İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Şişli hurdacı fabrikasıyız. Avrupa yakası Şişli bölgesinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araç gönderiyoruz Güncel İstanbul Şişli Halaskargazi hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz.

Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Hursan Metal avantajlı devam ediyor. Hursan Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Şişli Halaskargazi mahallesi bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Şişli Halaskargazi hurdacı firması olarak Halaskargazi mahallesinin etrafında hurdacılık yapıyoruz.

Her nevi hurda alımında deneyime sahibiz. İstanbul Halaskargazi mahallesinde hurda malzemeler ve 2.el ofis mobilyaları kıymetinin üstünde almaktayız Halaskargazi hurdacısı olarak her türde hurda malzemeyi nakit almaktayız Hali hazırda Şişli firmasıyız. Fakat Şişli Halaskargazi mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

Şişli Halaskargazi Hurdacısı

Şişli bölgesinde hurdacılık hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlerde her nevi hurda sarı satışı nedeniyle iş yerimizi çaldırabilirsiniz. İstanbul Şişli hurdacı olarak Avrupa yakası semtlerinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmetinizde! İstanbul şehir merkezine bağlı hızla gelişen ilçesi Şişli merkezindeki, Halaskargazi mahallesi sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. İstanbul Şişli Halaskargazi mahallesi yakınlarında bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Karbon emisyonunun azalmasına yardımcı olur. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Hurda maden geri dönüştürülürken harcanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun yeryüzü iklimine verdiği zararın önüne geçmektedir.

İstanbul Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynaklar sınırlıdır. Birkaç tanesi çok gözüksede nüfus ile birlikte insanların tüketimide artmaktadır. Hurda metali geri dönüştürmek ihtiyacımız olan kaynakların korumayı başarabiliriz. Bu sayede madenleri gelecek nesillere aktarmayı başarabiliriz.

İstanbul Geri dönüşüm firması ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin ocaktan çıkarılarak hammaddeye dönüştürülmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Hurdanın geri dönüştürülmesi 90/100 çok az azdır.

Ülkemizde her sene yirmi dört milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton hastane atığı, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık ortaya çıkıyor. Ortaya çıkan bu malzemelerin %12’sini cam hurdaları, yüzde dördünü madenler, %43’ünü kağıtlar, %27’sini plastiklerden oluşan hurdalar vb malzemelerden oluşuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin %75’i dönüştürülmeden çöplere gitmektedir. Çöpe atılan malzemeler yılda Türkiye’yi 1.55 milyar ₺ zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu miktarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacı ile emek veriyoruz.

Halaskargazi Hurdacı Telefonu

Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boş yere zaman harcamadan numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz. İstanbul Şişli Halaskargazi mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasında yer alıyor. Şişli Halaskargazi hurdacı Hursan Metal irtibat numarasını not edin Dolayısıyla hurda atık fiyatı sormak nedeni ile telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Halaskargazi Hurda Demir Alan Hurdacı

Bildiğiniz üzere her cins demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alırız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurda demir ton fiyatı makalemize kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Firmamız Şişli Halaskargazi genelinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Halaskargazi mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz.

Anlık güncel demir hurdası fiyatları edinmek için Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir, dünyada en fazla bulunan madenler arasında bulunmaktadır.

Halaskargazi Çinko Hurda Alım Satımı

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için arayın. Halaskargazi yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız.

Halaskargazi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum radyatör gerçekleştiriyoruz. Bize güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar metne bir göz atın. İstanbul Şişli Halaskargazi hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Şişli ilçesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımı teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası alıyoruz.

Halaskargazi Kurşun Hurdası Alanlar

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yaparız. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Halaskargazi kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor.

Halaskargazi Hurda Krom Alan Hurdacı

Krom ile nikel işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alımı gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Halaskargazi mahallesinde krom alan hurdacı için sitemize girdiyseniz bizi şimdi arayabilirsiniz

Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Halaskargazi Hurda Alımı

Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Şişli Halaskargazi mahallesi hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz. Halaskargazi mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı firması olan aynı zamanda İstanbul’da hurda hurda alan yerler arasındaki Hursan Metal her çeşit hurda atık alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedef edindik. Hurda krom almak üzere kapınıza kadar gelmekteyiz. Hurda zamak antimon, çelik hurda, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik.

Halaskargazi Mahallesinde Hurda Kablo Alım Satımı

Şişli kablo hurda alanlar başlıklı metni inceleyebilirsiniz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğu yerden antikron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar almaktayız. Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları şeklinde isimlendirilir. Ancak hurda enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımında en güncel fiyatları gönderiyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Müşterilerde hızlıca ticareti yapılan 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablo alımında değerini kapınızda ödüyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Şişli Halaskargazi hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çünkü sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Avrupa Yakası Şişli Halaskargazi mahallesi ilçesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımına liderlik yapıyoruz. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin adlandırılır.

Halaskargazi mahallesi kablo hurdası alıyoruz. İstanbul Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacısı olarak genellikle antikron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

Halaskargazi Hurda Bakır Alımı

Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Şişli Halaskargazi hurdacı şirketimizi şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Antikron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Halaskargazi içinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Halaskargazi hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İstanbul Şişli Halaskargazi bakır hurda alan yerler arasındayız. Şişli Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Halaskargazi Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Sac hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Halaskargazi mahallesinin bölgesinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda oluklu sac hurda sac galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, alımı amacıyla arayın. Ardiye çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Firmamızda sıfır üründen farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunuyor.

Halaskargazi Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Hursan Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurdaların yanında hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda alım satımı yapıyor. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabilir.

