İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Şişli Hurdacı

Şişli Hurdacı

Şişli hurdacı firmalar içerisinde öncü işletmesiyiz. İstanbul hurdacı olan firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Şişli meydanda olduğu gibi hurda alımı sebebiyle yerinize profesyonel ekip göndermekteyiz. Normalde Şişli hurdacı depoları içerisindeyiz. Elbette ki İstanbul Şişli merkezinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Şişli merkezde Şişli hurdacı firması olarak Şişli ilçesinin hurdacılık yapmaktayız.

Şişli merkezinin tümünde hurda malzemeler ve 2.el eşyalar almaktayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Şişli şehir merkezinde hurdacı firmasıyız.

Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Şişli meydanında hizmet ediyoruz. Hursan Metal firmamız ile İstanbul Şişli hizmet veriyoruz. Günlük Şişli hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Hurdacı firması olarak her türde hurda malzemenizi almaktayız.

İstanbul Şişli Hurdacı Firmalar

Şişli hurdacı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. İstanbul Şişli içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her çeşit kurşun hurdası satışı amacı ile destek numaramızı çaldırabilirsiniz. İstanbul ilinin en yaşanılası ilçesi Şişli öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Şişli çevresinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Şişli merkez ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Şişli hurdacısı olarak İstanbul ilçelerinde her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

Ülkemizde her sene 100.000 ton hastane atığı, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu atıl malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastik türevleri, yüzde onikisini cam hurdası, yüzde dört civarını hurda maden, %43’ünü kağıtlar gibi hurdalardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin %80’i çöplere gitmektedir. Çöpe atılan atıklar yurdumuzun senede 1 milyar 6 yüz milyon ₺ zararına sebep olmaktadır. Hursan Metal çöpe giden bu harcamanın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacıyla çalışıyoruz.

Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Gereksiz enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurdaların geri dönüşümü yapılırken harcanan enerjinin miktarının düşüklüğü karbon emisyonunun doğaya zararının önüne geçmektedir.

İstanbul Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ham metallerin ocaktan çıkartılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi zahmetlidir. Ham maddeyi sıfırdan üretmek için oldukça çok enerji harcanmaktadır. Hurdanın geri dönüştürülmesi 90/100 çok az azdır.

Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önler. Yeraltındaki doğal kaynaklar sınırlı miktardadır. Bir kaçı yeterli gibi gözüksede artan nüfusla insanların tüketimide her geçen gün artmaya devam ediyor. Atık madenin geri dönüştürülmesi ihtiyacımız olan madenleri korumamıza yardımcı olur. Böylelikle madenleri gelecek nesillere aktarmaktayız.

Şişli Hurdacı Telefon Numarası

Şişli adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda atık satmak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Şişli hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır.

Hurda Krom Alımı

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sitemizdeki İstanbul Şişli krom hurdası fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Hurda krom alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız.

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz. Oldukça sert bir metal olduğu için zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılıyor.

Şişli Hurda Alüminyum Alımı

Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için telefonunuzu bekliyoruz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Hurdalarını bize satanların yardımıyla sürekli kurumsallaşıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Şişli alüminyum hurda ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Daha güncel alüminyum alan hurdacılar makaleye göz atabilirsiniz. İstanbul Şişli alüminyum hurda alanlar arasında lideriz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Şişli ilçesinde alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alırken tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Şişli Hurda Sarı Alımı

Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurda adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bu sayfadaki İstanbul Şişli sarı pirinç kilo fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacılar konulu konuya göz gezdirebilirsiniz.

Şişli ilçenin tümünde hurda sarı pirinç almaktayız. Etrafta sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Hursan Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. Bu yüzden Şişli sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. İstanbul Şişli hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Şişli Hurda Kablo Alanlar

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablolar satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Şişli hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Hurda kablo hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde öneriyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasadan daha yüksek teklifler veriyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Şişli ttr kablo hurdası kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Adresten antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda kablo tellerindeki bakır oranı nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem taşır. İstanbul Şişli ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Şişli bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde kolayca ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Şişli hurdacısı Hursan Metal her çeşit iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar için buradayız.

Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Şişli çinko hurdası kg fiyatı dün güncellenmiştir. Çinko hurdası alan hurdacılar yazısına göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz. Şişli bölgesinin tamamında çinko hurdası alıyoruz.

Sac Hurdası Alımı

İstanbul Şişli ilçesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih edebilirsiniz. Elimizde yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Şişli Demir Hurda Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda ton fiyatı bölümünün linkine tıklamalısınız. Şişli etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Şişli genelinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor.

Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazımıza göz bakmanız şahane olur. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Şişli inşaat demiri fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz.

Şişli Hurda Alan Firmalar

Zamak hurdası, torna artığı, hurda çelik, kalay hurda alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Şişli adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin değerinin düşmesine neden olur. Şişli ilçesindeki hurdacılar arasında olan Hursan Metal her nevi hurda malzeme alıyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, hurda kablo, bakır, çatı minare kurşunu,çinko, sarı hurda ve ekstra demir alımında yukarısında fiyat listesi uygulamaktayız. Şişli hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda bakır almak üzere adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Doğada cevher olarak çıkarılan kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun fiyatları bölümüne bir bakınmak istersiniz. Şişli İstanbul kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sitemizde yayınlanan İstanbul Şişli çatı minare kurşunu fiyatlarını isteyene bedelsiz yolluyoruz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda için iyi fiyatlar sunuyoruz.

Şişli Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Şişli bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada paylaşılan Şişli yanık bakır hurdası fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderilmektedir. İstanbul Şişli bakır hurda alan yerler içindeyiz. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz.

