İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Esentepe Mahallesi Hurdacı Firması

Esentepe Mahallesi Hurdacı Firması

Şişli Esentepe mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz. Esentepe mahallesi hurda plastik ve metal dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz. Esentepe hurdacı firması olarak hurdanızı nakit alıyoruz

Hursan Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa bölgesinde hurda alıyoruz. Şu an İstanbul Şişli firmaları içerisindeyiz. Elbette ki Şişli Esentepe mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Avrupa yakası Şişli Esentepe mahallesinin tümünde 2.el ofis mobilyası ve hurda alım satımı yapıyoruz

İstanbul Şişli Esentepe hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz. Anlık İstanbul Şişli Esentepe hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Şişli mahallesi mahallesinin her mahallesinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz

Her çeşit hurda satmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Esentepe mahallesinde hizmet ediyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasındaki Hursan Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Şişli Esentepe Mahallesi Hurdacısı

Esentepe genelinde hizmet veriyoruz. Metalleri işlemden geçirerek sizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Esentepe hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Şişli Esentepe etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Şişli mahallesinin her yerinde ve Esentepe mahallesinde her türde hurda eşya alan firmalar içindeyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı tatlı mahallesi Esentepe 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Şişli Esentepe çevresinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Şişli hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Hursan Metal hizmetinizde! Sizde her tür bakır hurdası satmak sebebiyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

Esentepe Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Şişli Esentepe Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor. İstanbul Şişli Esentepe hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satmak sebebiyle iş yerimizi arayabilirsiniz. Hemen arayın en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satarak nakit para kazanabilirsiniz.

Esentepe Çinko Hurdası Alan Yerler

Esentepe mahallesi çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda fiyatları çinko hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu linke tıklayınız. Sitemizdeki Esentepe mahallesi hurda çinko levha ton fiyatlarını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar paylaşımına göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

Esentepe Mahallesinde Hurda Bakır Alımı

Buradaki Esentepe bakır ton fiyatlarını dileyene günlük ulaştırılmaktadır. İstanbul Şişli Esentepe bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurda alıyoruz.

Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Esentepe hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Esentepe içerisinde bakır hurda alıyoruz. Esentepe mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın.

Esentepe Mahallesinde Hurda Alan Firma

Esentepe mahallesinde hurdacılık yapan Hursan Metal her çeşit hurda kablo alıyor. Hurda zamak antimon, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Esentepe kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı hemen paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanın fiyatının düşmesine sebep olur.

Hurda karton almak için kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaç edindik. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımında değerinden daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Esentepe hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Büyük imalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alıyoruz. Küçük malzemeleri biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Şantiyelere hurda konteyneri veriyoruz.

Esentepe Hurda Kablo Alım Satımı

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyat listesi sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satarak daha çok para kazanmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Şişli Esentepe hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. Esentepe mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kablo hurdaları telindeki bakır sebebiyle kablo hurdası alanlar için önem arz eder. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Esentepe hurdacı firmayız. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Hurda kablo alanlar hakkında yazılmış içeriği inceleyebilirsiniz. Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Etrafta hızlıca bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz. Bunların yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo alım satımında ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Kablo iletkenliği ile makinelerde kullanılıyor. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz.

Esentepe mahallesi mahallesinin tüm sokaklarından TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. İçindeki tellerin cinsine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bu sayfadaki İstanbul Şişli Esentepe fare yemez kablo kilo fiyatını her gün gönderiyoruz.

Esentepe Mahallesi Demir Hurdası Alanlar

Demir, dünyada en çok alınıp satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki İstanbul Şişli Esentepe ekstra demir hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayınız.

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar hakkında bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Hursan Metal Esentepe bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Unutmayın ki her cins pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alırız. Esentepe mahallesinin bütün sokaklarında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Esentepe Mahallesinde Hurda Kurşun Alım Satımı

Esentepe Mahallesi kurşun hurdası için kapınıza geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Esentepe kurşun hurdası ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir. Cami kubbe kurşunu, Minare kurşunu, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alıyoruz. Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli biçimiyle göze çarpıyor.

Esentepe Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Bu sebep ile Esentepe hurda sarı alanlar içindeyiz. İstanbul Şişli Esentepe hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yerinize geliyor.

Hurda sarı alan yerler başlıklı metni okuyun. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir.

Hursan Metal firmamız bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı hurda bronz araiş ticaretinde liderlik etmektedir. Esentepe mahallesinin her yerinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda türü yoktur.

Esentepe Hurda Krom Alan Firmalar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları makalesine mutlaka bir göz atın. Nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Hurda krom fiyatı yazımızı incelemek bilgi edinmenizi sağlayacaktır. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Esentepe Mahallesi Sac Hurdası Alım Satımı

Esentepe bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Elimizde yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Esentepe Mahallesi Hurda Alüminyum Alımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür alüminyum hurda alınır. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Şişli Esentepe Mahallesinde alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız.

Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek almaktayız. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

. Sizin desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Esentepe mahallesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

Esentepe Karton Hurda Alanlar

İstanbul Şişli Esentepe kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki Hursan Metal ile iletişime geçerek iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Değerinden yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alıyoruz. Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Esentepe hurda kağıt, karton ton fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle sizlere çok daha fazla kazanma olanağı takdim ediyoruz.

Esentepe Mahallesi 2.el Raf Hurdası

Sayfamızdaki İstanbul Şişli Esentepe Mahallesinde hurda çelik raf fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alımı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. Esentepe hurda raf satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle iflas eden dükkanlardan elde ettiğimiz reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları işleri işimizin bir parçasıdır. Raf hurdası alımı makalemize bakmak istemelisiniz.

