İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Taraklı Hurdacı

Taraklı Hurdacı

Hursan Geri Dönüşüm ismimiz ile hurda alımında adresinize hizmet getiriyoruz. Sakarya Taraklı ilçesinde hurda satmak amacı ile günün her vaktinde yetkili personellerimize ulaşabilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sakarya hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Taraklı hurdacı firması olarak hurdacılık ve bina yıkımı yapmaktayız. Türkiye’nin her tarafında, hurda alıyoruz. Anlık Taraklı hurda fiyat listeleri ile alım yapıyoruz. Eşi benzeri olmayan hurda alım satım hizmetleri yürütmekteyiz. Tüm çalışmalarımızı bu gönderimizden inceleyebilirsiniz.

Taraklı Hurdacı Firma

Taraklı hurdacı olarak Sakarya ilinin her yerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakın araçlarımızı gönderiyoruz. Taraklı genelinde faaliyet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek halkımızın yararlanması için çalışıyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı sebebiyle iş yerimizi arayabilirsiniz. Taraklı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Başardınız. Taraklı etrafında yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sakarya şehir merkezine bağlı eşsiz ilçesi Taraklı sürekli hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Yalnızca Taraklı çevresinde değil, her ilçede hurda alım hizmeti veriyoruz.

Ülkemizde yıllık yüz bin ton tıbbi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 25 milyon ton evsel atık çöpe gidiyor. Bu atıl malzemenin yüzde 4’ünü maden hurdaları, yüzde yirmi yedisini plastikler, %43’ünü hurda kağıtlar, yüzde onikisini cam hurdaları vb atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu paha biçilmez atıkların %82’si dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Çöpe atılan atıklar Türkiye’ye zararı 1 milyar beş yüz kırk milyon TL tutmaktadır. Taraklı mahallesi geri dönüşümcüleri çöpe giden bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışıyoruz.

Taraklı Hurdacı Numarası

Sakarya Taraklı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımızı aramalısınız. Boşa zaman geçirmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Sakarya Taraklı hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Taraklı Hurda Sac Alanlar

Depomuzda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurdası vardır. Taraklı ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, alım satımı sebebi ile arayınız. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz.

Taraklı Hurda Kablo Alım Satımı

Sakarya Taraklı ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar elinde olanlar bizimle iletişime geçin. Detaylı sitemizdeki hurda kablo alan yerler yazıyı okuyun.

Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Sakarya Taraklı bölgesinde TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Buradaki Sakarya Taraklı kablo ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Taraklı hurdacı arayanlar için buradayız.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden pahalı fiyat teklifi veriyoruz. Fakat enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo için en güzel fiyat listesini veriyoruz.

Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Konumdan enya kablo hurdaları, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Sakarya Taraklı hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron hurda kablo alımı yapmaktayız.

Taraklı Kurşun Hurdası Alanlar

Cevher şeklindeki kurşun mavimsi renkli haliyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan yerler makalesine göz gezdirirseniz şahane bir şey yapmış olursunuz. Metal kurşun en eski madenlerdendir. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu alım satımı yapıyoruz. Taraklı hurda kurşun için konumunuza geldiğimiz yerlerdendir. Bu yazdıda yer alan Sakarya Taraklı hurda kurşun fiyat listesini grubumuzda saat başı paylaşıyoruz.

Taraklı Hurda Alan Firma

Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Taraklı kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek için hurda malzemeleri şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetleri düşebilir.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda bakır almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Taraklı ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Geri Dönüşüm her nevi hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Taraklı hurda alanlar arasında kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkıyoruz.

Taraklı Kumaş Alımı

Tonajlı parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için firmamızı zaman geçirmeden arayın. Sakarya Taraklı kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz.

Sayfamızdaki Taraklı kumaş hurdası fiyat listesini telegram grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Sakarya Taraklı bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alımları için dilediğiniz konuma gelmekteyiz.

Defolu parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alımında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız.

Taraklı 2.el Restoran Malzemeleri Alan En Yakın Yerler

Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü ocak, paslanmaz krom meze reyonları, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vb. kafe restoran tipi mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları depomuza davet ediyoruz. İyi kullanılmış olan buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. 2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi lokanta aletleri almaktayız.

Taraklı Çinko Hurda Alanlar

Sakarya, Taraklı çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Taraklı hurda çinko levha kg fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler gönderimizi dolaşmak iyi gelir. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Taraklı Hurda Bakır Alanlar

Sayfamızdaki Sakarya Taraklı yanık bakır hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Sakarya Taraklı hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Taraklı hurdacı şirketimizi hemen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Taraklı içinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Taraklı bakır hurdası kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız.

Bakır hurda alanlar konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz.

Taraklı Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türden hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Sakarya Taraklı hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz. Ek olarak alüminyum petek hurda,hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz.

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum hurda alıyoruz.

Sitemizdeki Taraklı alüminyum hurda ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Daha kesin hurda alüminyum alan yerler yazıyı okuyabilirsiniz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Bize destek olanların desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Taraklı ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alırken hurda tartımını güvenle yapıyoruz.

