İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Duatepe Hurdacı Firması

Duatepe Hurdacı Firması

Şişli Duatepe hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Şişli Duatepe mahallesinin her caddesinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar almaktayız Duatepe mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Şu anda Şişli işletmeleri içerisindeyiz. Fakat Şişli Duatepe mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Şişli Duatepe hurda plastik ve metal geri dönüşüm dökümhanemiz bulunmaktadır. Her nevi hurda alımında öncü konumdayız. Günlük Şişli Duatepe hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. İstanbul Şişli bölgesinin her mahallesinde olduğu gibi hurda alım satımı için uzman ekiplerimizi gönderiyoruz

Hursan Metal şirketimiz ile Avrupa Şişli Duatepe çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Tonajlı hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız Hursan Metal hizmetlerine devam ediyor. Duatepe mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz.

Şişli Duatepe Mahallesi Hurdacıları

Duatepe mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz. Korozyona uğramış metalleri işlemden geçirerek halkımızın yararı için çalışıyoruz. Duatepe hurdacı firması mı arıyordunuz? Başardınız. İstanbul Şişli Duatepe etrafında yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Duatepe mahallesinde her türlü hurda alan yerler içerisinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Duatepe gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Duatepe mahallesinde değil, tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. İstanbul Şişli hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Hursan Metal hizmette sınırları kaldırdı! Sizde her çeşit hurda malzeme satışı amacı ile destek telefon numaralarımızı tuşlamalısınız.

Duatepe Hurdacı Telefonu

İstanbul Şişli Duatepe hurdacı telefonu sitemizin altında bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Boş yere zaman geçirmeden arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Duatepe Mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz mahalleler arasında yer alır. Bu neden ile hurda fiyatı istemek amacı ile sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz.

Duatepe Hurda Sac Alım Satımı

Firmamızda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alıyoruz. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. İstanbul Avrupa Duatepe Şişli etrafında hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı talep etmek sebebi ile.

Duatepe Hurda Alüminyum Alımı

Sayfamızdakihurda alüminyum alan yerler metine göz gezdirebilirsiniz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Duatepe bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımında tartımı müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. Şişli Duatepe alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alımı için aramanızı istiyoruz. Sizin yardımıyla her gün tecrübe kazanıyoruz.

Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacıyız. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır.

Duatepe Hurda Krom Alım Satımı

Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Krom hurda kilo fiyatı gönderimize kesinlikle göz atmalısınız. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda alanlar yazımızı okursanız şahane olur. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Duatepe Mahallesinde Hurda Alımı

Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Duatepe geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü hurda demir alıyor. Hurda çelik almak amacıyla evinize geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz.

Duatepe Mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Topladığınız hurda malzemeleri şimdi satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Bu yüzden malzemenin piyasasının düşmesine neden olmaktadır. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun aldığımızda değerinin üzerinde fiyat listeleri uygulamaktayız. Duatepe hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile öne çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Büyük imalathanelerden üretim artığı hurdası almaktayız. Parça hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere parça hurda biriktirmeleri için konteyner getiriyoruz.

Duatepe Mahallesi Çinko Hurdası Alan Firma

Duatepe mahallesi bölgesinde hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası alım satımı makalesini gezmek iyi gelir. Sitemizde paylaşılan Duatepe çatı söküm çinkosu ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alan hurdacı firmalar makalemizi ziyaret ederseniz muhteşem bir şey yaparsınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Duatepe Hurda Kurşun Alım Satımı

Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Kurşun metalinin kullanılan eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Kurşun cevheri mavimsi rengiyle biliniyor. İstanbul Şişli ve Duatepe hurda kurşun alımıyla uğraştığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki İstanbul Şişli Duatepe çatı minare kurşunu fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz.

Duatepe Kablo Hurda Alanlar

Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Kablo hurda alanlar konulu konuyu ziyaret edin.

Çünkü Hursan Metal şirketimiz ile yalnızca hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Duatepe elektrik kablosu kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Müşterilerde sıklıkla edinilebilen 50% bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken değerini peşin parayla ödüyoruz.

Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımında ederinin üstünde fiyat teklifini sunuyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Duatepe hurdacı firmayız. . Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Şişli Duatepe bölgesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımında deneyime sahibiz. Duatepe mahallesinin tümünde kablo hurdası alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde fiyatı vermekteyiz. Duatepe hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

Duatepe Demir Hurda Alımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alımı sayfamıza göz atmalısınız. Demir, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Bu yazıda bulunan İstanbul Şişli Duatepe inşaat demiri fiyatları güncelliğini koruyor. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı istemek nedeni ile hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız.

Duatepe çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Firmamız Duatepe mahallesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alıyoruz.

Duatepe Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

Hursan Metal şirketi bu hurda sarıların yanında hurda sarı bronz hurda araiş almaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda çeşidi yoktur. Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabilir. Duatepe bölgesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Bu yüzden Duatepe mahallesi sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki pirinç sarı hurdası alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir. İstanbul Şişli Duatepe Mahallesinde hurdacı firmamız her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Duatepe Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Duatepe mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için firmamızı arayın. Bakır alan Duatepe hurdacı şirketimizi acilen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Duatepe bakır hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. İstanbul Şişli Duatepe bakır hurda alan yerler içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Duatepe içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

7/24 Hurda Alan Duatepe Hurdacı

1995 yılından buyana hurdacılık faaliyetlerinde size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 açık Duatepe mahallesi hurdacı dükkânımız aracılığı ile zamana takılmadan geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. Sizlerin kazandırdığı özgüven aracılığıyla araç gereç sayımızı arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Duatepe Hurdacı Sitesi

Duatepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı dükkânımızın yardımı ile hurdacılık hizmeti ediyoruz. Olduğundan yaşanabilir bir Duatepe oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

Anlık Duatepe Hurda Fiyatları

En güncel bilgiye ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz. Duatepe Mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi saatlik olarak değişiklik gösteriyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticaretlerinde borsadan fazla ton fiyatları uyguluyoruz.