7/24 Açık Esentepe Mahallesinde Hurdacı

Bu sürenin verdiği deneyimle makine parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık iki bin ikiden bu günlere değin hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 Esentepe hurdacı firması olan şirketimiz ile haftanın yedi günü atık hurda ticareti yapmaktayız.

En Yakın Esentepe Hurdacı Telefon Numarası

Esentepe en yakın hurdacı adı ile her türden hurda nakliyesi yapmak amacı ile dilediğiniz yere geliyoruz. Esentepe mahallesi hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan ekiplerimizle adresten her çeşit hurda eşya alımı ve satımı yapıyoruz. Bu hizmetle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Esentepe etrafında hizmetler veriyoruz. Hursan Metal olarak Esentepe çevresinde hurda almaktayız.

Esentepe Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkımda önem verilen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Üstteki yazıda anlattığımız fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere binaların yıkımını bedelsiz yerine getiriyoruz. Esentepe kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yeniden inşa edilecek dükkanların yenilenerek imar edilmesi amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz.

Esentepe Hurda Nikel Alanlar

Bu sebep ile nikel hurdası alım satımında çok hassas çalışılmalıdır. Esentepe nikel hurdaları alıyoruz. İstanbul Şişli Esentepe mahallesinde %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurda, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir.

Esentepe Anlık Hurda Fiyatları

Esentepe hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları piyasada hızlı bir şekilde değişiyor. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alımı yaparken piyasasından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. En doğru ton fiyatına erişmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Sitemizdeki güncel hurda krom fiyatları içeriği ziyaret edin

Esentepe Hurda Akü Alanlar

Bir süre sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denir. Hurda akü alan hurdacı firmalar yazısına göz bakarsanız mükemmel olur. Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Araçlarda enerji ihtiyaçları nedeni ile kullanılmaktadır. Hurda akü fiyatı konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla bizim gibi kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar arasındadır.

Esentepe Mahallesi İkinci El Ev Eşyası

Sıfırdan farksız 2. El bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadı ile bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek sorularınız sorabilirsiniz. Çok az kullanılmış olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepe, koltuklarınızı konumunuzdan alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak için hurda çamaşır makinesi alan firma başlıklı makalemizi inceleyin Temiz etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, patron masası alımı nedeniyle yüksek fiyattan ücretler yapıyoruz. Değerinden ekonomik fiyatlara titizlikle kullanıldığı kolayca anlaşılan, 2. el mobilya ve aksesuar alabilirsiniz.

Esentepe Mahallesi Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Esentepe bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Esentepe çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içindedir. Kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Esentepe Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozları Şişli Belediyesi tarafından önceden belirlenen araziye boşaltılır. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşıma işleri güvenlikle tarafımızca yapılıyor. Esentepe hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurda malzemelerin tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

Esentepe Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde koruyan inorganik katı bir malzemedir. Son zamanlarda rengarenk çıkma araç camı, gazoz ve soda şişesi türde hurda camlar yüksek miktarda bulunabilmektedir. Şişli Esentepe mahallesi çevresinde cam hurda alan yerler içindeyiz.

Esentepe Plastik Hurda Alımı

En iyi fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik almaktayız. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir.

Esentepe hurda plastik alan firmalar içerisinden öne çıkan firmayız. Bu sayfada paylaşılan Esentepe plastik ton fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz İstanbul şehri Esentepe mahallesinin tamamından plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Esentepe Mahallesi Hurda Araç Alanlar

Esentepe hurda alımında hizmet ediyoruz. Zaman zaman Esentepe yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Ama hurda araç trafikten çekme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, vagon hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası .

Esentepe Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalan esnaflardan satın aldığımız İnşatlarda alçı makinesi, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el iskele, ikinci el plywood satılıktır. Yıkılmış market binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alıyoruz.

Esentepe Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım işi yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökerken sökülecek fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekir. Sektörde bol miktarda fabrika sökümü ihalelerini tamamladık.

İstanbul Avrupa Şişli Esentepe fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Böylece İstanbul Şişli fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz.

Esentepe Hurdacı Sitesi

Esentepe mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkânımızın aracılığı ile hurda eşya geri dönüşüm işleriyle sektörde öncüyüz. Çocuklarımıza temiz bir Esentepe oluşturmak için çok çalışıyoruz. Sadece bu tür atıkların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Esentepe Kumaş Hurdası Alım Satımı

Defolu hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alım satımında peşin para ile ödeme yapılır. Sitemizdeki İstanbul Şişli Esentepe kumaş hurdası ton fiyatları güncellendi.

Esentepe kiloyla tartıp kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Esentepe etrafında parça kumaş hurdası alıyoruz.

Esentepe mahallesi bölgesinin her bölgesinde gömleklik kumaş,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda jesica, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize geliriz. Defolu ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş satmak amacı ile bizi şimdi aramalısınız.

Esentepe Mahallesi 2.el Mutfak Aletleri Alanlar

Profesyonel restaurant malzemeleri alıyoruz. 2.el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolap satan yerler buradaki telefon numaralarını arayabilir. Hali hazırda bulunan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom paslanmaz küvet, krom dinlendirici, endüstriyel set üstü ocak vb. endüstriyel mutfak aletlerini yakından incelemek için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. İyi durumda otel tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz.

Esentepe Jeneratör Hurda Alım Satımı

Sanayi tipi sıfırdan farkı olmayan 2. el jeneratör satılır. Hurda jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

0 (535) 043 31 17