İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sungurlu Hurdacı Hurda Alımı

Sungurlu Hurdacı Hurda Alımı

Çorum Sungurlu hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Sungurlu merkezinde hurda malzeme ve 2.el eşyalar almaktayız. Sungurlu hurdacı firması olarak hurdanızı adresten almaktayız. Şu an Sungurlu hurdacı firmasıyız. Fakat Sungurlu merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sungurlu hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

Sungurlu bölgesinin çevresinde hurdacısıyız. Hursan Metal ismiyle Sungurlu bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Her çeşit hurda alıyoruz. Güncel Çorum Sungurlu hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz.

Çorum hurdacı firma olan Hursan Metal hizmetinizdedir. Toptan alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Çorum hurdacı firmalar içindeyiz. Sungurlu etrafında devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı için araçlarımızı gönderiyoruz.

Çorum Sungurlu Hurdacıları

Sungurlu hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Başardınız. Çorum Sungurlu bölgesinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı için hizmet telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Çorum merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Sungurlu 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Çorum Sungurlu ilçesinde değil, bütün ilçelerde hizmet veriyoruz. Sungurlu merkezinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğini koruyoruz. Sungurlu hurdacı olarak Çorum ilçelerinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz.

Ülkemizde 1 sene içinde 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin %4’ünü maden hurdaları, yüzde 27’sini plastik türevleri, yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde oniki’sini hurda cam türevleri benzeri malzemelerden oluşuyor. Üzülerek söylüyorum, bu malzemelerin dörtte beşi boşa gidiyor. Bu malzemeler ülkemize 1.57 milyar Türk Lirası zarar açmaktadır. Geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın mümkün olduğu kadarını ülke bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Sungurlu Hurdacı Telefon Numarası

Sungurlu yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer almaktadır. Hemen arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Bu nedenle hurda fiyat listesi sormak için hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Sungurlu hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıkla arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

Sungurlu Krom Hurdası Alımı

201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüzü ziyaret ederseniz güzel bir şey yapacaksınız.

Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Sungurlu krom hurdası kg fiyatı günceldir. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor.

Sungurlu Sarı Hurda Alan Yerler

Çorum Sungurlu hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde sarı renkli olduğu için hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Hursan Metal hurdacılık bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz hurda araiş alımıyla iştigal ediyor. Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla bir hurda varolmamıştır.

Bu neden ile Sungurlu sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Sitemizde yayınlanan Sungurlu pirinç sarı ton fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı konulu metini okuyabilirsiniz.

Sungurlu ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Hurda satmak isteyenlerin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Sungurlu Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun cevherleri mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alanlar gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Metal kurşun kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun levha hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurda satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı tuşlayarak irtibat kurabilirsiniz. Çorum ili Sungurlu kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Çorum Sungurlu hurda Cami kurşunu kilo fiyatını arzu edene her gün yolluyoruz.

Sungurlu Hurda Kablo Alım Satımı

Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Kablo hurdası alanlar hakkında yazılmış metini inceleyebilirsiniz. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sungurlu hurdacı arayanlar için buradayız. . Sungurlu ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. İçerisindeki telin cinsine bağlı olarak ve dışındaki malzemenin isimlendirilir. Burada yayımlanmış olan Sungurlu ttr kablo hurdası kilo fiyatını arzu edenlere her gün ulaştırıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Ayrıca hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında en yüksek fiyat listesini öneriyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satmayı dileyenler bizi arayabilir.

Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz. Hurda kablo içerisindeki bakır nedeniyle kablo hurdası alanlar için büyük önem taşır. Kablo elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Sungurlu hurdacısı Hursan Metal her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları ticareti yapıyoruz.

Kullanım yerleri itibariyle yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Çorum Sungurlu hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Sungurlu Çinko Hurda Alanlar

Sungurlu etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Çorum Sungurlu çinko levha kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısının linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyatları için arayabilirsiniz.

Sungurlu Hurda Bakır Alan Hurdacı

antigron kırma granür bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alınır. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sungurlu hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız. Sungurlu genelinde bakır hurdası alıyoruz.

Bakır alan Sungurlu hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki Sungurlu soyma bakır hurdası fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Çorum Sungurlu bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Sungurlu Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurdacı firmamız Sungurlu ilçe genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, yeryüzünde en fazla satılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Çorum Sungurlu demir hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderimizi dolaşmak bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Güncel demir hurdası fiyat listesi öğrenmek amacı ile bize ulaşın. Demir hurda fiyatları konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Bildiğiniz gibi her tür pencere demiri, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapıyoruz. Sungurlu ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz.

Sungurlu Sac Hurda Alımı

Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır. Çorum Sungurlu bölgesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek amacı ile. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Sungurlu Hurda Alım Satımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Antimon zamak hurdası, makina artığı, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Sungurlu yerinden hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurdanızı hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdaların değerleri düşmektedir.

Sungurlu ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Hursan Metal hurdacılık her tür hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Hurda atık almak için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Tonajlı alüminyum ve hurda sarı, bakır hurda, ekstra demir, kablo, çinko hurdası, çatı minare kurşunu aldığımızda piyasadan yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Sungurlu hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle ön plana geçiyoruz.

