İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Tarsus Hurdacı

Tarsus Hurdacı

Mersin Tarsus merkez hurdacı firma olarak her türden hurda alımı yapmaktayız. Mersin Tarsus hurdacı depoları arasında öncüyüz. Tarsus merkezi etrafında hurda ve 2.el ev eşyaları alımında malzemelerin değerini diğer firmalardan iyi fiyat ile ödüyoruz. Tarsus hurdacısı olarak hurda malzemeler almaktayız.

Tarsus meydanda yaptığımız gibi hurda alımı için araçlarımızı göndermekteyiz. Hursan Metal olarak Mersin Tarsus hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Mersin hurdacısı olarak Tarsus bölgesinde hurdacılık yapmaktayız. Günlük Mersin Tarsus hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz.

Mersin hurdacı firma olan Hursan Metal avantajlı devam ediyor. Mersin Tarsus merkezinde hurdacısıyız. Şu an Tarsus hurdacı firmaları içerisindeyiz. Bununla birlikte Mersin Tarsus merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

Tarsus Hurdacı Firma

Tarsus merkezde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz. Tarsus hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Tarsus içerisinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Mersin şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Tarsus sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Mersin Tarsus ilçesinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Tarsus hurdacı firması olarak Mersin bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanın alımı için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı sebebiyle hatlarımızı kaydedebilirsiniz.

Tarsus Hurdacı Telefon Numarası

Mersin Tarsus hurdacı telefonu sitemizin altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Mersin Tarsus yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasındadır. Dolayısıyla hurda satmak sebebi ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

Tarsus Hurda Alan Firma

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımında fiyat listeleri uygulamaktayız. Tarsus hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz.

Mersin Tarsus hurdacı firma olan Hursan Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda alüminyum almak üzere adresinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedef edindik. Tarsus adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin pazar payındaki fiyatının düşmesine sebep olur.

Tarsus Sarı Hurda Alımı

Gerçekte hurda sarı diye bir hurda yoktur. Bu yüzden Tarsus sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

Sayfamızdaki Tarsus sarı pirinç fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Daha güncel sitemizdeki sarı alan hurdacı içeriği okuyun. Hursan Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımında öncülük etmektedir. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri vardır. Sizlerinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Mersin Tarsus hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yapıyor. Tarsus bölgesinde sarı pirinç hurda almaktayız.

Tarsus Krom Hurda Alan En Yakın Firmalar

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurdası alanlar sayfamızı incelerseniz muhteşem olur. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Tarsus hurda krom tank ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Tarsus Hurda Sac Alan Hurdacı

Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Tarsus çevresinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek nedeni ile. Sac hurda alanlar içerisindeyiz. Depolarımızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda var.

Tarsus Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda satanların destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Tarsus bölgesinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil alırken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız.

Sitemizdeki Mersin Tarsus alüminyum fiyat listesi güncellenmiştir. Sitemizdeki alüminyum hurda alanlar içeriği okuyun. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Mersin Tarsus hurda alüminyum alan hurdacılar içinde öncüyüz. Her türde hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava almaktayız.

Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

Tarsus Hurda Bakır Alımı

antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alımı yapılır. Hurda bakır alan yerler makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Tarsus bakır hurdası fiyatları için arayın. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz. Tarsus genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu yazıda yayımlanan Tarsus yanık bakır hurdası fiyat listesini günlük yollamaktayız. Mersin Tarsus bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Tarsus hurdacı şirketimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Çinko Hurdası Alan Firma

Tarsus ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Tarsus hurda nikel fiyat listesini dileyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan hurdacı firma paylaşımına kesinlikle göz atın. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Tarsus Kablo Hurdası Alan Yerler

Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alımı esnasında en doğru fiyat teklifini gönderiyoruz. İçindeki telin türüne göre ve dışındaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Tarsus hurda kablo kilo fiyatı daima güncellenmektedir. Genel olarak hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca çok damarlı kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tarsus hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Mersin Tarsus ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları almaktayız. Hurda kablo içerdiği bakır madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Müşterilerde bolca edinilen Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Güncel bilgiye erişmek amacıyla hurda kablo makaleye göz atabilirsiniz.

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablolar satarak daha çok kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Hursan Metal ismiyle sadece hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Tarsus ilçesinde hurda kablo alıyoruz. Tarsus hurdacısı olarak her çeşit hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

Tarsus Demir Hurda Alanlar

Bildiğiniz gibi her cins demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir kapı için peşin ödeme yapmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımını ziyaret edebilirsiniz. Anlık demir hurda kilo fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları hurda demir konusunda bilgi bir şey öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Demir, dünyada bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Tarsus hurda demir ton fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Hursan Metal Mersin Tarsus ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Tarsus ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda demir alım satımı yapıyoruz.

Tarsus Kurşun Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare söküm kurşunu, Cami kurşunu alımı yapıyoruz. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alımı bölümümüzü inceleyiniz. Mersin Tarsus kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Buradaki Tarsus çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerdendir.

Tarsus Güncel Hurda Fiyatları

Unutmayın ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticareti yaparken diğer Tarsus hurdacılardan özel fiyatlarla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En güncel fiyata ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. Tarsus hurdacı firma hurda alırken kullanılan fiyat listeleri piyasada hızlı bir biçimde güncellenmektedir.