Taraklı Demir Hurdası Alanlar

Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alımı yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda en fazla çıkarılan madenler içerisinde bulunmaktadır. Sayfamızda yayımlanan Taraklı hurda demir fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Anlık demir hurdası fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı yazımızı okumak öğrenmenizi sağlayabilir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar demir hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Taraklı etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Firmamız Taraklı genelinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

Taraklı Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Taraklı sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Sakarya Taraklı hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Piyasada kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir.

Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı bronz araiş almaktadır. Taraklı ilçenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Aslını demek gerekirse sarı hurdası diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Sitemizdeki Sakarya Taraklı sarı pirinç kilo fiyatı güncellendi. Sarı alan hurdacılar içerikli konuyu okuyun.

Taraklı Hurda Krom Alan En Yakın Yerler

Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Taraklı hurda krom tank kg fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırmaktayız.

Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firma sayfasının linkine tıklamalısınız. 201 krom, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Taraklı Akü Hurda Alım Satımı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacında bulunur.

Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile değerlidir. Bir müddet sonra kullanılamayacak haline düşen aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alanlar linkine tıklayın. Bu neden ile Sakarya Taraklı hurdacısı benzeri kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar.

Taraklı Bina Yıkımı

Taraklı kentsel dönüşümü nedeniyle yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin gerektiği şekilde inşaatının yapılması sebebi ile yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası vb. her cinsten hurdayı almaktayız. Bir üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda istenen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz.

Taraklı Jeneratör Hurdası Alımı

Hurda jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör satılır.

Taraklı 2.el Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki Sakarya Taraklı ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlar paylaşımını gezmelisiniz. Taraklı raf hurdası fiyatları talep etmek nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden dükkânlardan satın aldığımız mağaza rafları, market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Taraklı Hurda Fiyatları

Güncel kilo fiyatına erişmek nedeni ile bizi arayın. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurda alırken pazar fiyatından fazla ton fiyatları öneriyoruz. Taraklı hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında an be an değişiklik gösteriyor.

Taraklı Karton Hurdası Alanlar

Taraklı Sakarya kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki Hursan Geri Dönüşüm verdiği hizmetler ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası fiyatları talep edebilirsiniz. Taraklı kağıt hurdası alım satımı yaptığımız yerler içindedir. Sitemizdeki Taraklı hurda kağıt ton fiyatı dün güncellenmiştir Bölgede renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent sayesinde size daha yüksek kazanma imkanı iletiyoruz. Daha fazla kağıt fiyatı ile peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alım satımı yapan depolar içindeyiz.

Taraklı Hurda Araba Alan Yerler

Taraklı hizmetlerimize devam ediyoruz. Fırsat buldukça Taraklı etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi size araba hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan çekme belgeli hurda araç, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, römork, hurda motor alıyoruz.

7/24 Açık Taraklı Hurdacı Firması

7/24 açık Taraklı hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü işimizin başındayız. Yılların kazandırdığı güven aracılığı ile makine parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi yedi senedir geri dönüşüm yapıyoruz.

Taraklı İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan depo vs. binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar arasındayız. Dolayısı ile işi bırakan depolardan satın almış olduğumuz

Taraklı Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce sökülmesi arzu edilen imalathanenin detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında lider olduk. Taraklı fabrika söküm işi yapıyoruz. Güvenilir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Taraklı 2.El Eşya

Taraklı çevresinin her yerinden çok temiz kullanılmış, 2. el kanepe satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinası hurdası alan firma konulu makaleye bakınız Yeniden farkı olmayan ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefonlarımızıarayabilirsiniz. 2.el etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, patron masası alıp satıyoruz.

Taraklı Cam Hurdası Alımı

Genelde rengarenk araba camları, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurdaları bulunabilmektedir. Cam yarısaydam veya saydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan sert malzemelerin adıdır. Taraklı çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Taraklı Plastik Hurdası Alanlar

Sakarya şehri Taraklı ilçesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Taraklı plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında bulunan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Taraklı naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik alıyoruz.

Taraklı Nikel Hurdası Alım Satımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Taraklı nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alımında gayet dikkatli davranmalıyız. Bu ilçede %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo, anot hurda nikel alıyoruz.

Taraklı Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Taraklı etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Taraklı çevresinde oldukça fazla satılan hurdalar arasındadır. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Taraklı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Taraklı Belediyesi’nce bildirilen arazilere nakil ediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize göre molozun nakliyesi güvenlikle firmamızca yapılıyor.

En Yakın Taraklı Hurdacı

Hursan Geri Dönüşüm hurdacı sitesi olarak Taraklı genelinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. En yakın Taraklı hurdacı firma ismi ile hurda malzeme alımında yerinize geliyoruz. Taraklı hurdacıları içinde içindeki personelimizle kapınızdan hurda alımı yapıyoruz. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alanlar Taraklı çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.

Taraklı Hurdacı Sitesi

Taraklı hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimiziz aracılığı ile hizmet ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çok daha güzel bir Taraklı oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu cins hurdalarınızın alım satımını yapıyor değiliz.

0 (535) 043 31 17