Sungurlu Alüminyum Hurda Alanlar

Sungurlu ilçesinin tümünde hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Çorum Sungurlu alüminyum hurda alan yerler içinde lideriz. Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapıyoruz. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

Hurda satanların destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Bu sayfadaki Sungurlu hurda alüminyum ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Sungurlu 2.el Raf Fiyatları

Bu sayfada yayımlanan Sungurlu ikinci el market rafı kilo fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yollanmaktadır. Hurda raf alım satımı raf hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Hurda raf Sungurlu almak nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla yenilen pastahaneler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Sungurlu Hurdacı

7/24 hizmet veren Sungurlu hurdacı firması olarak haftanın yedi günü atık hurda malzeme alımı yaparız. Sizlerin kazandırdığı tecrübeyle teknolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık yirmi dokuz yıldır hurdacılık yapıyoruz.

Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Zamanla şarj olmaz aküye akü hurdası denilmektedir. Hurda akü ton fiyatı sayfamızı okumak iyi gelecektir. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri firma içinde geri dönüştürme imalathanesi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alımı yapar. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için değerlidir. Arabalarda elektrik deposu bulunur.

Sungurlu Hurda Karton Alımı

Sungurlu hurda kağıt alan firmalar içindeki şirketimiz yardımıyla karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz. İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile müşterilerimize daha çok kazanma olanağı veriyoruz. Sungurlu kağıt hurdası aldığımız ilçeler arasında yer almaktadır. Buradaki Çorum Sungurlu kağıt hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız Ederinden fazla fiyata hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol hurda, peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan yerler arasındayız.

Sungurlu Fabrika ve Makine Sökümü

Sungurlu fabrika söküm işi yapıyoruz. Sökümden önce yıkılacak üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekir. İnsanların anlattığı biçimde kolay sayılmaz.

Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı bir konumdayız. Profesyonelce tesislerin yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandır onlarca fabrika sökümü ihaleleri güvenilir biçimde tamamladık.

Klima Hurdası Alımı

Sungurlu etrafında hurda klima satanlar bizlerle ivediyetle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Sungurlu ilçesinde çok alınıp satılan hurdalar arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Sungurlu Moloz Dökümü

Sungurlu hurdacı tarafından alınacak her cins hurdanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Sungurlu Belediyesi tarafından daha önce bildirilen yere dökülür. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozun nakliyesi güvenle yapılmaktadır.

Sungurlu Hurdacı Sitesi

Sungurlu sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Olduğundan iyi bir şehir için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Sungurlu hurdacılar sitesindeki depomuzun yardımıyla sektöre hizmet veriyoruz.

Sungurlu 2.El İnşaat Malzemeleri

Sungurlu çevresinde yıkılan fabrika vs. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz. Ayrıca malesef iflas eden esnaflardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinci, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el portatif, plywood hurda mevcuttur.

Plastik Hurdası Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Sungurlu plastik hurda alan firmalar içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Buradaki Sungurlu naylon hurdası ton fiyatları günceldir. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır.

Çorum ve Sungurlu ilçesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatları sormak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi kapak, naylon poşet, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Sungurlu Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkındaki metini okuyabilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında borsasından daha fazla ton fiyatları ödüyoruz. Sungurlu hurdacı firma hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları günlük değişmekte. En doğru bilgiye ulaşmak nedeni ile bizi arayın.

Sungurlu Hurda Nikel Alımı

Çorum Sungurlu ilçesinde anot hurda nikel, turbo nikel hurdası, %95 – %99 şablon nikel hurdası alıyoruz. Sungurlu nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır.

Sungurlu Hurda Beyaz Eşya

Temiz kullanılmış öğrenci koltukları, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alınır satılır. Sungurlu ve çevresinde sıfır gibi, 2. el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki yemek takımlarını yolladığınız konuma gelerek satın alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firma başlıklı paylaşımımıza ulaşın Her çeşit 2. El buzdolabı, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait telefonları tuşlayabilirsiniz.

Sungurlu Hurda Araç Alan Hurdacı

Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fırsat oldukça Sungurlu etrafında hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri, yük vagonu, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor alımı yapıyoruz.

En Yakın Sungurlu Hurdacı

Sungurlu en yakın hurdacı firma hizmetiyle her tür hurda metal alırken yerinize geliyoruz. Sungurlu hurdacı firma içindeki personelimizle kapıdan her tür hurda eşya alımına devam ediyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Sungurlu bölgesinde hurda malzeme almaktayız. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Sungurlu ilçesinde hizmetler veriyoruz.

Sungurlu Bina Yıkımı

Yıkım sırasında belirtilen tüm önlemler Kentsel dönüşüm sebebiyle kısmen yıkılmış binaların tekrar yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş kapılar, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurdaları satın almaktayız.

Sungurlu Hurda Jeneratör Alan Firmalar

Her voltajda sıfırdan en ufak farkı bulunamayan 2. el jeneratör alımı için zaman kaybetmeden arayın. Bozuk hurda jeneratör, trafo alan yerlerdeniz alımında peşin ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi yerlerdeniz.

Sungurlu Hurda Cam Alanlar

Günümüzde şeffaf ve renkli içecek şişesi, oto camları türde hurda cam tonlarca alınıp satılıyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde tutabilen inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir. Sungurlu ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içerisinde bulunuyoruz.

0 (535) 043 31 17