İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Battalgazi Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Battalgazi Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sultanbeyli hurdacı firmalar arasındayız. Lakin Sultanbeyli Battalgazi mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde öncüyüz. Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacı firmasıyız. Battalgazi mahallesinde hurdacısı olarak her türde hurda eşyayı alıyoruz

Güncel İstanbul Sultanbeyli Battalgazi hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Sultanbeyli çevresinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla yerinize profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz

İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm hizmetinizdedir. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Anadolu yakası Sultanbeyli Battalgazi mahallesinde ikinci el eşyalar ve hurda alımında hurdaların bedelini yüksek fiyattan ödüyoruz

Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Hurdacısı

Sultanbeyli bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacı ile şirketimizi çaldırabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli hurdacı olarak Anadolu yakası bölgesinde hurda atık alım satımı yapıyoruz. Battalgazi mahallesi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacı olarak her geçen gün büyüyoruz. İstanbul ilinin eşsiz ilçesi Sultanbeyli merkeze bağlı, Battalgazi mahallesi daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sultanbeyli Battalgazi mahallesinde firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yurdumuzda her yıl 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi altı milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık atılıyor. Çöplere giden atıl malzemenin yüzde kırk üçünü hurda kağıtlar, %27’sini plastikler, %12’sini camlar, yüzde 4’ünü metal hurdalar gibi atıklardan oluşuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu değerli atıkların yüzde yetmiş beşi yok olmaktadır. Boşa giden malzemeler ülkemizin yılda 1.5 milyar Türk Lirası zararına neden oluyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu harcamanın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda geri dönüştürülürken kullanılan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun iklime verdiği zararın önüne geçmektedir.

Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bazıları yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla dünyanın tüketimi de artmaktadır. Hurda madenleri geri dönüşümü doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede doğal kaynakları geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

İstanbul Sultanbeyli Geri dönüşüm firması olanlar enerji tasarrufu yapmamızı sağlar. Ham metallerin yeraltından kazılarak işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi oldukça külfetlidir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın geri dönüşümü üretimde harcanan enerji miktarından yüzde doksan çok az az olacaktır.

Battalgazi Hurdacı Telefonu

Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurda alım satımı hurda alımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacı firma iletişim numarasını not ediniz Dolayısıyla hurda malzeme satmak amacıyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Boş yere zaman harcamadan numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Battalgazi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketi bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri para eden hurda eşyalar içinde sayılabilmektedir. Bu sebep ile Sultanbeyli Battalgazi mahallesi sarı pirinç hurda alımı yapan firmayız. Battalgazi mahallesi genelinde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurda diye hurda cinsi varolmamıştır. Sayfamızdaki pirinç sarı hurdası alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor.

Battalgazi Kablo Hurda Alım Satımı

Kullanım alanlarında göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Her yerden hurda tek damar kablosu alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo alımı için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Anadolu Yakası Sultanbeyli Battalgazi mahallesi bölgesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde deneyime sahibiz. İçerisindeki tellerin madenine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Battalgazi mahallesinde bolca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz.

Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki konuya bir göz atabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacısı Hursan Metal Geri Dönüşüm genellikle hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antikron kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablo elinde olanlar bize ulaşın. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurda kablo alanlar için çok önemlidir.

İstanbul Sultanbeyli Battalgazi mahallesinde mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sultanbeyli Battalgazi hurdacı firma arayanlara özenli hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı sırasında en yüksek fiyatları veriyoruz. Çünkü Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Battalgazi Hurda Alım Satımı

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Antimon zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. Battalgazi mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır.

Hurda kablo almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız. Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Sultanbeyli Battalgazi mahallesi yakınlarında hurdacılık yapan Hursan Metal Geri Dönüşüm her çeşit kurşun hurdası alıyor.

Battalgazi Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Sultanbeyli Hurda krom alım satımı makalesini okumalısınız. 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Battalgazi mahallesinde hurda krom alan hurdacı için geldi iseniz firmamızı hemen arayın 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz.

Battalgazi Mahallesi Hurda Çinko Alanlar

Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Battalgazi mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sultanbeyli Hurda çinko alan yerler bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz.

Battalgazi Bakır Hurdası Alım Satımı

Hurda bakır yazımızda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır alan Sultanbeyli Battalgazi hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Battalgazi içerisinde hurda bakır almaktayız. Battalgazi hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayınız. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi bakır hurda alan yerler içindeyiz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Antikron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alıyoruz. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz.

Battalgazi Kurşun Hurdası Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Kurşun hurdası ton fiyatı bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.. Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Sultanbeyli Battalgazi hurda kurşun alım satımı yaptığımız bölgelerden biridir. Kurşun kullanılan eski madenlerden biridir.

Battalgazi Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, dünya genelinde çokça bulunan metaller arasındadır. Battalgazi etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan için nakit para ödeme yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi için bize ulaşın. Battalgazi mahallesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Sultanbeyli Hurda demir alan yerler bölümünü ziyaret ederseniz muhteşem olur.

