İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » 50. Yıl Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

50. Yıl Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

50. Yıl mahallesinde hurdacı firmasıyız. Hali hazırda Sultangazi firmasıyız. Bununla birlikte Sultangazi 50. Yıl mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Sultangazi 50. Yıl hurdacı firma olarak 50. Yıl mahallesinin çevresinde hurdacılık yapmaktayız.

Avrupa yakası genelinde sürekli yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma ekiplerimizi göndermekteyiz 50. Yıl mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncü konumdayız.

50. Yıl mahallesinde hurdacısı olarak hurda malzemenizi değerinde alıyoruz Avrupa yakası 50. Yıl mahallesinin her sokağında ikinci el eşyalar ve hurda malzeme kıymetinin üstünde alıyoruz Hursan Metal olarak İstanbul Sultangazi ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her nevi hurda alımında deneyimliyiz. Güncel Sultangazi 50. Yıl hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri içerisindeki firmamız hizmetinizdedir.

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi Hurdacısı

Sultangazi mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurdacı mı arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizdedir! İstanbul şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Sultangazi merkezine bağlı, 50. Yıl mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sultangazi 50. Yıl mahallesinde güvenilir bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sultangazi hurdacı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurda alımı yapmaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle iş yerimizi rehberinize kaydedebilirsiniz.

Yurdumuzda senelik 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkmaktadır. Boşa giden atık malzemenin yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini cam, yüzde dördünü madenler, yüzde 43’ünü hurda kağıtlar gibi malzemelerden oluşuyor. Maatteessüf, bu atıkların 4/5 dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu atıkların piyasa değeri 1.55 milyar Türk Lirası tutmaktadır. Hursan Metal boşa giden bu paranın gücümüzün yettiği kadarını ülke bütçesine kazandırmaya çalışmaktayız.

Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine neden olmaktadır. Metallerin geri dönüşümünde harcanan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklime zarar vermesini önlüyor.

Bir Sultangazi geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önlemektedir. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bir kaçı yeterli miktarda bulunsa da nüfusla beraber insanların tüketimide her gün artmaya devam etmektedir. Hurda metalin geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamızı sağlıyoruz. Böylelikle doğal kaynakları gelecek zamana saklayabiliriz.

Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin yeraltından kazılıp işlenmesi zordur. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdanın dönüştürülmesi yüzde doksan daha azdır.

50. Yıl Hurdacı Numarası

Sultangazi 50. Yıl mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurdacı firma irtibat numaralarını bir fihristinize yazın İstanbul Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Bu sebeple hurda atık fiyatı öğrenmek sebebi ile bizleri arayabilirsiniz.

50. Yıl Mahallesi Hurda Demir Alımı

Sultangazi 50. Yıl mahallesi çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Sultangazi 50. Yıl mahallesinin tümünde demir hurdası ticareti yapıyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Sultangazi Hurda demir alan hurdacı firma sayfamıza bir göz atabilirsiniz. Demir, yeryüzünde çokça çıkarılan madenler içindedir. Güncel anlık hurda demir fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her cins demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapıyoruz.

50. Yıl Çinko Hurda Alımı

Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayabilirsiniz. 50. Yıl yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda alanlar paylaşımımıza kesinlikle göz atmalısınız.

50. Yıl Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tas tabak Sultangazi 50. Yıl hurdacılık firmasıyız. Her tür hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak amacıyla arayın.

Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Bize güvendiğiniz sebebiyle teşekkür ederiz.

İstanbul Sultangazi 50. Yıl alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Sultangazi Hurda alüminyum içerikli metni okuyun. Sultangazi ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin sayesinde durmadan profesyonelleşiyoruz.

50. Yıl Kurşun Hurda Alımı

Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli haliyle öne çıkar. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare söküm kurşunu alım satımı yapıyoruz. 50. Yıl mahallesi hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir.

