İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » 75. Yıl Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

75. Yıl Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

75. Yıl mahallesinde hurdacı firması olarak hurda eşyanızı alıyoruz İstanbul hurdacı olan firmamız Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakası Sultangazi 75. Yıl mahallesinin her sokağında ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımlarında hurdanızın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz Sultangazi hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. Normalde Sultangazi firmasıyız. Lakin 75. Yıl mahallesinde de hizmetler veriyoruz.

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. 75. Yıl mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. Hursan Metal firmamızla İstanbul Avrupa Sultangazi mahallesinde hizmet veriyoruz. Anlık İstanbul Sultangazi 75. Yıl hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaktayız.

Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı olarak 75. Yıl bölgesinde hizmet veriyoruz. İstanbul bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacıyla ekip göndermekteyiz Sultangazi 75. Yıl mahallesi hurdacı firmasıyız.

Sultangazi 75. Yıl Mahallesi Hurdacı Firma

75. Yıl mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Atık plastik ve metalleri eriterek insanlığın geleceğine fayda sağlıyoruz. 75. Yıl mahallesinde ve Sultangazi merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyası alan firmalar arasındayız. Sizde her nevi hurda alüminyum satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Sultangazi hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Hursan Metal hizmetinizdedir! 75. Yıl hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. 75. Yıl mahallesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi 75. Yıl daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Sultangazi 75. Yıl mahalle merkezinde değil, bütün Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

75. Yıl Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Sultangazi 75. Yıl adresten her türde hurda alımı hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler arasında yer almaktadır. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları sormak sebebi ile hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Boşa zaman geçirmeden arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl Mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

75. Yıl Hurda Demir Alan Hurdacılar

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Sultangazi Demir hurdası alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda bulunabilen metaller içinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki 75. Yıl demir hurdası kilo fiyatı günceldir. Güncel anlık demir hurda fiyatları istemek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alımı gönderimize bir göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

75. Yıl ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız 75. Yıl mahalle genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri için nakit ücret ödemesi yapan firmayız.

75. Yıl Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki İstanbul Sultangazi 75. Yıl Mahallesinde çatı söküm çinkosu kg fiyatı güncelliğini koruyor. Çinko hurdası alan hurdacı sayfamızı okursanız iyi olur. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. 75. Yıl etrafında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı bağlantısına tıklayın.

75. Yıl Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

İş yerimize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

75. Yıl mahallesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda alımında hurda tartımını güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel 75. Yıl hurdacılık firmasıyız.

Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Daha geniş hurda alüminyum alan hurdacı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Sultangazi 75. Yıl alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

75. Yıl Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. İstanbul Avrupa yakası Sultangazi 75. Yıl kurşun hurda alımıyla uğraştığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki 75. Yıl çatı minare kurşunu kg fiyatını dileyenlere her gün ulaştırmaktayız. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renktedir. Minare kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alırız.

75. Yıl Mahallesi Hurda Krom Alanlar

310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alım satımı makalesini okumalısınız. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Krom hurdası fiyatı bölümümüzü incelemek iyi gelir.

75. Yıl Hurda Alanlar

İstanbul Sultangazi 75. Yıl mahallesindeki hurdacılar arasında olan Hurdacı firmamız Hursan Metal her tür hurda alım satımı yapıyor. 75. Yıl Mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içindedir. Hurda eşyalarınızı gecikmeden paraya çevirin. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenin kıymetini düşürmektedir. Tonajlı alüminyum hurda, kablo hurda, bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, sarı ve demir alımı yaparken yukarısında fiyat teklifi sunuyoruz. 75. Yıl hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Zamak hurda, torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda raf almak amacıyla adresinize geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

75. Yıl Hurda Kablo Alımı

İstanbul Sultangazi 75. Yıl çevresinde sıklıkla edinilebilen %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Adresten hurda tek damar kablo alıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında piyasasının üstünde fiyat listesini veriyoruz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, hurda fare yemez satanlar bizimle iletişime geçin. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Anlık bilgi için bilgiye ulaşmak amacıyla hurda kablo alan hurdacı yazıya göz atabilirsiniz. İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Buradaki 75. Yıl fare yemez kablo fiyatları güncelliğini koruyor.

