İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sorgun Hurdacı

Sorgun Hurdacı

Yozgat Sorgun hurdacı firma olarak faaliyetlerimizi profesyonellikle sürdürüyoruz. Sorgun şehir merkezinin çevresinde hurda satmak amacıyla ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yurdumuzun bütün illerinden, her nevi hurda alımında lideriz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Yozgat hurdacı firmalar içerisindeyiz. Güncel Sorgun hurda alım listesi ile hizmet veriyoruz. Diğerlerinden farklı hurda alım satım hizmetleri yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz bütün faaliyetlere okuduğunuz yazımızdan ulaşabilirsiniz. Hursan Geri Dönüşüm ismimiz ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Sorgun Hurdacı Firmalar

Sorgun genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri eriterek halkımızın geleceğini koruyoruz. Sorgun hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Sorgun ilçesinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Yozgat merkezinin sempatik ilçesi Sorgun sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Yozgat Sorgun ilçesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Sorgun hurdacı olarak Yozgat ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda atıklar için yakın çevredeki hurda alım aracımızı yönlendiriyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız.

Sorgun Hurdacı Numarası

Yozgat Sorgun hurdacılık hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boşa süre harcamadan arayarak güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Yozgat Sorgun hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Sorgun Hurda Krom Alım Satımı

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki Sorgun hurda krom tank fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız.

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır.

Sorgun Hurda Alan Firmalar

Sorgun kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile hurdanızın değerini düşürüyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz. Sorgun geri dönüşüm firması Hursan Geri Dönüşüm her çeşit atık hurdası alımı gerçekleştiriyor.

Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında fiyat listesi sunmaktayız. Sorgun hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz. Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda çelik almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Sorgun Alüminyum Hurda Alan Firma

Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız. Sorgun ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımında tartımları sizinle gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin desteğiyle sürekli büyüyoruz. Yozgat Sorgun alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Bize verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz.

Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Sorgun alüminyum hurda fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Bloğumuzda bulunanalüminyum hurda alanlar konuya göz atabilirsiniz.

Sorgun Pirinç Sarı Hurda Alımı

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurdaların alımına ek olarak hurda sarı bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Yozgat Sorgun hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk benzeri sarı hurda türleri vardır. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Sayfamızdaki Yozgat Sorgun hurda sarı pirinç fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Geniş bilgi edinmek için sarı hurdası alanlar makaleyi okuyabilirsiniz.

Bu yüzden Sorgun sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sorgun ilçesinde sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Sorgun Kablo Hurda Alanlar

Yerinden antigron kablo hurdası, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Yozgat Sorgun hurdacısı Hursan Geri Dönüşüm her çeşit hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Yozgat Sorgun hurda kablo kilo fiyatı güncellenmiştir. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Çünkü Hursan Geri Dönüşüm adıyla sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Satıcılarda çoğunlukla bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini peşin parayla ödüyoruz. Sorgun hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kablo hurdası alanlar hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz. Sorgun ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Bunların yanısıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar alımında en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz.

Hurda kablolar telindeki bakır madeni sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, karışık kablolar, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar hemen arayın. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Sorgun hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Sorgun Çinko Hurdası Alım Satımı

Sorgun çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Yozgat Sorgun çatı söküm çinkosu fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Çinko hurda alan yerler hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz.

Sorgun Hurda Bakır Alım Satımı

Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Sorgun bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayın. Sorgun genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Bakır hurdası alan Sorgun hurdacı telefon numarasını hemen arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Sorgun soyma bakır hurdası fiyat listesi güncellendi. Yozgat Sorgun bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Sorgun Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Unutmayın ki her türlü demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Hursan Geri Dönüşüm Sorgun genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Sorgun ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Anlık hurda demir fiyatı istemek amacı ile Sorgun hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazımıza göz gezdirirseniz pişman olmayacaksınız. Demir, dünya genelinde en çok kullanılan metaller arasındadır. Buradaki Yozgat Sorgun demir kg fiyatını günlük göndermekteyiz.

Sorgun Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk, Cami sökümü kurşun hurdası için yüksek fiyat uyguluyoruz. Sorgun hurda kurşun alımı hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Yozgat Sorgun kurşun hurda fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı gönderiyoruz. Doğada cevher şeklinde elde edilen kurşun metali mavimsi renktedir. Hurda kurşun alım satımı yazısını inceleyiniz. Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir.

Sorgun Hurda Sac Alım Satımı

Sorgun çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek için. Ardiye çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Hali hazırda her türde ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alıyoruz.

Sorgun Hurda Jeneratör Satanlar

Her türde yeni üründen farksız 2. el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en yakın hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

En Yakın Sorgun Hurdacı Firma

Hursan Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Sorgun çevresinde her çeşit hurda alımı işleri yapmaktayız. En yakın Sorgun hurdacı firma ismi ile her nevi hurda metal almak nedeni ile yerinize geliyoruz. Bu haliyle sizlere en yakın hurdacı Sorgun etrafında servis vermekten kıvanç duyarız. Sorgun hurdacı bünyesindeki personelimizle adresinizden her türde hurda malzeme almaya başladık.