50. Yıl Krom Hurda Alımı

Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurda alımı gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. 50. Yıl mahallesinde krom hurdası alan hurdacı firma arıyorsanız bizi hemen arayın Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

50. Yıl Hurda Alımı

Antimon zamak hurdası, çelik hurdası, kalay hurda alan Sultangazi 50. Yıl hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. 50. Yıl mahallesinde kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. İstanbul Sultangazi 50. Yıl mahallesi çevresinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Hursan Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Sultangazi 50. Yıl mahallesindeki hurda eşya alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda kablo alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz.

50. Yıl Hurda Kablo Alan Hurdacılar

Piyasada kolayca edinilen %30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini peşinen ödüyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Her nevi kablo alan alan Sultangazi 50. Yıl hurdacı arayanlar için buradayız. . İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Kablo iletkenliğiyle makinelerde kullanılıyor. Bundan başka alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurdacı firması olarak her türlü antikron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kabloları ticareti için buradayız. Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında liderlik yapıyoruz. Adresten hurda antikron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimizle sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. 50. Yıl mahallesinin tümünde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar satarak para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önemlidir. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

Ek olarak tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alım satımı sırasında en güzel fiyat listesini sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İstanbul Kablo alan hurdacılar içerikli içeriğe göz atın.

50. Yıl Bakır Hurda Alımı

50. Yıl mahallesi bakır hurda fiyatları için çağrı merkezimizi arayın. 50. Yıl içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alınır. Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Sultangazi 50. Yıl bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alanlar konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Sultangazi 50. Yıl hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

50. Yıl Sac Hurdası Alanlar

Sac hurda alımı yapıyoruz. 50. Yıl bölgesinde hurda levha, sac varil, oluklu sac hurdası galvaniz hurdası, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edip çok kârlı çıkabilirsiniz. Kiler çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var.

50. Yıl Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

50. Yıl mahallesi genelinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Daha geniş bilgi almak amacıyla hurda pirinç sarı içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metaline yöresel olarak renginden ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir.

Aslında hurda sarı diye hurda türü yoktur. Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. İstanbul Sultangazi 50. Yıl hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor.

Bu sebep ile Sultangazi 50. Yıl sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Hursan Metal şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticaretinde en doğru fiyat bilgisini veriyor.

50. Yıl Hurdacı Sitesi

Hemşehrilrimize yaşanabilir bir şehir yaratmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Sultangazi 50. Yıl hurdacılar sitesi içerisindeki firmamızın sayesinde geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu çeşitlerdeki malzemelerinizin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Hepsi için bizimle iletişime geçin.

50. Yıl Mahallesi Hurda Araç Alan Hurdacı

Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurda alımında hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde 50. Yıl çevresinde hurda araç alım satım hizmeti veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, hurda çeki demiri
, trafikten çekme belgesine sahip hurda araç, motor hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda araba vergiden düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

50. Yıl Mahallesi 2.el jeneratör Alan Yerler

Hurda jeneratör alan firmayız alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasında en doğru yerlerdeniz. Her türde yeni ürün gibi 2.el jeneratör satıyoruz.

50. Yıl Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenli bir biçimde fabrika yıkımları yapıyoruz. Sultangazi 50. Yıl mahallesi fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini güvenle gerçekleştirdik. Fabrika sökerken yıkımı arzu edilen mülkün etraflıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi doğru bir çalışma olur. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında nam saldık. Yıkımla uğraşanların dediği gibi kolay sayılmaz.

50. Yıl Mahallesinde Klima Hurda Alım Satımı

İkinci el klima 50. Yıl mahallesi çevresinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Sultangazi 50. Yıl çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

50. Yıl Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşıma işleri itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Sultangazi Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan kararlar ile belirlenen alanlara dökülür. Hursan Metal tarafından alınacak her türlü hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor.

Sultangazi 50. Yıl Güncel Hurda Fiyatları

50. Yıl mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı hurda piyasasında her saat değişkenlik göstermektedir. Anlık fiyata erişmek amacı ile bizi arayın. Tekrar etmekte fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alımında diğer 50. Yıl hurdacı firmalarından özel ton fiyatı teklif ediyoruz.

