İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » İzzetpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

İzzetpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

İzzetpaşa mahallesi hurdacı şirketleri arasında lideriz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Hursan Metal hizmetinizdedir. İstanbul Şişli ilçesi çevresinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz Hali hazırda Şişli firmasıyız. Bununla birlikte İzzetpaşa mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. İstanbul Şişli İzzetpaşa hurdacı firması olarak İzzetpaşa mahallesinde hizmet ediyoruz.

İstanbul İzzetpaşa mahallesinin her tarafında hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları ticareti yapmaktayız Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Şişli İzzetpaşa mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

Hursan Metal olarak Şişli İzzetpaşa mahallesinin çevresinde hizmet veriyoruz. Güncel İstanbul Şişli İzzetpaşa hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaktayız. İzzetpaşa mahallesinde hurdacı olarak hurda eşyanızı almaktayız

Şişli İzzetpaşa Hurdacı Firmalar

Şişli bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Sizde her türlü hurda satmak nedeniyle hatlarımızı aramalısınız. Şişli hurdacı firması olarak Avrupa yakasının her yerinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Şişli İzzetpaşa hurdacı firma mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Şişli merkezine bağlı, İzzetpaşa mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. İzzetpaşa mahallesinde firma olarak hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Şişli Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlar. Bir metal cevherinin ocaklardan yeryüzüne çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun süren bir işlemdir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok fazladır. Bir hurdanın geri dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha az olacaktır.

Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Madenlerin geri dönüşümünde tüketilen düşük enerji miktarı emisyonun yeryüzü iklimine zararının önüne geçiyor.

Büyük bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz kullanımını önlemektedir. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla dünyanın tüketimi de artıyor. Hurda metali geri dönüştürmek ihtiyacımız olan cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Böylelikle yeraltındaki madenleri gelecek nesillerede aktarıyoruz.

Yurdumuzda her sene 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 24 milyon ton evsel atık, 100.000 ton hastane atığı ortaya çıkmaktadır. Çöp tenekelerine atılan atık malzemenin %43’ünü karton türevleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası, %12’sini cam hurdası türevleri, yüzde dördünü metal malzemeler oluşturuyor. Malesef, bu atıkların 4/5 dönüştürülemeden çöplere gitmektedir. Bu malzemelerin piyasa değeri 1.6 milyar ₺’dir. Bizim gibi İstanbul Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacılar ülkemizi zarara uğratan bu paranın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

İzzetpaşa Hurdacı Numarası

İstanbul Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Şişli İzzetpaşa mahallesi hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içinde yer almaktadır. İstanbul Avrupa Yakasındaki Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacı telefonlarını unutmayın Dolayısıyla hurda fiyatları talep etmek nedeniyle firmamızı aramanız yeterlidir. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

İzzetpaşa Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır alan Şişli İzzetpaşa hurdacı telefonunu acilen arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. İzzetpaşa bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz.

İstanbul Şişli İzzetpaşa mahallesinde bakır hurda alan yerler arasındayız. İzzetpaşa içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma granür bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

İzzetpaşa Mahallesi Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. İzzetpaşa mahallesinde krom hurda alan firmalar için sitemize girdiyseniz telefonlarımızı arayın Gayet sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurdası alımı bölümünü okumalısınız.

İzzetpaşa Hurda Alımı

İzzetpaşa mahallesinde adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zamak hurda, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda kablo almak üzere yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içindeyiz. Şişli İzzetpaşa mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacı firma olan aynı anda İstanbul hurdacı firması olan Hursan Metal her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

İzzetpaşa Sac Hurdası Alımı

Hali hazırda kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. İzzetpaşa mahallesinde sac levha, hurda sac varil, hurda oluklu sac hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı istemek için. Sac hurda alımı yapıyoruz.

İzzetpaşa Mahallesi Çinko Hurda Alımı

Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Şişli İzzetpaşa mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası kilo fiyatı yazısını okumalısınız.

İzzetpaşa Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. İzzetpaşa mahallesinde kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu hurda alımı yapıyoruz. Kurşun kullanılan en eski madendir.

İzzetpaşa Kablo Hurda Alan En Yakın Firmalar

Müşterilerde kolayca satılan %40 bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz. Ayrıca çok damarlı kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Şişli İzzetpaşa hurdacı firma arayanlara hizmet etmeya devam ediyoruz. . İstanbul Şişli İzzetpaşa mahallesinde mahallesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar, karışık kablo satarak para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçin. Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebi ile hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

İçerisindeki iletkenin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Şişli İzzetpaşa hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında tecrübeye sahibiz. Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacısı Hursan Metal her çeşit antikron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları için buradayız. Adresten hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı biçimlere göre hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Lakin hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Çünkü Hursan Metal adıyla sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

İzzetpaşa Alüminyum Hurda Alım Satımı

Şişli ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Sizin yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz. . Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak alımı yapan hurdacı firmasıyız. İstanbul Şişli İzzetpaşa mahallesinde alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için telefonlaronızı diliyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz.

İzzetpaşa mahallesi Hurda Sarı Alan Hurdacı Firma

Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır. Dolayısıyla Şişli İzzetpaşa sarı hurdası alanlar içindeyiz.

İzzetpaşa mahallesinin tümünde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda pirinç sarı alan yerler içerikli yazıya göz atın. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. İstanbul Şişli İzzetpaşa hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor.