Sorgun Kağıt Hurdası Alanlar

Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Sorgun hurda kağıt ve karton kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Yüksek fiyata hurda kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alım satımı yapıyoruz. İlçede kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılıkla hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanma avantajı iletiyoruz. Sorgun hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki Hursan Geri Dönüşüm sunduğu hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satabilirsiniz.

Sorgun 2.el Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Burada bulunan Sorgun raf hurdası ton fiyatını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Sorgun alım satımı amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen dükkânlardan temin ettiğimiz ürün reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafları satan yerler arasındayız.

Sorgun Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

Sorgun çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki sıvıları tutabilen amorf katı malzemelerdir. Günümüzde rengarenk araba camları, soda ve gazoz şişesi çeşitlerinde cam hurda çeşitleri oldukça fazla satılıyor.

Sorgun Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

En yüksek fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alım satımı yapmaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Sorgun plastik hurda alan firmalar içinde lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Sitemizde yer almakta olan Sorgun plastik kilo fiyatını arzu edene ücretsiz gönderiyoruz Yozgat ile Sorgun ilçesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Güncel Anlık Sorgun Hurda Fiyatları

Sorgun hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi piyasada an be an değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmakta fayda görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında daha yüksek kilo fiyatları teklif ediyoruz. Daha geniş hurda fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz Doğru hurda fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Sorgun Araç Hurdası Alanlar

Zaman zaman Sorgun bölgesinde hurda otomobil alıyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan yük vagonu, ağır hasarlı araba hurdası, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, hurda motor . Pek tabi size hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araç vergiden düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Sorgun Hurdacı Firması

7/24 açık Sorgun hurdacı olan firmamızla günün her saatinde açığız. Sektörde harcadığımız senelerin verdiği kurumsallaşmalar süreci ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Tam 13 yıldan beri geri dönüşüm yapıyoruz.

Sorgun 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alan Hurdacı

2. El servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak kurutma makinesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bizimle iletişime geçebilir. Sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom salata ve meze dolapları ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılan otel tipi bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız.

Sorgun Kumaş Alımı

Parti malı dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında peşin parayla ödeme yapılır. Kumaş fire hurdası alıyoruz. Toptan ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş, parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayın. Sorgun ilçesinin her yerinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon, hurda viskon, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımında adresinize geliyoruz. Sorgun kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Sorgun kumaş hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız.

Sorgun Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenilen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülmüş laminant parkeler vs. her cinste hurda malzemeleri almaktayız. Aynen fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Sorgun kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek binaların yeniden imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Sorgun Akü Hurdası Alanlar

Akü diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolamaya yarayan enerji deposudur. Hurda akü alım satımı paylaşımımıza göz atmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Dolayısıyla şirketimiz benzeri fabrika bünyesinde geri dönüştürme dökümhanesi bulunan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Akü hurdaları barındırdığı kurşunlu suları ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça kıymetlidir. Biraz süre sonra şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor.

Sorgun Fabrika Bozumu

Sorgun fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Fabrika sökümünden önce yıkılacak taşınmazın etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem değildir. Güvenilir biçimde fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Sorgun 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapatılan nalburlardan satın aldığımız Sorgun bölgesinde yıkılan ev binalarından temin edilen yeni ayarında 2. el demir kapı, pencere, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva mikseri, harç mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Sorgun Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel kükürt ve arsenik içermektedir. Yozgat Sorgun bölgesinde %95 ve 99 nikel şablon, anot nikel hurdası, hurda turbo nikel alımında en iyi fiyatı veriyoruz. Bu neden ile hurda nikeller alınırken elimizden geldiğince özenli hareket etmeliyiz. Sorgun hurda nikel alımı yapıyoruz.

Sorgun İkinci El Ev Eşyası

Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı öğrenmek sebebiyle biziarayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara titiz biçimde kullanılmış olan, 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Sahibinden satılık sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyası yeteri miktarda bulunur. Titizlikle kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek durumdaki mobilyalarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinası alanlar hakkında bilgi paylaşılmış olan sayfamıza bakın

Sorgun Hurda Klima Alım Satımı

Sorgun ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Sorgun ilçesinde çok satılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan yerler içindeyiz.

Sorgun Moloz Nakliyesi

Sorgun hurdacı tarafından alınacak her nevi hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Sorgun Belediyesi Fen işlerince daha önce planlanan alanlara nakliyesi yapılıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması titizlikle araçlarımızla yapılıyor.

Sorgun Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Siz dostlarımıza şimdiden daha yaşanılır bir Sorgun yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Sorgun hurdacılar sitesi 8. blok içerisindeki hurda alım iş yerimiz iş birliğiyle hurda eşya alım satımı işine başladık. Sırf bu hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17