50. Yıl İkinci El Eşya

İyi durumda 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamızıtuşlayabilirsiniz. Makul fiyatlarla yeni gibi, 2.el yatak odası tk. satın alabilirsiniz. 2.el büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları alımında yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. Kısa süre kullandığınız 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı adresinize gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz.

50. Yıl Akü Hurda Alımı

Zamanla kullanılamayacak hale düşen akülere hurda akü denilmektedir. Hurda akü alan hurdacı bölümümüze mutlaka göz atmalısınız. Otomobillerde elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Dolayısıyla firmamız ve benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran suyu sebebiyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

50. Yıl Mahallesi Plastik Hurda Alanlar

50. Yıl mahallesi plastik hurda alanlar içinde lider konumdaki Sultangazi 50. Yıl hurda deposuyuz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. İstanbul ve Avrupa Yakası Sultangazi 50. Yıl bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz.

50. Yıl Cam Hurdası Alan Hurdacı

50. Yıl mahallesinde cam hurda alan firmalar arasında bulunmaktayız. Bu dönemde renkli ve şeffaf meyve suyu şişesi, otomobil camları cinslerde cam hurda cinsleri bulunmaktadır. Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan inorganik amorf yumuşak olmayan maddedir.

50. Yıl İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Hurda raf fiyatı sayfamıza bir göz atmalısınız. Genelde yenilen kasaplardan elde ettiğimiz hurda çelik raf, ürün reyonları, market rafı hurdası, teşhir rafları, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satan firmalar içindeyiz. Raf hurdası 50. Yıl fiyatları istemek nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

50. Yıl Hurda Nikel Alım Satımı

İlçe genelinde anot nikel hurda, %95 şablon nikel , %99 şablon nikel, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. 50. Yıl mahallesinde nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp, satılırken elden geldiğince dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurda içeriğinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirli olabilir.

50. Yıl Kağıt Hurdası Alım Satımı

İlçede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla size daha fazla kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Ederinden fazla fiyata karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alanlar içindeyiz. Karton, kağıt hurda alıyoruz. Sultangazi 50. Yıl kağıt hurda alanlar arasındaki iş yerimiz ile irtibata geçerek iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda koli fiyatları öğrenebilirsiniz.

7/24 Açık 50. Yıl Hurdacı

7/24 hizmet veren 50. Yıl mahallesinde hurdacı firması olan firmamız ile zamana takılmadan işimizin başındayız. Akıp giden yılların verdiği kurumsallaşmalar süreci ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Bildiğiniz üzere iki bin altı senesinden bu yana hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

En Yakın 50. Yıl Mahallesi Hurdacı

50. Yıl mahallesi hurdacı sitesi bünyesindeki çalışanlarımız ile kapıdan hurda malzeme satım hizmetleri veriyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak 50. Yıl genelinde her türde hurda alımı yapıyoruz. Bu sebep ile size en yakın hurda alan yerler Sultangazi 50. Yıl mahallesi çevresinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız. En yakın Sultangazi 50. Yıl mahallesi hurdacı hizmetiyle hurda malzeme tartımı yapmak için yolladığınız konuma geliyoruz.

50. Yıl İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış fabrika binalarından bir kenara ayırılan yeni ayarında ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolapları satıyoruz. Dolayısıyla malesef iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz Şantiyelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı karıştırma mikseri, harç pompası 2.el portatif, plywoon hurda mevcuttur.

50. Yıl Mahallesi Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Aynı fabrika yıkımlarında olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz. 50. Yıl mahallesi kentsel dönüşüm içinde yıkılması gereken dükkanların gerektiği bir biçimde inşa edilmesi amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm güvenlik önlemleri Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her cins hurda malzemeyi piyasa fiyatına alıyoruz.

0 (535) 043 31 17