İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sürmene Hurdacı Hurda Alımı

Sürmene Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Metal şirketimiz ile hurda malzeme alıyoruz. Türkiyemiz’in dört bir yanından, her nevi hurda alıyoruz. Tonajlı hurda alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Trabzon hurdacı firmalar içerisindeyiz. En iyi Sürmene hurda fiyatları ile hizmetimize devam etmekteyiz. Diğerlerinden farklı geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Başarıyla sürdürdüğümüz tüm faaliyetleri buradan takip edebilirsiniz. Sürmene yakınlarında hurdalarınızın görüntülerini göndermek nedeni ile ekiplerimizle iletişim kurmanız yeterlidir. En profesyonel Trabzon Sürmene hurdacı firmasıyız.

Trabzon Sürmene Hurdacısı

Sürmene genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek insanlığın faydası için çalışıyoruz. Sürmene hurdacı mı arıyordunuz? Başardınız. Sürmene merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Trabzon şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Sürmene daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Sürmene için değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sürmene hurdacı olarak Trabzon ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki atık malzemenin yüklenmesi için adresinize en yakın hurda taşıma ekibimizi göndermeye devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı amacıyla destek telefonlarımızı aramalısınız.

Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Madenler geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun çevreye ve iklime vereceği zararın önüne geçmektedir.

Trabzon Sürmene Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metal cevherlerinin madenlerden çıkarılarak işlenmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha azdır.

Doğal kaynakları korur. Yeryüzündeki yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bazı kaynaklar yeterli miktarda bulunsada nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam ediyor. Hurda madenleri geri dönüştürmek doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları gelecek dönemlere aktarıyoruz.

Sürmene Hurdacı Numarası

Trabzon Sürmene hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasında yer almaktadır. Şimdi telefon numaramızı arayarak güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı aramanız gereklidir. Sürmene hurdacı numarası sitemizin içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Sürmene Hurda Demir Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, Sürmene ilçe genelinde çokça alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Sürmene demir ton fiyatını telegram hattımızda paylaşıyoruz. Anlık hurda demir fiyatları talep etmek için şimdi arayın. Demir hurda alan hurdacı makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler paylaşımına göz atmalısınız. Sürmene ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Firmamız Sürmene ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Sürmene Hurda Krom Alımı

Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası alanlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Sürmene krom hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz.

Sürmene Hurda Bakır Alımı

Sürmene içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Sürmene hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır.

Sitemizdeki Sürmene hurda bakır kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Trabzon Sürmene bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Sürmene hurdacı numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru alanlar içerisindeyiz.

Sürmene Hurda Kurşun Alımı

Çatı söküm kurşunu, Minare söküm kurşunu, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı hemen arayabilirsiniz. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alan hurdacı içeriğinin olduğu linke tıklayın. Trabzon ili Sürmene hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır. Buradaki Sürmene kurşun hurdası fiyatlarını arzu edene bedelsiz gönderiyoruz. Kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor.

Sürmene Çinko Hurdası Alımı

Sayfamızdaki Sürmene çinko levha fiyat listesini isteyenlere günlük ulaştırıyoruz. Çinko hurda alımı hurda çinko hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz. Sürmene çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sürmene Hurda Alan Yerler

Zamak hurda, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Sürmene adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir.

Hurda çelik alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

Sürmene geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurdası, bakır hurda, demir hurda, kablo, hurda çinko, kurşun hurdası aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Sürmene hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Sürmene Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firmalar

Sürmene hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı bronz hurda araiş almaktadır. Sürmene genelinde sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz.

Haliyle Sürmene sarı pirinç hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Trabzon Sürmene hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur.

Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir. Sitemizdeki Sürmene sarı pirinç hurdası kilo fiyatı dün güncellenmiştir. Sayfamızda bulunan sarı pirinç alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz. Aslında sarı hurdası adıyla hurda çeşidi varolmamıştır.

Sürmene Kablo Hurdası Alımı

Sürmene ilçesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz. Sürmene hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Her türde hurda kablolar alan alan Sürmene hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet yüksek fiyatlar uyguluyoruz.

Adresten hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar almaktayız. Satıcılarda bolca ele geçen %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Çünkü sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Fakat tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken en iyi fiyat listesini öneriyoruz.

Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi arayın. Kablo hurdası telindeki bakır yüzünden hurdacılık yapanlar için önem taşır. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Kablo alan hurdacı içerikli makaleye bir göz atın. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken değerinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dışındaki malzemenin isimlendirilir. Bu sayfadaki Sürmene ttr kablo hurdası ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sürmene hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz.

Sürmene Alüminyum Hurdası Alımı

Sayfamızdaki Sürmene hurda alüminyum ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda alüminyum konulu içeriği ziyaret edin Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Sürmene bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alırken tartımları sizinle birlikte yapmaktayız. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Adresten alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Trabzon Sürmene alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Sürmene Sac Hurdası Alım Satımı

Şu anda bir tek deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sürmene etrafında sac hurda levha, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Sürmene Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir. En avantajlı fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alıyoruz. Trabzon ile Sürmene ilçesinin tamamından abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistren kristal satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sürmene hurda plastik alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Bu sayfadaki Sürmene hurda plastik ton fiyatı güncellendi

Sürmene Hurda Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör satılır. 2. el jeneratör satanlar içinde en yakın işletmeyiz. Bozuk jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan firmalar içindeyiz.