Bu yüzden Şişli Halaskargazi sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. İstanbul Şişli Halaskargazi hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapıyor. İtiraf etmek gerekirse sarı hurda olarak geçen hurda türü yoktur. Bloğumuzda bir kaç gün önce yazılan hurda sarı pirinç alan hurdacı metine bir göz atabilirsiniz.

Halaskargazi mahallesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğu için hurda sarı olarak anılmaktadır. Herkesin öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Halaskargazi Hurdacılar Sitesi

Şişli Halaskargazi hurdacılar sitesi yedinci blok içindeki hurda alım dükkânımızla atık hurda geri dönüşüm işine başladık. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Çok daha yaşanılır bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Hepsi için bizimle iletişime geçin.

Halaskargazi Mahallesi Otomobil Hurdası Alanlar

Elbette size araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak hurda yük vagonu, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Bazen Şişli Halaskargazi mahallesi çevresindebölgesinde otomobil hurdası alıyoruz.

Halaskargazi 2.el jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan hurdacılar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru hurdacı firmasıyız.

Halaskargazi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İstanbul Şişli Halaskargazi fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapanlar arasında nam saldık. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan tesisin incelikle dolaşılması gerekiyor. Uzun süredir sayısız fabrika bozum ihaleleri güvenilir biçimde tamamladık. Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz.

Halaskargazi Hurda Klima Alım Satımı

Şişli Halaskargazi etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Şişli Halaskargazi çevresinde en fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Halaskargazi Mahallesinde Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra sözleşmeye göre molozların taşınması güvenle yapılır. Şişli Halaskargazi hurdacı Hursan Metal tarafından alınacak her çeşit hurdanın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Şişli Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden planan moloz dökme yerlerine taşınır.

Halaskargazi Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Güncel hurda ton fiyatına erişmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında piyasa fiyatından özel fiyatlar ödüyoruz. Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyatlar hurda borsasında hızlıca güncellenmektedir.

Halaskargazi Mahallesinde İkinci El Eşya

Halaskargazi mahallesi sıfır gibi, 2.el mobilya alabilirsiniz. Kısa süreliğine 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan mobilyalarınızı adresten satın alıyoruz. İyi durumda ikinci el TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak amacı ile cep telefonumuz ile iletişim kurabilirsiniz. Sahibinden sekreter masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası elimizde devamlı mevcuttur.

Halaskargazi Mahallesi Akü Hurda Alımı

Yoğun kullanımla şarj tutmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Hurda akü alan hurdacı bölümümüzü ziyaret etmelisiniz. Hurda akü içindeki kurşunlu sıvı sebebi ile oldukça kıymetlidir. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Bu sebep ile hurdacı firmamız gibi kendi içinde geri dönüştürme atölyesi olan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Otomotiv sektöründe enerji kaynağı bulunmaktadır.

Halaskargazi Plastik Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Halaskargazi mahallesinde abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese gelebiliriz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Halaskargazi mahallesinde plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız.

Halaskargazi Hurda Cam Kırığı Alımı

Genellikle şeffaf soda şişesi, çıkma oto camı benzeri hurda cam türleri bulunuyor. Halaskargazi mahallesinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Genellikle şeffaf soda şişesi, çıkma oto camı benzeri hurda cam türleri bulunuyor.

Halaskargazi 2.el Raf Fiyatları

Genellikle iflas eden butikler tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Şişli Hurda raf fiyatları yazımıza bakmak istemelisiniz. Şişli Halaskargazi 2. el raf hurdası satışı yapmak sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

Halaskargazi Nikel Hurda Alımı

Hurda nikel zehirlidir. İstanbul ve Şişli Halaskargazi mahallesinde nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Özellikle %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurda, anot hurda nikel, nikel turbo alımında borsasının üzerinde kg fiyatı veriyoruz. Bu yüzden hurda nikel alındığında gayet özenli davranmalıyız.

Halaskargazi Karton Hurda Alanlar

Şişli Halaskargazi kağıt hurda aldığımız ilçeler arasındadır. Halaskargazi kağıt hurda alan firmalar arasındaki işletmemiz hizmetleri ile hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatı sorabilirsiniz. İlçenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla satıcıya daha fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz. Piyasadan fazla fiyata hurda bristol kağıt, hurda karton bardak, peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

7/24 Halaskargazi Mahallesi Hurdacı

Tam 2016’dan bu günlere geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. 7/24 açık Halaskargazi mahallesinde hurdacı şirketimiz aracılığıyla gece gündüz geri dönüşümde çalışmaktayız. Sektörde uzun zaman geçirmenin sağladığı profesyonelliklerle alet parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Halaskargazi Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Hursan Metal olarak Halaskargazi etrafında her cins hurda eşya alımı işi yapıyoruz. Halaskargazi mahallesi hurdacıları içerisinde bünyesindeki ekiplerimizle adresten her çeşit hurda satım hizmetleri veriyoruz. En yakın Halaskargazi hurdacı deposu hizmetiyle hurda eşya alırken adresinize geliyoruz. Bu hizmetler ile size en yakın hurda alan yer Halaskargazi etrafında hizmet veriyoruz.

Halaskargazi İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat şantiyelerinde yük asansörü, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva mikseri az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Dolayısıyla batan iş yerlerinden aldığımız Halaskargazi mahallesinde yıkılmış ev vb binalardan çıkarılan sıfır ayarında ikinci el mutfak dolapları, kapı, pencere alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Halaskargazi Mahallesi Bina Yıkımı

Şişli Halaskargazi kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile kısmen yıkılmış evlerin en baştan imar edilmesi amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler gibi her türlü hurdayı ücreti karşılığında almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz. Bina yıkımı yapılırken istenen güvenlik önlemleri

0 (535) 043 31 17