Tekirdağ etrafında kolayca satılan %50 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli eşyalarda kullanılıyor.

İçinde bulunan telin madenine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızda yayımlanmış olan Tekirdağ bakır kablo ton fiyatlarını bedelsiz yollamaktayız. Tekirdağ’ın tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz.

Hurda Demir Alan Firma

Tekirdağ’daki tüm ilçe ve mahallelerde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi öğrenmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatı konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız.

Tekirdağ bölgesinin tümünde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacıyla sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alırız. Demir, yer kabuğunda çokça bulunan metaller içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki Tekirdağ 1.sınıf hurda demir fiyatları güncelliğini koruyor.

Tekirdağ Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içinde olduğu bilinmektedir. Tekirdağ hurda kurşun alıp satmak için yüksek fiyat listesini sunduğumuz bölgeler içindedir. Buradaki Tekirdağ hurda Cami kurşunu fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kubbe kurşunu alırız. Kurşun cevheri mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı paylaşımını geziniz.

Güncel Anlık Tekirdağ Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış içeriği okuyabilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında daha fazla fiyatlarla hurda alımı uyguluyoruz. Tekirdağ hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listeleri her dakika değişmekte. En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz.

Tekirdağ Kumaş Alım Satımı

Sayfamızdaki Tekirdağ kumaş hurdası fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Spot hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için telefonlarımızı şimdi arayınız.

Tekirdağ bölgesinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alım satımlarında adresinize geliyoruz. Tekirdağ kilo ile hurda kumaş alan yerler içerisinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Tekirdağ’da kumaş fire hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı hurda parti kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş, spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında peşin parayla ödeme yapmaktayız.

İkinci El Lokanta Malzemesi Alımı

2.el tabak kurulama tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar, lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alınır.

Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü mekap, endüstriyel aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. lokanta ve restoran tipi mutfak malzemelerini yakından inceleyebilmek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El lokanta mutfağında kullanılacak olan ekipmanları almaktayız.

Tekirdağ Hurdacılar Sitesi

Tekirdağ hurdacılar sitesi 3. blok içinde bulunan tesisimiz iş birliği ile hurda malzeme geri dönüşüm işine başladık. Vatandaşlarımıza daha güzel bir Tekirdağ ve daha iyi Tekirdağ bırakmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Tekirdağ OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Tekirdağ Hurdacı

Farkına vardığınız üzere yedi senedir hurdacılık faaliyetleri vermekteyiz. 7/24 açık Tekirdağ hurdacı firması depomuz yardımı ile haftanın yedi günü geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların bahşettiği kurumsallaşma vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Tekirdağ Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Akü diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdaları içerisindeki kurşunlu suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda ton fiyatı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarında kullanılmaktadır.

Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Tekirdağ’da 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima Tekirdağ genelinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacı firmayız.

Tekirdağ Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Tekirdağ Belediyesi’nce alınan karar ile belirlenen yere dökülür. Fabrika yıkımından sonra anlaşmamıza göre ortaya çıkan molozun nakliye işi titizlikle yapılır.

Tekirdağ Araç Hurdası Alan Firma

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazen Tekirdağ yakınlarında hurda araba alıyoruz.

Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, parçalanmış hurda otomobil, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Tekirdağ Bina Yıkımı

Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken gerekli tedbir önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dükkanların istenildiği şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Aynen fabrika söküm işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdayı ücreti karşılığında satın alıyoruz.

Tekirdağ Hurda Plastik Alan Hurdacı

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Tekirdağ şehri Tekirdağ’a bağlı ilçelerin tümünden jelatin hurdası, abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe alımı yapmaktayız.

Tekirdağ plastik hurdası alım satımı yapanlar içinde lider konumdaki işletmeyiz. Bu sayfadaki Tekirdağ naylon hurdası fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Hurda Nikel Alan Yerler

Nikel hurdası kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli hurdalar içerisindedir. Bu nedenle nikel hurdası alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkat ile çalışmalıyız. Özellikle turbo nikel, anot nikel hurda, %95 ve 99 şablon nikel hurdalar alımında hurda nikel piyasasından fazla fiyatlar veriyoruz. Tekirdağ ve Tekirdağ nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tekirdağ Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce onlarca fabrika yıkım ihalesini tamamladık. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı bir şekilde incelenerek uygun ekipmanın ayarlanması gerekmektedir. Hurdacı firmaların söylediği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Tekirdağ fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider olduk.

2.El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda inşaat vinçleri, harç pompası, alçı makinesi, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla kapatılan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış fabrika binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencereler alıyoruz.

Tekirdağ 2.El Eşya

Her türlü 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak sebebi ile firmamıza ait numaralarla irtibatta bulunarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Uygun fiyata sıfır ve ikinci el kanepe satıyoruz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip yemek takımlarını belirttiğiniz yerden almaktayız. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan hurdacılar başlıklı paylaşımımıza göz atabilirsiniz İkinci el etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, personel masaları bulunmaktadır.

İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alım satımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Buradaki Tekirdağ raf hurdası kilo fiyatını telegram grubumuzdakilere ücretsiz göndermekteyiz. Raf hurda alan yerler paylaşımını okumak konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlar. Hurda raf Tekirdağ satışı yapmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Genellikle batan iş yerleri tarafından satılan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raflar, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içlerinden seçilen sıfır gibi 2.el raf hurdası satan hurdacılar içindeyiz.

Tekirdağ Cam Hurdası Alanlar

Genellikle şeffaf ve renkli araba camı, süt şişesi türlerde cam hurdası bulunmaktadır. Cam tam veya yarısaydam genelde sert bir yapıya sahip sıvı madde tutabilen inorganik amorf katı malzemelerdir. Tekirdağ yakınlarında cam hurdası alan yerler içindeyiz.

Tekirdağ Hurda Karton Alan Firmalar

Tekirdağ kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki şirketimiz ile kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle sizlere daha çok miktarda kazanma olanağı sunuyoruz.

Ederinden fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. Tekirdağ hurda karton aldığımız iller içerisindedir. Bu sayfadaki Tekirdağ hurda karton kağıt ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız

Jeneratör Hurda Satanlar

2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemeleri alanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör satılır.

En Yakın Tekirdağ Hurdacı

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Tekirdağ bölgesinde hurda satımı yapmaktayız. En yakın Tekirdağ hurdacı hizmetiyle hurda malzeme alıp satarken yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu haliyle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Tekirdağ’da hizmet ediyoruz. Tekirdağ hurdacı firması olan firmamız ile adresinizden her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

0 (535) 043 31 17