İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Meşrutiyet Hurdacı Hurda Alımı

Meşrutiyet Hurdacı Hurda Alımı

Hursan Metal firmamızla İstanbul Şişli Meşrutiyet mahallesine yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul Şişli merkezinde Meşrutiyet mahallesi hurdacı firması olarak Meşrutiyet mahallesi çevresinde her türden hurda alıyoruz. Her türlü hurda alımında tecrübeliyiz. Şişli Meşrutiyet mahallesi hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesisimiz bulunmaktadır. Şişli Meşrutiyet mahallesi hurdacı işletmeleri içinde lider firmayız.

İstanbul hurdacı firma olan firmamız Hursan Metal hizmet sunmaya devam etmektedir. Güncel Şişli Meşrutiyet hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Meşrutiyet mahallesinde hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız

Şu anda İstanbul Şişli firmasıyız. Lakin Meşrutiyet mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Meşrutiyet mahallesinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda değerinde Avrupa yakası Şişli genelinde olduğu gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere gelmekteyiz

Meşrutiyet Hurdacısı

Meşrutiyet hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Meşrutiyet etrafında eşsiz bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle numaralarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin eşsiz mahallesi Meşrutiyet öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Meşrutiyet için değil, bütün mahallelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Şişli hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Meşrutiyet mahallesinde ve Şişli merkezinde hurda eşya alan yerler içerisinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. Meşrutiyet genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğini kurtarıyoruz.

Bir İstanbul Şişli geri dönüşüm firması doğal kaynakların lüzumsuz kullanımını önler. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Birkaçı yüksek miktarda gözükse de artan nüfus ile beraber dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümü doğal kaynakları kurtarmamızı sağlar. Böylece yeraltı madenlerini geleceğe saklayabiliriz.

İstanbul Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlıyor. Metal cevherlerinin madenden çıkartılıp hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Hammaddeleri en baştan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde 90 çok daha azdır.

İstanbul Şişli Geri dönüşüm firması olanlar karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Hurda madenlerin geri dönüşümünde kullanılan düşük enerji emisyonun yeryüzü iklimine zarar vermesinin önüne geçmektedir.

Meşrutiyet Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Şişli Meşrutiyet hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca çevirebileceğiniz konumdadır. Meşrutiyet yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alır. Boş yere zaman harcamadan arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Meşrutiyet Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası alıyoruz. Depomuzda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Meşrutiyet bölgesinde hurda sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, bizi tercih ederek kazanabilirsiniz.

Meşrutiyet Alüminyum Hurda Alanlar

Meşrutiyet mahallesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımında tartımları müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Şişli Hurda alüminyum içerikli metne bir göz atın. Sizin desteğiyle her gün kurumsallaşıyoruz.

Şişli Meşrutiyet alüminyum hurdası alan hurdacılar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek satışı yapmak amacıyla arayın. Bize verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz.

Meşrutiyet Krom Hurda Alanlar

Sert yapısı gereği zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Nikel metaliyle işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alım satımı bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Meşrutiyet Mahallesinde Hurda Alan Firma

Büyük üretim yerlerinden makine artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara hurda konteyneri veriyoruz.

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve sarı pirinç hurdası alırken İstanbul Şişli Meşrutiyet hurda listesinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Meşrutiyet hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öne geçiyoruz. İstanbul Şişli Meşrutiyet mahallesi hurdacı firması olan Hursan Metal her tür hurda alıyor. Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedef edindik. Meşrutiyet kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Topladığınız hurdaları hemen satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylece hurdaların değerini düşürmektedir. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda bakır almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Meşrutiyet Çinko Hurdası Alım Satımı

Meşrutiyet mahallesinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda ton fiyatı çinko hurda konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Şişli Meşrutiyet Mahallesinde nikel hurdası ton fiyatı dün güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacılar hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz.

Meşrutiyet Kurşun Hurda Alım Satımı

İstanbul Avrupa yakası Şişli Meşrutiyet mahallesinde kurşun hurdası alım satımı için adresinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Meşrutiyet kurşun hurdası ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak yollanmaktadır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Minare kurşun hurda, Çatı söküm kurşunu alırız. Kurşun kullanılmakta olan madendir. Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun mavimsi gümüş renktedir. Şişli Kurşun hurdası alan yerler içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız..