Sürmene Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle yenilen butikler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raflar, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Sürmene hurda raf kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Sürmene raf hurdası alımı amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Sürmene Akü Hurdası Alımı

Akü diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Taşıtlarda enerji ihtiyacı amacıyla bulunuyor. Akü hurdası alanlar yazımızı ziyaret ederseniz şahane bir iş yapacaksınız. Dolayısıyla bizim benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir.

Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası denmektedir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun içeren sıvılar geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir.

Sürmene Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünden önce sökümü istenen binanın detaylı biçimde gezilmesi gerekmektedir. Trabzon Sürmene fabrika sökümü yapıyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrikaların yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihalesini aldık. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Güncel Sürmene Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları hakkında yazılmış içeriği okuyabilirsiniz Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatından fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Sürmene hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları çabucak değişmektedir. Kesin hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz.

Sürmene 2.el Mutfak Aletleri Alım Satımı

Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom küvet, krom davlumbaz, dinlendirici, sanayi tipi ocaklar vs endüstriyel tipi mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. İyi durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah altı üç kapaklı dolaplar alım satımı yapmaktayız. 2. El tabak ısıtma makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Sürmene Kumaş Alanlar

Hurda parça kumaş alıyoruz. Trabzon Sürmene çevresinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için yolladığınız adrese geliriz. Yüksek tonajlı penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, dokuma kumaş, atletlik kumaş alım satımı yapmaktayız.

Parti malı hurda gabardin kumaşı, hurda örme, hurda pantolonluk kumaş, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için firmamızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Sürmene kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki Sürmene hurda kumaş kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz.

Sürmene Hurda Karton Alanlar

Bölgenin tümünde kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle size daha yüksek miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz. Piyasadan fazla fiyata hurda kuşe kağıt, karton bardak, bristol hurda, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. Sürmene kağıt hurdası alanlar içerisindeki şirketimiz ile irtibata geçerek toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Sürmene hurda karton fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz

En Yakın Sürmene Hurdacı Telefonu

Sürmene hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinden hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Sürmene en yakın hurdacı ismi ile hurda eşya ticareti yapmak için bulunduğunuz yere gelmekteyiz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Sürmene etrafında servisler ediyoruz. Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Sürmene ilçesinin etrafında her çeşit hurda malzeme almaktayız.

Sürmene Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel toplanırken oldukça hassasiyet ile çalışmalıyız. Sürmene hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede turbo nikel hurda, %95 şablon nikel ile %99 şablon nikel, anot nikel hurdası alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir.

Sürmene Bina Yıkımı

Üstteki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurdalar karşılığında bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, sökülmüş çelik kapılar, pimapen hurdaları vebenzeri tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılması gereken dairelerin en baştan imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkım hurdası bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda belirtilen iş güvenliği önlemleri

Sürmene Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Sürmene hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Sürmene etrafında araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen yük vagonu, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, trafikten çekme belgesi olan otomobil hurdası, motor hurdası . Fakat hurda araba evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Sürmene Hurdacı Sitesi

Daha çok yaşanır bir Sürmene için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sürmene hurdacılar sitesi 6. bloktaki depomuzun sayesinde hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

7/24 Açık Sürmene Hurdacı

7/24 hurda alan Sürmene hurdacı firması olan şirketimiz ile hafta sonu bile geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. Yaklaşık yedi yıldır geri dönüşüm yapmaktayız. Bu sürenin sağladığı tecrübeler süreci ile çağın teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Sürmene 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde alçı karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılan fabrika binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı satanlar arasındayız. Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan aldığımız

Sürmene İkinci El Ev Eşyası

Titizlik ile kullandığınız ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek değerinde alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda çamaşır makinesi alanlar hakkında bilgi paylaşılmış yazımızı inceleyiniz Sürmene içinde sıfır ve ikinci el ev eşyası satıyoruz. Sıfırdan farkı olmayan ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek için biziarayabilirsiniz. Temiz kullanılmış sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası almak amaçlı firmamıza ait çağrı merkezini arayınız.

Sürmene Klima Hurdası Alan Yerler

Sürmene bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Sürmene ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar içindedir. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

Sürmene Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınması güvenle tarafımızca yapılıyor. Yıkım molozu Sürmene Belediyesi’nce imzalanan kararlar ile bildirilen alana naklediliyor. Hursan Metal tarafından alınan tüm hurda metallerin şirketimize ait depoya taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Sürmene Cam Hurdası Alanlar

Günümüzde rengarenk içecek şişesi, araba camı benzeri cam hurdalar yüklü miktarda alıyoruz. Cam yarısaydam yada saydam genelde kırılgan yapıya sahibi su tutan amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Sürmene ilçesi çevresinde hurda cam alanlar içindeyiz.

0 (535) 043 31 17