Kablo hurdası içerdiği bakır tel sebebiyle hurdacılar için önem teşkil eder. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki 75. Yıl hurdacı firmayız. . 75. Yıl mahallesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. 75. Yıl hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

75. Yıl Bakır Hurda Alan Firmalar

75. Yıl bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Sayfamızdaki 75. Yıl yanık bakır hurdası ton fiyatı sürekli güncellenmektedir. İstanbul Sultangazi 75. Yıl bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. 75. Yıl Mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan 75. Yıl hurdacı telefonunu acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Sultangazi Bakır hurda alanlar sayfamızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

75. Yıl Sac Hurdası Alanlar

Ardiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var. Hurda sac alımı yapıyoruz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satmak sebebi ile arayabilirsiniz.

75. Yıl Sarı Hurda Alım Satımı

75. Yıl mahallesi hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yerinize geliyor. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Detaylı sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar metini ziyaret edin. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri vardır. Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda alımında liderlik etmektedir. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla hurda türü yoktur.

75. Yıl mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası yöresel olarak renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bu neden ile 75. Yıl mahallesi hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

75. Yıl Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Müşterilerimize iyi bir İstanbul Sultangazi 75. Yıl yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. 75. Yıl hurdacılar sitesi içindeki firmamız vasıtasıyla geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz.

75. Yıl Mahallesi Araç Hurdası Alan Yerler

Ara sıra 75. Yıl mahallesi yakınlarında araba hurdası alıyoruz. 75. Yıl mahallesinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, hasarlı otomobil hurdası, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. Elbette size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ama araba hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz.

75. Yıl Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alım Satımı

2.el jeneratör satan firmalar içinde en iyi hurdacı firmasıyız. Her voltajda yüksek kw 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alanlar içerisindeyiz.

75. Yıl Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

Etrafta bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. İstanbul Sultangazi 75. Yıl fabrika sökümü deneyime sahibiz.

Daha önce sayısız fabrika yıkım ihalelerini aldık. Bu sebeple fabrika yıkımı yapan firmalar içerisinde başarılı konumdayız. Sökümden önce yıkımı yapılacak binanın detaylı şekilde dolaşılarak uygun aletler ve araçların hazırlanması gerekmektedir. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

75. Yıl Klima Hurda Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Klima 75. Yıl çevresinde en çok alınan hurdalar içerisindedir. 2.el Kombi alan firmalar içindeyiz. 75. Yıl mahallesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır.

75. Yıl Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Sultangazi Belediyesi’nce belirlenen moloz bırakma arazilerine naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun taşınması güvenlikle personellerimizce yapılıyor. 75. Yıl hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak her cins hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

75. Yıl Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alımı yaparken borsa fiyatlarından fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. 75. Yıl mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar çabucak değişmektedir. Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gerekiyor.

75. Yıl Hurda Beyaz Eşya

Piyasasından ucuz fiyatlarla kullanılmış ve ikinci el ev eşyası satın alabilirsiniz. Titizlikle kullanılan 2.el piyasasında satılabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı evinizden alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi fiyatları konulu sitemizi ziyaret edin İkinci el bilgisayar masası, büro mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı adetli bulunur. Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları öğrenmek maksadı ile firmamıza ait mobil telefonları ile iletişimde bulunarak sorularınız sorabilirsiniz.

75. Yıl Hurda Akü Alım Satımı

Arabalarda enerji ihtiyaçlarında sıkça bulunmaktadır. Hurda akü alımı yazımıza göz atabilirsiniz. Dolayısı ile depomuz benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alan yerler içerisindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. İstanbul Hurda akü fiyatı linkine tıklayınız. Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur.