Duatepe Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

Duatepe İkinci El Raf Hurdası

Buradaki Duatepe mahallesi ikinci el raf ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Raf hurdası alanlar bölümüne göz atmak istersiniz. Duatepe 2. el hurda raf fiyatları edinmek nedeni ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Hurda raf alımı bölümüne bir göz atmak istersiniz. Çoğunlukla batan yerler tarafından hurdaya ayrılan mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, hurda market rafı içlerinden bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el market rafları satıyoruz.

En Yakın Duatepe Hurdacı Firma

Hursan Metal hurdacı sitesi olarak Duatepe genelinde hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz. Böylece hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Duatepe genelinde servis ediyoruz. En yakın Duatepe hurdacı firma hizmetlerimizle her çeşit hurda eşya alırken deponuza gelmekteyiz. Duatepe hurdacısı olan firmamız ile bildirdiğiniz yerden hurda alımına devam ediyoruz.

Duatepe Mahallesi Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Duatepe mahallesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hurda klima Duatepe bölgesinde en çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alıyor.

Duatepe Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize göre molozların nakliye işleri güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Molozlar Şişli Belediyesi tarafından önceden bildirilen yere taşınır. Duatepe hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılır.

Duatepe Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Sökümden önce yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylıca incelenmesi gerekir. Yıkım yapanların söylediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Güvenilir bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylelikle fabrika yıkımı gerçekleştirenler arasında öncü bir yerdeyiz. Duatepe Mahallesi fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Uzun yıllardır yüzlerce fabrika yıkım ihalesini gerçekleştirdik.

Duatepe Hurda Otomobil Alan Hurdacı

Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Lakin hurda otomobil vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen parçalanmış araç hurdası, hurda yük vagonu, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda motor . İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Duatepe bölgesinde araba hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Duatepe Mahallesi Nikel Hurdası Alanlar

İstanbul Şişli Duatepe mahallesinde hurda turbo nikel, %99 şablo nikel hurdası – %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alım satımında çok dikkat ile davranılmalıdır. Nikel hurda zehirleyebilir. Duatepe nikel hurda alıyoruz.

Duatepe Mahallesi Cam Hurda Alım Satımı

Şişli Duatepe genelinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız. Cam yarısaydam veya saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik sert bir malzemedir. Genellikle şeffaf süt şişesi, çıkma araç camları türde cam hurda bulunmaktadır.

Duatepe Akü Hurda Alanlar

Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu suyu ayrıştırıldığından değerlidir. Hurda akü ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alan fabrikalar içindedir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. İstanbul Akü hurda fiyatı sayfamıza göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Arabalarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebi ile bulunuyor.

Duatepe Mahallesi Bina Yıkımı

Şişli Duatepe kentsel dönüşümü nedeniyle yenilenmesi gereken dairelerin en baştan yapılması amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Bir üstte fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımlarda bilinen güvenlik önlemleri

Duatepe Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemesi

Duatepe etrafında yıkılmış iş yeri binalarından çıkarılan hala kullanılabilir 2.el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz. İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, harç mikseri, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte malesef iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz

Duatepe Mahallesinde Kumaş Alımı

Sayfamızdaki Duatepemahallesi hurda kumaş fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz. Parti malı hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki telefon numarasını çok geçmeden arayabilirsiniz. İstanbul Şişli Duatepe mahallesi mahallesinde viskon kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, şifon kumaş, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Duatepe kilosu ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

İstanbul Şişli Duatepe bölgesinde hurda parça kumaş almaktayız. Toptan hurda çamaşır kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı hurda kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alım satımı yapmaktayız.

Duatepe Mahallesinde 2. El Lokanta Ekipmanı Alım Satımı

Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar alıp satıyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü iki kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, aspiratör vb sanayi tipi mutfak malzemesini inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimize davet etmekteyiz.

Duatepe Plastik Hurdası Alanlar

İyi fiyata mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Duatepe hurda plastik alan firmalar içinden öne çıkan Duatepe hurdacısıyız. Bu sayfadaki Duatepe plastik ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz İstanbul şehri Duatepe mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Duatepe Karton Hurdası Alımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete, hurda gazete alımı yapan firmalar içindeyiz. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Şişli Duatepe hurda karton ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz İstanbul Şişli Duatepe hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız Hursan Metal ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satımı yapabilirsiniz. İlçenin tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılıkla satıcılara çok daha yüksek miktarda kazanım elde etme avantajı yöneltiyoruz.

Duatepe İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el olarak satılabilecek temizlikteki kanepe, koltuklarınızı peşin para ile iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi vermekteyiz. Detaylı bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatı konulu sayfamızı ziyaret edin Sıfır gibi 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatı sormak sebebi ile telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. Kullanılmış çalışma koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece temin edilir. Piyasadan uygun fiyata sıfır gibi ve 2. el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

0 (535) 043 31 17