İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Yavuz Selim Mahallesi Hurdacı

Yavuz Selim Mahallesi Hurdacı

İstanbul Anadolu yakası Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesinde hurda ve kullanılmış eşyalar alımı yapıyoruz Aslında Sultanbeyli firmaları içerisindeyiz. Ancak Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak İstanbul Anadolu Sultanbeyli ilçesinde hizmetimize devam ediyoruz. Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacı firmasıyız. Güncel Sultanbeyli Yavuz Selim hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Yavuz Selim hurdacı firması olarak hurda malzemeler alıyoruz Yavuz Selim mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü firmayız. Sultanbeyli etrafında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Yavuz Selim mahallesindeki her yere geliriz

Her türlü hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız.

Sultanbeyli Yavuz Selim Mahallesi Hurdacısı

Sultanbeyli hurdacı olarak Anadolu yakasında her türlü hurda atık alım satımı yapmaktayız. Sizde her türlü hurda malzeme satmak sebebi ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sultanbeyli genelinde faaliyet yürütüyoruz. Yavuz Selim mahallesi hurdacı firması mı arıyordunuz? Anadolu yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul merkezinin eşsiz ilçesi Sultanbeyli merkezine bağlı, Yavuz Selim mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi etrafında profesyonel bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Ülkemizde senelik 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıpsal atık ortaya çıkmaktadır. Bu atıkların %4 civarını madenler, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini cam hurdası türleri, yüzde kırk üçünü kağıtlar oluşturmaktadır. Malesef, bu malzemelerin yüzde sekseni yok olmaktadır. Bu malzemeler ülkemize 1.6 milyar ₺ zarar açmaktadır. Hurdacı firmalar boşa giden bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışmaktadır.

Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açar. Madenlerin geri dönüşümünde harcanılan düşük enerji miktarı bu emisyonun iklime ve doğaya zarar vermesini önlemektedir.

Bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bazıları yeterli miktarda bulunsa da artan nüfusla beraber insanların tüketimide her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurda madenlerin geri dönüştürülmesi doğal kaynakları korumamıza yardımcı olur. Böylece yeraltı kaynaklarını gelecek döneme aktarmayı başarabiliriz.

İstanbul Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaklardan kazılarak işlenmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için gayet çok enerji harcanır. Bir hurdanın geri dönüşümü %90 çok az az olacaktır.

Yavuz Selim Hurdacı Numarası

İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacı numarası sayfamızın altında bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içindedir. İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacı firma irtibat numarasını unutmayın Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeni ile cep telefonumuzu aramanız gereklidir.

Yavuz Selim Çinko Hurdası Alımı

Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için arayabilirsiniz. Yavuz Selim mahallesi etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sultanbeyli Hurda çinko alımı paylaşımını gezmelisiniz.

Yavuz Selim Sac Hurdası Alımı

Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alan şirketler içerisindeyiz. Firmamızda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Yavuz Selim bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, oluklu sac galvaniz hurda, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle.

Yavuz Selim Hurda Alan Firma

Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi çevresinde hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm her türlü ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Hurda inşaat demiri almak için evinize geliyoruz. Yavuz Selim mahallesinde kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Zamak hurda, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesindeki hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

Yavuz Selim Hurda Bakır Alan Firma

İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim hurda bakır alan yerler içindeyiz. Yavuz Selim bakır hurdası kilo fiyatı için telefonumuzu arayın. Yavuz Selim mahallesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. TTR hurda bakır kırması, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Sultanbeyli Bakır alan hurdacılar konumuzda daha detaylı bilgi var.

Yavuz Selim Mahallesi Krom Hurda Alımı

Oldukça sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Yavuz Selim mahallesinde krom hurdası satışı için arayın Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sultanbeyli Hurda krom alan yerler bölümünü gezmek iyi gelecektir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Yavuz Selim Hurda Alüminyum Alan En Yakın Hurdacı

Güvenli bir biçimde hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu almaktayız. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacısıyız.

Daha detaylı hurda alüminyum alan hurdacı metine bir göz gezdirebilirsiniz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Sultanbeyli ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alırken hurda tartımını güvenle yapmaktayız.

Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Her türlü hurda alüminyum alınır. İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Yavuz Selim Mahallesi Demir Hurda Alım Satımı

Hurdacı firmamız Yavuz Selim mahallesi genelinde demir hurdası ticareti yapıyor. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda satılan madenler arasında yer alır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Sultanbeyli Demir hurdası fiyatı konusunda bilgi almak için sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Güncel demir hurdası fiyat listesi istemek amacı ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız. Yavuz Selim mahallesi çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Yavuz Selim Sarı Hurdası Alan Firma

Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda cinsi yoktur. Yavuz Selim mahallesinin tümünde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda pirinç sarı alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Hursan Metal Geri Dönüşüm firmamız tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda radyatör, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda bronz ticaretinde öncüdür.

Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri sıkça bulunur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda ticareti yapıyor. Haliyle Sultanbeyli Yavuz Selim sarı hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Yavuz Selim Mahallesinde Kurşun Hurda Alımı

Yeryüzünde cevher şeklinde bulunan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Yavuz Selim mahallesi kurşun hurda aldığımız ilçeler içindedir. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu alıyoruz.

Yavuz Selim Hurda Kablo Alanlar

Satıcılarda sıklıkla ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımında peşin ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası borsasından oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Hurda kablolar alan Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacı firmayız. Yavuz Selim mahallesinde mahallesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Bundan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli araçlarda kullanılıyor.

İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncülük yapıyoruz. Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacı firması olarak özellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antikron hurda kablo alımı için buradayız. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar alım satımı için değerinin üstünde fiyatı biz veriyoruz.

Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablo, hurda antikron kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. kablo hurda alanlar içeriğiyle yazılmış makaleyi okuyabilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

Yavuz Selim Karton Hurda Alanlar

Hurda karton, kağıt alımı için adresinize geliyoruz. Daha fazla hurda kağıt fiyatları ile bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Sultanbeyli Yavuz Selim kağıt hurdası alanlar içindeki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm ile iletişim kurarak hurda koli, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt hurda satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla size çok daha yüksek oranda kazanma imkanı sunuyoruz.

Yavuz Selim Mahallesi Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı madde tutabilen inorganik amorf sert maddelerdir. Yavuz Selim mahallesinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Özellikle renkli ve şeffaf içecek şişesi, kırılmış araba camları vb. cam hurdalar baya fazla bulunabilmektedir.

Yavuz Selim Klima Hurda Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Klima Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi çevresinde çok alınan elektronik hurdaları içindedir. 2.el Kombi alanlar içerisindeyiz. Yavuz Selim çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin.

Yavuz Selim Moloz Nakliyesi

Molozlar Sultanbeyli Belediyesi tarafından belirlenen alanlara nakledilir. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre molozun nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

Yavuz Selim Mahallesi Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Yavuz Selim hurda plastik alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan Yavuz Selim mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Anadolu Yakası Yavuz Selim mahallesinin tamamından hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurdası satışı yapmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. İyi fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri için yerinize gelebiliriz.

Yavuz Selim İkinci El Eşya

Her çeşit ikinci el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak için bizituşlayabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız ikinci el olarak değerlendirilebilecek temizliğe sahip kanepelerinizi yerinize gelerek almaktayız. Sahibinden satılık öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları için yüksek fiyatlarla ücretler yapmaktayız. Piyasasından fiyatlara çok temiz kullanılmış ve ikinci el mobilyalar satın alabilirsiniz.

Yavuz Selim Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en yakın yerlerdeniz. Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel çalışır durumda 2. el jeneratör alımı yapıyoruz.

Sultanbeyli Yavuz Selim Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Sultanbeyli Yavuz Selim hizmetimizi sürdürüyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz. Fırsat oldukça Sultanbeyli Yavuz Selim çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz.

Yavuz Selim Fabrika Bozumu

Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay olmamıştır. Sultanbeyli Yavuz Selim fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde meşhur olduk. Sektöre başladığımızdan beri sayısız fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Başlamadan önce yıkılacak üretim yerinin etraflıca gezilerek gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması gereklidir.

Yavuz Selim Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanır bir Sultanbeyli Yavuz Selim için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacılar sitesi 3. bloktaki dükkânımız iş birliği ile hurda geri dönüşüm yapmaya başladık. Sırf bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Yavuz Selim Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü diyoruz. Akü hurda alanlar hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları sebebi ile bulunur. Dolayısıyla depomuz gibi işletme içerisinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar kuru ve sulu akü alanlar içerisindedir. Akümülatör diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

Yavuz Selim İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yavuz Selim çevresinde yıkılan ev vs. binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alanlar içindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç karıştırma makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Ayrıca malesef iflas eden şirketlerden edindiğimiz

7/24 Yavuz Selim Hurdacı

Sizlerin kazandırdığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 Yavuz Selim mahallesi hurdacı firması olarak haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz. Bildiğiniz üzere iki bin on dokuzdan bu günlere hurdacılıkla hizmetimizi sürdürüyoruz.

Sultanbeyli Yavuz Selim Mahallesi Hurda Fiyatları

Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyat listesi İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim hurda borsasında hızlıca değişiyor. Doğru hurda fiyat listesine erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şunu söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında piyasadan fazla fiyata alımlar gerçekleştiriyoruz.

Yavuz Selim Mahallesi Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Yavuz Selim kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş evlerin istendiği bir şekilde inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri her türde hurda malzemeyi ücretle satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz.

Yavuz Selim Nikel Hurda Alımı

Bu mahallede turbo nikel, %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel alım satımında piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir. Bu nedenle nikel hurdaları alımında çok hassasiyetle davranılmalıdır. İstanbul Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesinde nikel hurda alımı yapıyoruz.

Yavuz Selim Mahallesinde En Yakın Hurdacı

En yakın Sultanbeyli Yavuz Selim mahallesi hurdacı adıyla her cins hurda eşya ticareti sebebi ile adresinize geliyoruz. Hursan Metal Geri Dönüşüm olarak Yavuz Selim mahallesi etrafında hurda malzeme alırız. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Yavuz Selim mahallesinin tamamında hizmet ediyoruz. Sultanbeyli Yavuz Selim hurdacı firmamız ile adresten her tür hurda malzeme alım hizmeti vermeye başladık.

Yavuz Selim 2.el Hurda Raf

Yavuz Selim hurda raf almak için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan depolar tarafından satışa sunulan mağaza rafları, market rafı hurdaları, reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el raf satan hurdacılar arasındayız. Hurda raf demiri işleri deneyimli olduğumuz işlerdendir. Raf hurda fiyatları bölümüne bir göz atmak istemelisiniz.

0 (535) 043 31 17