Hursan Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde hurda sarı bronz araiş almaktadır. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda türleri vardır.

İzzetpaşa Mahallesinde Demir Hurdası Alımı

İzzetpaşa mahallesi çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir, yeryüzünde çokça satılan madenler içerisindedir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı sayfamızı dolaşmak konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hatırlatmak isteriz her türlü demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Hursan Metal İstanbul Şişli İzzetpaşa mahallesi genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

İzzetpaşa Mahallesi Kırık Cam Hurda Alımı

Çağımızda şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camı biçiminde cam hurdası çok miktarda alınıyor. İzzetpaşa mahallesinde hurda cam alanlar arasındayız. Çağımızda şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, otomobil camı biçiminde cam hurdası çok miktarda alınıyor.

7/24 Açık İzzetpaşa Mahallesi Hurdacı

Tam 16 yıldan beri hurdacılık faaliyetleri sunmaktayız. 7/24 açık İzzetpaşa mahallesinde hurdacı firması olarak 7/24 açığız. Bu sürenin sağladığı profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

Anlık Güncel Şişli İzzetpaşa Hurda Fiyatları

Detaylı anlık hurda fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz İzzetpaşa mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar günlük değişkenlik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında borsa fiyatından daha fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Güncel fiyata ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor.

İzzetpaşa Mahallesine En Yakın Hurdacı Firma

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Şişli İzzetpaşa çevresinde her türde hurda malzeme alıyoruz. Şişli İzzetpaşa hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile adresten hurda alım satım hizmetleri vermeye başladık. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yer Şişli İzzetpaşa etrafında hizmet veriyoruz. Şişli İzzetpaşa en yakın hurdacı hizmetlerimizle hurda metal alırken ayağınıza gelmekteyiz.

İzzetpaşa Mahallesinde İkinci El Eşya

Titiz kullanıldığı anlaşılan 2. el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek iyi fiyata alıyoruz. Temiz kullanılmış ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltukları bulunmaktadır. Her çeşit 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla numaralarımız ile etkileşime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlara titizlikle kullanıldığı halinden belli olan, 2. el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

İzzetpaşa Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

İzzetpaşa kağıt hurdası aldığımız ilçeler arasındadır. Şişli İzzetpaşa kağıt hurda alım satımı yapanlar içerisindeki işletmemiz ile toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alımı yapmaktayız. İlçede hurda okul kitabı, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent sayesinde sizlere daha fazla kazanç etme şansı iletiyoruz.

İzzetpaşa Mahallesi Hurda Raf Alan Yerler

Raf hurdası Şişli İzzetpaşa alımı amacı ile sitede yazan numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden pastahaneler tarafından satışa çıkarılan market rafları, ürün reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız. Şişli Raf hurda alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İzzetpaşa Mahallesi Akü Hurdası Alanlar

Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü ton fiyatı gönderimizi dolaşmalısınız. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile oldukça kıymetlidir. Arabalarda enerji ihtiyacı amacıyla bulunur. Dolayısıyla hurdacı firmamız ve benzeri işletme içinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Akü başka deyişle batarya bir çeşit enerji depolanan cihazdır.

İzzetpaşa Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market vs. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı mikseri, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Bununla birlikte kapanan iş yerlerinden satın aldığımız

İzzetpaşa Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör satılır.

İzzetpaşa Mahallesi Araba Hurdası Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek römork, çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, ağır hasarlı hurda araç, hurda motor için hemen arayın. Bazen İzzetpaşa yakınlarında hurda araba alıyoruz.

İzzetpaşa Klima Hurdası Alımı

Klima hurdası Şişli İzzetpaşa mahallesi çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Şişli İzzetpaşa etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacı fimayız.

İzzetpaşa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın firmaya ait alana taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Şişli Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce belirlenen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır.

İzzetpaşa Bina Yıkımı

Şişli İzzetpaşa mahallesi kentsel dönüşümü sebebi ile yıkılacak evlerin yeniden yapılması sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi bina yıkımı başarıyla yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri gibi tüm hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Hurda karşılığında bina yıkımı yapılırken lüzum görülen güvenlik önlemleri

İzzetpaşa Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. İzzetpaşa mahallesi hurda plastik alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

İstanbul ve Avrupa Yakası Şişli İzzetpaşa mahallesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı yapıyoruz. En yüksek fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, plastik bidon hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik alıyoruz.

İzzetpaşa Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle nikel turbo hurda, anot nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel hurda alıyoruz. İstanbul ile Şişli İzzetpaşa mahallesinde nikel hurdası alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken mümkün olduğunca dikkat ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir.

İzzetpaşa Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İstanbul, İzzetpaşa fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika sökümü ihalesini tamamladık. Fabrika işiyle uğraşanların anlattığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Başlamadan önce sökümü istenen mülkün detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması doğru bir çalışma olur. Güvenli biçimde fabrika söküyoruz.

İzzetpaşa Hurdacı Sitesi

Daha çok iyi bir şehir için yılmadan çalışıyoruz. Sadece bu türlerdeki malzemelerinizin alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Hepsini öğrenmek için bizi arayın. Şişli İzzetpaşa mahallesi hurdacılar sitesi 2. bloktaki tesisimizle hurda eşya geri dönüşüm işlerine başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

0 (535) 043 31 17