İçeriğe geç
HURDACI » Hurdacı Sitesi » Sincan Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Sincan Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Sincan merkezinde hurda ve temiz kullanılmış eşya alımı yapıyoruz. Sincan merkez hurdacı firması olarak Sincan merkezi bölgesinde her türlü hurda alımı yaparız. Güncel Ankara Sincan hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaktayız. Sincan bölgesinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle yerinize geliriz. Şu an Sincan hurdacı firmaları arasındayız. Fakat Ankara Sincan merkezinde de hizmetler veriyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Ankara hurdacıları arasındaki firmamız hizmetinizdedir. Sincan hurdacı depoları arasında lideriz.

Hurdacı firması olarak her tür hurda malzemenizi nakit almaktayız. Hursan Metal şirketimizle Sincan merkez her caddesinde hizmet veriyoruz. Ankara Sincan merkezinin çevresinde hurdacısıyız. Yüksek miktarlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ankara hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Sincan Hurdacı Firmalar

Sincan meydanında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek insanlarımızın faydası için çalışıyoruz. Sincan hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Sincan bölgesinde yep yeni anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Ankara şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Sincan öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Ankara Sincan ilçesinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Sincan hurdacı firması olarak Ankara genelinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemelerinizin taşınması için adresinize en yakın hurda alım mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sizde her çeşit inşaat demiri hurdası satmak nedeniyle bizi tuşlamalısınız.

Ülkemizde 1 sene içerisinde bir milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık, 25 milyon ton evsel atık, 100 bin ton hastane atığı ortaya çıkıyor. Bu malzemelerin yüzde dördünü maden hurdaları, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde kırk üçünü kağıt hurdası, yüzde on ikisini camlar gibi atıklardan oluşuyor. Malesef, bu paha biçilemeyen malzemelerin %80’i yok oluyor. Bu atıkların değeri 1.55 milyar TL’dir. Sincan geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu tutarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmaya çalışmaktadır.

Sincan Hurdacı Telefonu

Ankara Sincan hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Ankara Sincan yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz bölgeler arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebiyle bizi aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satarak peşin para kazanabilirsiniz.

Sincan Hurda Alanlar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Hurda raf alımı için yerinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan firmalar içerisindeyiz. Sincan geri dönüşüm firması Hursan Metal her türlü hurda alıyor.

Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum hurda, sarı hurdası, çinko hurda, inşaat demiri, çatı minare kurşunu alırken fiyat listeleri uygulamaktayız. Sincan hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne çıkmaktayız. Sincan kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurdanızı gecikmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylece hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Antimon zamak hurdası, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Sincan hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı

Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Sincan krom tank hurdası fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Hurda krom alanlar linkine tıklayınız. Oldukça sert bir metal yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın.

Sincan Çinko Hurdası Alım Satımı

Ankara, Sincan çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Burada yayınlanan Sincan çinko levha ton fiyatı anlık güncelleniyor. Çinko hurdası alımı gönderisine göz atmanız iyi olacaktır. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satmak için bizimle irtibat kurun.

Sincan Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

Sincan ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Gerçekte hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metaline yöresel olarak renginden ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Haliyle Sincan sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Sitemizdeki Sincan hurda sarı pirinç kg fiyatı güncellendi. Hurda sarı pirinç alanlar hakkındaki metni inceleyebilirsiniz. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Hursan Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, sarı pirinç hurda bronz almaktadır.

Sincan hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Sincan Hurda Bakır Alanlar

Sincan içerisinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alan hurdacıyız.

Sincan bakır hurda kilo fiyatı için firmamızı arayınız. Buradaki Sincan soyma bakır hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak göndermekteyiz. Ankara Sincan bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Bakır alan hurdacı sayfamızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Sincan hurdacı iş yerimizi acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Sincan Hurda Demir Alımı

Hatırlatmak isteriz her cins demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapılır. Firmamız Sincan ilçesinin tümünde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Demir, dünyada bol miktarda alınıp satılan madenler arasında bulunur. Sitemizde yayınlanmış olan Ankara Sincan toplama demir hurdası kg fiyatını arzu edene her gün gönderilmektedir.

Sincan çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alımı yazısına bir bakmak isteyebilirsiniz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı bağlantısına tıklayın.

Sincan Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Hurda kablo içerdiği bakır teller sebebiyle hurdacılar için önem teşkil eder. Sincan bölgesinde bolca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımı yaparken nakit para ödeme yapıyoruz. Sincan bölgesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo alımı yapıyoruz.

Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bir de hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Çünkü Hursan Metal firmamız ile sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

Kablo alan hurdacı içerikli içeriği ziyaret edin. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Sincan hurdacı arayanlar için buradayız. . Ankara Sincan hurdacı firması olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablo alım satımı için buradayız. Lakin tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken anlık fiyatları biz veriyoruz.

Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Ankara Sincan hurda kablo alımı yapıyoruz. Genelde hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki Ankara Sincan kablo ton fiyatı güncelliğini koruyor. Kapıdan hurda enya kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

Sincan Kurşun Hurdası Alan Firma

Sincan Ankara kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Burada yayımlanan Ankara Sincan hurda kurşun ton fiyatlarını whatsapp gurubumuza üye olanlara güncel olarak yollamaktayız. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan hurdacı linkine tıklayabilirsiniz. Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yapıyoruz. Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içerisinde olduğu bilinmektedir.

Sac Hurdası Alımı

Ardiye çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ankara Sincan etrafında hurda levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatı talep etmek sebebi ile. Depomuzda sıfırdan farksız ikinci el trapez sac vardır.

Sincan Alüminyum Hurdası Alımı

Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz. Sincan ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz.

Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Ankara Sincan alüminyum hurda alan firmalar içinde lideriz. Siz değerli müşterilerimizin yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz.

Bu sayfadaki Sincan alüminyum hurda ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Sayfamızdakihurda alüminyum alan hurdacı metini okuyun. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Ayrıca hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda ticareti için arayın.

Güncel Sincan Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyata hurda alımı yapıyoruz. Kesin kilo fiyatlarına erişmek sebebi ile bize ulaşın. Sayfamızdaki yeni demir hurdası fiyatları içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz Sincan hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı anlık değişmekte.

Sincan Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alımında iyi fiyatı biz sunuyoruz. Her türlü titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satan firmalar arasında en yakın firmayız.

Sincan Karton Hurda Alanlar

Sincan kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki Hursan Metal ile kırpıntı kağıt, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı edinebilirsiniz. Sincan hurda kağıt ticareti yaptığımız ilçeler arasındadır. Bu sayfadaki Ankara Sincan hurda kağıt, karton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız Yüksek kağıt fiyatları ile hurda peçete, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, karton bardak, gazete hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alırken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesent sayesinde satıcıya piyasadan daha yüksek kâr etme imkanı veriyoruz.

Nikel Hurdası Alımı

Ankara Sincan genelinde anot nikel hurda, nikel turbo, %95 , 99 şablon nikel hurdalar alım satımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Sincan nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar alınıp satılırken gayet özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları içinde arsenik bulunduğundan zehirlidir.

Sincan Hurdacılar Sitesi

Sincan hurdacılar sitesi 4. bloktaki depomuzla geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet veriyoruz. Yalnızca bu malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Sincan OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sizlere yaşanabilir bir Ankara ve çok daha iyi Sincan yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz.

Sincan Bina Yıkımı

Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vb. her türlü hurdaları satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vb. her türlü hurdaları satın alıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek evlerin yenilenerek imar edilmesi sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken bilinen güvenlik önlemleri

İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, lokanta tipi aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirici vb endüstriyel mutfak alet edavatını görebilmeniz amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. 2. El krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bu sayfadaki telefon numarasını arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda çöp sıyırmalı tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alım satımı yapmaktayız.

Sincan Parça Kumaş Alım Satımı

Parti malı hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, makine artığı kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı için nakit parayla ödeme yapıyoruz. Sincan ilçesinde hurda parça kumaş alımı yapılır. Toptan ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Ankara Sincan ilçesinin tamamında hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında çağırdığınız konuma geliyoruz. Sincan kilo ile tartarak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Ankara Sincan kumaş hurdası fiyat listesini talep edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız.

En Yakın Sincan Hurdacı Firma

Hursan Metal firmamızla Sincan çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Sincan hurdacı firması firmamız ile adresten her çeşit hurda alım ve satım hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Sincan çevresinde hizmetler veriyoruz. Sincan en yakın hurdacı firması ismi ile hurda malzeme ticareti yapmak amacıyla adresinize işinin ehli personel yolluyoruz.

Sincan 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında alçı karıştırma mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış market vb binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Dolayısı ile iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz

Sincan Klima Hurda Alan Hurdacı

Sincan bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Klima hurdası Sincan çevresinde en çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer alır. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sincan Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Sincan hurdacı Hursan Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Sincan Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan kararlar ile belirlenen yere nakliyesi yapılıyor.

Sincan Fabrika Sökümü

Sincan fabrika sökümü işleri profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Öncelikle sökülecek mülkün detaylıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın ayarlanması gereklidir. İnsanların söylediği biçimde kolay bir iş sayılmaz.

Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içinde meşhur olduk. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Daha önce onlarca fabrika bozum ihaleleri güvenle gerçekleştirdik.

Sincan Hurda Akü Alanlar

Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı sebebi ile kullanılıyor.

Hurda akü alan hurdacı firmalar bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız gibi fabrika içinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu suyu sebebiyle geri dönüşüm için kıymetlidir. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü diyoruz.

2.el Raf Hurdası

Özellikle restorasyon yapan fabrikalardan temin ettiğimiz mağaza raf hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raflar, market rafı hurdası içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Ankara Sincan 2.el raf ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Raf hurdası alanlar paylaşımını geziniz. Sincan 2. el raf hurdası satın almak sebebiyle cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Sincan Hurdacı

Sizlerin sağladığı kurumsallaşmayla değişen teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Sincan hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan açığız. Tam dört yıldır geri dönüşüm faaliyeti sunuyoruz.

Sincan Plastik Hurdası Alan Yerler

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Sincan plastik hurdası alımı yapan firmalar arasında bulunan işletmeyiz. Sitemizdeki Sincan naylon hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Ankara ile Sincan bölgesinin her yerinden jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatı sormak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla hurda mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satımı yapmaktayız.

Sincan Araba Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ara sıra Sincan bölgesinde hurda araba alım hizmetleri veriyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri, römork, hasarlı araç hurdası, hurda motor alıyoruz.

İkinci El Ev Eşyası

İkinci el sekreter koltukları, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece depolarımızda sürekli temin edilir. Uygun fiyatlarla sıfır, 2.el mobilya satın alabilirsiniz. İyi durumda 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ait mobil telefonlarıyla iletişim kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarını adresten alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda çamaşır makinesi alımı konusunda detaylı bilgi içeren yazıyı okuyunuz

Cam Hurda Alımı

Sincan çevresinde hurda cam alan firmalar içindeyiz. Çağımızda renkli kırık araba camları, meyve suyu şişesi vb. cam hurdalar yüksek miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Cam tam veya yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıdaki suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir.

0 (535) 043 31 17