Battalgazi Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli gelişiyoruz. Her türlü hurda alüminyum peşin alınır. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Bununla birlikte alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör almaktayız. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Sultanbeyli ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı için tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki hurda alüminyum yazıyı inceleyin.

Battalgazi Hurda Sac Alım Satımı

Şu anda deliksiz 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Battalgazi mahallesinin tamamında hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda oluklu sac hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Battalgazi Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Battalgazi bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız. İkinci el klima Battalgazi mahallesi çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Battalgazi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımda antlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması güvenli bir şekilde yapılır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda eşyaların tesisimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Sultanbeyli Belediyesi’nce planlanan arazilere taşınması gerçekleştiriliyor.

Battalgazi Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda alıp satıyoruz. Dolayısıyla iflas eden şirketlerden satın aldığımız Yıkılmış öğrenci yurdu vs binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolapları satıyoruz.

Battalgazi Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerir. Özellikle %95 , 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Sultanbeyli Battalgazi mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir.

Battalgazi Mahallesinde Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Kağıt, karton hurda alıyoruz. Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatları ile bristol hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası alıyoruz. İlçenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet sayesinde size daha çok miktarda kâr etme şansı takdim ediyoruz. Sultanbeyli Battalgazi kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki firmamız Hursan Metal Geri Dönüşüm yardımıyla matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Battalgazi Mahallesi Hurdacı

Battalgazi mahallesi hurdacısı firmamızla kapıdan hurda alım hizmetimiz var. Sultanbeyli Battalgazi en yakın hurdacı firması ismiyle hurda ticareti yapmak için deponuza gelmekteyiz. Hursan Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Battalgazi mahallesinin etrafında hurda satımı yapmaktayız. Bu biçimde hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Sultanbeyli Battalgazi genelinde servisler sunmaktan onur duyuyoruz.

Battalgazi Jeneratör Hurdası Alımı

Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içinde en doğru hurdacı firmayız.

Battalgazi Fabrika Sökümü

Hurdacıların dile getirdiği biçimde kolay sayılmaz. İlk önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde proje ve ekipmanın hazırlanması gereklidir. Sultanbeyli Battalgazi mahallesinde fabrika sökümü işi yapıyoruz. Profesyonelce fabrika yıkımı gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden bu yana çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri güvenle yerine getirdik.

Battalgazi Hurda Akü Alan Yerler

Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolanan cihazdır. Uzun süre sonra şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. İstanbul Akü hurdası alım satımı yazısına bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Dolayısıyla firmamız ve benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yaparlar. Akü içerisindeki kurşun içeren suyu sebebiyle geri dönüşüm için kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile bulunur.

7/24 Alo Battalgazi Mahallesi Hurdacı

Sizlerin bahşettiği tecrübeler ile sektörün teknolojisine ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yaklaşık otuz bir senedir geri dönüşüm hizmeti sunmaktayız. 7/24 hurda alan Battalgazi mahallesi hurdacı olarak hafta sonları bile çalışıyoruz.

Battalgazi Cam Hurda Alımı

Battalgazi 2.El Eşya

İyi durumda 2. el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak için cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki yemek takımlarını peşin parayla almaktayız. Sultanbeyli Battalgazi çevresinin her yerinde sıfır gibi ve 2. el salon takımları alabilirsiniz. 2. El öğrenci masası, ofis mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı bulunmaktadır.

Sultanbeyli Battalgazi Araba Hurdası Alan Yerler

Battalgazi mahallesi hurda alımında hizmetimize devam etmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Sultanbeyli Battalgazi etrafında hurda araç alıyoruz. Ancak hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, parçalanmış hurda araç, hurda çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Battalgazi Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası işleri yapmaktayız. İstanbul Raf hurdası alan yerler bölümüne göz bakarsanız pişman olmazsınız. Genelde raflarını yenileyen kuruyemişçilerden satın aldığımız mağaza raf hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafı hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2. el hurda raf satan hurdacılar arasındayız. Sultanbeyli Battalgazi raf hurdası satışı yapmak nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Battalgazi Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sultanbeyli Battalgazi mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım firmamız aracığıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sizin gibi kıymetli dostlara her hali ile güzel bir İstanbul ve daha güzel Sultanbeyli Battalgazi mahallesi bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Battalgazi Bina Yıkımı

Bina yıkım hurdaları bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenecek dairelerin istenildiği bir biçimde imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Bina yıkımı gerçekleştirilirken belirtilen tüm tedbirler

Battalgazi Mahallesinde Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Battalgazi hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinde lider konumdaki Battalgazi mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Anadolu Yakası Battalgazi bölgesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata pet şişe, market poşeti, eski damacana mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Hurda Fiyatları

Doğru fiyat listesine ulaşmak nedeniyle bize ulaşın. Battalgazi mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında her saat değişiyor. Şundan yarar görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsasından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. Daha detaylı hurda fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz

0 (535) 043 31 17