İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sultangazi Hurdacı

Sultangazi Hurdacı

İstanbul Sultangazi hurdacı şirketleri arasında lideriz. Hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyayı değerinde alıyoruz. Hursan Metal şirketimizle Sultangazi merkeze yakın yerlerde hurda çeşitleri alıyoruz. Güncel İstanbul Sultangazi hurda fiyatlarıyla alım hizmeti veriyoruz. Her nevi hurda satmak sebebiyle iletişim kurabilirsiniz.

Sultangazi hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. İstanbul hurdacısı olan firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. İstanbul Sultangazi ilçesinin çevresinde hurdacı firmasıyız.

Sultangazi merkezinde devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle çağırdığınız adrese geliyoruz. Tonajlı hurda eşya satanlara özel piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Elbette ki Sultangazi merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Sultangazi merkezi etrafında ikinci el ev eşyası ve hurda eşyalar alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz.

Sultangazi Hurdacısı

Sultangazi merkezinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğine yarar sağlamaktayız. Sultangazi hurdacısı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Sultangazi merkezinde yep yeni bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız.

İstanbul şehir merkezine bağlı hızla gelişen ilçesi Sultangazi sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Sultangazi çevresinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Sultangazi hurdacısı olarak İstanbul genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzeme için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her çeşit bakır hurdası satışı yapmak sebebi ile telefonlarımızı çaldırabilirsiniz.

Türkiye’de senelik 100 bin ton tıbbi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi beş milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu atık malzemenin %4’ünü maden hurdaları, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurda malzemeler, yüzde 12’sini hurda camlar, %43’ünü karton hurdaları benzeri malzemelerden oluşuyor.

Ne yazık ki, bu atıkların %80’i dönüştürülemeden boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler ülkemize zararı 1.57 milyar TL tutmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizin zararına olan bu harcamanın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışmaktadır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açar. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun iklime zarar vermesini önlemektedir.

Bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi bol gözükse de artan nüfusla beraber insanların tüketimide her geçen gün artmaya devam ediyor. Atık metali geri dönüştererek ana kaynağın korunmasını sağlamaktayız. Böylece yeraltındaki kaynakları çocuklarımıza aktarmaktayız.

İstanbul Geri dönüşüm firmaları ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Bir metalin ocaktan çıkartılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi pahalıdır. Üretimde kullanılacak ham maddeleri en baştan üretmek için yüksek enerji harcanmaktadır. Bir hurdanın geri dönüşümü üretimde harcanan enerjiden yüzde doksan daha az olacaktır.

Sultangazi Hurdacı Telefonu

Sultangazi adresten hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu sebep ile hurda atık satmak amacıyla bizleri aramanız yeterlidir. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın. Sultangazi hurda fabrikası telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Sultangazi krom hurdası fiyatlarını her gün yollamaktayız.

Sultangazi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Sultangazi alüminyum hurda kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayın. Sultangazi ilçesinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında tartımları müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz. İstanbul Sultangazi hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Hurdacı firmamıza güvenenlerin destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz.

Sultangazi Hurda Sarı Alan Hurdacı

Hursan Metal şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Sultangazi bölgesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden Sultangazi sarı hurdası alımı alan hurdacıyız. Sultangazi hurda depomuz her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Bu sayfadaki Sultangazi hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellendi. Daha detaylı sayfamızda bulunan hurda pirinç sarı alan yerler metini ziyaret edin. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda adında hurda çeşidi varolmamıştır.

Bununla beraber hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Sultangazi Hurda Kablo Alımı

Sultangazi ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar için en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. Kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış metine bir göz gezdirebilirsiniz.

İstanbul Sultangazi hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki İstanbul Sultangazi kablo kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Satıcılarda hızlıca bulunan %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo telindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi arayın. Genel olarak hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Sultangazi hurdacısı Hursan Metal firmamız özellikle iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız.

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kablo iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeyiz.

Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Sitemizdeki Sultangazi çatı söküm çinkosu kilo fiyatını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Çinko hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Sultangazi bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

Sultangazi Sac Hurdası Alan Firma

Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır. Sac hurda alıyoruz. Sultangazi ilçesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Sultangazi Demir Hurda Alanlar

Sultangazi ilçesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayınız. Unutmayın ki her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir kapı alırız.

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için şimdi arayın. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Sultangazi etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Demir, dünyada çokça alınıp satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Sultangazi inşaat demiri ton fiyatlarını bip grubumuzda günlük paylaşıyoruz.

Sultangazi Hurda Alan Firmalar

İstanbul Sultangazi ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Hursan Metal her çeşit hurda malzeme alıyor. Sultangazi kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Zarar etmeyi önlemek amacı ile topladığınız hurda malzemeyi hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür.

Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın piyasa değerini düşürmektedir. Hurda çelik alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedef edindik. Tonajlı hurda sarı ve demir hurdası, bakır, kurşun, kablo hurda, hurda çinko, hurda alüminyum alırken fiyat listeleri uygulamaktayız. Sultangazi hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Sultangazi Hurda Kurşun Alımı

Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renktedir. Kurşun hurdası alanlar sayfamıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk alımı yaparız. Sultangazi kurşun hurda almak için depoladığınız yere geldiğimiz ilçelerdendir. Sitemizde yer almakta olan İstanbul Sultangazi kurşun hurda kg fiyatı az önce güncellendi.