Meşrutiyet Kablo Hurdası Alımı

Bununla birlikte tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı sırasında en güncel fiyatları vermekteyiz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır sebebi ile hurda kablo alanlar için çok önemlidir. İstanbul Şişli Meşrutiyet hurdacısı olarak her nevi antigron kablo hurdası, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı için buradayız.

Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar için bize ulaşabilirsiniz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satarak para kazanmayı arzulayanlar hemen arayın. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz.

Meşrutiyet mahallesinde bölgesinin tüm sokaklarından %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında tecrübeliyiz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Etrafta kolayca ele geçen %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdaları alımında anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurda alanlar içeriğiyle paylaşılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

İstanbul Şişli Meşrutiyet mahallesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türlü kablo hurdası alan alan Meşrutiyet hurdacı arayanlar için buradayız. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır. Burada paylaşılan İstanbul Şişli Meşrutiyet elektrik kablosu ton fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Meşrutiyet Demir Hurdası Alımı

Meşrutiyet mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Meşrutiyet mahallesinin tümünde hurda demir alımı yapmaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı sayfasının olduğu linke tıklamalısınız. Demir, dünyada en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Meşrutiyet demir hurda fiyatlarını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı edinmek nedeniyle firmamıza ulaşın. Demir hurda alım satımı konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri için nakit ücret ödemesi yapan firmayız.

Meşrutiyet Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Sizlerinde bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Meşrutiyet mahallesinde sarı hurda alıyoruz. Bu yüzden Meşrutiyet mahallesinde sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlıklı metini okuyabilirsiniz. Doğruyu demek lazım ise hurda sarı diye hurda cinsi bulunmamaktadır.

Hursan Metal şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurdası ticareti yapıyor. Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denmektedir. İstanbul Şişli Meşrutiyet hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor.

Meşrutiyet Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Meşrutiyet içerisinde bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan Meşrutiyet hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Sitemizde yayımlanan Meşrutiyet bakır kilo fiyatını talep edenlere saat başı ulaştırıyoruz. İstanbul Şişli Meşrutiyet bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz.

TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır. İstanbul Bakır alan hurdacı konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Meşrutiyet bakır hurdası fiyatları için iletişim numaramızı arayınız.

7/24 Hizmet Veren Meşrutiyet Mahallesi Hurdacı

Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı profesyonellik süreci ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan buyana geri dönüşümde hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 açık Meşrutiyet hurdacı olarak zamana takılmadan hurda metal alıyoruz.

Meşrutiyet Hurdacı Sitesi

Meşrutiyet mahallesi hurdacılar sitesi 8. bloktaki depomuzun aracılığı ile geri dönüşüm işleri yapıyoruz. Müşterilerimize yaşanılır bir İstanbul Şişli ve daha çok yaşanır Meşrutiyet bırakmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu malzemelerin alımını yapmıyoruz.

Meşrutiyet Hurda Fiyatları

Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek miktarda hurda alımlarında oldukça yüksek kilo fiyatı öneriyoruz. Meşrutiyet hurdacı firmalar arasında hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı an be an değişmekte. En doğru hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeni ile bize ulaşın. Yeni hurda fiyatları içerikli makaleye bir göz gezdirebilirsiniz

Meşrutiyet Mahallesi Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan firmalar içerisindeyiz. Sanayi tipi sıfırdan farkı olmayan ikinci el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Meşrutiyet Hurda Raf Alanlar

Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Şişli Hurda raf alan yerler konusunun linkine tıklayın. Genellikle kapanan pastaneler tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, mağaza raf hurdası, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el raf satıyoruz. Burada yayınlanan Meşrutiyet mahallesinde 2.el raf kg fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firmalar gönderimizi okumak iyi gelecektir. Meşrutiyet ikinci el raf hurdası satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Meşrutiyet Mahallesi Hurdacı

Hursan Metal firmamızla Meşrutiyet mahallesinde her tür hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Meşrutiyet en yakın hurdacı ismiyle hurda eşya alırken yerinize geliyoruz. Meşrutiyet mahallesi hurdacı firma bünyesinde çalışan çalışanlarımızla arzuladığınız mekandan her cins hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet ile atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Meşrutiyet mahallesinde hizmetler veriyoruz.

