İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Talas Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Talas Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hursan Metal Geri Dönüşüm adı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Memleketin irtibat kurduğunuz her bölgesinde, hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat teklif veriyoruz. Kayseri hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Anlık Talas hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Eşi benzeri olmayan hizmetler beğeninize sunmaktayız. Sürdürdüğümüz tüm hizmetlere bu sitemizden ulaşabilirsiniz. Kayseri Talas çevresinde hurda satmak sebebi ile günün her saatinde en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. En profesyonel Kayseri Talas hurdacı firmasıyız.

Talas Hurdacısı

Talas mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atık metalleri işlemden geçirerek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. Sizde her çeşit atık hurdası satışı nedeniyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Talas hurdacı firması olarak Kayseri genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Talas hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Talas bölgesinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Kayseri ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Talas öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Yalnızca Talas ilçesinde değil, her ilçede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde senede 100.000 ton tıpsal atık, 26 milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Bu atık malzemelerin yüzde dört civarını hurda metaller, yüzde yirmi yedisini plastik türleri, %43’ünü kağıtlar, yüzde on ikisini cam gibi atıklardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin 4/5 çöplere gidiyor. Bu malzemelerin değeri 1 milyar altı yüz milyon Türk Lirası’dir. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu harcamanın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Talas Hurdacı Telefonu

Kayseri Talas yerinden hurda alımı hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Bu sebeple hurda atık satmak sebebiyle telefon numaramızı aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Kayseri Talas hurdacı numarası sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır.

Talas Demir Hurdası Alanlar

Talas genelinde hurda demir alımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere her cins demir yangın merdiveni, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bölümümüzü gezmelisiniz. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı paylaşımına kesinlikle göz atabilirsiniz. Demir, yer kabuğunda çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Sayfamızda paylaşılan Talas inşaat demiri kilo fiyatını whatsapp grubumuzdakilere her gün gönderilmektedir. Talas çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Talas Hurda Alanlar

Hurda krom alımı için bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar arasındayız. Talas yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içindedir. Zararı önlemek için hurdanızı gecikmeden nakite çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile hurda malzemenizin değerleri düşmektedir. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz.

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Talas ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal Geri Dönüşüm her tür ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum satanlara özel değerinden daha yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Talas hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz.

Talas Hurda Çinko Alanlar

Burada paylaşılan Talas nikel hurdası ton fiyatı sürekli güncelleniyor. Çinko hurda alımı linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Kayseri, Talas bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

Talas Hurda Bakır Alım Satımı

TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alım satımı yapılır. Bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz. Talas bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayın. Bu sayfadaki Talas hurda bakır kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Kayseri Talas bakır hurda alan yerler içindeyiz. Talas içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler yazımızda detaylı bilgi var. Bakır hurdası alan Talas hurdacı numarasını hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Talas Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Hurda satanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Talas hurda sarı pirinç kilo fiyatı güncellenmiştir. Kesin bilgi amacıyla sarı pirinç hurda alanlar makaleye göz atın. Bu neden ile Talas hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Talas genelinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda türü bulunmamaktadır.

Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Kayseri Talas hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Firmamız bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, bronz hurda alım satımı yapıyor. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Talas Sac Hurda Alanlar

Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Talas bölgesinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edip yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac mevcuttur.

Talas Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metalinin kullanılan en eski madenler içinde olduğu söylenmektedir. Talas kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizde yayınlanan Kayseri Talas kurşun hurda kg fiyatını isteyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renkli haliyle öne çıkar. Kurşun hurda alanlar konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk, Cami kubbe kurşunu satışı nedeni ile yetkili personellerimizi arayabilirsiniz.

Talas Kablo Hurda Alım Satımı

Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Talas hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. . Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Talas ilçesinde TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Talas hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm her çeşit antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı isteyenler bize ulaşın. Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız ile yalnızca hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. İçindeki telin madenine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Talas hurda bakır kablo fiyat listesini dileyene her gün göndermekteyiz. Piyasada kolayca edinilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

Sitemizdeki kablo hurda alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyatı veriyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, tek damar hurda kablo alıyoruz.

Kayseri Talas kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden fazla teklifler sunuyoruz. Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılıyor.

Talas Krom Hurdası Alım Satımı

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Talas krom tank hurdası fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar bölümüne mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Talas Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için telefonunuzu bekliyoruz. Talas ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında hurda tartımını sizinle yapıyoruz. Buradaki Talas alüminyum hurda ton fiyatını isteyene bedelsiz yollamaktayız. Kayseri Talas alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz.

Talas İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılan market vs. binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood mevcuttur.

7/24 Açık Talas Hurdacı Firması

Sizlerin sağladığı özgüvenle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Talas hurdacı dükkanımız aracılığı ile yirmi dört saat hurda alımı yapıyoruz. Yaklaşık yirmi bir yıldan beri hurda alım yapan firmayız.