Şişli bakır hurdası fiyat listesi için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır hurdası alanlar bölümünde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası alan Şişli hurdacı firmamızı hemen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert bir yapıya sahip sıvıları tutan organik olmayan katı maddedir. Şişli etrafında cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Genelde renkli kırılmış araç camları, gazoz ve soda şişesi türlerde hurda cam türleri tonajlı geri dönüştürülüyor.

Akü Hurdası Alanlar

Hurda aküler içerdiği kurşun içeren suları nedeniyle geri dönüşüm için kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Akü hurda kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Bu yüzden bizim benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler arasındadır. Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Aküler başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır.

Hurda Beyaz Eşya

Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyalarınızı yerinizden alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alımı yapan firma başlıklı içeriğini gezebilirsiniz Değerinden uygun fiyata temiz bir biçimde kullanıldığı ilk görüşte anlaşılan, ikinci el mobilya satabilirsiniz. Her çeşit 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadıyla firmamıza ait numaralar ile iletişim kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Sahibinden ofis mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası satın almak amaçlı olarak telefonumuzu telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Şişli Klima Hurdası Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Şişli bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçmelidir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. İkinci el klima Şişli çevresinde en çok satılan hurdalar arasındadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

Şişli Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Şişli Belediyesi tarafından planlanan arazilere naklediliyor. Yıkımda sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozunun taşınması titizlik ile tarafımızca yapılıyor.

Şişli Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Şişli nikel hurda alıyoruz. Bu neden ile nikel hurdaları depolanırken çok hassasiyetle çalışılmalıdır. Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablon nikel hurda, anot nikel, turbo nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatı sunuyoruz.

2.el Hurda Raf

Bu sayfadaki Şişli hurda raf ton fiyatlarını talep edenlere ücretsiz yolluyoruz. Hurda raf kilo fiyatı gönderisini geziniz. Şişli 2. el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle restorasyon yapan aktarlar tarafından satılan teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, mağaza raf hurdası, demir raflar içinden seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Şişli Parça Kumaş Alım Satımı

Şişli ilçesinde süprem kumaş, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında çağırdığınız konuma gelecek ekiplerimiz var. Parça kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Kiloyla poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, hurda parti kumaşı, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, hurda pantolonluk, kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı alımı için aşağıdaki telefon numarasını şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Şişli kilosuyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Sayfamızdaki İstanbul Şişli kumaş hurdası fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız.

Şişli İkinci El Lokanta Ekipmanları Alan En Yakın Firma

Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom meze dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanını incelemek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. 2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Sanayi tipi ikinci el restaurant ekipmanları alıyoruz.

2. El Jeneratör Alan Hurdacı Firma

Her türde yeni gibi 2. el jeneratör satıyoruz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo alan yerlerdeniz alımında peşin ödeme yapmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacı firmasıyız.

Şişli Araba Hurdası Alan Firmalar

Şişli hurda alımında hizmet veriyoruz. Fırsat oldukça Şişli yakınlarında hurda araba alıyoruz. Elbette sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araba vergiden muafiyet alma işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak kazalı araç hurdası, yük vagonu, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

En Yakın Şişli Hurdacı Firma

Şişli hurdacı olarak konumuzdan hurda almaya başladık. Bu hizmetimiz ile hurda satanlara en yakın hurdacı Şişli çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyuyoruz. Şişli en yakın hurdacı deposu ismiyle hurda alım satımında adresinize geliyoruz. Hursan Metal hurda alım firması olarak Şişli genelinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

Şişli Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre girdiğimizden beri sayısız fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. İşe başlamadan önce yıkılacak tesisin detaylı biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan projenin seçilmesi gerekmektedir. Şişli fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Böylece fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü bir yerdeyiz.

Plastik Hurda Alım Satımı

En güncel fiyata pet şişe hurdası, naylon poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Şişli plastik hurda alan yerler içerisinde bulunan Şişli hurdacısıyız. Bu sayfadaki Şişli hurda naylon ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul şehri Şişli ilçesinin tamamından polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz.

Şişli Karton Hurda Alımı

Şişli kağıt hurda alanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla hurda kuşe kağıt, karton bardak, bristol hurda, hurda peçete, kullanılmış gazete alan yerler içindeyiz. Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Şişli hurda karton ve kağıt ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz Bölgenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında uyguladığımız ekstra özenle müşterilerimize daha fazla kazanç etme şansı iletiyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi

Şişli ilçesinde yıkılmış elbiseci binalarından çıkarılan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, pencere, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Ayrıca batan esnaflardan aldığımız Büyük projelerde alçı mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır.

7/24 Açık Şişli Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Şişli hurdacı firmamız yardımıyla haftanın yedi günü hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Neredeyse yedi yıldan beri hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerin sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Şişli Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yenilenmesi gereken evlerin istendiği bir biçimde imar edilmesi amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası gibi tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Hurdalar bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm tedbirler Üst yazıda ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz.

Anlık Güncel Şişli Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatlarından yüksek fiyatlar sunuyoruz. En doğru hurda fiyat listesine erişmek sebebiyle bize ulaşmanız yeterlidir. Şişli hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları Şişli hurda piyasasında hızlıca değişiklik gösteriyor.

Şişli Hurdacı Sitesi

Şişli yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Şişli hurdacılar sitesi altıncı blok içerisindeki firmamızla hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya başladık. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Şimdiki halinden iyi bir Şişli yaratmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz.

0 (535) 043 31 17