Meşrutiyet Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Meşrutiyet çevresinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Meşrutiyet mahallesi bölgesinde çok satılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

Meşrutiyet Mahallesi Moloz Nakliyesi

Molozlar Şişli Belediyesi tarafından bildirilen alanlara dökülüyor. Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak yıkım molozunun taşıma işi güvenle firmamızca yapılıyor. Hursan Metal tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılıyor.

Meşrutiyet Fabrika Bozumu

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan fabrikanın titizlikle incelenmesi gerekir. Meşrutiyet mahallesi fabrika söküm işleri yapıyoruz. Fabrika yıkımıyla uğraşanların söylediği biçimde kolay bir işlem sayılmaz.

Bu sebeple fabrika söküm işleri yapan hurdacılar içerisinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Sektöre girdiğimizden beri onlarca fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik.

Meşrutiyet Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri, trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, motor hurdası . İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Meşrutiyet yakınlarında hurda otomobil alım satım hizmetleri veriyoruz.

Meşrutiyet Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir. Meşrutiyet mahallesinde nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar alınıp, satılırken elden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. Bu mahallede anot nikel hurda, turbo nikel hurdası, %95 – %99 hurda nikel şablon alım satımında piyasasından yüksek kg fiyatı veriyoruz.

Meşrutiyet Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert yapıda bulunan sıvıları koruyan amorf sert bir malzemedir. Son zamanlarda renkli çıkma oto camı, şişesi şeklinde hurda camlar bulunabilmektedir. Şişli Meşrutiyet mahallesi çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz.

Meşrutiyet Hurda Akü Alan Yerler

Araçlarda enerji ihtiyaçları nedeniyle kullanılmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere hurda akü diyoruz. Şişli Hurda akü alanlar bölümümüzü gezmelisiniz. Akü hurda alan yerler içeriğinin olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Hursan Metal ve benzeri kendi içerisinde geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvılar geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur.

Meşrutiyet Mahallesinde Bina Yıkılır

Üstteki fabrika sökümünde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden eskimiş dairelerin en baştan yapılması amacı ile yıkım işini yapıyoruz.

Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurda eşyayı almaktayız. Bina yıkımında bilinen tüm tedbirler

Meşrutiyet Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batmış iş yerlerinden aldığımız Yıkılmış iş yeri vs binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya tabancası 2.el demir iskele, plywood hurda satılıktır.

Meşrutiyet Parça Kumaş Alım Satımı

İstanbul Şişli Meşrutiyet mahallesi çevresinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında dilediğiniz adrese araçlarımızı gönderiyoruz. Hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Defolu hurda poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, kumaş topu, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz.

Tonajlı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı satmak için bizi şimdi aramalısınız. Meşrutiyet kilosu ile kumaş hurda alanlar içindeyiz. Sitemizde bulunan Meşrutiyet mahallesinde kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Meşrutiyet 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alımı

Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi 3 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. 2. El tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bu sitedeki telefon numaralarını arayabilir. Endüstriyel tipte ikinci el cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapıyoruz.

Meşrutiyet Hurda Plastik Alanlar

İstanbul şehri Meşrutiyet mahallesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, hurda jelatin satmak için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Meşrutiyet hurda plastik alan yerler içinde lider konumdaki Meşrutiyet hurda deposuyuz. Sitemizdeki Meşrutiyet plastik hurdası fiyat listesini arzu edenlere her gün yolluyoruz

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri vardır. En yüksek fiyatlarla mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Meşrutiyet Mahallesi Kağıt Hurdası Alımı

Meşrutiyet mahallesinde hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız Hursan Metal ile çalışarak toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı fiyata karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Kağıt hurdası almaktayız. Buradaki İstanbul Şişli Meşrutiyet mahallesinde hurda kağıt, karton kilo fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir İlçenin tümünde hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik sayesinde satıcıya ederinden yüksek kazanma şansı veriyoruz.

Meşrutiyet Mahallesinde 2.El Eşya

Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, personel masaları, personel koltukları mevcuttur. Az kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinası hurdası alımı başlıklı sitemizi okuyabilirsiniz Her türlü 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla firmamıza ait mobil telefonları ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan eşyanın depomuzda hazırda bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Meşrutiyet çevresinde kullanılmış ve 2. el koltuklar satın alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17