Hurda Kumaş Firesi Alan Hurdacı

Bu sayfadaki Tarsus hurda kumaş ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Yüksek tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş satmak için bu sayfadaki telefon numarasını çok geçmeden arayabilirsiniz. Mersin Tarsus çevresinde hurda jesica, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alımları için adresinize geliriz. Mersin Tarsus kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar arasında en iyi fiyatı veriyoruz.

Parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Toptan hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaş parçası, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, spot kumaş alımı yapmaktayız.

Tarsus Kullanılmış Restaurant Aletleri Alımı

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alınır. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, krom paslanmaz salata ve meze reyonları, lokanta tipi set üstü meykap vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depomuzu ziyarete davet ediyoruz. Profesyonel restaurant mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tarsus Hurdacılar Sitesi

Daha fazla yaşanabilir bir Mersin Tarsus yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sadece bu atıkların alımını yapıyor değiliz. Tarsus OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Tarsus hurdacılar sitesi onbirinci blok içerisindeki dükkânımız ile atıl hurda eşya geri dönüşüm işiyle sektöre liderlik etmekteyiz.

7/24 Hizmet Veren Tarsus Hurdacı

Yaklaşık altı senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 Tarsus hurdacı firması olarak gece gündüz adresinize geliriz. Akıp giden senelerin bahşettiği profesyonellik aracılığı ile teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Hurda Akü Alan Hurdacılar

Otomobillerde enerji ihtiyacında sıkça bulunmaktadır. Hurda akü alan yerler gönderisini geziniz. Dolayısı ile depomuz ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar. Akü diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran akü suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Zamanla kullanılmayacak duruma gelen bataryalara hurda akü denilmektedir.

Tarsus Hurda Klima Alan Hurdacı Firmalar

Tarsus bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Tarsus ilçesinde en fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Tarsus Moloz Döküm Yerleri

Tarsus hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyanın iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Tarsus Belediyesi tarafından bildirilen alanlara boşaltılır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre yıkım molozunun nakliyesi itinalı bir biçimde ekiplerimizle yapılıyor.

Tarsus Hurda Araç Alanlar

Bazı dönemlerde Tarsus çevresinde hurda araç alıyoruz. Tarsus hizmet veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda vagon, parçalanmış araba hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

Tarsus Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vs. her cinste hurdanızı satın almaktayız. Bina yıkımı hurdası bina yıkım işi yapmaktayız.

Yıkım yapılırken istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş dükkanların en baştan inşa edilmesi için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Plastik Hurda Alanlar

Mersin şehri Tarsus bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Tarsus hurda plastik alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Bu sitede yayımlanan Mersin Tarsus plastik hurdası fiyat listesi anlık güncelleniyor. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alıyoruz.

Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle anot nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel, nikel turbo hurda alıyoruz. Hurda nikel arsenik içermektedir. Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Tarsus nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Tarsus Fabrika Sökümü

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. İlk önce sökümü istenen üretim yerinin etraflıca dolaşılarak uygun projenin ayarlanması gereklidir. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Tarsus fabrika söküm işi yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Yıllardır onlarca fabrika söküm ihaleleri tamamladık.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan iş yeri binalarından sökülmüş sıfır ayarında 2.el pimapen pencere, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısıyla batan şirketlerden aldığımız İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood satılıktır.

İkinci El Ev Eşyası

Tarsus Mersin bölgesinin her yerinden sıfır, ikinci el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı kapınızdan almaktayız. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alan hurdacı firma konulu sayfamıza ulaşın 2. El büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları satın almak amacıyla firma numaralarımızı arayabilirsiniz. Sıfırdan farkı olmayan ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek maksadıyla numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Tarsus 2.el Hurda Raf Fiyatları

Burada bulunan Mersin Tarsus çıkma raf ton fiyatını dileyenlere saat başı gönderiyoruz. Raf hurdası alan yerler makalesine göz bakınırsanız iyi olacaktır. Tarsus 2. el raf hurdası fiyatı talep etmek nedeni ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen depolardan elde ettiğimiz çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Tarsus Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam saydam yada yarısaydam genellikle sert bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik yumuşak olmayan maddelerin adıdır. Bu dönemde renkli cam şişe, oto camları cinslerde hurda cam bulunabilmektedir. Tarsus yakınlarında hurda cam alan yerler içindeyiz.

Kağıt Hurdası Alımı

derinden çok kağıt fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alıyoruz. Mersin Tarsus kağıt hurdası alan yerler arasındaki firmamız Hursan Metal ile kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

Bölgenin tümünde renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık ile sizlere piyasadan yüksek oranda kazanç etme avantajı veriyoruz. Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Tarsus hurda kağıt kg fiyatını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz

Jeneratör Hurda Alanlar

2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır.

En Yakın Tarsus Hurdacı

Hursan Metal şirketimizle Tarsus etrafında hurda alımı yapmaktayız. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Tarsus ilçesinin çevresinde hizmet ediyoruz. Tarsus hurdacı bünyesindeki personelimiz ile yerinden hurda malzeme almaya başladık. Tarsus en yakın hurdacı hizmetleri ile hurda ticareti yapmak için deponuza profesyonel personel yolluyoruz.

0 (535) 043 31 17