Sultangazi Hurda Bakır Alım Satımı

Sultangazi bakır hurdası fiyatları için operatörlerimizi arayınız. Sitemizdeki İstanbul Sultangazi bakır fiyatları güncellendi. İstanbul Sultangazi bakır hurdası alan yerler arasındayız. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Sultangazi içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Sultangazi geri dönüşüm şirketimizi ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Cam Hurda Alan Firmalar

Sultangazi genelinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıda olan sıvı madde tutabilen inorganik katı malzemelerdir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf süt şişesi, otomobil camları vs. hurda cam çeşitleri bulunabiliyor.

Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvılar ayrıştırıldığından oldukça kıymetlidir. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolayan depolardır. Zamanla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi almak amacıyla içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Bu sebeple hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan fabrikalar arasındadır. Araçlarda enerji ihtiyaçlarında sıkça bulunmaktadır.

Hurda Beyaz Eşya

Kısa süre kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek biçimdeki kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alım satımı konusunda detaylı bilgi yazılan paylaşıma erişebilirsiniz 2. El büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları temin edilir. Değerinden makul fiyata sıfır ve 2.el ev dekorasyon ürünleri satıyoruz. Her türlü 2. El LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak nedeni ile numaralarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Sultangazi Klima Hurdası Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Sultangazi ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Sultangazi çevresinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Sultangazi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Sultangazi’deki Hursan Metal firmamız tarafından satın alınan her nevi hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Sultangazi Belediyesi’nce daha önce bildirilen yerlere naklediliyor. Yıkımda antlaşmaya göre molozun nakliyesi itina ile yapılmaktadır.

Sultangazi Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle turbo nikel hurda, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları muhteviyatında kükürt ile arsenik olduğundan zehirlidir. Sultangazi hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel taşınırken elden geldiğince özenli hareket etmeliyiz.

2.el Raf Hurdası

Genelde restorasyon yapan dükkanlardan elde ettiğimiz mağaza rafları, market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Buradaki Sultangazi ikinci el market rafı kg fiyatını bip hattımızda paylaşmaktayız. Raf hurda alım satımı paylaşımını incelemelisiniz. Raf hurdası Sultangazi fiyatı hakkında bilgi edinmek nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kumaş Hurdası Alan Yerler

Spot pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik satmak için firmamızı şimdi arayın. Yüksek tonajlı parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş alımlarında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Sultangazi bölgesinde kumaş fire hurdası almaktayız.

Bu sayfadaki Sultangazi hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yollamaktayız. İstanbul Sultangazi kiloyla tartıp hurda kumaş alanlar içinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Sultangazi çevresinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alım satımlarında adresinize personelimizi göndermekteyiz.

2. El Mutfak Ekipmanı Alımı

Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, evye, küvet, krom dinlendirici vs endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacı ile alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, çöp sıyırmalı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap alıp satıyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alıyoruz.

2.el jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken peşin ödeme yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Sultangazi Hurda Araba Alanlar

Sultangazi hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. Ara sıra Sultangazi yakınlarında araba hurdası alım hizmetleri vermekteyiz.

Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz. Elbette size hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri, yük vagonu, ağır hasarlı hurda otomobil, hurda motor vebenzeri hurdanıza fiyat sormak için hemen arayın.

En Yakın Sultangazi Hurdacı

Sultangazi hurdacı şirketi firmamızla yerinizden hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Hursan Metal olarak Sultangazi etrafında her cins hurda malzeme almaktayız. Bu sebep ile sizlere en yakın hurdacı Sultangazi ilçesinde servisler veriyoruz. Sultangazi en yakın hurdacı deposu ismi ile hurda eşya alımında adresinize gelmekteyiz.

Sultangazi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenli biçimde fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımla uğraşanların anlattığı gibi kolay olmamıştır. İstanbul Sultangazi fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozum ihalelerini aldık. İşe başlamadan yıkılacak fabrikanın detaylı biçimde gezilmesi gerekir.

Sultangazi Hurda Plastik Alım Satımı

İstanbul ile Sultangazi bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata hurda şeffaf naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alıyoruz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Sultangazi hurda plastik alanlar içinde lider konumdaki Sultangazi hurdacısıyız. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi hurda plastik fiyat listesi güncellendi.

Sultangazi Kağıt Hurdası Alım Satımı

Sultangazi hurda kağıt aldığımız alanlar içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul Sultangazi hurda karton fiyatları az önce güncellendi Bölgede kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlikle hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha yüksek kâr etme imkanı veriyoruz.

Avantajlı fiyata bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, gazete hurdası alıyoruz. Sultangazi kağıt hurda alan yerler içerisindeki işletmemiz ile karton koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Müteahhitler tarafından çok kısa süreliğine kullanılmış olan yük asansörü, harç pompası, alçı sıva makinesi, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından bir kenara ayırılan sıfır gibi ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Dolayısı ile malesef işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız

7/24 Hizmet Veren Sultangazi Hurda Firması

Nerdeyse iki bin on dokuz senesinden bu günlere hurdacılıkla hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Yılların sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Sultangazi hurda depomuzla günün her saatinde sektöre hizmet etmekteyiz.

Sultangazi Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığında ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her türlü hurdaları ücretle almaktayız. Sultangazi kentsel dönüşüm olsun veya olmasın eskimiş binaların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım yapılırken belirtilen iş güvenliği önlemleri

Sultangazi Güncel Hurda Fiyatları

Sultangazi’de hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi piyasada her saat değişmektedir. Güncel bilgiye erişmek nedeni ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurda alımlarında oldukça daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz.

Sultangazi Hurdacılar Sitesi

Geleceğe yaşanabilir bir Sultangazi bırakmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Sultangazi organize sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sultangazi hurdacılar sitesindeki dükkanımızın iş birliği ile geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sırf bu hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17