75. Yıl Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. İstanbul ile 75. Yıl bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurda satışı yapmak amacı ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe alıyoruz.

75. Yıl plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki 75. Yıl hurda plastik kg fiyatını dileyene her gün ulaştırılmaktadır Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

75. Yıl Cam Hurdası Alım Satımı

Son zamanlarda şeffaf otomobil camı, içecek şişesi benzeri cam hurdaları bulunabilmektedir. 75. Yıl etrafında cam hurdası alan yerler içinde bulunuyoruz. Son zamanlarda şeffaf otomobil camı, içecek şişesi benzeri cam hurdaları bulunabilmektedir.

75. Yıl Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Genellikle raflarını yenileyen baharatçılardan aldığımız mağaza raf hurdası, ürün reyonları, market rafı hurdası, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafları satıyoruz. Bu sayfadaki 75. Yıl Mahallesi 2.el raf ton fiyatını her gün gönderiyoruz. Raf hurdası alımımakalemizi incelemelisiniz. 75. Yıl hurda raf alımı amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

75. Yıl Nikel Hurdası Alan En Yakın Firma

Hurda nikel arsenik içerir. Dolayısıyla nikel hurdaları alım satımında elden geldiğince hassasiyetle hareket etmeliyiz. Bu bölgede nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 nikel şablon alıyoruz. 75. Yıl nikel hurdası alımı yapıyoruz.

75. Yıl Hurda Kağıt Alan En Yakın Hurdacı

Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak, kullanılmış gazete alımı yapan firmalar içerisindeyiz. İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha fazla kazanç etme avantajı sunuyoruz. Kağıt hurdası alıyoruz. Sitemizdeki 75. Yıl karton hurdası fiyat listesini her gün gönderiyoruz 75. Yıl Mahallesi kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz hizmetleriyle koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 Hurda Alan 75. Yıl Hurdacı Firma

Farkına vardığınız üzere bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bu zamana dek hurdacılık faaliyetleri ile hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Bu sürenin sağladığı deneyimler sayesinde teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren 75. Yıl hurdacı dükkanımız vasıtası ile zaman farketmeksizin sektörde hizmet ediyoruz.

En Yakın 75. Yıl Hurdacı Firma

En yakın 75. Yıl hurdacı firması olarak her nevi hurda malzeme tartmak için bulunduğunuz yere gelmekteyiz. 75. Yıl hurdacı sitesi bünyesinde çalışan personelimizle kapınızdan hurda malzeme alım hizmetimiz var. Hursan Metal hurdacılık olarak 75. Yıl mahallesinde hurda malzeme almaktayız. Haliyle hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma 75. Yıl mahallesinin etrafında servisler ediyoruz.

75. Yıl Kumaş Hurdası Alımı

Toptan spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için bizi hemen arayın. Spot parça penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş, atletlik kumaş alımında yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Kumaş fire hurdası alımı yapmaktayız. Sayfamızdaki İstanbul Sultangazi 75. Yılmahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını talep edenlere her gün yollanmaktadır. 75. Yıl kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız. 75. Yıl çevresinin her tarafında viskon kumaş, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem alımlarında istediğiniz konuma geliyoruz.

75. Yıl 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alanlar

İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel retoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restoran tipi kuzine, hücreli aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, krom yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza davet ediyoruz. İyi durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah altı 3 kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız.

75. Yıl Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalan nalburlardan aldığımız Şantiyelerde yük asansörü, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış iş yeri binalarından kenara ayrılan yeni ayarında 2. el kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları satıyoruz.

75. Yıl Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Yıkımlarda bilinen tüm iş güvenliği önlemleri 75. Yıl mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek yapılması için yıkım işini yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülen hurda çelik kapı, yer döşemeleri vebenzeri her türlü hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika yıkımında olduğu üzere hurdalar karşılığında bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

0 (535) 043 31 17