Talas Araba Hurdası Alan Firmalar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. İşten fırsat oldukça Talas etrafında araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araç, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası alım satımı için arayabilirsiniz.

Talas Kağıt Hurdası Alım Satımı

İlçede kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle sizlere daha çok kazanma avantajı sunuyoruz. Talas kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli fiyatı talep edebilirsiniz. Hurda karton alımı için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Kayseri Talas hurda kağıt ve karton kg fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz derinden çok fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alım satımı yaparız.

Talas Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek için iletişim kurabilirsiniz. Talas hurdacı hurda alım satımı yaparken uygulanılan ton fiyatları çabucak değişkenlik gösteriyor. Şundan fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında öteki firmalardan daha fazla teklifler uyguluyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında yazılmış metne göz atabilirsiniz

Talas Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdalar depolanırken çok hassas hareket edilmelidir. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu bölgede %95 , %99 şablon nikel hurda, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Talas nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

Talas Hurda Cam Alımı

Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip su geçirmeyen amorf ve organik olmayan sert bir malzemedir. Talas ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Genellikle şeffaf kola meşrubat şişesi, araç camı biçimlerinde hurda camlar çok fazla alıyoruz.

Talas 2.El Eşya

Temiz patron masası, büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak amacı ile bizlerituşlayabilirsiniz. Kısa süre kullanılan 2el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki oturma gruplarınızı evinizden yüksek fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinası alan hurdacı firma başlıklı içeriğini ziyaret edin Piyasasından fiyatlarla yeni, 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz.

Talas Jeneratör Hurda Satanlar

Endüstriyel sıfır gibi ikinci el jeneratör alım satımı için arayabilirsiniz. Kullanılamayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en doğru yerlerdeniz.

Talas Hurda Akü Alım Satımı

Hurda aküler içindeki kurşun içeren suları nedeniyle değerlidir. Otomobillerde elektrik deposu kullanılmaktadır. Aküler diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolayan enerji deposudur. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alan hurdacılar bölümünü geziniz. Bu nedenle depomuz benzeri firma içinde geri dönüşüm kazanları bulunan fabrikalar sulu ve kuru akü alan firmalar içindedir.

Talas 2. El Mutfak Ekipmanı Alanlar

Temiz krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi ocaklar, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz salata reyonları ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını görmek amacı ile sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Endüstriyel tipte 2. El restoran aletleri alıyoruz.

Talas Kumaş Hurdası Alımı

Parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Yüksek tonajlı poplin kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, hurda top kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alımlarında peşin ödeme yapmaktayız.

Talas ilçesinin tamamında hurda şifon kumaşı, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alımlarında adresinize geliriz. Parti malı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, spot kot kumaşı, hurda ceketlik, eteklik kumaş satışı yapmak amacı ile telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız.

Bu sayfadaki Talas kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Talas kilosu ile kumaş hurda alanlar içerisinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

Talas Plastik Hurda Alanlar

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Talas hurda plastik alan yerler arasında lider konumda olan işletmeyiz. Bu sitede yayınlanan Kayseri Talas hurda naylon fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Kayseri ile Talas ilçesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alıyoruz.

Talas Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri tüm hurdanızı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken apartmanların istendiği şekilde imar edilmesi için yıkımını yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm güvenlik önlemleri

Talas Hurdacılar Sitesi

Talas hurdacılar sitesi B bloktaki hurdacı iş yerimizin aracığıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Daha çok yaşanılır bir Talas için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin alımını gerçekleştirmiyoruz.

Talas Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken önce sökülecek taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekmektedir. Güvenlice fabrika söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. Talas fabrika söküm işi yapıyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozumu ihalesini tamamladık. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında lider bir konumdayız.

Talas İkinci El Hurda Raf

Bu sayfadaki Talas 2.el raf kg fiyatını dileyenlere güncel olarak yollamaktayız. Hurda raf alan yerler paylaşımına bir göz atmak istersiniz. Talas 2.el raf hurdası almak için sitemizdeki telefona ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Özellikle ekipmanını yenileyen şarküterilerden temin ettiğimiz market rafları, reyonlar, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Talas Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima Talas çevresinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Talas bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Talas Moloz ve Hurda Nakliyesi

Talas hurdacı Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız tarafından alınacak her nevi hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Talas Belediyesi Fen işlerince planlanan alanlara dökülüyor.

En Yakın Talas Hurdacı

Talas hurdacısı içindeki çalışanlarımız ile yerinizden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Talas etrafında hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Talas hurdacı firması ismiyle hurda metal alım satımı nedeni ile yolladığınız konuma geliyoruz. Dolayısı ile atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Talas çevresinde servis sunmaktan onur duyuyoruz.

0 (535) 043 31 17